Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Byka

Słońce, przebywające w znaku Bliźniąt do 21 czerwca, skieruje uwagę na sprawy finansowe, powinniście się w tym miesiącu liczyć zarówno z zyskami, jak i wydatkami, chociaż Wenus w waszym znaku będzie chronić stan posiadania. Pełnia Księżyca w znaku Strzelca, do której dojdzie 14 czerwca, pokaże wam jasno, na co możecie sobie pozwolić, szczególnie jeśli chodzi o wydatki wakacyjne. Od 14 do 18 czerwca pozostaniecie też pod wpływem aspektów, jakie utworzy Słońce z dążącym do zachowania status quo Saturnem i tworzącym iluzję Neptunem, powiodą się inwestycje w przedmioty trwałe i nieruchomości, natomiast niektóre marzenia trzeba będzie skonfrontować z rzeczywistością i zrezygnować z nierealnych oczekiwań.

21 czerwca Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do życzliwego Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym warto skorzystać z urlopu i wraz z rodziną wybrać się w krótką podróż, uwagę skierujecie też na dzielenie się informacją i wiedzą na temat ojczyzny, historii swojego domu lub kobiet w rodzie. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca z Jowiszem zachęci do podróżowania, chociaż realizacja pragnień nie pójdzie tak łatwo, jak byście sobie tego życzyli. Nów Księżyca w znaku Raka, do którego dojdzie 29 czerwca, może przynieść rozpoczęcie nowego etapu w życiu, niektóre Byki zawrą umowę, która okaże się korzystna, ale trzeba będzie stoczyć walkę, aby otrzymać to, na czym wam zależy.

Wenus aż do 23 czerwca przebywa w waszym znaku, co jest niezwykle korzystne, warto więc zadbać o swój wygląd i otworzyć się na miłość, która może zapukać do waszych dni już w dniach 9–13 czerwca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem w waszym znaku – serca niektórych Byków zostaną nagle przeszyte strzałą Amora, nie liczcie jednak na długotrwały związek, raczej nieoczekiwany, ale fascynujący wakacyjny romans. Między 17 a 21 czerwca Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z ograniczającym Saturnem i w dającym nadzieję Neptunem, realizacja niektórych marzeń okaże się trudna, ostatecznie jednak trygon Wenus do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie od 19 do 23 czerwca sugeruje, że osiągniecie to, czego pragniecie. 23 czerwca Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Bliźniąt, co nie pozostanie bez wpływu na finanse – 29 czerwca, podczas nowiu Księżyca w Raku, Wenus utworzy korzystny aspekt z Jowiszem, który poprawi stan posiadania.

Mars przez cały czerwiec przebywa w znaku Barana, co niestety nie jest dla was korzystne, za waszymi plecami toczy się walka, odczujecie to szczególnie silnie pod koniec miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w aspekcie najpierw z Saturnem a następnie z potężnym Plutonem. Uważajcie na ukrytych wrogów, dbajcie o swoje plecy i kręgosłup.

Merkury w waszym znaku 3 czerwca zmieni bieg na prosty, wreszcie będzie można dokonywać ważnych transakcji i podejmować życiowe decyzje bez obawy, że coś po drodze się zagmatwa. Między 9 a 12 czerwca trygon Merkurego do Plutona wpłynie na asertywność i zdecydowanie w negocjacjach i wypowiedziach, szczególnie na tematy polityki międzynarodowej oraz edukacji. 13 czerwca Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Bliźniąt, nabierając w tym znaku mocy, dlatego sekstyl Merkurego do Jowisza w dniach 18–22 czerwca może przynieść duże finansowe zyski, niektóre Byki wybiorą się w wakacyjną podróż, inne otrzymają wsparcie z zagranicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *