Horoskop miesięczny na czerwiec 2024 dla Strzelca

Słońce w przeciwległych Bliźniętach przebywa do 20 czerwca, kierując uwagę na związki międzyludzkie, zachęcając do nawiązywania znajomości i zwracania uwagę na opinie innych, przez pierwszy tydzień miesiąca pozostaniecie pod wpływem harmonijnego aspektu Jowisza, władcy waszego znaku, przebywającego w opozycyjnych Bliźniętach, do potężnego Plutona w życzliwym Wodniku, co przyniesie wiele transformujących doświadczeń, zwłaszcza w trakcie podróży oraz w czasie zdobywania wiedzy, niektóre Strzelce mają szansę dokonać milowego kroku w swoim rozwoju osobistym. 6 czerwca nów Księżyca w Bliźniętach w koniunkcji z Wenus i w kwadraturze do Saturna może przynieść nowy rozdział w relacji z partnerem lub członkami rodziny, pojawią się trudności we wzajemnych relacjach, zwłaszcza z osobami starszymi lub konserwatywnymi, stan ten będzie trwał do 12 czerwca. Od 18 do 20 czerwca Słońce pozostanie w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, nie dajcie się oszukać, bo ktoś w domu, partner osobisty lub biznesowy, będzie was zwodził. 20 czerwca wieczorem Słońce opuści przeciwległe Bliźnięta i wkroczy do uczuciowego Raka, uwagę skierujecie na zarządzanie rodzinnym budżetem, pełnia Księżyca w Koziorożcu, do której dojdzie w nocy z 21 na 22 czerwca, pokaże jasno na co was stać i rozbudzi emocje w związku z finansami.

Wenus przez cały pierwszy tydzień czerwca pozostaje w koniunkcji ze Słońcem w przeciwległych Bliźniętach, co przyciąga do was osoby miłe i sympatyczne, ale między 6 a 10 czerwca, gdy znajdzie się w napiętym aspekcie z surowym Saturnem, trudno będzie osiągnąć porozumienie z osobą, na której wam zależy, może to być krótka chwila rozstania lub chłód uczuciowy. Jeszcze bardziej zawiedzeni poczujecie się w okolicach 16 czerwca, gdy Wenus w koniunkcji z Merkurym utworzą kwadraturę ze zwodniczym Neptunem, kłamstwo może mocno zaboleć, pojawią się nieporozumienia, na szczęście już następnego dnia obydwie planety opuszczą przeciwległe Bliźnięta i wejdą do uczuciowego Raka, Wenus odzyska swą moc, staniecie się bardziej empatyczni i wrażliwi na potrzeby innych. Między 27 a 29 czerwca sekstyl Wenus do Marsa rozbudzi seksualne pożądanie.

Mars do 9 czerwca tranzytuje życzliwego Barana, kierując aktywność na zaspokojenie potrzeb, kreatywne działanie i dbałość o własne przyjemności. 9 czerwca Mars zmieni znak i wkroczy do Byka, tracąc wiele ze swej mocy, w dodatku do 12 czerwca pozostanie w kwadraturze do Plutona w Wodniku, pełna emocji a nawet agresji energia odbije się na relacjach z rodzeństwem i sąsiadami, spory dotyczyć mogą granic lub wspólnego stanu posiadania, presja okaże się bardzo silna, starajcie się zdystansować, bo w tej walce nie będzie zwycięzców.

2 czerwca Merkury w Byku utworzy harmonijny aspekt z mediumicznym Neptunem, to dobry dzień na praktykę medytacji, możliwe są głębokie wglądy, twórcze pomysły, jakie wam przyjdą do głowy należy zapisać i zapamiętać. Następnego dnia Merkury opuści Byka i wejdzie do przeciwległych Bliźniąt, gdzie jest bardzo mocny, rozpoczną się negocjacje dotyczące sporych zysków, ponieważ Merkury do 5 czerwca pozostanie w koniunkcji z Jowiszem i w trygonie z Plutonem, to dobry moment na zaplanowanie podróży zagranicznej a także przyszłej ścieżki edukacyjnej. 12 czerwca kwadratura Merkurego do Saturna utrudni porozumienie z osobami konserwatywnymi oraz starszymi członkami rodziny, 14 czerwca natomiast, gdy Merkury znajdzie się „ w sercu” Słońca, możecie spodziewać się ciekawych informacji, ale sami też macie szansę podzielić się wiedzą, która zostanie doceniona. 16 czerwca Merkury w koniunkcji z Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z oszukańczym Neptunem, brak szczerości okaże się destrukcyjny w każdej relacji, następnego dnia obydwie planety zmienią znak i wejdą do wrażliwego Raka, łatwiej będzie osiągnąć porozumienie na bazie wspólnych uczuć i doświadczeń. Między 20 a 22 czerwca, podczas sekstylu Merkurego z Marsem, macie szansę zabłysnąć asertywnością a także podjąć szybkie i zdecydowane decyzje dotyczące wspólnych finansów oraz inwestycji, od 25 do 27 czerwca trygon Merkurego do Saturna pozwoli czerpać z zasobów zrównoważonego umysłu, natomiast ostatniego dnia miesiąca, gdy Merkury utworzy sekstyl z rewolucyjnym Uranem, szalone pomysły okażą się strzałem w dziesiątkę.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *