Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Raka

Słońce przebywa w znaku Barana do 20 kwietnia, kierując uwagę na rozwój kariery, miesiąc rozpocznie się nowiem Księżyca w koniunkcji z Merkurym w znaku aktywnego Barana, co może okazać się znaczące dla wszelkich początków, szczególnie jeśli planujecie nowe zawodowe projekty, korzyści również odniosą Raki zaczynające pracę w nowej dziedzinie lub instytucji. 3 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, wasze pomysły spotkają się z uznaniem. Od 10 do 15 kwietnia Jowisz i Neptun w życzliwych Rybach utworzą ścisłą koniunkcję, staniecie się jeszcze bardziej czuli i empatyczni oraz opiekuńczy w stosunku do osób potrzebujących waszej pomocy, zwłaszcza obcokrajowców z rejonów objętych walkami.

Spełnią się marzenia Raków o dalekich podróżach, powiodą się edukacyjne projekty, szczególnie jeśli pragniecie osobistego rozwoju i nie boicie się korzystać z wyobraźni. Śmiałe plany i zawodowe projekty pomoże utrwalić sekstyl Słońca do stabilizującego Saturna. W czasie Świąt Wielkanocnych  czeka was pełnia Księżyca w towarzyskiej Wadze, co wzbudzi wiele emocji, zwłaszcza że Święta zapowiadają się odmiennie niż do tej pory,  w drugi dzień Świąt Słońce w kwadraturze do Plutona, przebywającego w przeciwległym znaku Koziorożca, podpowiada, że zostaniecie poddani presji przez partnerów,  możecie jednak liczyć na pomoc i wsparcie przyjaciół, na co wskazują pozostałe aspekty. 20 kwietnia Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie przede wszystkim przyjaźń – warto ją kultywować, bo 30 kwietnia dojdzie do zaćmienia Słońca, ktoś może potrzebować waszej pomocy.

Wenus już 5 kwietnia wejdzie do życzliwych Ryb, w dodatku jest w tym znaku bardzo mocna, wolne Raki mają szansę spotkać w tym miesiącu miłość życia, nawet w stałych związkach zrobi się romantycznie i czule. Na zaskakujące wyrazy przyjaźni, szczególnie ze strony obcokrajowców, możecie liczyć w  drugi dzień Świąt, gdy Wenus utworzy korzystny aspekt z Merkurym i Uranem w znaku Byka. Spełnienia marzeń oczekujcie w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem i Neptunem w życzliwych Rybach.

W pierwszej połowie miesiąca Mars przebywa w znaku Wodnika, zachęcając do intensywnej aktywności, zwłaszcza społecznej. Koniunkcja Marsa z Saturnem, pod wpływem której pozostaniecie od 3 do 8 kwietnia, okaże się próbą wytrzymałości dla wrażliwych Raków, wymagać bowiem będzie siły i wytrwałości w pokonywaniu trudności, szczególnie jeśli planujecie ważne inwestycje lub staracie się o dotacje. 15 kwietnia Mars wejdzie do życzliwych Ryb, jest tam jednak słaby, skrywane emocje mogą zacząć wydostawać się w sposób niekontrolowany, zwłaszcza w przypadku korzystania z alkoholu lub innych używek.

Merkury w tym miesiącu będzie dość aktywny, a to oznacza aktywność intelektualną i większą niż zwykle mobilność. Do 11 kwietnia Merkury przebywa w znaku Barana, wspierając zawodowe pomysły, od 6 do 9 kwietnia, gdy utworzy korzystny aspekt z Marsem i Saturnem, pomoże uporać się z wyzwaniami. Po 11 kwietnia, kiedy znajdzie się w życzliwym Byku, poszerzy grono przyjaciół. W drugi dzień Świąt Merkury znajdzie się w bezpośrednim kontakcie z nieprzewidywalnym Uranem i w korzystnym aspekcie z Wenus, niektóre Raki czeka miłosny zawrót głowy, inne mogą liczyć na niespodziewaną przyjaźń, która rozwinie się z dnia na dzień. Ostrożność zachowajcie 24 kwietnia, gdy Merkury utworzy kwadraturę z ograniczającym Saturnem, zrezygnujcie tego dnia z wizyty w urzędach, od 25 do 28 kwietnia natomiast, korzystne aspekty z Jowiszem, Neptunem i Plutonem zapowiadają porozumienie ponad podziałami.

ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *