Horoskop miesięczny na czerwiec 2024 dla Ryby

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt do 20 czerwca, koncentrując energię na sprawach związanych z domem i rodziną, czeka was wiele rozmów i rozważań dotyczących śmiałych inwestycji, zwłaszcza w nieruchomości i potrzeby rodziny, szczególnie w pierwszym tygodniu miesiąca, gdy Jowisz w Bliźniętach utworzy harmonijny aspekt z transformującym Plutonem, również plany edukacyjne i podróżnicze dojdą do głosu, powodując gonitwę myśli. 6 czerwca nów Księżyca w Bliźniętach w koniunkcji z Wenus i w kwadraturze do Saturna w waszym znaku zapoczątkuje zmiany, którym w dniach 6 – 12 czerwca stawicie opór, pomimo dobrej woli, okażą się one jednak w konsekwencji korzystne. Między 18 a 20 czerwca Słońce w kwadraturze do Neptuna w waszym znaku, wywoła szereg nieporozumień i trudnych do zrozumienia uczuć, pojawi się jednak szansa, aby wejść na wyższy poziom duchowy i z tej perspektywy zaakceptowania tego, co trudne do pojęcia. 20 czerwca wieczorem Słońce wkroczy do życzliwego Raka, rozluźnicie się i zajmiecie się tym, co sprawia przyjemność, to znakomity czas na relaks i zasłużone wakacje, pełnia Księżyca w Koziorożcu, do której dojdzie w nocy z 21 na 22 czerwca, otworzy przed wami szerszą perspektywę i chociaż pojawią się emocje, zwłaszcza w relacjach z dziećmi lub przyjaciółmi, zadbacie o dostarczenie sobie pozytywnych wrażeń.

Wenus przez cały pierwszy tydzień miesiąca tranzytuje Bliźnięta w koniunkcji ze Słońcem, co sprawi, że wypowiadać się będziecie w sposób życzliwy i empatyczny, jedynie między 6 a 10 czerwca, gdy Wenus wraz ze Słońcem znajda się w napiętym aspekcie do Saturna w waszym znaku, stawicie opór koncepcjom lub sytuacji, jaka wam nie odpowiada. 16 czerwca Wenus wraz z Merkurym w Bliźniętach utworzą kwadraturę z Neptunem w waszym znaku, jakaś wypowiedź może zostać źle zrozumiana lub błędnie zinterpretowana, zwłaszcza przez członków rodziny lub współpracowników, starajcie się zachować klarowność interpretacji, bo pojawią się kontrowersje. 17 czerwca obydwie planety zmienią znak i wejdą do życzliwego Raka, uczucia i empatia wezmą górę nad przesłankami logicznymi. Pod koniec miesiąca, między 27 a 29 czerwca, sekstyl Wenus do Marsa w przyjaznych znakach zapowiada wzrost zainteresowania seksem i przygodami miłosnymi.

Waleczny Mars tranzytuje znak Barana do 9 czerwca, kierując aktywność na zdobywanie pieniędzy i zarządzanie osobistym budżetem. 9 czerwca Mars wkroczy do życzliwego Byka, straci jednak wiele ze swej mocy, co w ciągu nadchodzących miesięcy nieco was rozleniwi, ale między 9 a 12 czerwca, gdy Mars utworzy napięty aspekt z potężnym Plutonem, stoczycie walkę wewnętrzną z waszymi podświadomymi lękami, ten trudny okres należy po prostu przeczekać, bo niewiele będziecie mogli zdziałać.

2 czerwca Merkury w Byku w sekstylu do Neptuna w waszym znaku sprzyja odkrywczym doświadczeniom duchowym, warto tego dnia medytować, bo otrzymacie inspiracje „z góry”. 3 czerwca Merkury zawita do znaku Bliźniąt, gdzie jest wyjątkowo silny, bo nim włada, komunikacja się poprawi, zwłaszcza z członkami rodziny, nawet jeśli nie będziecie się ze wszystkim zgadzać, uda się wam porozumieć, jedynie 12 czerwca, gdy Merkury utworzy napięty aspekt z Saturnem w waszym znaku, trudno wam będzie pogodzić się z pomysłami lub propozycjami konserwatywnych członków rodziny, dopiero 14 czerwca, gdy Merkury znajdzie się „ w sercu” Słońca, wasze idee i koncepcje zostaną zaakceptowane. 16 czerwca pozostańcie ostrożni w wypowiedziach, bo kwadratura z Neptunem uczyni je niezrozumianymi. 17 czerwca Merkury wraz z Wenus opuści Bliźnięta i obydwie planety wejdą do życzliwego Raka, co okaże się korzystne dla spraw uczuciowych, intelekt zejdzie na drugi plan. Od 20 do 22 czerwca sekstyl Merkurego do Marsa zwiększy mobilność i błyskotliwość umysłu, między 25 a 27 czerwca trygon Merkurego do Saturna w waszym znaku pozwoli przekonać każdego do swoich pomysłów, wasze poglądy uzyskają trwałe podstawy racjonalności, natomiast ostatniego dnia miesiąca sekstyl Merkurego do Urana otworzy was na to co zaskakujące i niewyobrażalne.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *