Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Byka

Do 22 lipca Słońce przebywa w przyjaznym Raku czyniąc was znacznie bardziej komunikatywnymi, szczególnie w zakresie dzielenia się uczuciami. Pojęcia takie jak naród, historia i rodzina mają dla was teraz większe znaczenie niż zwykle. Między 8 a 12 lipca Słońce w sekstylu do Urana w waszym znaku sprzyja krótkim, nieoczekiwanym podróżom, będziecie skłonni jednego dnia spakować się i wybrać na wycieczkę lub wykupić „last minute” bez względu na koszty. 13 lipca pełnia Księżyca w Koziorożcu wzbudzi emocje związane z podróżami, nauczaniem oraz kontaktami z zagranicą, zwłaszcza że w tym samym czasie Merkury także ustawi się w korzystnym aspekcie do nieprzewidywalnego Urana w waszym znaku.

16 lipca dojdzie do koniunkcji Merkurego ze Słońcem, jest to dobry dzień na podjęcie decyzji związanych z życiem rodzinnym, zwłaszcza w kontekście wspólnych wakacji. Między 16 a 22 lipca obie planety utworzą trygon z Neptunem i opozycję z Plutonem, należy kierować się w tym czasie intuicją, uwierzyć w duchowych opiekunów, szczególnie jeśli trzeba się będzie zmierzyć z trudnymi sytuacjami lub informacjami nadchodzącymi z zagranicy. 22 lipca Słońce zmieni znak i wkroczy do rozrywkowego Lwa, uwagę skierujecie na dzieci, to również dobry moment, aby zadbać o własne przyjemności. Na przełomie lipca i sierpnia czekają was gwałtowne zmiany, do których przyczyni się koniunkcja Marsa z Uranem.

Wenus przebywa w Bliźniętach do 18 lipca, co powinno wpłynąć stymulująco na stan posiadania, uważajcie jednak na finanse między 11 a 16 lipca, kiedy Wenus utworzy napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem i korzystny trygon ze stabilizującym Saturnem – zalecana jest oszczędność i ostrożność we wszelkiego rodzaju transakcjach, zwłaszcza jeśli nie znacie dobrze osoby, z którą zamierzacie zawrzeć umowę. 18 lipca Wenus wejdzie do życzliwego Raka, w którym jest wywyższona, poczujecie się więc znacznie lepiej, członkowie rodziny zaczną was doceniać i chwalić za to, co dla nich robicie. Między 22 a 27 lipca, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze do dobroczynnego Jowisza, pojawi się okazja na ekskluzywny zagraniczny wyjazd, może on jednak pochłonąć większość waszych oszczędności.

Mars do 5 lipca przebywa w znaku Barana, w dodatku tworzy w tym czasie napiętą kwadraturę z Plutonem w Koziorożcu, sytuacja polityczna na świecie stanie się dla was dużym zagrożeniem, możecie też spodziewać się skrytych ataków osób, które wam źle życzą. Sytuacja zmieni się po 5 lipca, kiedy Mars zawita do waszego znaku i chociaż agresja jest wam obca, pod koniec miesiąca gotowi będziecie stanąć do walki o to, co dla was ważne.

Do 5 lipca, dopóki Merkury przebywa w znaku Bliźniąt, będziecie zaabsorbowani głównie sprawami finansowymi, zwłaszcza że Merkury utworzy szereg aspektów, z których uwagi wymaga głównie kwadratura do zwodniczego Neptuna, sprawdzajcie dokładnie swoje transakcje, czytajcie umowy, zwłaszcza to, co napisane drobnym drukiem, i nie dajcie się wyprowadzić w pole. 5 lipca Merkury zawita do życzliwego Raka, w którym przebywają już Wenus i Słońce, co sprzyja wakacyjnym podróżom – w okolicach 9 lipca kwadratura Merkurego do Jowisza skłoni do wyjazdu, który okazać się może bardzo kosztowny, ale przyniesie dużo radości. 19 lipca Merkury opuści Raka i wejdzie do Lwa, myśli powędrują w kierunku zapewnienia dzieciom odpowiednich rozrywek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *