Horoskop miesięczny na kwiecień 2023 dla Strzelca

Do 20 kwietnia korzystajcie z przychylności planet i ładujcie akumulatory robiąc wyłącznie rzeczy, które sprawiają przyjemność, do czego zachęca pobyt Słońca w życzliwym Baranie, Strzelce posiadające dzieci znajdą czas na wspólną zabawę lub po prostu przebywanie razem, czemu sprzyjają przygotowania do Świąt Wielkanocnych. 6 kwietnia pełnia Księżyca w przyjaznej Wadze dostarczy moc wzruszeń, chociaż pojawią się różnice zdań w podejściu do partnerstwa. Od 8 do 15 kwietnia koniunkcja Słońca z dobroczynnym Jowiszem, władcą waszego znaku, przyniesie spełnienie Strzelcom, które mają odwagę sięgnąć po to, czego pragną, pojawi się możliwość wyjazdu zagranicznego, rozpoczęcia dzielenia się wiedzą lub po prostu osiągniecia zasłużonego sukcesu w dziedzinie, która jest jednocześnie waszym hobby, niektóre osoby świętować będą dokonania swoich dzieci. 20 kwietnia, zanim Słońce zmieni znak, dojdzie do jego zaćmienia jeszcze w Baranie, w dodatku kiedy tylko Słońce wkroczy do znaku Byka znajdzie się w napiętym aspekcie z potężnym Plutonem – to, co mogło się rozpocząć, spali na panewce lub okaże się zbyt wyczerpujące dla waszego organizmu, unikajcie nadmiernego wysiłku i zadbajcie o zdrową dietę. Od 22 do 26 kwietnia Słońce w sekstylu do Saturna pozwoli zejść na ziemię i podjąć praktyczne działania w celu realizacji marzeń, to również czas sprzyjający remontom lub inwestycjom w nieruchomości.

Wenus do 11 kwietnia przebywa w znaku Byka, gdzie jest bardzo mocna, sprzyja więc okazywaniu uczuć oraz korzystaniu z przyjemności, jakie oferuje nam życie, nie przesadzajcie jednak z nadmiarem słodkości, jeśli nie chcecie wzrostu wagi. Od 6 do 9 kwietnia sekstyl Wenus do Neptuna wprawi was w dobry humor, będziecie pełni wzniosłych uczuć, którymi chętnie podzielicie się z otoczeniem. 11 kwietnia Wenus opuści Byka i wejdzie do przeciwległych Bliźniąt, od razu znajdzie się w trygonie do pożądliwego Plutona, zapragniecie zdobyć coś, co do tej pory wydawało się nieosiągalne. Między 13 a 16 kwietnia kwadratura Wenus do Saturna wprowadzi ograniczenia w kontaktach z domownikami, w niektórych związkach nastąpi ochłodzenie uczuć, czekają was „ciche dni” lub chwilowe oddalenie partnera.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Raka, wprowadzając rozdźwięk w relacje rodzinne, w pierwszych dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna ustabilizuje je trochę, to również aspekt sprzyjający remontom oraz inwestowaniu w nieruchomości. W ostatnich dniach miesiąca sektyl Marsa do nieprzewidywalnego Urana może przynieść zaburzenia odżywiania, które jednak uda się szybko usunąć.

3 kwietnia Merkury opuści życzliwego Barana i wejdzie do Byka, od razu znajdzie się w kwadraturze do Plutona, ogarną was niewesołe myśli, pojawią się problemy gastryczne, ale uda się je szybko pokonać, na co wskazuje korzystny aspekt Merkurego do stabilnego Saturna, do którego dojdzie już 5 kwietnia. Od 6 do 10 kwietnia Merkury w sekstylu do Marsa sprawi, że staniecie się bardziej asertywni i konkretni w wyrażaniu swoich opinii, które okażą się zmienne miedzy 22 a 26 kwietnia, gdy Merkury cofając się powtórzy ten sam aspekt. 22 kwietnia Merkury wejdzie w retrogradacje i będzie się cofać do 15 maja, unikajcie w tym czasie podejmowania ważnych życiowych decyzji.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *