Horoskop Anielski na maj 2022 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś inteligentną i odważną osobą. Masz silne poczucie odpowiedzialności za innych. Bronisz swoich pomysłów w zdecydowany, chociaż czasami bardzo ekstremalny sposób i grozi Ci uwikłanie w niebezpieczne inicjatywy. Zadręczać się teraz możesz niesprawiedliwością, plotkami i agresją pochodzącą od innych ludzi. Uważaj na przeciążenie układu krążenia i systemu trawiennego. Przez zagłuszanie frustracji życiowych jedzeniem dostarczysz swojemu organizmowi dodatkowych, zbędnych kilogramów. Zmiana postawy w związku uczuciowym przyniesie dużo miłości, zapewnisz tym sobie szczęście i spełnienie.

Jesteś zbyt łagodna, aby zmierzyć się teraz z niesprzyjającymi Ci ludźmi w pracy, jednak wykażesz się dużą przedsiębiorczością, szczególnie jeśli pracujesz w nieruchomościach. Nabycie nieruchomości lub jakiś zadowalający kontakt ocali Twoją sytuację mieszkaniową przed zmianami czy niewesołymi niespodziankami. Będziesz mieć wrażenie, że negocjacje, sprawy prawne bądź inwestycje postępują zbyt powoli. Twój wewnętrzny i zewnętrzny niepokój już wkrótce powinien się zakończyć. Odpowiedź na swoje pytanie odnajdziesz we śnie. 

Anioły różowego promieniowania, działające pod przewodnictwem Archanioła Chamuela i Archaii dobroczynności pragną przypomnieć Ci teraz, że zawsze są obok Ciebie i jeśli tylko poprosisz je o pomoc, będą prowadzić Cię do prawdziwej siły miłości. Przesyłają Ci swoje światło, aby oczyścić Twoje serce z minionych bólów. To serce jest miejscem, w którym możesz widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty i podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrznym, bo miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we Wszechświecie. Anioły różowego promieniowania pokażą Ci, jak podążać drogą serca. Pamiętaj, że jesteś kochana miłością bezgraniczną.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2022 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.