Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Ryby

Droga Rybo, Twoją domeną zaczynają się stawać częste zmiany stylu życia, nawet kosztem pojawienia się różnych trudności i opóźnień. Fizyczne zdrowie powinno Ci teraz dopisywać, lecz dla Twoich uczuć będzie to trudniejszy okres. Wydawać Ci się będzie, ze wszystko jest nastawione przeciwko Tobie, włączając w to urazy i bolesne wspomnienia. Możesz czuć się przytłoczona, zniewolona i mieć ważenie, że niepotrzebnie poświęcasz się dla innych. W Twoim życiu uczuciowym jest dużo wyobrażeń, nadziei i iluzji, ale raczej nic konkretnego się teraz nie pojawi. 

To bardzo dobry czas na to, być wybrała się na dłuższy urlop. Powrócisz do pracy wypoczęta, z odnowioną energią i dobrymi pomysłami. Jakaś nieoczekiwana strata zapoczątkuje Twoją drogę ku nowemu przeznaczeniu. Nie obawiaj się, pomimo problemów masz dar ich rozpoznawania i umiejętność radzenia sobie z nimi. Przeciwności okażą się nie tak trudne, aby należało się nimi martwić. Mogą Cię niepokoić spotkania z ludźmi bardziej dynamicznymi niż Ty.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii wytrwałości. Pragnie przypomnieć Ci o wypełnianiu własnego planu duchowego. Poproś ją o pomoc w uwolnieniu się z krępujących Cię więzów, lęków i rozczulania się nad samą sobą, ponieważ to wszystko przysłania Ci widok na Twoją mądrość i rzeczywisty sens Twojego życia. Nie musisz potępiać, walczyć, ani krytykować. Archaii wytrwałości pozwoli Ci odczuć swoją siłę, odkrywać we wszystkim coś pięknego i otworzyć się na swoją radość życia. Nie musisz szukać w sobie zdolności do miłości, ona już jest w Tobie. Otwórz się na piękno i pozytywne cechy samej siebie i swojego otoczenia, nie patrz na nie oczami wroga, lecz z miłością przyjaciela. Pamiętaj, że wszystko jest ze sobą połączone, a świat taki, jakim go widzisz, jest odbiciem Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.