Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Barana

Słońce w waszym znaku pozostanie do 19 kwietnia, napełniając energią i optymizmem, nic nie zepsuje wam nastroju, nawet pandemia koronawirusa. Złapiecie wiatr w żagle i wraz z wiosną ruszycie na podbój świata. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Słońca do Saturna sprawi, że poczujecie się ograniczeni w świętowaniu Wielkanocy, ale wcale wam to nie przeszkodzi w podtrzymaniu ważnych relacji rodzinnych, zawodowych oraz przyjacielskich. Najbardziej aktywna okaże się druga dekada kwietnia, kiedy pozytywne aspekty z Jowiszem utworzy zarówno Słońce w waszym znaku, jak i Mars, przebywający w wygadanych Bliźniętach. Powiedzie się działalność międzynarodowa a także związana z nauczaniem i zdobywaniem kwalifikacji.

To idealny moment na zmianę podejścia do zatrudnienia. Nów Księżyca w waszym znaku, do którego dojdzie 12 kwietnia, wyznaczy początek kolejnego etapu lub nowej drogi w życiu, warto inwestować w siebie i swój rozwój, bo okaże się to pod każdym względem opłacalne. Aspekty planet między 14 a 19 kwietnia – kwadratura Słońca z potężnym Plutonem w połączeniu z sekstylem, jaki Słońce utworzy z dobrotliwym Jowiszem – podpowiadają, że aby skorzystać z pojawiającej się na horyzoncie szansy, trzeba będzie postawić wszystko na jedną kartę, nie zabraknie wam jednak odwagi i zdecydowania. Kiedy 19 kwietnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Byka, skupicie uwagę na zabezpieczeniu finansowym, liczcie się jednak z rewolucją w tej dziedzinie, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem –  pełnia Księżyca w znaku Skorpiona, do której dojdzie 27 kwietnia, wywoła mnóstwo emocji z tym związanych.

Mars do 23 kwietnia tranzytuje przyjazny znak Bliźniąt, sprzyjając aktywności w dziedzinie komunikacji. W kwietniu warto informować innych o swej działalności, prowadzić szeroko zakrojoną akcję promocyjną i marketingową. Ostrożność zachowajcie między 6 a 13 kwietnia, podczas kwadratury Marsa z Neptunem, dbajcie o zdrowie, uważajcie na konkurencję i ukrytych wrogów. Mars w trygonie do Jowisza między 14 a 19 kwietnia zaowocuje zdobyciem nowych kwalifikacji, pozwoli zdobyć uznanie. Po 23 kwietnia, kiedy Mars wkroczy do znaku Raka, całą aktywność i energię skierujecie na sprawy rodzinne.

Merkury do waszego znaku wkroczy 4 kwietnia i pozostanie w nim do 19 kwietnia, wykorzystajcie ten czas najlepiej jak potraficie na rozpoczęcie ważnych przedsięwzięć, zwłaszcza że między 9 a 19 kwietnia planeta ta utworzy korzystne aspekty najpierw ze stabilizującym Saturnem a następnie z aktywizującym Marsem i przynoszącym szczęśliwe okazje Jowiszem – jest to idealny moment na podejmowanie życiowych decyzji, możecie rozpocząć działalność gospodarczą, zakładać strony internetowe, inicjować projekty. Podjęcie decyzji okaże się istotne między 17 a 19 kwietnia, podczas kwadratury Merkurego z Plutonem – kiedy 19 kwietnia Merkury w waszym znaku znajdzie się „w sercu” Słońca, będziecie dysponowali odpowiednią ilością informacji, aby zmierzyć się z każdym wyzwaniem. Między 22 a 26 kwietnia koniunkcja Merkurego z Wenus i Uranem w znaku Byka w kwadraturze do Saturna w Wodniku zapowiada rewolucję w finansach, liczcie się z radykalnymi zmianami, trzeba będzie szybko decydować, aby nie stracić, a zyskać na konieczności transformacji.

Wenus w waszym znaku pozostanie do 14 kwietnia, przynosząc korzyści w miłości, czeka was wiele randek i okazji do nawiązania ciekawych znajomości, będziecie cieszyć się powodzeniem i uznaniem. W drugiej połowie miesiąca Wenus w znaku Byka poprawi sytuację finansową, jedynie między 22 a 26 kwietnia zachowajcie ostrożność w transakcjach, bo kwadratura Wenus z Saturnem i koniunkcja z Uranem w Byku może przynieść straty lub chwilową utratę płynności finansowej.

Wiedźma. Droga do siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *