Archiwum kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś lubianą, mądrą i opanowaną osobą. Masz w sobie potencjał, który zapewnia Ci ważną rolę do spełnienia. Uwielbiasz przebywać w świecie fantazji i marzeń, ale nie przesłania Ci to prawdziwej rzeczywistości. W swoich snach odnajdziesz rady, których potrzebujesz. Dobre zdrowie będzie Ci teraz dopisywać. Skorzystaj z zimowej aury, aby oddać się sportom zimowym, będzie to bardzo korzystne dla Twego ciała i ducha. W Twoim związku uczuciowym będzie panowała obustronna wierność i zrozumienie.

W swojej pracy wykazujesz swój talent do piękna. Osiągniesz teraz sukces, jeśli Twój zawód związany jest z którąś z artystycznych lub estetycznych dziedzin. Otworzą się dla Ciebie nowe możliwości związane z odległym krajem. Możliwe, że zdecydujesz się podjąć naukę nowego języka obcego. Możesz w tym miesiącu mieć trudność związaną z czymś estetycznym w swoim wyglądzie, możliwe, że czegoś w sobie nie kochasz i nie akceptujesz.

W grudniu pragnie Cię wesprzeć Archaii nadziei, a Ty możesz, ale nie musisz posłuchać jej przesłania, bo zmiany w Twoim życiu nastąpią niezależnie od Twojej decyzji. Może się okazać, że stałaś się ofiarą zrządzenia losu i musisz po prostu zaakceptować nowe warunki i okoliczności. Jeśli wyciszysz się wewnętrznie i wsłuchasz się w słowa Archaii nadziei, poprowadzi Cię ona łagodnie przez wszelkie trudności związane ze zmianą, przy czym będziesz w stanie aktywnie włączyć się do działań i dowiesz się, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, by rezultat był dla Ciebie jak najlepszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś roztropną i świadomą swoich ograniczeń i możliwości osobą. Z nostalgią wspominasz przeszłość. Nie tłumisz swoich uczuć, tylko pozwalasz im spokojnie płynąć. Dbasz o siebie i cieszysz się dobrym zdrowiem, lecz Twoja skłonność do folgowania sobie, szczególnie przy stole, grozi przeciążeniem żołądka i wątroby. W Twoim związku uczuciowym i rodzinie będzie panować harmonia i zrozumienie. Świąteczne spotkania z bliskimi i przyjaciółmi przyniosą Ci wiele szczęścia.

Twoja droga do sukcesu nie pozwala Ci na odpoczynek, uważaj, aby nie przeciążyć swoich sił pracując ponad normę. Cieszysz się poważaniem innych współpracowników. Z Twoją elokwencją nie masz problemu w promowaniu siebie i byciu interesującym. Uważaj na niebezpieczne pokusy, bo możesz zawieść czyjeś zaufanie, będzie to sprawdzian Twojej wiarygodności.

W grudniu swoją opieką otaczają Cię Elohimy Arkturus i Diana, istoty anielskie fioletowego światła służącemu przemianie i doskonałemu odnowieniu boskiej formy materii. Skup się na sile, która przemawia do Ciebie przez tych anielskich przewodników, a zaczniesz stopniowo powracać do swojej pierwotnej doskonałości. Czas pozbyć się tego, co ogranicza Twój dalszy rozwój i uwolnić się od tego, co minione. Przebaczaj tym, którzy uczynili Tobie coś złego. Przebaczaj sobie, że sam wyrządziłeś krzywdę. Wraz ze swoim przebaczeniem wysyłaj też swoją miłość i pamiętaj, że żadna niesprawiedliwość i krzywda nie jest w stanie zniszczyć Twojej doskonałości. Przebaczenie jest najskuteczniejszym sposobem zrywania więzów karmicznych.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, z optymizmem i pogodą ducha patrzysz na życie. Twoją siłą jest wiara, którą wyznajesz. Wszystko dla Ciebie odbywa się spontanicznie dzięki temu, co niesie los. Twoje ciało i umysł są w równowadze, więc zdrowie powinno Ci dopisywać, ale postaraj się trochę bardziej zadbać o swój wygląd zewnętrzny. W tym miesiącu mogą powrócić do Ciebie bolesna wspomnienia z przeszłości i przynieść ze sobą smutek. Z partnerem uczuciowym jesteście dobrze dobraną parą, lecz jeśli nie jesteście w formalnym związku, strach przed zobowiązaniami i poświęceniem osobistej wolności drugiej osobie może okazać się silniejszy. Odmowa wobec zobowiązań może być bardzo kategoryczna.

W pracy osiągniesz sukces, jeśli Twój zawód jest związany z wodą lub jakąś twórczą dziedziną. Mógłbyś dużo zarobić, ale nie potrafisz trzymać się z góry narzuconych przepisów. Masz szansę otrzymać wpływowe wsparcie od wysoko postawionej osoby, musisz tylko zadbać o dobrą prezencję. Jeśli jest przed Tobą egzamin lub planujesz udział w jakimś współzawodnictwie, to wyniki będą zależeć od szczęścia.

W grudniu swoją energią otacza Cię Archaii dobroczynności i jej wszechobejmujące współczucie. Jej zadaniem jest leczenie starych ran i odnawianie Twojej energii serca. Jej siła przenosi się poprzez delikatne, różowe drgania, otwórz się na nią, a ponownie doświadczysz w swoim życiu wielkiej energii miłości, która jest odczuwalna w każdym boskim dziele. Poproś ją o wsparcie, a umożliwi Ci ona rozwinięcie nowej postawy względem życia i napełnienie się życiową energią. Poznaj swoje słabości, a odkryjesz, w czym jesteś silny, Archaii dobroczynności będzie towarzyszyć Ci swoją miłością w tym procesie. Nawet jeśli wcześniej brakowało Ci pewnych rzeczy, zaakceptuj to, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej. 

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, masz miły i opiekuńczy charakter. Zanim podejmiesz konkretne działania, spokojnie oceniasz zaistniałą sytuację. Starasz się trzymać swoje uczucia pod kontrolą, znasz siebie i wiesz, jak użyć swojej intuicji tak, by działać z korzyścią nie tylko dla siebie, ale i innych. Możliwe, że poczujesz teraz silniej dolegliwości spowodowane z życiem w ciągłym napięciu. Prawdopodobnie nie dbasz o siebie wystarczająco. Twój styl życia odbija się na Twoim związku uczuciowym i wcale go nie ułatwia. Możesz odczuwać strach przed zaangażowaniem się w budowanie trwałej relacji i założeniem rodziny.

Jesteś zdecydowany i uparty, kiedy na czymś Ci zależy, również w pracy. Zawsze dostajesz się tam, gdzie chcesz, zwalczając swoich oponentów i rywali. Nawet w rywalizacji starasz się być lojalny. W tym miesiącu czeka Cię niespodzianka, spotkania świąteczne z rodziną i przyjaciółmi będą bardzo udane. Sam wciąż masz do wyznania wiele grzechów, lecz aby dążyć do poprawy musisz zmienić swoje dotychczasowe postępowanie i opinie.

W grudniu Ofanim Rasiel pragnie przypomnieć Ci o ogromnym znaczeniu wypowiadanych słów. To, co mówisz, jest wyrazem Twojej siły i odzwierciedleniem Twojej duszy. Twoje słowa świadczą o Tobie, Twoich poglądach i sposobie, w jaki odbierasz świat. Słowa mogą obdarzać miłością, ale mogą też ranić. Wypowiedziane słowo jest nośnikiem mocy i potęgi. Nie jesteś odpowiedzialny za słowa, które inni wysyłają w świat, jesteś jednak odpowiedzialny za słowa, które sama wypowiadasz. Zwróć większą uwagę na to, kiedy należy milczeć, powstrzymać się od komentarza, przemyśleć dany problem i zabrać głos dopiero wtedy, kiedy będziesz mieć jasność sytuacji. Jest to wielka sztuka, ale ucząc się na własnych błędach możesz rozwijać się i zapewniać sobie lepszą przyszłość.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś wrażliwą, dokładną i odpowiedzialną osobą. Masz w sobie bardzo silne poczucie obowiązku. Starasz się za wszelką cenę zachować spójność poglądów. Przykre wspomnienia, strach, brak pewności siebie tkwią w Tobie i są powodem mrocznych myśli i uczucia niepokoju. Powinieneś więcej się ruszać, postaraj się znaleźć odpowiednią dla siebie aktywność fizyczną i pamiętaj, że nie muszą to być forsowne treningi. Jeśli jesteś w stałym związku uczuciowym, możesz być teraz kuszony możliwością rozpoczęcia nieformalnego romansu; dobrze oszacuj ryzyko, zanim podejmiesz taką decyzję. Jeśli jesteś samotny, nieoczekiwana deklaracja miłosna przepełni Cię radością i zdziwieniem.

W pracy Twoje dotychczasowe wybory i talenty zaowocują tym, że zostaniesz doceniony i staniesz się ekspertem w wykonywanym zawodzie. Jeśli masz okazję wybrać się na zagraniczny urlop, skorzystaj z niej, podróż Cię zrelaksuje, wzbogaci i doda energii. Masz też szansę nawiązać cenne znajomości z cudzoziemcami. W Twoim otoczeniu jest nieprzewidywalna osoba, która działa bez zastanowienia, uważaj, aby nie zdradzić przed nią swoich sekretów.

W grudniu szczególną opieką otacza Cię Archaii wiary. Zaprasza Cię ona do odwrócenia uwagi od tego, co jest zewnętrzne, a zwróceniu się ku temu, co jest niewidoczne dla oczu. Skup się na swoim wnętrzu i zacznij rozwijać swoje duchowe zdolności. Archaii wiary pomoże Ci dotrzeć do źródła wewnętrznej siły, która musi zacząć działać w Tobie przed tym, zanim objawi się w świecie zewnętrznym. Dzięki temu Twoje czyny staną się dynamiczne i ukierunkowane na konkretny cel. Będziesz zaskoczony tym, jakie skarby skrywa Twoje wnętrze. Gdy je rozpoznasz, zaczniesz je rozwijać. Pokażą Ci nowe drogi, możliwości rozwiązań, których wcześniej nie dostrzegałeś, wskażą odpowiedzi, których nie wymyśliłby Twój umysł. Zaufaj Archaii wiary i pozwól jej się poprowadzić. W ciszy tkwi siła.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś refleksyjną, wnikliwą i wiele rozumiejącą osobą. Kochasz czule, ale możesz być bardziej podatna na pokusy. Silne emocje i drastyczne decyzje Twoje lub ludzi, których kochasz, wywracają do góry nogami Twoje plany i oczekiwania. Możliwe, że będziesz musiała walczyć o osobistą wolność. Chaos w emocjach będzie odbijał się na Twoim stanie fizycznym. Może brakować Ci apetytu, lub zaczniesz cierpieć na bezsenność. Dla Twojego związku uczuciowego i rodziny będzie to szczęśliwy czas. Wiele w tym Twojej roli i Twojej zdolności do przystosowania się do potrzeb innych. Otrzymasz dobre wiadomości związane z rodziną lub pracą.

W pracy osiągniesz dobre wyniki, które zostaną wynagrodzone, dzięki czemu też nie powinnaś narzekać na stan swoich finansów. Przeciwstawisz się nieporozumieniom, kłótniom i oszczerstwom. Będziesz miała w tym anielskie wsparcie: jesteś teraz bardziej chroniona przed złymi i złośliwymi ludźmi. Możliwe, że zmagać się będziesz w tym miesiącu z czymś estetycznym, może nie kochasz lub nie akceptujesz czegoś w swoim wyglądzie. Jeśli tak będzie, powinnaś raz jeszcze rozważyć swój sposób odżywiania się.

Szczególną opieką otaczają Cię w grudniu Anioły białego promieniowania. Biel jest symbolem czystości, niewinności i początku czegoś nowego. Te anioły opiekują się Tobą we wszystkich przełomowych momentach życia i okresach transformacji. Obwieszczają Ci początek czegoś nowego, jakąś zmianę, a przez to oddzielenie się od tego, co stare. Przypominają, że masz zdolność i możliwość do wyrażenia siły twórczej, którą nosisz w sobie. Poproś Anioły białego promieniowania o wsparcie, a pomogą Ci wykorzystać Twój boski potencjał i wcielić w życie Twoją zdolność tworzenia. Wskażą Ci drogę powrotu do Twojej pierwotnej niewinności i czystości, dzięki czemu odkryjesz swój sens życia, uwolnisz się od presji i wyobrażeń narzucanych Ci przez innych ludzi. Rozwijaj talenty, którymi zostałaś obdarzona, bo zostały Ci dane, abyś mogła je przeżyć i tym samym poszerzać swoją świadomość.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś przyjacielską, obiektywną i pełną kultury osobistej osobą. Swoją postawą wzbudzasz zaufanie, a inni darzą Cię szacunkiem. Wewnętrzne sprzeczności w uczuciach pchają Cię w różnych kierunkach. Potrzebujesz wiary i punktów odniesienia do niej, inaczej czujesz się zagubiona. Wewnętrzne zmagania odbiją się negatywnie na Twoim ciele, śnie i apetycie, możesz też czuć większe zmęczenie w ciągu dnia. Dla Twojego związku uczuciowego będzie to bardzo dobry okres, sprzyjający konstruktywnym planom dotyczącym życia razem i małżeństwa. Twoje serce mówi za Ciebie, nawet jeśli tego nie chcesz.

Twój sukces w pracy nastąpi bez żadnego hałasu lub wysiłku, niemal automatycznie. Jeśli zauważysz u siebie problemy z koncentracją, pokonasz je poprzez praktykowanie medytacji. W Twoich inwestycjach będą zarówno zyski, jak i straty. Jakieś zwycięstwo lub znaczne wsparcie pomoże Ci rozwiązać mały problem. Doświadczysz hojności, lub też sama będziesz hojna dla kogoś. Możliwe, że będziesz musiała podjąć się opieki nad kruchą i niedojrzałą osobą, co przysporzy Ci trochę zmartwień. Uważaj na krytykanctwo i zazdrość, tylko sobie nimi zaszkodzisz.

W grudniu wspierają Cię Elohimy Clair i Astrea, anielskie siły, których działanie już mogłaś odczuć w swoim życiu. Poproś je o wsparcie, aby przeniknęło Cię ich światło czystości. Ma ono tak wysoką energię, że nie mają do niej dostępu żadne cienie. Poczuj, jak to światło rozchodzi się w każdym kierunku i rozświetla okolicę, tym samym oczyszcza ją z cieni i niskich energii. Jest to światło doskonałej harmonii boskiego źródła. Korzystaj z niego często do podnoszenia wibracji swojego otoczenia.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś uczciwą, pogodną i konkretną osobą. Mówisz prawdę prosto w oczy nawet, jeśli inni uznają Cię za osobę bez serca, jednak sam nigdy nie robisz innym tego, czego nie chciałbyś, by zrobiono Tobie. Jesteś energiczny, zimą bardziej kusić Cię będą sporty ekstremalne; dobre zdrowie powinno Ci dopisywać. Brak pewności siebie, strach, złość lub przykre wspomnienia tkwią w Tobie i są źródłem mrocznych myśli i niepokoju.

Dla Twojego związku uczuciowego będzie to okres, w którym zmierzysz się z wyzwaniem – będziesz musiał walczyć z rywalem lub czeka Cię przypadkowe spotkanie z byłym partnerem. Jeżeli podejrzewasz, że partner pozwala sobie na przygody, prawdopodobnie masz rację, ale nigdy nie jest to nic poważnego. Dzięki kategorycznej pozycji, którą przyjmiesz, zażegnasz kłótnię między bliskimi osobami.

Bardzo korzystny byłby teraz dla Ciebie wyjazd zagraniczny, szczególnie jeśli znasz języki obce. Podczas wyjazdu będzie Ci sprzyjać szczęście, zwłaszcza jeśli pracujesz w finansach lub reklamie. Masz teraz większą szansę na wygranie w loterii.

W grudniu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Gabriel, który nawołuje Cię do tego, abyś zajął się teraz przeciwieństwami. Jasność i ciemność, dzień i noc, przypływ i odpływ, żeńskość i kobiecość – to tylko kilka przykładów dualności i pozornych przeciwieństw, które są jakby dwiema stronami jednej monety. Zwróć uwagę na to, że przeciwieństwa te razem tworzą jedność, a jedno z nich nie może istnieć bez drugiego. Podobnie też jedna i ta sama cecha w zależności od okoliczności może być zarówno dobra, jak i zła, a Ty powinieneś być świadomy różnych jej aspektów. Na przykład, gadatliwy człowiek może być przekaźnikiem ważnych informacji lub inspiracji dla innych, z drugiej strony zaś może wyrządzić komuś krzywdę poprzez plotki czy rozsiewanie kłamstw. Pamiętaj, że nie istnieją złe siły i złe cechy, a tylko źle użyte siły i cechy. Z pomocą Archanioła Gabriela i jego anielskich pomocników będziesz w stanie nauczyć się używania tych sił we właściwym miejscu i czasie.

~~Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś powściągliwą i skromną osobą. Masz wiele artystycznych pomysłów, które powinieneś rozwijać, uważaj jednak, by nie popaść przy tym w melancholię. Największą trudnością dla Ciebie jest zapanowanie nad swoimi emocjami w chwilach wzburzenia, bo wówczas nie jesteś w stanie myśleć logicznie. Mogą Ci teraz dokuczać problemy związane z układem limfatycznym. Postaraj się unikać lenistwa i bezruchu, bo to one będą tego główna przyczyną. Twoje związki uczuciowe bardziej niż namiętność charakteryzuje przyjaźń, harmonia i wspólne zainteresowania.

W pracy możesz zostać docenionym i znanym ekspertem w swojej dziedzinie. Twoje wybory i talenty doprowadzą Cię do tego wyróżnienia. Jeśli do tej pory postępowałes uczciwie, nie musisz się teraz obawiać o swoją pomyślność. Problemy zagrażają tym, którzy świadomie postępowali nieuczciwie. Jakaś nieodwracalna zmiana lub spotkanie definitywnie przeobrazi sferę Twoich związków. Uda Ci się pokonać negatywne uwarunkowania.

W grudniu szczególną opieką otacza Cię Elohim Rafał, który zaprasza Cię do rozwijania swojej wiedzy duchowej. Pomoże Ci on też rozbudzić drzemiące w Tobie talenty i zdolności, bo one tylko czekają na to, aby mogły być realizowane w świecie rzeczywistym. Poproś o wsparcie swojego anielskiego opiekuna, a będzie Cię wspierał w tym, byś raz na zawsze rozstał się z przekonaniami, które są już przestarzałe i nie służą więcej Twojemu rozwojowi. Wykorzystaj możliwości twórczego wyrazu i nadaj swoim talentom realną formę, tym samym wytyczysz nowy, jasny kierunek dla swojego życia.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś przyjacielską i obiektywną osobą. Wzbudzasz zaufanie, a inni obdarzają Cię szacunkiem. Twoim głównym wrogiem są intensywne emocje, bo potrafią przejąć nad Tobą kontrolę i utrudniają logiczne myślenie. Można powiedzieć, że jesteś w gorącej wodzie kąpany, łatwo wpadasz w złość. Fizyczna dysharmonia nie jest Ci obca, ale jesteś w stanie ją sam pokonać dzięki swojej zdolności do samoleczenia. W Twojej rodzinie i partnerstwie panować teraz będzie doskonałe zrozumienie. Czujesz się szczęśliwy i doceniany, a Twoja miłość jest odwzajemniona.

Masz szansę na sukces, jeśli pracujesz w dziedzinach związanych z kulturą i sztuką, jednak nie zapominaj twardo stąpać po ziemi, bo szybko pojawią się pierwsze pomyłki w Twoich założeniach i planach. Uważaj na defraudację. Nie wahaj się pomagać innym, przez wyciągnięcie do innych ręki pomagasz także sobie. Twoje dotychczasowe wyrzeczenia zostaną nagrodzone pojawieniem się jakiejś wspaniałej okazji. Najbardziej dokuczy Ci problem materialny lub tymczasowy niedostatek, bo utrudni Ci zrobienie tego, co chciałbyś. Nie martw się, to tylko chwilowa przerwa w realizacji Twoich marzeń.

W grudniu Anioły niebieskiego promienia, na których czele stoi Michał Archanioł, pragną Ci przypomnieć, że zawsze możesz korzystać z ich wsparcia i ochrony. Na Twoją prośbę uwolnią Cię z więzów i ograniczeń, będą chronić przed atakami negatywnych energii i prowadzić podczas chwil lęku i zwątpienia. Przybędą na Twoje wezwanie i dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa, kiedy będziesz się czuł zagrożony. Możesz poprosić je, aby otoczyły Cię swoim niebieskim światłem, dzięki któremu nie będzie Cię opuszczała energia, szczególnie przed snem i podczas konfrontacji z negatywnie nastawionymi ludźmi.

~~ Słuchająca Aniołów