Horoskop miesięczny na grudzień 2020 dla Byka

Słońce w znaku Strzelca do 21 grudnia skłoni do rozliczeń i zadbania o domowy budżet. Od 7 do 14 grudnia Słońce znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem i jednocześnie w ułatwiającym przepływ energii trygonie z zapalczywym Marsem – to dobry moment, aby zweryfikować osoby ze swojego otoczenia pod kątem ich prawdomówności, może się okazać, że ktoś, kogo uważaliście za przyjaciela, w rzeczywistości wam szkodzi. Nie pozwalajcie się oszukiwać, zwłaszcza w finansach, przyjaźń z biznesem nie zawsze idą w parze. 14 grudnia dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Strzelca, między 13 a 15 grudnia może was ciągnąć do nadmiernych wydatków i wątpliwych inwestycji, przedświąteczne zakupy starajcie się więc przełożyć na inny termin, zwłaszcza że będziecie w tym czasie podatni na niekorzystny wpływ wirusów, bakterii oraz działanie innych ukrytych wrogów.

17 grudnia Saturn, a 19 grudnia Jowisz, opuszczą na dobre znak Koziorożca, wkroczą do rewolucyjnego Wodnika i 21 grudnia znajdą się w ścisłej koniunkcji, rozpoczynając nowy etap wzajemnych stosunków, który obowiązywać będzie około 20 lat. Jaki to będzie miało wpływ na osoby ze Słońcem w znaku Byka? Wpłynie to przede wszystkim na waszą karierę, pozwoli ustabilizować zawodową pozycję, pod warunkiem, że otworzycie się na zmiany, w niektórych przypadkach rewolucyjne. 19 i 20 grudnia warto słuchać rozsądku, pojawi się okazja, aby głośno wypowiedzieć swoje poglądy, ponieważ Merkury znajdzie się w ścisłej koniunkcji ze Słońcem. Następnego dnia obie planety zmienią znak i wkroczą do życzliwego Koziorożca, ostatnia dekada miesiąca i roku sprzyjać więc będzie skupieniu na sprawach praktycznych i materialnych. Szczególnie znaczący okaże się okres między Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem, kiedy znajdziecie się pod działaniem dobroczynnego trygonu, jaki utworzy Słońce z Uranem w waszym znaku, przygotujcie się na niespodzianki i niezwykłe zbiegi okoliczności.

Wenus do 15 grudnia przebywa w przeciwległym znaku Skorpiona, otwierając was na miłość, zabarwioną namiętnością. Łatwo was będzie uwieść, ponieważ Wenus w Skorpionie ulega fascynacjom, angażując się w związki naznaczone silnymi emocjami. Niektóre Byki chętnie zawalczą o swoją pozycję, wyzwalając się z dominującego wpływu partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Okazja do wyrażenia swoich marzeń, potrzeb i pragnień pojawi się w pierwszej połowie miesiąca, ponieważ Wenus utworzy kolejno trygon do Neptuna a następnie sekstyle do planet w Koziorożcu – Plutona, Jowisza i Saturna. Z dwiema ostatnimi planetami utworzy aspekt w czasie zaćmienia Słońca, do którego dojdzie 14 grudnia, nie traćcie głowy, przyjmijcie to, czym los was obdarzy ze spokojem, panując nad emocjami, może to być początek ważnych zmian w waszym życiu. 15 grudnia Wenus przejdzie do znaku Strzelca, co wpłynie korzystnie na rodzinny budżet i porozumienie w związkach. W czasie Sylwestra Wenus utworzy kwadraturę z niepewnym i skłonnym do uzależnień Neptunem, starajcie się więc ograniczyć ilość szampana oraz innego alkoholu, bo kac was czeka niemiłosierny.

Mars nadal przebywa w znaku Barana, co czyni go bardzo mocnym, nie jest to niestety dla was zbyt korzystne, dlatego uważajcie na ukrytych wrogów oraz osoby nieprzychylnie nastawione, mogą narobić szkód szczególnie w dniach 20–24 grudnia, ponieważ Mars znajdzie się w napiętym aspekcie z Plutonem w Koziorożcu. Przed Świętami wrzućcie na luz i starajcie się nie przemęczać, zadbajcie o własne zdrowie i dobre samopoczucie.

Merkury przez cały grudzień towarzyszy Słońcu w wędrówce przez znak Strzelca, tworząc w dniach 19-20 grudnia ścisłą koniunkcję, co ułatwi zakupy oraz podejmowanie właściwych decyzji zawodowych i inwestycyjnych. Między 10 a 14 grudnia kwadratura Merkurego z Neptunem ostrzega przed osobami nieuczciwymi, nie dajcie się zwieźć miłym słówkom. 21 grudnia Merkury podąży za Słońcem do Koziorożca i w czasie Świąt utworzy trygon z Uranem w waszym znaku, spędzicie  ten czas prawdopodobnie inaczej niż zwykle, mogą się zdarzyć nieoczekiwane wizyty niezapowiedzianych gości lub to Wy wybierzecie się do kogoś dawno nie widzianego.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *