Archiwum kategorii: Horoskop Anielski

Horoskop Anielski dla każdego znaku zodiaku

Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Ryby

Droga Rybo, możesz się czuć zmęczona i przeciążona zobowiązaniami. Twoja ciągła dyspozycyjność przyniesie Ci dużo stresu. Nie zapominaj zorganizować sobie czasu na odpoczynek i regenerację sił. Entuzjazm dodaje Ci sił do życia. Targają Tobą intensywne emocje, które pragniesz dzielić z tymi, których kochasz. Zdrowie powinno Ci dopisywać. Słuchasz potrzeb swojego ciała i starasz się zwracać uwagę na jego sygnały. Jesteś przywiązana do swojej rodziny i stawiasz ją innym jako wzór do naśladowania. Według Ciebie trudno jest znaleźć partnera, który może zapewnić Ci takie samo poczucie bezpieczeństwa i pewności. Na szczęście masz wielu przyjaciół i sojuszników.

Dotychczasowy chaos w pracy zacznie się stopniowo i spokojnie stabilizować. Poczekaj na dalszy rozwój wydarzeń i nie staraj się przeforsować swoich opinii, bo obecnie nie masz na to wystarczająco dużo siły. Sukces i powodzenie dopiszą Ci przede wszystkim w życiu towarzyskim. Z łatwością nawiążesz dowolne kontakty, jakich potrzebujesz. Wybaczysz komuś jakąś przewinę wobec siebie.

W grudniu Archanioł Michał, dowódca niebiańskiej armii, pragnie przypomnieć Ci o Twojej odwadze i ogromnych możliwościach działania. Wyznacz sobie cel i poproś swojego anielskiego opiekuna o wsparcie, poprowadzi Cię jego światło, a entuzjazm doda Ci skrzydeł. Archanioł Michał pomoże Ci również odciąć się od przeszkód, które mogą Cię ograniczać i od ludzi, którzy blokują Twój rozwój. Dzięki temu będziesz mogła wypełniać swoje zadania z odwagą, zapałem i siłą.

Radą na 2024 rok jest to, abyś otworzyła się na radość i dzieliła się nią z innymi ludźmi. Jej źródłem jest wdzięczność za dary, które możemy dostrzec w każdej chwili. Radość jest energią, która daje poczucie, że wszystko jest możliwe, tworzy i przyciąga chwile o wysokiej wibracji. 

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, wydaje się, że Twoją domeną zaczęła się stawać częsta zmiana stylu życia, nawet kosztem pojawienia się różnych trudności i opóźnień. Możesz obawiać się ujawnienia swoich emocji, jakieś silne rozczarowanie mocno zraniło Twoje uczucia. Jeśli obawiasz się o swój stan zdrowia, wątpliwości zakończy prawidłowa diagnoza, która w końcu wyjaśni stan rzeczy. Odpowiednio dobrana terapia rozwiąże stary problem. Dla Twojego związku uczuciowego będzie to bardzo szczęśliwy okres. Możesz być pewien wierności partnera, nawet jeśli pojawiają się między wami nieporozumienia i kłótnie. Jeśli jesteś samotny, miłość od pierwszego wejrzenia radykalnie odmieni Twoją sytuację.

W pracy wysoko mierzysz. Układasz odważne plany, dlatego dobrze będzie, jeśli poszukasz wpływowego wsparcia. Przed Tobą pojawią się duże możliwości w sferze literackiej, chociaż tego się zupełnie nie spodziewałeś i nie szukałeś. Jest to zasługa Twojej dobrej karmy, czyli pozytywnym wynikiem Twoich wcześniejszych działań. Grozi Ci teraz ryzyko oszustwa i niebezpieczeństwa podczas podróży. Zwróć też uwagę na mało wiarygodnych przyjaciół.

Kiedy poczujesz, że ogarnął Cię smutek, żal, rozczarowanie czy lęk, poproś o wsparcie Archii pociechy. Ona dobrze wie, że życie przypomina wznoszącą się i opadającą falę – chwile szczęścia i smutku przeplatają się ze sobą. Gdy poprosisz ją o wsparcie, Archaii pociechy będzie Twoją towarzyszką w trudnych momentach, otrze łzy i otoczy swoim ochronnym płaszczem. Wiedz, że zawsze jesteś kochana, cokolwiek by się nie działo. Pamiętaj, że po każdym mrocznym odcinku na Twojej drodze przychodzi odcinek opromieniony słońcem, wówczas również wspomnij Archaii pociechy, bo jej błogosławieństwo zawsze Ci towarzyszy.

Radą na 2024 rok jest to, abyś postarał się umocnić więź, która Cię łączy z Twoją rodziną. Jeśli będziesz miał trudności w znalezieniu porozumienia z którymś z członków rodziny, poproś Anioły o pomoc w uzdrowieniu tej sytuacji.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś hojną i uczciwą osobą, wykazujesz entuzjazm we wszystkim, co robisz. Żyjesz dość rozrywkowo, ale szanujesz granice prawa. Twoją ciemną stroną jest porywczość. Za opanowaną i uśmiechniętą twarzą skrywasz gwałtowne serce. Twój organizm nie powinien teraz wykazywać żadnych problemów, lecz nie forsuj się zbytnio i nie zapominaj o koniecznym odpoczynku. W Twoim życiu uczuciowym nie pojawią się teraz żadne zaskoczenia. Możliwe, że obawiasz się pełnego zaangażowania i przywiązania do partnera.

Praca daje Ci wiele satysfakcji, podczas gdy niezdecydowanie i zbytnia zachowawczość spowalniają Twój rozwój. Trudności, jakie się teraz pojawią, pokonasz w poprawny, uczciwy i kategoryczny sposób. Twoje zaangażowanie i miłość do wykonywanego zawodu zapewnią Ci stanowisko, które zadowoli Cię pod względem zarobków. Niczego jednak nie otrzymasz za darmo, wszystko, co osiągniesz, będziesz zawdzięczać swojemu wysiłkowi i sumienności. Wciąż masz na sumieniu jakieś zaniedbania, lecz aby dążyć do poprawy musisz zmienić swoje dotychczasowe postępowanie i opinie.

W grudniu zaproś do swego życia Anioła, który mógłby pomóc Ci w Twojej obecnej sytuacji. Nie musisz znać jego imienia, po prostu określ dziedzinę życia, której dotyczy Twój problem i poproś o anielskie wsparcie. Bez Twojego zaproszenia Anioły nie mogą działać, gdyż szanują Twoją wolną wolę. Okaż cierpliwość, jeśli nie odczujesz natychmiastowej reakcji na swoją prośbę, czasem potrzeba czasu, abyś odczuł anielską obecność. Pomimo niesprzyjającej sytuacji dzięki współpracy z aniołami uda Ci się zachować spokój i pogodę ducha. Dzięki temu szybciej odnajdziesz właściwe rozwiązanie swoich problemów.

Radą na 2024 rok jest to, abyś wierzył, że boska siła działa poprzez Ciebie i nieustannie Cię wspiera, nawet jeśli Tobie samemu brakuje wiary w siebie. Kiedy zaczniesz wątpić w swoją drogę, zwróć się do Aniołów, a one dodadzą Ci odwagi.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, umiejętność spojrzenia w głąb siebie jest jednym z Twoich cennych talentów. Jesteś świadomy tego, że wiele rozwiązań i odpowiedzi jest w Tobie. Masz dobrą intuicję i powinieneś częściej jej używać. Twoje sny mogą być teraz prorocze. Oprócz okazjonalnych spadków energii zdrowie powinno Ci teraz dopisywać. Twój partner uczuciowy może pozwolić sobie na przygody, o które go podejrzewasz, ale nie będzie to nic poważnego. Wybaczysz bliskiej osobie jakąś obrazę. Jeśli nie jesteś w związku, teraz Twoje serce może zabić mocniej dla kogoś. Z drżeniem serca będziesz oczekiwał na sygnał lub rozmowę. Uważaj na iluzje i nieodwzajemnioną miłość.

W pracy, aby Twoje cele mogły zostać zrealizowane, musi nastąpić radykalna zmiana. Dzięki rekompensatom lub dodatkowym zarobkom w ostatniej chwili uda Ci się uniknąć kłopotów finansowych. Kiedy zaczynasz mieć problemy, pieniądze napływają do Ciebie niemal automatycznie.

Anioły różowego promieniowania, działające pod przewodnictwem Archanioła Chamuela i Archaii dobroczynności pragną przypomnieć Ci teraz, że zawsze są obok Ciebie i jeśli tylko poprosisz je o pomoc, będą prowadzić Cię do prawdziwej siły miłości. Przesyłają Ci swoje światło, aby oczyścić Twoje serce z minionych bólów. To serce jest miejscem, w którym możesz widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty i podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrznym, bo miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we Wszechświecie. Anioły różowego promieniowania pokażą Ci, jak podążać drogą serca. Pamiętaj, że jesteś kochana miłością bezgraniczną.

Radą na 2024 rok jest to, abyś nie szukał na siłę swojej drogi. Celem Twojego życia jest służba przynosząca radość Tobie i innym. Poświęć się jakiemuś zadaniu, a wtedy Twój cel spełni swoją rolę. Jeśli będziesz miał wątpliwości, poproś swojego anielskiego opiekuna o radę, chociaż w swoim sercu sam wiesz, co jest dla Ciebie dobre.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Skorpiona

Drogi Skorpionie, jesteś lojalną, dobrą, szczodrą i sprawiedliwą osobą. Umiesz współpracować z innymi, ale zbyt często wpadasz w gniew bez powodu. W Twoich uczuciach panuje zamęt, sam nie wiesz, czego pragniesz. Szukasz spokoju, lecz wciąż oczekujesz przygód i nowych wrażeń. Twój organizm nie powinien teraz okazywać żadnych widocznych problemów, chociaż od czasu do czasu pozwól sobie na chwilę wytchnienia. Mogą pojawić się niewielkie trudności związane z ciążą lub małym dzieckiem. Twój partner uczuciowy jest nietuzinkową, twórczą osobą, która może Cię czasem krępować, przez co obawiasz się w pełni mu poświęcić.

W pracy mógłbyś dużo zarobić, lecz nie potrafisz trzymać się przepisów. Możesz osiągnąć sukces w dziedzinach twórczych lub w zawodach związanych z żywiołem wody. Nie masz powodu, aby obawiać się o swoje miejsce w pracy, jeśli zawsze postępowałeś uczciwie. Problemy mogą pojawić się wówczas, kiedy świadomie działałeś w niewłaściwy sposób. Możliwe, że będziesz musiał walczyć o swoją wolność i niezależność. Bardzo silne emocje mogą spowodować, że stracisz nad sobą panowanie.

W tym miesiącu szczególną opieką otaczają Cię Elochimy Orion i Angelika. Zwróć się do swoich anielskich opiekunów, a dzięki nim zaczniesz doświadczać doskonałej harmonii. Orion i Angelika pragną, abyś podchodził do swojego życia cały czas tak, jakby wszystko przytrafiało Ci się po raz pierwszy. Obojętnie, gdzie się znajdujesz, bez względu na czas, na to, co nakazują normy i wzorce, których postanowiłeś się trzymać, możesz być Tu i Teraz i robić to, czego pragniesz z głębi serca. Pomogą Ci wsłuchać się w swoje serce, gdziekolwiek się znajdujesz i z kimkolwiek się spotykasz. Pragną, abyś pamiętał o tym, że w każdej chwili możesz podjąć decyzję o trwaniu w miłości i pozostawaniu w jej przepływie. Możesz też przesłać tą miłość w świat, do innych istot. Pamiętaj, że promienia miłości nie ogranicza ani czas, ani przestrzeń.

Radą na 2024 rok jest to, abyś więcej uwagi poświęcił na oczyszczenie i odtrucie swojego ciała. Anioły pomogą Ci poradzić sobie ze stresem i odcięciem od tego, co Ci nie służy, spokojnie powierz im swoje troski i zmartwienia. Dzięki temu poczujesz łaskę przenikającą przez Twoje czyste ciało.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś refleksyjną, wnikliwą i wiele rozumiejącą osobą. Kochasz czule, ale jesteś podatna na pokusy i uzależnienia. Starasz się trzymać swoje uczucia pod kontrolą. Znasz siebie i z łatwością sięgasz do bogactw ukrytych w swojej podświadomości i wiesz, jak ich użyć z korzyścią dla innych. Powinnaś więcej się ruszać, dzięki temu będziesz miała szansę na zakończenie chronicznych dolegliwości, również tych spowodowanych zimnem i wilgocią. Twój partner uczuciowy jest nietuzinkową osobą, pomysłową i twórczą, któremu boisz się poświęcić całkowicie i wobec którego możesz się nawet czuć skrępowana.

W pracy dzięki swojej wytrwałości przezwyciężysz przeciwności, które do tej pory mogły hamować Twoje działania. Masz wszelkie predyspozycje do osiągnięcia sukcesu w dziedzinach naukowych i matematycznych. Czeka Cię miła niespodzianka, szczęśliwe spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi. Wybaczysz bliskim błędy popełnione wobec Ciebie.

W tym miesiącu zwróć szczególną uwagę na to, czy nie tracisz swoich sił w pogoni za dobrami materialnymi zewnętrznego świata, na podążaniu za wciąż nowymi iluzjami czegoś lepszego, piękniejszego, jeszcze lepszego, jeszcze piękniejszego. Zachodzić to może na różnych płaszczyznach: materialnej, emocjonalnej, duchowej i umysłowej. Taka pogoń tylko obniża Twoją energię i osłabia, a jednocześnie sprawia, że Twoje życie traci swój sens. Jeśli tylko zauważysz u siebie ten proces, zwolnij i zastanów się nad jego sensem. Weź odpowiedzialność za wszystko, co czynisz, myślisz i czujesz.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii wytrwałości. Pragnie przypomnieć Ci o wypełnianiu własnego planu duchowego. Poproś ją o pomoc w uwolnieniu się z krępujących Cię więzów, lęków i rozczulania się nad samym sobą, ponieważ to wszystko przysłania Ci widok na Twoją mądrość i rzeczywisty sens Twojego życia. Nie musisz potępiać, walczyć, ani krytykować. Archaii wytrwałości pozwoli Ci odczuć swoją siłę, odkrywać we wszystkim coś pięknego i otworzyć się na swoją radość życia. Nie musisz szukać w sobie zdolności do miłości, ona już jest w Tobie. Otwórz się na piękno i pozytywne cechy samego siebie i swojego otoczenia, nie patrz na nie oczami wroga, lecz z miłością przyjaciela. Pamiętaj, że wszystko jest ze sobą połączone, a świat taki, jakim go widzisz, jest odbiciem Twojej duszy.

Radą na 2024 rok jest to, abyś zadbała o swoje ciało fizyczne i starała się zapewnić mu jak najwięcej odpoczynku na łonie natury, której jesteś częścią. Dzięki temu rozkwitniesz niczym kwiat i staniesz się inspiracją dla innych, zachęcając do uzdrowienia swojego życia.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Panny

Droga Panno, duchowy wymiar ma dla Ciebie fundamentalne znaczenie, chociaż sama przed sobą możesz się do tego nie przyznawać. Być może to jest powód Twojego nieświadomego cierpienia. Odgrywasz różne role i często dajesz się ponieść iluzjom. Uda Ci się zwalczyć pokusy. Utrzymujesz świetną formę, co widać także po Twojej figurze. Właściwe odżywianie i pielęgnacja dają wspaniałe efekty. Możesz zmagać się z chęcią okazania uczuć bliskiej osobie. Tylko kiedy znajdziesz pokrewną duszę, jesteś gotowa na długotrwałe zaangażowanie.

W pracy jesteś osobą odnoszącą sukcesy, komunikatywną, charyzmatyczna i wykazujesz te talenty zwłaszcza w edukacji i pracy wydawniczej. Czeka Cię niespodzianka, szczęśliwy rodzinny zjazd lub spotkanie z przyjaciółmi. Możliwe, że będziesz zobowiązana do ochrony osoby, która ma poważne problemy. Mogą pojawić się przedłużające się utrudnienia w pracy, jakiej się podjęłaś. Będziesz musiała stawić czoła swoim lękom i obawom.

W grudniu szczególną opieką otacza Cię Metatron, jeden z najbardziej tajemniczych Archaniołów, rządzący potężnymi siłami twórczymi Wszechświata. Pragnie on, byś pamiętała o poszanowaniu wszystkich dzieł Stwórcy. Wskaże Ci on również Twoją własną siłę twórczą, Twoją kreatywność, którą zostałaś obdarzona przez Boga. Metatron wzywa Cię do tego, byś połączyła się z tą siłą, byś stała się współtwórcą życia, rozwijała nieznane zdolności, wnosiła w świat radość, pokój, wolność i miłość. Jednocześnie chce Tobie przypomnieć, abyś nie robiła tego, co wyrządza krzywdę innym. Poproś go o wsparcie, abyś miała pewność, że dokonujesz mądrych wyborów.

Radą na 2024 rok jest to, abyś starała się patrzeć na siebie i innych ludzi tak, jak patrzą na nas Aniołowie, czyli z bezwarunkową miłością i akceptacją. Dzięki temu będziesz inspirowała każdego do przejawiania swojego najwyższego potencjału.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś rozważną i kulturalną osobą, troszczysz się o siebie i innych. Nie do końca wierzysz swoim uczuciom, potrzebujesz ciągłej akceptacji. Pocieszając innych, pocieszasz także siebie. Przed Tobą jest stresujący okres, który zagraża Twemu spokojowi wewnętrznemu i nerwom. Twój związek uczuciowy jest harmonijny i dobrze dobrany. Nie zadręczasz się sprzeczkami, bo po nich zawsze następuje zgoda i pojednanie.

Jesteś oddany swojej pracy i ludziom, z którymi współpracujesz. Starasz się unikać rywalizacji i dbasz o dobrą, harmonijną współpracę. Dopisze Ci szczęście w grach i innych ryzykownych przedsięwzięciach, jeśli odważysz się podjąć ryzyko i zaakceptujesz to, że zasługujesz na swoje powodzenie.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii wiary. Zaprasza Cię ona do odwrócenia uwagi od tego, co jest zewnętrzne, a zwróceniu się ku temu, co jest niewidoczne dla oczu. Skup się na swoim wnętrzu i zacznij rozwijać swoje duchowe zdolności. Archaii wiary pomoże Ci dotrzeć do źródła wewnętrznej siły, która musi zacząć działać w Tobie przed tym, zanim objawi się w świecie zewnętrznym. Dzięki temu Twoje czyny staną się dynamiczne i ukierunkowane na konkretny cel. Będziesz zaskoczony tym, jakie skarby skrywa Twoje wnętrze. Gdy je rozpoznasz, zaczniesz je rozwijać. Pokażą Ci nowe drogi, możliwości rozwiązań, których wcześniej nie dostrzegałeś, wskażą odpowiedzi, których nie wymyśliłby Twój umysł. Zaufaj Archaii wiary i pozwól jej się poprowadzić. W ciszy tkwi siła.

Radą na 2024 rok jest to, abyś otworzył się na anielskie wsparcie, dzięki któremu nauczysz się tworzyć i przyjmować obfitość. Dzięki temu również Twoja sytuacja finansowa zostanie uzdrowiona, natomiast odbędzie się to w takim tempie, na jakie sam pozwolisz.

~~Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś odważną, zdecydowaną osobą, która do końca walczy o sprawy, w które wierzy. Domagasz się swych praw i otrzymania tego, czego oczekujesz. Wszystko, co widzisz, słyszysz i czujesz łączy się wewnątrz Ciebie w emocje, które jest Ci trudno opisać. Starasz się dzielić swoje doznania z ukochaną osobą. Miłość pociąga Cię i jednocześnie przeraża.  Wewnętrzne zmagania dodatkowo mogą odbić się na Twoim ciele, śnie i apetycie. Nie stwarzaj sobie wymyślonych problemów i ogranicz swoją wyobraźnię, bo obiekt Twoich uczuć nawet ich nie zauważa.

W pracy determinacja i entuzjazm, z jakimi stajesz do walki, przyniosą Ci niezaprzeczalne zwycięstwo. Wykażesz się jako wojownik walczący w obronie ludzi i idei. Nabycie nieruchomości lub jakiś zadowalający kontrakt ocali Twoją sytuację mieszkaniową przed zmianami czy niewesołymi niespodziankami. Wydawać Ci się może, że wszystko, o co prosisz, następuje zbyt powoli. Wiele z tych przeciwności spowodowane jest egoizmem i zbytnim przywiązaniem. Odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują, możesz otrzymać we śnie.

Szczególną opieką otacza Cię teraz Anioł Uzdrowienia. To on umożliwi Ci dokładniejszy i głębszy wgląd w Twoją obecną sytuację życiową. Wzywa Cię do tego, abyś nie ignorował sygnałów własnego ciała, lecz zwracał na nie uwagę i pytał o ich przyczyny. Twoje ciało jest bardzo wrażliwym instrumentem i bardzo szybko reaguje na brak duchowej równowagi. Choroba ciała często jest spowodowana lekceważeniem przesłań i wiadomości od duszy. Anioł Uzdrowienia pomoże Ci nawiązać kontakt z mieszkającą w Tobie siłą uzdrawiającą, byś mógł rozpoznać czego Ci brakuje lub czego powinieneś nauczyć się poprzez ból, który odczuwasz. Pamiętaj, że każda sekunda Twojego życia jest święta.

Radą na 2024 rok jest to, abyś starał się świadomie pracować z energią. Twoje serce jest gotowe, by przekazywać uzdrawiającą energię Twoim bliskim i istotom, które tego potrzebują.

~~ Słuchająca Aniołów

Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś optymistą i masz pozytywne nastawienie do świata. Rozpoznajesz swoje błędy i świetnie radzisz sobie w trudnych sytuacjach. W swoim życiu potrzebujesz wiary i punktów odniesienia do niej, bo odczuwane sprzeczności sprawiają, że czujesz się bardzo zagubiony. W utrzymaniu dobrej formy potrzebujesz beztłuszczowej diety, postaraj się też zrezygnować z używek, aby nie przeciążać wątroby. Nieoczekiwane wyznanie miłosne przepełni Cię radością i zdziwieniem. Jeśli jesteś w stałym związku, dokładnie oszacuj to, czym ryzykujesz, jeśli poddasz się pokusie.

W pracy podejmiesz się zawodowego współzawodnictwa z wykwalifikowanym pracownikiem. Podejmiesz próbę naprawienia dawnych błędów. Poczujesz potrzebę zmiany, która okaże się szczęśliwą w przyszłości, pomoże Ci też spojrzeć w siebie i rozpoznać własne pomyłki. Przez nagromadzenie się zbyt wielu spraw, wiążące i sztywne zobowiązania możesz się poczuć jakbyś był więźniem sytuacji. Postaraj się nie odkładać niczego na później, aby nie dopuścić do przytłoczenia obowiązkami.

W grudniu wspierają Cię Elohimy Clair i Astrea, anielskie siły, których działanie już mogłeś odczuć w swoim życiu. Poproś je o wsparcie, aby przeniknęło Cię ich światło czystości. Ma ono tak wysoką energię, że nie mają do niego dostępu żadne cienie. Poczuj, jak to światło rozchodzi się w każdym kierunku i rozświetla okolicę, tym samym oczyszcza ją z cieni i niskich energii. Jest to światło doskonałej harmonii boskiego źródła. Korzystaj z niego często do podnoszenia wibracji swojego otoczenia.

Radą na 2024 rok jest to, abyś w każdym człowieku starał się dostrzegać miłość i nie zwracał uwagi na pomyłki i nieporozumienia. Skupienie się na miłości przyniesie głębokie uzdrowienie dla Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów