Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla Koziorożca

Słońce w Strzelcu do 21 grudnia wpłynie na was osłabiająco, jest to okres w roku, kiedy dysponujecie mniejszym zasobem energii, dlatego starajcie się więcej odpoczywać i odpuście sobie przedświąteczny wyścig z czasem. Do aktywniejszego działania skłoni was pełnia Księżyca w koniunkcji z retrogradującym Marsem w znaku Bliźniąt, do której dojdzie 8 grudnia, nadmiar wysiłku może wpłynąć negatywnie na samopoczucie i zdrowie, starajcie się więc nie tracić czasu na rzeczy zbędne, zwłaszcza niepotrzebne emocje. Między 10 a 14 grudnia sekstyl Słońca do Saturna, władcy waszego znaku, wpłynie na was stabilizująco, pozwoli pozbyć się tego, co niepotrzebne i zapanować nad wydatkami, ale kwadratura Słońca do Neptuna od 12 do 16 grudnia rozbudzi ukryte lęki, pojawi się niepewność i poczucie zagubienia. W dniach 19-20 grudnia Słońce znajdzie się w napiętym aspekcie z Jowiszem, nadal jest to pozytywny aspekt, ponieważ działanie Jowisza jest dobroczynne i może zachęcić was do podróżowania lub zdobywania wiedzy, będzie się jednak wiązać się z niewielkim stresem. 20 grudnia Jowisz opuści na dobre życzliwe Ryby i wkroczy do ognistego Barana, przynosząc poprawę stosunków w rodzinie. 21 grudnia Słońce w końcu wkroczy do waszego znaku, odzyskacie energię i chęć do działania, od 21 do 24 grudnia ponownie znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem, ale w znaku Barana, co zapowiada rodzinne przyjemności, wizytę obcokrajowców lub członków dalszej rodziny, trochę będzie bieganiny, ale Święta Bożego Narodzenia spędzicie w dobrym nastroju. Nów Księżyca w waszym znaku, do którego dojdzie 23 grudnia, zapowiada nowy rozdział w życiu, warto przed Wigilią zaplanować swoje cele na nadchodzący rok.

Wenus pozostaje w Strzelcu do 10 grudnia, będziecie więc ukrywać uczucia, zarówno te pozytywne, jak i stresujące, już 1 grudnia, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do Marsa, stłumione emocje mogą odbić się negatywnie na zdrowiu. 2 grudnia Wenus znajdzie się w sekstylu z Saturnem, co pozwoli opanować wzruszenie, ale między 2 a 6 grudnia kwadratura Wenus do Neptuna wskazuje na zawiedzione nadzieje i zranione uczucia. Od 7 do 10 grudnia Wenus w kwadraturze do Jowisza sprawi, że aby pokonać stres wybierzecie się na zakupy, na świąteczne prezenty wydacie więcej niż planowaliście, ale będziecie zadowoleni. 10 grudnia Wenus zawita do waszego znaku, obdarzając Koziorożce wdziękiem, wzbudzając potrzebę miłości i nawiązywania kontaktów międzyludzkich. Między 20 a 24 grudnia Wenus w trygonie do nieprzewidywalnego Urana zafunduje wam moc niespodzianek, prezenty pod choinką okażą się trafione, niektóre Koziorożce zostaną niespodziewanie trafione strzałą Amora, będzie to jednak krótkotrwały afekt. Najwięcej będzie się działo w ostatnich trzech dniach mijającego roku, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z romantycznym Neptunem, mającym moc spełniania marzeń, w koniunkcji z towarzyskim Merkurym i przebywającym nadal w waszym znaku Plutonem – zabawa sylwestrowa zapowiada się wyjątkowo i hucznie.

Mars w Bliźniętach biegnie nadal ruchem wstecznym i pozostanie w retrogradacji do 27 grudnia, w tym czasie w sposób szczególny należy zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie, zwłaszcza między 6 a 10 grudnia, gdy Słońce znajdzie się w opozycji do Marsa, starajcie się unikać pośpiechu.

Merkury tranzytuje znak Strzelca do 7 grudnia, zebrane informacje warto w tym czasie zachować dla siebie, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca, kiedy pozostaniecie pod wpływem kwadratury Merkurego do zwodniczego Neptuna, przede wszystkim nie słuchajcie plotek, tym bardziej nie przekazujcie ich dalej. Między 5 a 7 grudnia Merkury w napiętym aspekcie z Jowiszem trochę zawróci wam w głowie, nie będziecie bowiem niczego pewni, ale jak tylko Merkury wejdzie do waszego znaku odzyskacie spokój wewnętrzny i dobre rozeznanie w każdej sytuacji. Między 16 a 18 grudnia wpadniecie na znakomite kreatywne pomysły, do czego przyczyni się trygon Merkurego do inspirującego Urana w życzliwym Byku. W czasie Świąt Bożego Narodzenia sekstyl Merkurego do uduchowionego Neptuna zapewni miłą i podniosłą atmosferę, święta dla niektórych osób okażą się prawdziwie magiczne.

2 komentarze do “Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla Koziorożca

  1. Czy horoskop anielski na grudzien 2022 dla koziorozca zostanie opublikowany? Na ten moment wyswietla sie informacja „nie znaleziono”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *