Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Panny

Słońce w znaku Strzelca do 21 grudnia skieruje uwagę na sprawy domowe, wreszcie znajdziecie czas dla najbliższych, chociaż pierwsze dni miesiąca poświęcicie intensywnej pracy, na co wskazuje sekstyl Słońca do Saturna. Zaćmienie Słońca w Strzelcu, do którego dojdzie 4 grudnia, może sprawić, że zignorujecie sygnały, wysyłane przez kogoś z najbliższej rodziny, starajcie się być bardziej otwarci na potrzeby domowników. Między 10 a 14 grudnia uważajcie na umowy i ustalenia, bo albo wy, albo ktoś, z kim wejdziecie w relację, będzie mijać się z prawdą lub manipulować faktami, przyczyni się do tego kwadratura Słońca z Neptunem, na sukcesy i dobre relacje z podwładnymi lub wykonawcami zleceń możecie natomiast liczyć od 18 do 21 grudnia, podczas pełni Księżyca w znaku Bliźniąt w połączeniu z korzystnymi aspektami, jakie zarówno Księżyc, jak i Słońce utworzą z dobroczynnym Jowiszem.

21 grudnia Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do życzliwego Koziorożca, rozpoczynając miesiąc, w którym będziecie mogli skupić się na intensywnej, twórczej i wymagającej pracy, swoim hobby oraz wszystkim, co sprawia przyjemność. Od 20 do 27 grudnia zachowawczy Saturn utworzy dokładną kwadraturę z buntowniczym Uranem, co prawdopodobnie może wiązać się z obostrzeniami wywołanymi pandemią, wpłynie to negatywnie na atmosferę przy stole. 29 grudnia Jowisz opuści  Wodnika i wejdzie do przeciwległego znaku Ryb, rozpoczynając rok, w którym cieszyć się będziecie powodzeniem i popularnością. Ostatniego dnia roku trygon Słońca do Urana przyjemnie was zaskoczy, Sylwester może okazać się bardziej interesujący, niż zakładaliście.

Merkury do 13 grudnia przebywa w znaku Strzelca, w którym jest dość słaby, odniesiecie więc w tym czasie wrażenie, że nie macie wpływu na to, na czym wam zależy, szczególnie dni od 6 do 8 grudnia okażą się problematyczne, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb, skupcie się na konkretach, unikajcie manipulacji. Między 10 a 12 grudnia korzystny aspekt Merkurego z Jowiszem zaowocuje udanymi transakcjami i konstruktywnymi kontaktami międzynarodowymi. 13 grudnia Merkury wejdzie do życzliwego Koziorożca, łatwiej będzie skupić myśli i skoncentrować uwagę na istotnych sprawach. W czasie Świąt Bożego Narodzenia sekstyl Merkurego do Neptuna pogłębi odczucie sacrum i wzmocni intuicję. W ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Merkurego z Wenus i Plutonem wzbudzi gwałtowne dyskusje z dziećmi, twórcami lub artystami, warto wyjaśnić sobie wszystkie problematyczne sprawy, budzące kontrowersje i silne emocje, aby oczyścić atmosferę.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w znaku Koziorożca, wzmacniając kreatywność oraz rozbudzając poważne uczucia, ale od 20 grudnia wejdzie w retrogradację, niektóre ważne związki mogą więc zmienić status. W pierwszych dniach miesiąca Wenus w sekstylu do Neptuna zapewni niezapomniane przeżycia, intymne i romantyczne chwile, spędzone w ukochanych ramionach, ale od 10 do 13 i od 23 do 26 grudnia koniunkcja Wenus z Plutonem doprowadzi co prawda do wzrostu namiętności, wzbudzi też jednak uczucie zazdrości, zaborczości lub chęci podporządkowania sobie partnera, starajcie się na emocje spojrzeć z większym dystansem.

Mars do 13 grudnia przebywa w życzliwym Skorpionie wpływając na skuteczność w działaniu i mobilności. W pierwszych dniach miesiąca trygon Marsa do Neptuna przyczyni się do chęci osiągnięcia porozumienia nawet z mało zorganizowanymi osobami, natomiast od 3 do 13 grudnia aspekty z Jowiszem i Plutonem ułatwią osiągnięcie każdego celu, jaki przed sobą postawicie. 13 grudnia Mars wkroczy do znaku Strzelca, aktywnośc skierujecie więc na sprawy rodzinne.

WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *