Horoskop miesięczny na kwiecień 2023 dla Barana

Do 20 kwietnia Słońce przebywa w waszym znaku, co jest znakomitą okazją do zadbania o własne potrzeby oraz inicjowania działań, które wpłyną na poprawę osobistej sytuacji, nie zabraknie wam ani energii ani motywacji, aby posunąć do przodu istotne sprawy. 6 kwietnia pełnia Księżyca w przeciwległej Wadze rozbudzi emocje dotyczące związków, wzajemnych ograniczeń i obowiązków. Między 8 a 15 kwietnia pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Słońca z Jowiszem, to jeden z ważniejszych momentów nie tylko w tym miesiącu, ale w całym roku, a może nawet w ciągu najbliższych 12 lat, może przynieść sukces, na który pracowaliście od dłuższego czasu, sprzyja podróżom zagranicznym, zdobywaniu wiedzy, stosunkom międzynarodowym, pojawią się szanse, których nie możecie przegapić, bo prędko się nie powtórzą. Jedynie Barany urodzone w końcówce znaku powinny uważać, bo 20 kwietnia, zanim Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Byka, dojdzie do zaćmienia Słońca, co może w najbliższym czasie przynieść wydarzenia, na które nie macie wpływu, a które znacząco wpłyną na samopoczucie. Słońce wkraczając do Byka rozpocznie miesiąc, w którym uwagę skoncentrujecie na sprawach finansowych, jeszcze tego samego dnia Słońce znajdzie się w kwadraturze do potężnego Plutona, trzeba będzie podjąć ważne decyzje dotyczące stanu posiadania, atmosfera w pracy stanie się toksyczna, wymagania i zakres obowiązków wzrosną, nie pójdzie za tym wzrost finansów, chyba że podejmiecie walkę, która okaże się bezpardonowa i trudna do wygrania. Od 22 do 28 kwietnia Słońce w koniunkcji z Północnym Węzłem Księżycowym utworzy sekstyl ze stabilizującym Saturnem, korzyści z tego aspektu odniosą osoby gotowe zaakceptować ograniczenia i zadowolić się mniejszymi, ale stałymi zyskami.

Mars, władca waszego znaku, przez cały miesiąc przebywa w Raku, destabilizując życie rodzinne, ale także kierując aktywność na sprawy związane z nieruchomościami, już w pierwszych dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna da okazję ugruntowania swojej pozycji w rodzinie lub zainicjuje działania związane z budową domu, remontem mieszkania lub zakupem działki. W ostatnim tygodniu miesiąca sekstyl Marsa do Urana zapowiada rewolucyjne zmiany w finansach oraz stanie posiadania.

Wenus w znaku Byka wspiera finanse do 11 kwietnia, potem przechodzi do życzliwych Bliźniąt, warto ten czas wykorzystać, na odważne transakcje finansowe, zwłaszcza że w dniach 6 – 9 kwietnia znajdzie się w korzystnym aspekcie do Neptuna, co niektórym Baranom pozwoli zrealizować marzenia. Po przejściu do Bliźniąt Wenus utworzy trygon z Plutonem, co zapowiada wzrost namiętności i zażartą walkę o to, na czym wam zależy i co stanowi dla was dużą wartość. Od 13 do 16 kwietnia natomiast kwadratura Wenus do Saturna wstrzyma profity, jakich skrycie się spodziewaliście.

3 kwietnia Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Byka, od razu też znajdzie się w napiętym aspekcie do Plutona, ogarną was więc niewesołe myśli lub konieczność podjęcia trudnych i ryzykownych decyzji finansowych, sekstyl Merkurego do Saturna w dniach od 4 do 6 kwietnia sugeruje wybór rozwiązań, dających mniejsze, ale bezpieczniejsze zyski. Między 6 a 10 kwietnia sekstyl Merkurego do Marsa skłoni do szybkich i zdecydowanych decyzji, dotyczących przyszłości rodziny lub inwestycji w nieruchomości. 22 kwietnia Merkury w Byku zmieni bieg na wsteczny i cofać się będzie do 15 maja, w tym czasie unikajcie podejmowania życiowych, zwłaszcza finansowych decyzji, szczególnie między 22 a 26 kwietnia, kiedy cofający się Merkury ponownie znajdzie się w sekstylu do Marsa.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *