Horoskop Anielski na czerwiec 2023 roku dla Ryby

Droga Rybo, Twoja ciągła dyspozycyjność przyniosła Ci dużo stresu. Możesz czuć się zmęczona i przeciążona zobowiązaniami, koniecznie potrzebujesz przerwy i odpoczynku. Oprócz okazjonalnych spadków energii dobre zdrowie powinno Ci dopisywać. Twoją podstawą jest harmonia i wdzięk, chociaż od czasu do czasu wybuchasz gniewem. Twojemu życiu uczuciowemu przyda się teraz mniej słodkich słówek, a więcej twórczych pomysłów, by stworzyć wierny i długotrwały związek.

Jesteś oddana swojej pracy i ludziom, z którymi pracujesz. Starasz się utrzymywać bardzo dobrą współpracę i unikasz rywalizacji. Jeśli zamierzasz starać się o pożyczkę lub kredyt, będzie to możliwe do zrealizowania. W trudnych momentach możesz liczyć na konkretną pomoc przyjaciela. Wspomnienia, strach i nieprzerwane więzi zakotwiczają Cię w przeszłości. Wkrótce będziesz zmuszona do czynnego uczestnictwa w działaniach, od których do tej pory starałaś się bronić.

Anioły fioletowego promieniowania wzywają Cię w czerwcu do wprowadzenia pewnych zmian do swojego dotychczasowego życia. Poproś je o pomoc, a zaprowadzą Cię do księgi Twojego życia, będziesz mogła przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie stare więzy, które mogą teraz spowolnić Twój obecny rozwój. Zastanów się, czy jest coś, z czym chciałabyś się już rozstać, jakie okoliczności wciąż zajmują Twoje myśli, mimo że nie istnieją już w Twoim życiu. Anioły fioletowego promienia pomogą Ci zrozumieć i uleczyć dawne sytuacje, poproś je, by otoczyły wszystkie ciążące Ci kwestie swoim fioletowym światłem przemiany i wyzwolenia. Więzy, które Ci szkodzą, możesz skorygować za pomocą fioletowego światła, zaś więzy, które są dla Ciebie ważne, możesz za jego pomocą zacieśnić. Światło tych Aniołów pomoże Ci otworzyć się na nowy wymiar poszerzonej świadomości.

~~ Słuchająca Aniołów

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2023 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.