Horoskop miesięczny na grudzień 2020 dla Panny

Słońce do 21 grudnia zatrzyma was w domu lub skupi uwagę na sprawach rodzinnych, wiele Panien będzie pracować zdalnie, próbując pogodzić interesy domowe i zawodowe. Trudno się będzie porozumieć z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi między 7 a 14 grudnia, kiedy dostaniecie się pod wpływy kwadratury Słońca w Strzelcu do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb – unikajcie w tych dniach podpisywania umów i negocjowania ważnych kontraktów, bo jakiś maczkiem pisany paragraf okaże się nie tylko niezrozumiały, ale też kompletnie dla was niekorzystny. Trygon Słońca do Marsa sprawi, że będziecie chcieli dokonać szybko inwestycji lub kupić coś, co wydaje się fantastyczne, ale rzeczywistość okaże się daleka od wyobrażeń. Tym bardziej, że 14 grudnia dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Strzelca i trudno będzie polegać nie tylko na intuicji, ale nawet na zdrowym rozsądku – natomiast 19 i 20 grudnia możecie się wykazać jednym i drugim, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, wasze pomysły zostaną docenione a wysiłki wynagrodzone.

21 grudnia Słońce przesunie się do życzliwego wam Koziorożca, tego samego dnia dojdzie jednak do bardzo istotnego astrologicznego wydarzenia – Jowisz i Saturn, które parę dni wcześniej opuściły znak Koziorożca i wkroczyły do Wodnika, utworzą koniunkcję w tym znaku, co rozpocznie nowy 20-letni cykl obydwu planet, zanim ponownie się spotkają. Saturn i Jowisz mają przeciwstawną energię, możecie więc liczyć na to, że uda się osiągnąć stabilizację nie tylko w zakresie wykonywanej pracy, ale również w dziedzinie zdrowia. W ostatnim tygodniu miesiąca i roku, pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem, czekają was niespodzianki, niektóre Panny postanowią rozpocząć naukę w oryginalnej dziedzinie wiedzy, przyczyni się do tego trygon Słońca oraz Merkurego do Urana.

Merkury przez cały miesiąc towarzyszył będzie Słońcu w wędrówce – najpierw do 21 grudnia przez znak Strzelca, w którym nie czuje się najlepiej, a następnie w bardziej życzliwym Koziorożcu. Unikajcie podejmowania ważnych życiowych decyzji szczególnie między 10 a 14 grudnia, gdyż nie tylko Słońce, ale również Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem, co wróży pomyłki, nieporozumienia a nawet oszustwa. Dobre okażą się dni 19 i 20 grudnia oraz końcówka miesiąca, możecie wtedy liczyć na wsparcie patrona waszego znaku.

Wenus do 15 grudnia tranzytuje przyjazny znak Skorpiona, co zapowiada wiele spotkań a nawet romansów, ponieważ znajdzie się najpierw w romantycznym aspekcie z Neptunem a następnie w namiętnym uścisku z Plutonem oraz stabilizującym i uszczęśliwiającym sekstylu z Saturnem i Jowiszem. Samotne Panny mogą zapłonąć gorącym uczuciem, nawet w stałych związkach powrócą noce jak z początku znajomości. 15 grudnia Wenus wkroczy do Strzelca, kierując uczucia na domowników – w czasie Sylwestra uważajcie, bo trudno się będzie odnaleźć w sytuacji lub pojawią się nieporozumienia, co zapowiada kwadratura Wenus do Neptuna.

Mars w znaku Barana zachęca do inwestowania, ale nie jest to właściwy czas, żeby lokować wspólne pieniądze. Niektóre Panny zwrócą się do instytucji państwowych, aby zdobyć dodatkowe środki w dobie kryzysu, ale między 20 a 26 grudnia kwadratura Marsa do Plutona ostrzega przed zbyt agresywnym działaniem, bo spotkacie się ze zdecydowanym sprzeciwem, to aspekt bezpardonowej walki.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *