Horoskop miesięczny na grudzień 2020 dla Koziorożca

Słońce w znaku Strzelca do 21 grudnia wpłynie na was osłabiająco, poczujecie się energetycznie wyczerpani, ale nie zapominajcie, że najtrudniej jest przed metą, więc zbierzcie siły i wytrwajcie, bo zbliża się koniec waszych zmagań. Najtrudniej będzie się uporać z wiadomościami, które między 7 a 14 grudnia okażą się mylne, sprzeczne i nieokreślone, za sprawą kwadratury Słońca i Merkurego do zwodniczego Neptuna w Rybach, trudno się będzie zorientować, na czym stoicie. Trygon Słońca do Marsa zachęca do aktywności w domu, warto zrobić porządki przedświąteczne nieco wcześniej, bo tuż przed Bożym Narodzeniem wiele będzie się działo. 14 grudnia dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Strzelca, możecie poczuć się szczególnie wyczerpani.

17 grudnia wasz znak opuści jego władca Saturn a dwa dni później podąży za nim Jowisz, poczujecie jakby wielki ciężar spadł wam z ramion. 21 grudnia Jowisz i Saturn znajdą się w dokładnej koniunkcji na początku Wodnika, rozpoczynając kolejny 20-letni cykl, w którym obie planety usiłują znaleźć równowagę, ponieważ reprezentują sprzeczne wartości – Jowisz stara się wszystko powiększyć, natomiast Saturn ograniczyć. Koniunkcja ta wpłynie przede wszystkim na stan waszych finansów, które mają szansę uzyskać równowagę w ciągu najbliższego roku oraz w dalszej przyszłości. 21 grudnia dodatkowo Słońce wkroczy do waszego znaku, napełniając energią i chęcią do działania. Ostatni tydzień roku obfitował będzie w zaskakujące wydarzenia, do czego przyczyni się sytuacja dzieci. Niektóre Koziorożce odnajdą swoje przeznaczenie lub ulubione hobby.

Wenus do 15 grudnia przebywa w życzliwym Skorpionie, do tego tworzy szereg pozytywnych aspektów z Neptunem oraz planetami w waszym znaku, możecie więc liczyć na dowody sympatii ze strony oddanych przyjaciół, staniecie się popularni i pożądani w towarzystwie. Wolne Koziorożce mogą w gronie osób, z którymi łączy je wspólnota zainteresowań, spotkać miłość swojego życia, która okaże się romantyczna, namiętna, szczęśliwa i trwała, miejcie więc oczy otwarte i nie odrzucajcie miłości, jeśli zapuka do serca. Drugą połowę miesiąca Wenus spędzi w znaku Strzelca, zaczniecie więc skrywać emocje i uczucia, w obawie przed odrzuceniem, niektóre Koziorożce przeżyją rozczarowanie w ostatnich dniach roku, Sylwester nie spełni ich oczekiwań, do czego przyczyni się kwadratura Wenus do Neptuna.

Merkury do 21 grudnia razem ze Słońcem tranzytuje znak Strzelca, będziecie mieć tendencję do ukrywania swoich myśli i przekonań, szczególnie między 12 a 16 grudnia, kiedy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Neptunem, niektóre osoby wręcz zaczną mijać się z prawdą, zastanówcie się czy warto, wszystko w końcu i tak wychodzi na jaw. 21 grudnia Merkury wraz ze Słońcem przesunie się do waszego znaku, zaczniecie więc odważnie wypowiadać swoje zdanie. Na prezentację pomysłów i swojego stanowiska wybierzcie 19 lub 20 grudnia, podczas ścisłej koniunkcji Merkurego ze Słońcem. Trygon Merkurego do Urana zapowiada miłe, chociaż oryginalne i zaskakujące spędzanie Świąt Bożego Narodzenia.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Barana, w którym czuje się silny, kierując aktywność na sprawy rodzinne oraz zawodowe. Zachowajcie czujność szczególnie między 20 a 26 grudnia, kiedy Mars znajdzie się w napiętym aspekcie z Plutonem w waszym znaku, napięcie może narosnąć i wywołać nieprzyjemny wybuch emocjonalny. Unikajcie niebezpiecznych miejsc i sytuacji, bo możecie być narażeni na ataki, Pluton w waszym znaku jest silniejszy od Marsa i potraficie się obronić, ale koszty mogą być wysokie.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *