Horoskop miesięczny na czerwiec 2020 dla Byka

Do 20 czerwca Słońce w Bliźniętach skupi waszą uwagę na zaspokajaniu potrzeb finansowych. Wenus, władczyni znaku Byka, do 25 czerwca porusza się biegiem wstecznym, będziecie więc odzyskiwać stracone pieniądze i naprawiać popełnione wcześniej błędy, to również dobry czas, aby wycofać się z przedsięwzięć, które nie wróżą sukcesu. Pierwsza dekada miesiąca okaże się silnie energetyczna, szczególnie w kontekście finansów, najbardziej emocjonujące dni czekają was między 2 a 7 czerwca, kiedy dojdzie do koniunkcji Wenus ze Słońcem w Bliźniętach i obie planety znajdą się w kwadraturze z zapalczywym Marsem, jednocześnie 5 czerwca pełnia oraz zaćmienie Księżyca w Strzelcu podniesie ciśnienie, gdy pojawi się możliwość uzyskania sporych dochodów. Nie wszystkim dane będzie skorzystać z pojawiającej się szansy na wzbogacenie, ale miejcie oczy szeroko otwarte i idźcie za głosem intuicji, w czym pomoże sekstyl Merkurego do Urana.

Między 8 a 16 czerwca napięte aspekty Słońca, Marsa i Neptuna wymuszą zdecydowane działania, pozostańcie jednak ostrożni, bo Neptun jest mistrzem iluzji i może się okazać, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje na początku, nie dajcie się oszukać i dbajcie o finanse. Działania wśród przyjaciół, lub w grupie skupiającej osoby o podobnych zainteresowaniach, nabiorą znaczenia, powróci temat koronawirusa lub okaże się, że przystosowanie się do nowej rzeczywistości sprawia więcej kłopotów, niż przypuszczaliście.

Między 16 a 22 czerwca warto zapisać się na nowy kurs lub sami zastanówcie się, czy nie macie wiedzy do przykazania, czas sprzyja osobom aktywnym, gotowym zmienić przekonania i rozpocząć nową działalność.

20 czerwca Słońce przesunie się do życzliwego Raka, co pozwoli odpocząć, wybrać się na wakacje lub na działkę, ale starajcie się unikać dalszych podróży, ponieważ Merkury w Raku 18 czerwca zmieni bieg na wsteczny, co może wywołać opóźnienia lub komplikacje, do 12 lipca nie rozpoczynajcie nowych projektów, starajcie się raczej poprawiać te, nad którymi pracujecie.

Ostatnie dni czerwca przyniosą ponowną koniunkcję Jowisza z Plutonem, co może spotęgować starania o uzyskanie wpływu na innych, pozwoli także zastanowić się nad własnym systemem wartości.
Moja i Twoja astrologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *