Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Lwa

Słońce do 22 lipca tranzytuje Raka, co może nieco osłabiać energetycznie, ale w waszym znaku przebywa zarówno aktywny Mars, jak i powabna Wenus, nadrobicie więc spontanicznością, dobrymi chęciami i urokiem osobistym niedostatki energii. Pierwsze dni miesiąca mogą być ograniczające, niektóre Lwy zapragną zerwać z zobowiązaniami, które im ciążą, przyczynią się do tego napięte aspekty Marsa z Saturnem i Uranem, ale już między 4 a 8 lipca sekstyl Słońca do Urana zaskoczy was niespodziewanymi, ale korzystnymi  zmianami w pracy – nie martwcie się, nic nie stracicie, nawet jeśli właśnie będziecie na urlopie.

Nów Księżyca w znaku Raka, do którego dojdzie 10 lipca, pomoże zerwać z nałogami lub niekorzystnymi przyzwyczajeniami. Między 12 a 18 lipca Słońce w trygonie do Neptuna skłoni was do realizowania marzeń w tajemnicy przed wszystkimi, niektóre Lwy rozpoczną duchową podróż, inne zajmą się twórczością artystyczną. Między 15 a 21 lipca uważajcie jednak na zdrowie, ponieważ opozycja Słońca do Plutona może odnowić choroby przewlekłe. 22 lipca Słońce wreszcie zawita do waszego znaku, poczujecie się jak królowie życia, przepełni was energia i chęć pokazania światu swej oryginalnej osobowości. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 24 lipca w przeciwległym znaku Wodnika, uświadomi wam zarówno wasze mocne, jak i słabe strony.

Wenus w waszym znaku przebywa do 22 lipca, obdarzając charyzmą, radością i chęcią miłosnych podbojów, jednak między 5 a 11 lipca możecie się poczuć osamotnieni i skłonni do buntu, kiedy Wenus znajdzie się w trudnych aspektach z ograniczającym Saturnem i nieprzewidywalnym Uranem. Wszystkie kłótnie kochanków zakończą się w zaciszu sypialni między 11 a 17 lipca, kiedy Mars z Wenus w waszym znaku znajdą się w koniunkcji – nie ma osoby, która się wam oprze, więc wyruszajcie na podbój serc. 22 lipca Wenus wkroczy do znaku Panny, który jest miejscem jej upadku, więc chociaż znajdzie się w aspekcie z dobrotliwym i szczodrym Jowiszem, co zapowiada korzyści finansowe, możecie nie być w stanie w pełni z tego dobra skorzystać.

Mars wędruje przez wasz znak do 29 lipca, będziecie więc spędzać czas aktywnie, jedynie w pierwszym tygodniu miesiąca, kiedy znajdzie się w opozycji z wymagającym Saturnem i w kwadraturze z buntowniczym Uranem, wasza działalność, pośpiech i niecierpliwość mogą zakończyć się konfliktem w pracy lub z partnerem życiowym, zwolnijcie więc tempo, aby nie narażać się niepotrzebnie na stratę energii.

Merkury przebywa w przyjaznych Bliźniętach do 11 lipca, ale od 4 do 8 lipca znajdzie się w niekorzystnym aspekcie ze zwodniczym Neptunem, unikajcie więc w tych dniach zawierania długotrwałych zobowiązań, bo możecie zostać przez kogoś wykorzystani. Po 11 lipca, kiedy Merkury wkroczy do Raka, zaczniecie ukrywać swoje myśli i zamiary, a między 12 a 14 lipca, gdy Merkury znajdzie się w dobroczynnym trygonie ze szczodrym Jowiszem, możecie liczyć na dotację, wypłatę świadczeń lub dodatkowe środki, które zasilą wspólne konto – niektóre Lwy przeznaczą je na wakacyjne podróże. Sekstyl Merkurego z odkrywczym Uranem między 19 a 21 lipca pozwoli wpaść na oryginalne pomysły, które można będzie wykorzystać w rozwoju kariery. Trygon Merkurego do Neptuna pod koniec miesiąca od 24 do 26 lipca okaże się korzystny dla osób twórczych, kreatywnych i obdarzonych wyobraźnią, ale wzbudzi pokusy Lwów uzależnionych od używek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *