Archiwum kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Ryby

Droga Rybo, Twoją domeną zaczynają się stawać częste zmiany stylu życia, nawet kosztem pojawienia się różnych trudności i opóźnień. Fizyczne zdrowie powinno Ci teraz dopisywać, lecz dla Twoich uczuć będzie to trudniejszy okres. Wydawać Ci się będzie, ze wszystko jest nastawione przeciwko Tobie, włączając w to urazy i bolesne wspomnienia. Możesz czuć się przytłoczona, zniewolona i mieć ważenie, że niepotrzebnie poświęcasz się dla innych. W Twoim życiu uczuciowym jest dużo wyobrażeń, nadziei i iluzji, ale raczej nic konkretnego się teraz nie pojawi. 

To bardzo dobry czas na to, być wybrała się na dłuższy urlop. Powrócisz do pracy wypoczęta, z odnowioną energią i dobrymi pomysłami. Jakaś nieoczekiwana strata zapoczątkuje Twoją drogę ku nowemu przeznaczeniu. Nie obawiaj się, pomimo problemów masz dar ich rozpoznawania i umiejętność radzenia sobie z nimi. Przeciwności okażą się nie tak trudne, aby należało się nimi martwić. Mogą Cię niepokoić spotkania z ludźmi bardziej dynamicznymi niż Ty.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii wytrwałości. Pragnie przypomnieć Ci o wypełnianiu własnego planu duchowego. Poproś ją o pomoc w uwolnieniu się z krępujących Cię więzów, lęków i rozczulania się nad samą sobą, ponieważ to wszystko przysłania Ci widok na Twoją mądrość i rzeczywisty sens Twojego życia. Nie musisz potępiać, walczyć, ani krytykować. Archaii wytrwałości pozwoli Ci odczuć swoją siłę, odkrywać we wszystkim coś pięknego i otworzyć się na swoją radość życia. Nie musisz szukać w sobie zdolności do miłości, ona już jest w Tobie. Otwórz się na piękno i pozytywne cechy samej siebie i swojego otoczenia, nie patrz na nie oczami wroga, lecz z miłością przyjaciela. Pamiętaj, że wszystko jest ze sobą połączone, a świat taki, jakim go widzisz, jest odbiciem Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś sympatyczną i dobrze wychowaną osobą. Przyjmujesz życie estetycznie i zmysłowo, dążysz do odczuwania przyjemności i miłości. Kiedy stajesz się ofiarą emocjonalnego kryzysu lub pogrążasz się w iluzjach, stajesz się rozleniwiony i bezowocny. Twoje ciało będzie świetnie znosić zmiany pogodny, wyjątkiem będą problemy z układem trawiennym. W Twoim obecnym związku uczuciowym panuje sielska atmosfera, natomiast jeśli szukasz partnera, bądź ostrożny, bo możesz zostać łatwo uwiedziony. 

W pracy możesz otrzymać awans. Aby jednak Twoje cele zostały zrealizowane, musi nastąpić radykalna zmiana. Wpływowe wsparcie otworzy Ci drogę do kariery i awansu społecznego. Uważaj na zazdrość innych osób. Po ciężkich próbach Twoje relacje z innymi ludźmi zostaną wzmocnione. Spodziewaj się zakończenia wyłącznie powierzchownych związków.

W lipcu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Uriel, który proponuje Ci zajrzeć w siebie, uwierzyć w swoje możliwości, uzdolnienia i posiadaną wiedzę. Nie marnuj darów ofiarowanych Ci przez Siły Wyższe, zaufaj sobie i swoim talentom. Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, uważnie przeanalizuj sytuację i rozpocznij przygotowania zmierzające do celu. Tylko konsekwencja i pracowitość mogą doprowadzić Cię do sukcesu. Poproś Archanioła Uriela o wsparcie, a pomoże Ci pokonać wszelkie trudności podczas realizowania Twoich planów i marzeń, a w szczególności, gdy plany te będą zgodne z Twoją karmą.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś osobą żywiołową i przepełnioną chęcią życia, która nie przechodzi niezauważona. Twój entuzjazm jest zaraźliwy. Często kipią w Tobie gwałtowne emocje, a niespodziewane wyzwania sprawiają, że podejmujesz nagłe działania. Doświadczysz nieodwracalnych zmian. Postaraj się znaleźć dobry sposób na rozładowanie napięć, bo psychiczna sztywność odbije się na Twoim ciele i może powodować bóle mięśni i kości. Uważaj teraz szczególnie na kręgosłup. W sferze uczuć wolisz kontrolować sytuację, nie okazujesz ich zbyt wylewnie swojemu partnerowi. Możliwe, że czeka Cię próba wierności, lecz z małą namiętnością.

W pracy dzięki intuicji, przenikliwości, a przede wszystkim krytycznemu myśleniu zajdziesz daleko i osiągniesz sukces. Niczego nie otrzymasz za darmo i wszystko, co osiągniesz, będziesz zawdzięczać swojej pracy i sumienności. Twoje zaangażowanie i miłość do wykonywanego zawodu zapewnią Ci stanowisko i dobre wynagrodzenie. Zazdrośni ludzie mogą blokować Ci drogę do sukcesu. Jeśli to zauważysz, nie wahaj się prosić o pomoc przełożonego. 

Na lipiec szczególne przesłanie ma dla Ciebie Twój Anioł Stróż. Pragnie on, byś rozejrzał się i dostrzegł ludzi, którzy Cię kochają i wszystko, co Ci sprzyja. Twój anielski opiekun nieustannie Ci towarzyszy, ochrania, prowadzi, bądź pewien jego wsparcie, kiedy prosisz go pomoc. Anioł Stróż kocha Cię bezwarunkowo, bez względu na to co robisz i co się dzieje w Twoim życiu. Chce, abyś pamiętał, że w każdej chwili możesz zacząć wszystko od nowa, a on będzie twoją energią i motywacją, byś mógł zrobić kolejny krok na swojej drodze. Będzie wspierał każdą Twoją myśl i działanie, które kierują Cię ku najwyższemu dobru.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś cierpliwą i pogodną osobą, umiejącą porozumiewać się z ludźmi i przekazywać ideały, w które wierzysz. Masz dobrą intuicję i powinieneś częściej jej używać. Uważaj na stres i choroby podczas podróży. Drażliwość i intensywność zgromadzonych doświadczeń może wyczerpać Cię energetycznie i nerwowo. Możesz liczyć na doskonałe zrozumienie w rodzinie i partnerstwie. Wiesz, że Twoja miłość jest odwzajemniona. Czujesz się szczęśliwy i doceniany przez bliskich.

W pracy, aby Twoje cele zostały zrealizowane, musi nastąpić radykalna zmiana. Otworzą się dla Ciebie nowe możliwości związane z zagranicą. Możesz zdecydować się na podjęcie nauki obcego języka. Stawisz czoło wielkiemu problemowi, a gdy już go pokonasz, zdasz sobie sprawę, że było to mniej trudne niż się spodziewałeś. Niezbędne wyjaśnienie rozjaśni skomplikowaną sytuację.

W lipcu Anioł podstawy zachęca Cię, abyś zadbał bardziej o swoje fizyczne ciało. Ciało jest świątynią duszy i składa się z czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza. Twoje ciało to prawdziwy cud natury, potężny organizm, w którym w tym samym czasie zachodzi niezliczona ilość zjawisk. Słuchaj sygnałów, jakie przesyła do Ciebie Twoje ciało, staraj się utrzymywać w nim harmonię czterech żywiołów, aby mogło pozostawać w znakomitym zdrowiu. Poproś Anioła podstawy o wsparcie, a nauczy Cię on podążać w kierunku mądrości swojego ciała. Nie ma to zbyt wiele wspólnego z wiedzą, którą znajdziesz w naukowych książkach, w końcu organizm każdego człowieka jest inny, Anioł podstawy zaś udostępni Ci klucz do poznania żywych informacji płynących z samego wnętrza Twojego ciała.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś hojną i uczciwą osobą. Wykazujesz entuzjazm we wszystkim, co robisz. Nie tracisz czasu i wydaje się, że ciągle jesteś w ruchu. Rzadko odczuwasz stres, ale Twoja żywotność może męczyć inne osoby. Wciąż możesz odczuwać wpływ przeszłości na swoje życie, bolesne wspomnienia ponownie dadzą o sobie znać. Jeśli Twój partner uczuciowy nie jest odpowiedzialny i związany z Tobą duchowo, trudno będzie utrzymać tę relację.

W pracy może być to dość niestabilny okres. Potrzebujesz odpoczynku, to dobry czas na dłuższy urlop. Wypoczęty będziesz w stanie skupić się na pracy i odnaleźć sposób na to, aby prowadzone przez Ciebie projekty odniosły sukces. Konieczne będzie wprowadzenie znacznych modyfikacji, abyś mógł odnieść swój cel. Podczas podróży uważaj na oszustów i inne niebezpieczeństwa. Nie powierzaj ważnych spraw dla mało wiarygodnych przyjaciół. 

Szczególnym wsparciem będzie w tym miesiącu dla Ciebie Anioł Nathaniel. Wezwij go, a pomoże Ci wznieść się na wyższy poziom rozwoju duchowego, umożliwi powrót do równowagi wewnętrznej i poczucia bezpieczeństwa. Oczyszczenie własnej duszy, serca i umysłu z negatywnych myśli i nieuczciwych zamiarów, będzie dla Ciebie jednocześnie oczyszczaniem przedpola do sukcesu. Słuchaj też głosu swojej intuicji, bo poprzez nią otrzymasz wskazówki dotyczące spraw materialnych, finansowych lub partnerskich, a w połączeniu z Twoją logiką zdołasz zrealizować nawet najtrudniejsze plany. Posłuchaj rady życzliwego przyjaciela, bądź autorytetu w dziedzinie, która Cię interesuje. Szczerość zamiarów jest gwarancją Twojego powodzenia.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś intuicyjna i marzycielska. Często zamieniasz rzeczywistość na sny. Wierząc w nie głęboko, możesz postarać się je zrealizować. Delikatne uczucia napełnią teraz słodyczą Twoje serce. Nagle zaczniesz się miotać pomiędzy sprzecznymi, silnymi emocjami i strachem. Nie będziesz w stanie dokonać wyboru między dwoma romansami. Twoje wątpliwości wymagać będą podjęcia zdecydowanych kroków. Możesz poczuć niewielki żal z powodu odkrytego kłamstwa. By utrzymać dobrą formę fizyczną, potrzebujesz diety beztłuszczowej i nie wolno Ci stosować używek, szczególnie alkoholu. Musisz zadbać o swoją wątrobę. 

Będziesz mieć teraz duże osiągnięcia, jeśli Twój zawód związany jest z któraś z politycznych i społecznych dziedzin, nauka nowych rzeczy również nie będzie sprawiała Ci trudności. Jednak aby utrzymać to, co osiągnęłaś, nie możesz dać się pokonać przeciwnikowi. Dopisze Ci też szczęście w bankowości i interesach. Rozważnie podjęta decyzja okaże się nadzwyczaj trafna. Jakaś porażka lub przymusowa przerwa mogą Cię załamać. Zastanów się, czy nie stawiasz sobie zbyt wysokich wymagań.

W lipcu otacza Cię swoją energią Archaii przemiany. Pragnie ona, byś zaczęła postrzegać różne wydarzenia jako znaki i szanse dla swojego rozwoju, nie tylko jako uciążliwe przeszkody, które zakłócają Ci tylko wypełnianie codziennych obowiązków. Jeśli podążysz za wskazówkami Archaii przemiany, pomoże Ci ona rozpoznać Twoje przeznaczenie. Jej znaki są rodzajem budzika dla Twojej duszy. Przyczyni się również do tego, że zaczniesz odczuwać życiowe spełnienie. Ważne jest, byś spróbowała posłuchać swojej intuicji, w innym przypadku ignorowanie jej podszeptów może przybrać postać bolesnych doświadczeń życiowych. Archaii przemiany nauczy Cię zaufania do samej siebie i ukaże Ci Twoją wytrwałość i siłę. Pamiętaj, że wszystko co Cię spotyka, jest szansą dla Twojego rozwoju.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Panny

Droga Panno, masz dobrą intuicję i silną wolę. Jesteś przedsiębiorczą i stanowczą osobą. Odrobina zła lub zazdrości przeszkadza Twoim uczuciom. Masz na sumieniu małe grzeszki. Nie powinny Ci teraz dokuczać poważniejsze dolegliwości fizyczne. Możesz poddać się teraz jakiemuś zabiegowi upiększającemu, przyniesie on oczekiwane efekty. W sferze uczuć wolisz kontrolować sytuację. Obawiasz się zakochać i zostać oszukaną. Jeśli jesteś w związku, może czekać Cię próba wierności.

W pracy zostaniesz doceniona i staniesz się ekspertem w wykonywanym zawodzie. Twoje wybory i talenty gwarantują Ci sławę. Szczęście dopisze Ci wszędzie, również w finansach. Możesz otrzymać jakąś zaległą rekompensatę. W czasie podróży wystrzegaj się braku rozwagi, uważaj na złodziei i bądź ostrożna, bo grozi Ci zgubienie dokumentów i bagażu.

W lipcu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Gabriel, który nawołuje Cię do tego, abyś zajęła się teraz przeciwieństwami. Jasność i ciemność, dzień i noc, przypływ i odpływ, żeńskość i kobiecość – to tylko kilka przykładów dualności i pozornych przeciwieństw, które są jakby dwiema stronami jednej monety. Zwróć uwagę na to, że przeciwieństwa te razem tworzą jedność, a jedno z nich nie może istnieć bez drugiego. Podobnie też jedna i ta sama cecha w zależności od okoliczności może być zarówno dobra, jak i zła, a Ty powinnaś być świadoma różnych jej aspektów. Na przykład, gadatliwy człowiek może być przekaźnikiem ważnych informacji lub inspiracji dla innych, z drugiej strony zaś może wyrządzić komuś krzywdę poprzez plotki czy rozsiewanie kłamstw.  Pamiętaj, że nie istnieją złe siły i złe cechy, a tylko źle użyte siły i cechy. Z pomocą Archanioła Gabriela i jego anielskich pomocników będziesz w stanie nauczyć się używania tych sił we właściwym miejscu i czasie.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś elokwentną, komunikatywną osobą. Uważaj teraz, aby nie powiedzieć zbyt dużo przy nieodpowiednich osobach, bo możesz ujawnić czyjeś sekrety. W sferze Twoich uczuć panuje zamęt, sam nie wiesz, czego pragniesz. Szukasz spokoju, lecz żyjesz miłosnymi przygodami. Z trudem przychodzi Ci porzucenie złudzeń w miłości. Dodatkowo obecność byłego partnera lub starego rywala skomplikuje Twoje sprawy sercowe. Dzięki aktywności sportowej utrzymujesz doskonałą formę i szybko powracasz do zdrowia, jeśli dopadnie Cię choroba.

Twoja kariera będzie się rozwijać. Masz szansę na wyróżnienie w pracy i awans, a wszystko dzięki Twoim zaletom. Szczęście i pomyślność, również finansowa, będą Ci teraz sprzyjać. Będziesz musiał walczyć o osobistą wolność i niezależność. Uważaj, bo bardzo silne emocje mogą sprawić, że stracisz nad sobą panowanie.

Anioły fioletowego promieniowania wzywają Cię w lipcu do wprowadzenia pewnych zmian do swojego dotychczasowego życia. Poproś je o pomoc, a zaprowadzą Cię do księgi Twojego życia, będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie stare więzy, które mogą teraz spowolnić Twój obecny rozwój. Zastanów się, czy jest coś, z czym chciałabyś się już rozstać, jakie okoliczności wciąż zajmują Twoje myśli, mimo że nie istnieją już w Twoim życiu. Anioły fioletowego promienia pomogą Ci zrozumieć i uleczyć dawne sytuacje, poproś je, by otoczyły wszystkie ciążące Ci kwestie swoim fioletowym światłem przemiany i wyzwolenia. Więzy, które Ci szkodzą, możesz skorygować za pomocą fioletowego światła, zaś więzy, które są dla Ciebie ważne, możesz za jego pomocą zacieśnić. Światło tych Aniołów pomoże Ci otworzyć się na nowy wymiar poszerzonej świadomości.

~~Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś wrażliwą i dokładną osobą. Masz bardzo silne poczucie obowiązku i odpowiedzialności. Starasz się za wszelką cenę utrzymywać spójność poglądów. Masz dobrą intuicję i powinieneś częściej jej używać. Twoje sny mogą być prorocze. Dzięki swojej pozytywnej energii dajesz to, co w Tobie najlepsze i inspirujesz innych, aby uczestniczyli w Twoim szczęściu. Albo znalazłeś wielką miłość, albo ją niedługo spotkasz. Będziesz teraz w świetnej formie fizycznej i możesz ofiarować swoją pomoc tym, którzy są chorzy. Jeśli zauważysz u siebie kłopoty zdrowotne, poproś Anioła Uzdrowienia, aby pomógł Ci odnaleźć ich prawdziwą przyczynę.

W pracy będziesz musiał wprowadzić zmiany w prowadzonych projektach, inaczej zakończą się niepowodzeniem. Nie obawiaj się prosić o pomoc bardziej doświadczonych osób. Uważaj teraz podczas podróży, bo możesz spotkać się z oszustwem, wrogością, zwróć również uwagę na mało wiarygodnych przyjaciół. Wydaje się, że czasem zupełnie bezmyślnie wpadasz w kłopoty, ale Twój Anioł zawsze wie, jak wyciągnąć Cię z zawirowań losu. 

Szczególną opieką otacza Cię teraz Anioł Uzdrowienia. To on umożliwi Ci dokładniejszy i głębszy wgląd w Twoją obecną sytuację życiową. Wzywa Cię do tego, abyś nie ignorował sygnałów własnego ciała, lecz zwracał na nie uwagę i pytał o ich przyczyny. Twoje ciało jest bardzo wrażliwym instrumentem i bardzo szybko reaguje na brak duchowej równowagi. Choroba ciała często jest spowodowana lekceważeniem przesłań i wiadomości od duszy. Anioł Uzdrowienia pomoże Ci nawiązać kontakt z mieszkającą w Tobie siłą uzdrawiającą, byś mógł rozpoznać czego Ci brakuje lub czego powinieneś nauczyć się poprzez ból, który odczuwasz. Pamiętaj, że każda sekunda Twojego życia jest święta.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś systematyczną, skrupulatną i wierną swoim zasadom osobą. Krok po kroku zmierzasz do sukcesu. Inni szanują Cię za samokontrolę i obowiązkowość. Intensywna percepcja i głębokie uczucia utrzymują Cię w swoim tajemniczym świecie, który cały należy wyłącznie do Ciebie. Kiedy stajesz przed wyborem, podążasz za tym, co dyktuje Ci serce. Dobre zdrowie powinno Ci teraz dopisywać. Jeśli jesteś kobietą i starasz się o dziecko, masz szansę na upragnioną ciążę. Twój związek uczuciowy jest czuły i satysfakcjonujący. Rozmowa i ufność do drugiej osoby pomogą Ci pokonać strach, zazdrość i wątpliwości mocno zakorzenione w Twoim sercu. 

W pracy możesz liczyć na sukcesy, pomyślnie zrealizowane projekty, wygraną rywalizację. Jeśli myślisz o zmianie miejsca zatrudnienia, natychmiast odpowiedz na ogłoszenie, które zwróci Twoją uwagę. Czeka Cię niespodzianka, szczęśliwy zjazd rodzinny lub spotkanie z przyjaciółmi. Ktoś może nie docenić Twoich dobrych chęci i będzie to przyczyną przykrego nieporozumienia.

W lipcu postaraj się zachować czujność i zwracać uwagę na swoje uczucia. Masz wolną wolę i sam decydujesz o tym, jak postąpić w danej sytuacji. Możesz działać z różnych pobudek, na przykład z wygody, lenistwa, żądzy zemsty lub zgodnie z głosem swojego serca, nawet kiedy wydaje się to być trudne. Twoim zadaniem jest kontrolowanie własnych słów, uczuć, czynów i myśli. W każdej trudnej, niebezpiecznej sytuacji powinieneś połączyć się z boskością i umocnić swoje światło. Potrzebna jest do tego modlitwa ze szczerego serca. Nie obawiaj się przywołać aniołów, stawią się przy Twoim boku na Twoje wezwanie.

W lipcu Archaii łaski zaprasza Cię, abyś spojrzał na świat z perspektywy Twojej rzeczywistej wielkości. To w Tobie samym drzemią siły, których daremnie szukasz na zewnątrz. Możesz kiedy tylko zechcesz kochać i akceptować każdego człowieka, bezwarunkowo i spontanicznie. Jeśli tęsknisz za poczuciem bezpieczeństwa, zanim zaczniesz wymagać go od innych, najpierw sam nim siebie obdaruj. Jeśli pragniesz przyjaźni, sam stań się swoim przyjacielem. Archaii łaski będzie Twoim serdecznym towarzyszem na tej drodze. Pamiętaj, że całe piękno i miłość, które przyciągają Cię w innych ludziach, zawsze nosisz w sobie.

~~ Słuchająca Aniołów