Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla Panny

Słońce w znaku Strzelca przebywa do 21 grudnia, kierując uwagę na sprawy domowe i rodzinne, skłaniając do zaprowadzenia porządku we własnym otoczeniu. 8 grudnia dojdzie do pełni Księżyca w Bliźniętach w koniunkcji z Marsem, co wzbudzi wiele emocji i doprowadzi do dyskusji na temat pracoholizmu i poświęcania zbyt wiele czasu sprawom zawodowym, trudno wam będzie pogodzić jedno z drugim, ale już w dniach 10 – 14 grudnia sekstyl Słońca do Saturna pozwoli znaleźć równowagę między dwoma ważnymi aspektami życia. Od 12 do 16 grudnia Słońce w kwadraturze do zwodniczego Neptuna ostrzega przed nieuczciwymi klientami, kontrahentami lub wspólnikami, pojawią się też kontrowersje i nieporozumienia w osobistym partnerstwie. 19 i 20 grudnia pozostaniecie pod wpływem kwadratury Słońca do Jowisza, wbrew pozorom nie jest to trudny aspekt, ponieważ Jowisz jest planetą dobroczynną, przyniesie więc okazję do spotkań z osobami prominentnymi, naukowcami lub obcokrajowcami, co oczywiście może wzbudzić pewną dozę napięcia. 20 grudnia Jowisz opuści przeciwległe Ryby i ponownie wkroczy do znaku Barana, co zacznie sprzyjać zarządzaniu wspólnymi finansami, następnego dnia znak zmieni również Słońce i wkroczy do życzliwego Koziorożca, nadal pozostając w aspekcie z Jowiszem do 24 grudnia – niedługo pojawi się szansa na dobre inwestycje, pozyskanie grantu, dotacji lub korzystnego kredytu. Święta Bożego Narodzenia zapowiadają się spokojnie, nów Księżyca, do którego dojdzie 23 grudnia, przyniesie w najbliższym czasie początek kreatywnego projektu lub znalezienie nowego hobby.

Merkury, władca waszego znaku, do 7 grudnia przebywa jeszcze w znaku Strzelca, gdzie nie czuje się najlepiej, w dodatku w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna w przeciwległych Rybach, unikajcie spekulacji i pozostańcie zdystansowani w stosunku do niektórych propozycji lub informacji, mogą bowiem zawierać nieprawdę lub chęć manipulacji waszą opinią. Między 5 a 7 grudnia pozostaniecie pod wpływem kwadratury Merkurego do Jowisza, pojawi się szansa na interesujące spotkanie z prawnikami, naukowcami, obcokrajowcami lub celebrytami, wykorzystajcie je mądrze, pozostańcie raczej skromni a więcej na tym zyskacie. 7 grudnia Merkury zawita do życzliwego Koziorożca, gdzie nabierze mocy, zaczniecie myśleć w sposób bardziej konkretny i zorganizowany, co jest waszą niewątpliwą zaletą. Miedzy 16 a 18 grudnia trygon Merkurego do inspirującego Urana ułatwi znalezienie oryginalnego rozwiązania problemów, jakie mogły się pojawić w sprawach dotyczących pieniędzy, edukacji oraz współpracy międzynarodowej, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się wyjechać za granicę. W czasie Świąt Bożego Narodzenia sekstyl Merkurego do Neptuna pozwoli poczuć się komfortowo i przyjemnie w gronie rodzinnym przy świątecznym stole.

Wenus tranzytuje znak Strzelca do 10 grudnia, pomagając utrzymać przyjemną atmosferę w domu, jedynie 1 grudnia może dojść do nieprzyjemnej wymiany zdań, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do impulsywnego Marsa. 2 grudnia Wenus utworzy korzystny aspekt z Saturnem, w rodzinie mogą pojawić się „ciche dni”, które najlepiej zakończyć romantycznym gestem, do czego zachęca napięty aspekt Wenus do Neptuna między 2 a 6 grudnia – wasz życiowy partner po ostrej wymianie zdań może czuć się rozczarowany lub zawiedziony, starajcie się przekonać go o swoim przywiązaniu. 9 grudnia, zanim zmieni znak, Wenus znajdzie się w kwadraturze do Jowisza w przeciwległych Rybach, a to oznacza, że ekskluzywny prezent przywróci spokój w rodzinie. 10 grudnia Wenus zawita do życzliwego Koziorożca, dla niektórych Panien rozpocznie się czas miłosnych poszukiwań partnerki na całe życie, okazja na nieoczekiwane spotkanie i przyspieszony rytm serca pojawi się tuż przed samymi Świętami Bożego Narodzenia, miedzy 20 a 24 grudnia, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie do nieprzewidywalnego Urana, aspekt ten podpowiada również, że osoby, które pozostawiły zakupy prezentów na ostatni moment, wydadzą więcej pieniędzy, niż planowały, ale za to ich podarunki okażą się wyjątkowo oryginalne i niepowtarzalne. Ostatnie dni roku przyniosą ekscytujące spotkania, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu do Neptuna, w koniunkcji z Wenus i Plutonem – pojawi się romantyczny zawrót głowy, rozbudzi się też namiętność, Sylwester więc zapowiada się niezwykle elektryzująco.

Mars w Bliźniętach porusza się biegiem wstecznym do 27 grudnia, nie wszystkie zawodowe projekty pójdą według waszych oczekiwań, ponieważ aktywność ulegnie zahamowaniu, dobrze wam to jednak zrobi, bo grudzień jest miesiącem, który najlepiej jest poświęcić rodzinie i najbliższym. Unikajcie impulsywnych wypowiedzi między 6 a 10 grudnia, kiedy Słońce utworzy opozycję z zadziornym Marsem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *