Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Bliźniąt

Do 19 kwietnia Słońce przebywa w życzliwym znaku Barana, kierując uwagę na życie towarzyskie, rozwój przyjaźni, pozwalając korzystać z profitów, na które zapracowaliście w przeszłości. W pierwszych dniach kwietnia Słońce w sekstylu do Saturna pomoże w karierze, relacje towarzyskie zostaną jednak ograniczone, w ogólnym rozrachunku wyjdzie to wam na dobre. 12 kwietnia dojdzie do nowiu Księżyca w Baranie, może to oznaczać początek ważnej przyjaźni. Między 10 a 19 kwietnia Słońce znajdzie się w szczególnym układzie – z jednej strony utworzy korzystne aspekty z Jowiszem i Marsem, pomagając uzyskać sukcesy, zwłaszcza w dziedzinach związanych ze współpracą zagraniczną oraz działalnością naukową, z drugiej jednak strony kwadratura Słońca z potężnym Plutonem w znakach kardynalnych może odbić się niekorzystnie na planowanych inwestycjach. Najważniejsze, abyście nie starali się niczego przyspieszać, unikajcie też stosowania presji.

19 kwietnia Słońce wkroczy do Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle jesteście osłabieni i pozbawieni energii, starajcie się więc do końca miesiąca wrzucić na luz i unikać niepotrzebnych stresów. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona, do której dojdzie 27 kwietnia, wzbudzi emocje związane ze zdrowiem własnym lub domowych zwierząt. Ostatnie dni miesiąca przyniosą mnóstwo niespodzianek, co sygnalizuje koniunkcja Słońca z nieprzewidywalnym Uranem.

Merkury, władca waszego znaku, przebywa w iluzorycznych Rybach do 4 kwietnia, potem do 19 kwietnia tranzytuje aktywnego Barana, następnie zawita do upartego Byka. 2 kwietnia Merkury znajdzie się w sekstylu do Plutona, to znakomita okazja, aby omówić sprawy leżące wam na sercu, czasem uwolnienie skrywanych emocji okazuje się bardzo terapeutyczne. Sekstyl Merkurego do Saturna od 9 do 11 kwietnia pozwoli podejść z rozsądkiem do spraw, wymagających długotrwałego działania. Między 16 a 19 kwietnia Merkury w pozytywnych aspektach z Jowiszem i Marsem oraz w kwadraturze do Plutona pomoże uporać się z największymi wyzwaniami, to idealny moment na rozpoczęcie nauki, podniesienie kwalifikacji, pokazanie swoich talentów i możliwości. 19 kwietnia, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca zostaniecie dostrzeżeni a wasze wysiłki zostaną nagrodzone. Między 22 a 26 kwietnia Merkury w Byku znajdzie się w koniunkcji z powabną Wenus i rewolucyjnym Uranem, jednocześnie wszystkie planety utworzą kwadraturę z ograniczającym Saturnem, nie ryzykujcie konfliktu w związkach, bo okaże się to dla was nieopłacalne.

Do 14 kwietnia Wenus przebywa w życzliwym Baranie, stymulując rozwój przyjaźni, zachęcając do kontaktów towarzyskich. Na udane randki i miłosne zauroczenia możecie liczyć między 3 a 9 kwietnia, kiedy Wenus znajdzie się w  sekstylu z pożądliwym Marsem w waszym znaku oraz od 8 do 14 kwietnia, gdy Wenus utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem i kwadraturę z namiętnym Plutonem. Relacje osobiste mogą skomplikować się pod koniec miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem i w napiętej kwadraturze z wymagającym Saturnem.

Mars w waszym znaku przebywa jeszcze do 23 kwietnia, zachęcając do zwiększenia aktywności w każdej dziedzinie, sprawia jednocześnie, że trudno wam działać spokojnie. Szczególną ostrożność powinniście zachować między 6 a 13 kwietnia, kiedy Mars w waszym znaku znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem w Rybach, nie dajcie się ponieść iluzji, dbajcie o zdrowie, unikajcie używek, bo okażą się brzemienne w skutkach, możecie natrafić na problemy na drodze duchowej, którą podążacie. Między 13 a 19 kwietnia natomiast, gdy Mars znajdzie się w trygonie z dobroczynnym Jowiszem, powiedzie się każda sprawa, wymagająca wysiłku, zwłaszcza jeśli wiązać się będzie ze zdobywaniem wiedzy.

Wiedźma. Droga do siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *