Horoskop Anielski na maj 2024 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś uprzejmą, skromną, konkretną i pomysłową osobą. Zbierasz uznanie, mimo że nie dążysz do tego za wszelką cenę, czy też aby zadowolić wyłącznie siebie i zaszkodzić innym. Często podejmujesz pochopne działania, których powodem są Twoje gwałtowne emocje. W Twoich uczuciach zajdą nagłe i nieodwracalne zmiany, a napięcie emocjonalne będzie osłabiać Twoją kondycję fizyczną. Natomiast dla Twojego związku uczuciowego będzie to dobry okres, odkryjesz z partnerem na nowo radość z bycia razem.

W pracy jesteś szanowaną osobą, zasłużyłaś sobie na to swoim zaangażowaniem, wiedzą i doświadczeniem. Masz dar rozpoznawania problemów i radzenia sobie z nimi. Jakaś niespodziewana strata może zapoczątkować Twoją drogę ku nowemu przeznaczeniu. Nie powinnaś się zbytnio zadręczać przeciwnościami i próbami losu, bo w świetle dnia okażą się one mniej straszne, niż sobie wyobrażasz Mogą być one rezultatami karmicznego długu, który dzielisz się odpowiedzialnością z kochanymi osobami.

W maju szczególną opieką otaczają Cię Elochimy Orion i Angelika. Zwróć się do swoich anielskich opiekunów, a dzięki nim zaczniesz doświadczać doskonałej harmonii. Orion i Angelika pragną, abyś podchodził do swojego życia cały czas tak, jakby wszystko przytrafiało Ci się po raz pierwszy. Obojętnie, gdzie się znajdujesz, bez względu na czas, na to, co nakazują normy i wzorce, których postanowiłeś się trzymać, możesz być Tu i Teraz i robić to, czego pragniesz z głębi serca. Pomogą Ci wsłuchać się w swoje serce, gdziekolwiek się znajdujesz i z kimkolwiek się spotykasz. Pragną, abyś pamiętał o tym, że w każdej chwili możesz podjąć decyzję o trwaniu w miłości i pozostawaniu w jej przepływie. Możesz też przesłać tą miłość w świat, do innych istot. Pamiętaj, że promienia miłości nie ogranicza ani czas, ani przestrzeń.

~~ Słuchająca Aniołów

12 komentarzy do “Horoskop Anielski na maj 2024 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *