Horoskop miesięczny na kwiecień 2023 dla Panny

Słońce tranzytuje znak Barana do 20 kwietnia, kierując uwagę na sprawy ostateczne, spadki, zarządzanie wspólnymi pieniędzmi, pozyskiwanie funduszy. Pełnia Księżyca, do której dojdzie w Wadze 6 kwietnia, rozbudzi emocje związane ze stanem posiadania, budżetem i zaspokojeniem potrzeb finansowych partnerów zarówno osobistych, jak i finansowych. Między 8 a 15 kwietnia koniunkcja Słońca z Jowiszem zapowiada znaczne zyski, możecie w tym czasie starać się o kredyt, macie szansę otrzymać dotację lub pojawi się zagraniczny sponsor, który rozwiąże wasze problemy, osoby procesujące się o spadek dojdą do porozumienia i otrzymają należne zadośćuczynienie. 20 kwietnia, zanim Słońce opuści znak Barana, dojdzie do zaćmienia Słońca, kiedy tylko znajdzie się w życzliwym Byku utworzy napięty aspekt z Plutonem w Wodniku, niektóre Panny będą zmuszone poradzić sobie z protestami ze strony podwładnych, inne otrzymają sygnał z ciała, że powinny zwolnić tempo życia, bo organizm jest przepracowany i lada moment może odmówić posłuszeństwa. Od 22 do 26 kwietnia sekstyl Słońca do Saturna w przeciwległych Rybach ustabilizuje długofalową współpracę na poziomie odpowiadającym obydwu stronom.

Merkury, władca waszego znaku, 3 kwietnia zmieni znak i wejdzie do życzliwego Byka, kierując zaangażowanie umysłowe na sprawy międzynarodowe dotyczące pozyskiwania źródeł finansowania, od razu jednak znajdzie się w kwadraturze do Plutona, trzeba wiec będzie wykazać się odpornością i umiejętnością negocjacji, już 5 kwietnia jednak Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem w przeciwległych Rybach, uda się więc opanować emocje i dojść do porozumienia. Od 6 do 9 kwietnia Merkury w trygonie do Marsa w życzliwym Raku pomoże podjąć szybkie decyzje i zdecydowane działania, starajcie się z nich nie wycofywać podczas retrogradacji Merkurego, gdy między 22 a 26 kwietnia powtórzy tę samą konfigurację. 22 kwietnia Merkury zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofać do 15 maja, unikajcie w tym czasie zakupu środków służących komunikacji oraz sprzętu elektronicznego, pozostańcie ostrożni przy podpisywaniu umów a także podejmując życiowe decyzje.

Wenus w życzliwym Byku przebywa do 11 kwietnia, trwać będzie zielone światło dla miłości oraz spraw finansowych, między 6 a 9 kwietnia czeka was nie lada gratka, romantyczne chwile spędzone z ukochaną osobą zapewni sekstyl Wenus do marzycielskiego Neptuna w przeciwległych Rybach. 11 kwietnia Wenus opuści Byka i wstąpi do znaku Bliźniąt, od razu znajdzie się w trygonie do Plutona, co zapowiada nie tylko wzrost pożądania i namiętności, ale też pokonanie konkurencji. Między 13 a 16 kwietnia kwadratura Wenus do Saturna w przeciwległych Rybach osłabi temperaturę uczuć w związkach.

W pierwszych dniach miesiąca Mars w życzliwym Raku znajdzie się w trygonie z Saturnem, co pomoże osiągnąć porozumienie z osobami konserwatywnymi, natomiast pod koniec kwietnia sektyl Marsa do nieprzewidywalnego Urana przyniesie zaskakujące, a nawet rewolucyjne rozwiązanie problemów zawodowych.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *