Archiwum kategorii: Panna – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla Panny

Słońce w znaku Strzelca przebywa do 21 grudnia, kierując uwagę na sprawy domowe i rodzinne, skłaniając do zaprowadzenia porządku we własnym otoczeniu. 8 grudnia dojdzie do pełni Księżyca w Bliźniętach w koniunkcji z Marsem, co wzbudzi wiele emocji i doprowadzi do dyskusji na temat pracoholizmu i poświęcania zbyt wiele czasu sprawom zawodowym, trudno wam będzie pogodzić jedno z drugim, ale już w dniach 10 – 14 grudnia sekstyl Słońca do Saturna pozwoli znaleźć równowagę między dwoma ważnymi aspektami życia. Od 12 do 16 grudnia Słońce w kwadraturze do zwodniczego Neptuna ostrzega przed nieuczciwymi klientami, kontrahentami lub wspólnikami, pojawią się też kontrowersje i nieporozumienia w osobistym partnerstwie. 19 i 20 grudnia pozostaniecie pod wpływem kwadratury Słońca do Jowisza, wbrew pozorom nie jest to trudny aspekt, ponieważ Jowisz jest planetą dobroczynną, przyniesie więc okazję do spotkań z osobami prominentnymi, naukowcami lub obcokrajowcami, co oczywiście może wzbudzić pewną dozę napięcia. 20 grudnia Jowisz opuści przeciwległe Ryby i ponownie wkroczy do znaku Barana, co zacznie sprzyjać zarządzaniu wspólnymi finansami, następnego dnia znak zmieni również Słońce i wkroczy do życzliwego Koziorożca, nadal pozostając w aspekcie z Jowiszem do 24 grudnia – niedługo pojawi się szansa na dobre inwestycje, pozyskanie grantu, dotacji lub korzystnego kredytu. Święta Bożego Narodzenia zapowiadają się spokojnie, nów Księżyca, do którego dojdzie 23 grudnia, przyniesie w najbliższym czasie początek kreatywnego projektu lub znalezienie nowego hobby.

Merkury, władca waszego znaku, do 7 grudnia przebywa jeszcze w znaku Strzelca, gdzie nie czuje się najlepiej, w dodatku w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna w przeciwległych Rybach, unikajcie spekulacji i pozostańcie zdystansowani w stosunku do niektórych propozycji lub informacji, mogą bowiem zawierać nieprawdę lub chęć manipulacji waszą opinią. Między 5 a 7 grudnia pozostaniecie pod wpływem kwadratury Merkurego do Jowisza, pojawi się szansa na interesujące spotkanie z prawnikami, naukowcami, obcokrajowcami lub celebrytami, wykorzystajcie je mądrze, pozostańcie raczej skromni a więcej na tym zyskacie. 7 grudnia Merkury zawita do życzliwego Koziorożca, gdzie nabierze mocy, zaczniecie myśleć w sposób bardziej konkretny i zorganizowany, co jest waszą niewątpliwą zaletą. Miedzy 16 a 18 grudnia trygon Merkurego do inspirującego Urana ułatwi znalezienie oryginalnego rozwiązania problemów, jakie mogły się pojawić w sprawach dotyczących pieniędzy, edukacji oraz współpracy międzynarodowej, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się wyjechać za granicę. W czasie Świąt Bożego Narodzenia sekstyl Merkurego do Neptuna pozwoli poczuć się komfortowo i przyjemnie w gronie rodzinnym przy świątecznym stole.

Wenus tranzytuje znak Strzelca do 10 grudnia, pomagając utrzymać przyjemną atmosferę w domu, jedynie 1 grudnia może dojść do nieprzyjemnej wymiany zdań, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do impulsywnego Marsa. 2 grudnia Wenus utworzy korzystny aspekt z Saturnem, w rodzinie mogą pojawić się „ciche dni”, które najlepiej zakończyć romantycznym gestem, do czego zachęca napięty aspekt Wenus do Neptuna między 2 a 6 grudnia – wasz życiowy partner po ostrej wymianie zdań może czuć się rozczarowany lub zawiedziony, starajcie się przekonać go o swoim przywiązaniu. 9 grudnia, zanim zmieni znak, Wenus znajdzie się w kwadraturze do Jowisza w przeciwległych Rybach, a to oznacza, że ekskluzywny prezent przywróci spokój w rodzinie. 10 grudnia Wenus zawita do życzliwego Koziorożca, dla niektórych Panien rozpocznie się czas miłosnych poszukiwań partnerki na całe życie, okazja na nieoczekiwane spotkanie i przyspieszony rytm serca pojawi się tuż przed samymi Świętami Bożego Narodzenia, miedzy 20 a 24 grudnia, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie do nieprzewidywalnego Urana, aspekt ten podpowiada również, że osoby, które pozostawiły zakupy prezentów na ostatni moment, wydadzą więcej pieniędzy, niż planowały, ale za to ich podarunki okażą się wyjątkowo oryginalne i niepowtarzalne. Ostatnie dni roku przyniosą ekscytujące spotkania, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu do Neptuna, w koniunkcji z Wenus i Plutonem – pojawi się romantyczny zawrót głowy, rozbudzi się też namiętność, Sylwester więc zapowiada się niezwykle elektryzująco.

Mars w Bliźniętach porusza się biegiem wstecznym do 27 grudnia, nie wszystkie zawodowe projekty pójdą według waszych oczekiwań, ponieważ aktywność ulegnie zahamowaniu, dobrze wam to jednak zrobi, bo grudzień jest miesiącem, który najlepiej jest poświęcić rodzinie i najbliższym. Unikajcie impulsywnych wypowiedzi między 6 a 10 grudnia, kiedy Słońce utworzy opozycję z zadziornym Marsem.

Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Panny

Do 22 listopada Słońce przebywa w życzliwym Skorpionie zasilając was energetycznie, kierując uwagę na porządkowanie otoczenia i komunikację z rodzeństwem i sąsiadami. 8 listopada pełnia w Byku okaże się wyjątkowa, bo towarzyszy jej zaćmienie Księżyca w koniunkcji z buntowniczym Uranem, w opozycji nie tylko do Słońca, ale także Merkurego i Wenus w Skorpionie, dodatkowo wszystkie planety znajda się w kwadraturze z surowym Saturnem, może więc dojść do konfliktów, które negatywnie odbiją się na zdrowiu, powinniście też uważać na drogach, zdjąć nogę z gazu i przestrzegać przepisów, bo w przypadku kontroli drogowej nie pomogą żadne tłumaczenia. Między 13 a 17 listopada trygon Słońca do Neptuna sprawi, że staniecie się bardzo pomocni wobec osób potrzebujących wsparcia, natomiast od 16 do 22 listopada korzystne aspekty Słońca z potężnym Plutonem i dobroczynnym Jowiszem w przeciwległych Rybach pomogą rozwiązać najtrudniejsze problemy, ponieważ ludzie będą wam życzliwi, macie szansę nawiązać międzynarodowe kontakty z osobami o wielkim znaczeniu w społeczeństwie, nauczycielami, prawnikami, artystami. 22 listopada Słońce opuści przyjaznego Skorpiona i wkroczy do optymistycznego Strzelca, zaczniecie wyznaczać sobie nowe cele i zadania do wykonania, uwagę skierujecie na potrzeby domowników i zwierząt. 23 listopada dojdzie do nowiu Księżyca w Strzelcu, to może być początek przedsięwzięcia, w którym liczyć się będą ambitne i szczytne cele.

Merkury, władca waszego znaku, przebywa w życzliwym Skorpionie do 17 listopada, wspierając w komunikacji Słońce i Wenus podczas trudnych momentów towarzyszących pełni, jedynie między 9 a 11 listopada może dojść do utrudnień w wyrażaniu swoich opinii, ponieważ Merkury utworzy napiętą kwadraturę z wymagającym Saturnem, w tych dniach mogą wystąpić trudności na drogach, trzeba będzie korzystać z objazdów, niektóre Panny poczują się wyczerpane lub odezwą się przewlekłe dolegliwości. Od 13 do 17 listopada natomiast zapali się zielone światło dla wszelkich spraw wymagających rozliczeń, negocjacji i zawierania umów, zwłaszcza międzynarodowych. 17 listopada Merkury wejdzie do znaku Strzelca, w którym jest słaby, staniecie się więc trochę mniej konkretni, za to bardziej wygadani i ruchliwi, szczególnie między 19 a 25 listopada, gdy Merkuremu towarzyszyć będzie w koniunkcji powabna Wenus – życie towarzyskie się rozkręci, nie zabraknie spotkań, ustaleń, umów, negocjacji, podpisywania umów. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Merkurego do Saturna pozwoli się zorganizować i ustalić priorytety.

Wenus także przebywa w Skorpionie do 16 listopada, nie może jednak tam rozwinąć skrzydeł, w przypadku konfliktu trudno wiec będzie o zgodę, zwłaszcza między 4 a 9 listopada, gdy znajdzie się w problematycznych aspektach z niesubordynowanym Uranem i wymagającym Saturnem. Dopiero od 8 do 12 listopada pojawi się szansa na porozumienie ponad podziałami, kiedy Wenus utworzy trygon z Neptunem w przeciwległych Rybach. Jeszcze lepiej powiedzie się zarówno w miłości, jak i w finansach między 13 a 16 listopada, kiedy Wenus utworzy korzystne aspekty z generującym energię Plutonem i szczodrym Jowiszem w Rybach. 16 listopada Wenus zawita do optymistycznego Strzelca, wnosząc do waszego życia więcej radości, szczególnie między 19 a 25 listopada, ponieważ towarzyszyć będzie Merkuremu w ścisłej koniunkcji – to czas na miłość, udane spotkania, zarówno biznesowe, jak i osobiste, pozytywne nastawienie sprawi, że poczujecie się lepiej i łatwiej pokonacie wszelkiego rodzaju dolegliwości – jedynie trudno się będzie obejść bez słodyczy, więc niektórym Pannom przybędzie trochę na wadze.

Mars tranzytuje znak Bliźniąt przez cały miesiąc, poruszając się biegiem wstecznym, co sprawi, że niektóre wasze zawodowe projekty ulegną zahamowaniu, trzeba będzie coś poprawić, sprzęty mogą się psuć, trudno się będzie porozumieć bez stresów, zwłaszcza od 15 do 25 listopada, gdy Mars utworzy napięty aspekt z Neptunem w przeciwległych Rybach – sprawdzajcie każdy dokument kilkakrotnie i nie podejmujcie pochopnie decyzji, bo ktoś może wami manipulować. Dopiero w ostatnich dniach miesiąca korzystny aspekt Marsa z Saturnem sprawi, że staniecie się bardziej skuteczni w działaniu.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Horoskop miesięczny na październik 2022 dla Panny

Słońce w znaku Panny przebywa do 23 października kierując waszą uwagę na sprawy finansowe. 9 października, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Baranie, pojawią się okoliczności, które wzbudzą emocje, może to być niezaplanowana inwestycja lub większy wydatek, co podniesie ciśnienie. 

Między 9 a 13 października Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem, niektóre Panny niespodziewanie rozpoczną długotrwały projekt, który przyniesie niewielkie, ale stałe zyski w przyszłości, inne zaprowadzą rewolucyjne zmiany w pracy, ponieważ jednocześnie Saturn przez większość miesiąca tworzy napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem, co wpłynie na przeorganizowanie dotychczasowych stabilnych zasad. 

Między 16 a 23 października Słońce znajdzie się w energetyzującym aspekcie z Marsem oraz w konfliktowej kwadraturze z przemocowym Plutonem, co zapowiada walkę na słowa i argumenty, która może zakończyć się przymusowym działaniem i koniecznością transformacji – towarzysząca Słońcu Wenus skłaniać będzie do kompromisu, ale nie w każdym przypadku będzie on możliwy do osiągnięcia. 

23 października Słońce i Wenus w koniunkcji opuszczą znak Wagi i wkroczą do życzliwego Skorpiona, uczucia się pogłębią, ale emocje mogą wziąć górę nad dążeniem do porozumienia. 25 października dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku, zrobi się nostalgicznie i melancholijnie w związku z porą roku i zbliżającym się Świętem Zmarłych. 29 października Jowisz wycofa się na parę miesięcy do przeciwległych Ryb, otrzymacie ponowną szansę, aby osiągnąć popularność.

Merkury w waszym znaku 2 października powróci do biegu prostego, co znacznie ułatwi wam życie, do 11 października macie czas na podejmowanie strategicznych decyzji, to najlepszy moment na wprowadzenie w życie swoich planów i zamierzeń. Od 4 do 8 października pozostaniecie pod wpływem trygonu Merkurego do Plutona, co wpłynie na głęboką transformację sposobu myślenia, szczególnie w odniesieniu do dzieci oraz twórczej działalności, inni zaczną się liczyć z waszym zdaniem. 11 października Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, co wpłynie na sprawną komunikację w związkach oraz ułatwi negocjacje finansowe, zwłaszcza że od razu znajdzie się w opozycji z Jowiszem, pojawi się więc szansa na zdobycie dofinansowania lub kredytu. Między 21 a 23 października trygon Merkurego do Saturna pozwoli zaprowadzić w pracy ład tam, gdzie do tej pory panował chaos, natomiast od 25 do 28 października Merkury w trygonie do Marsa i w kwadraturze do Plutona zapowiada walkę na argumenty, którą macie szansę wygrać.

Wenus, tak jak Słońce, przebywa w Wadze do 23 października, warto ten czas wykorzystać na poprawę sytuacji finansowej, nie zabraknie wam ani chęci, ani energii, zwłaszcza między 11 a 23 października, kiedy Wenus najpierw utworzy trygon z wymagającym Saturnem, co pozwoli zażegnać objawy buntu, pojawiające się w pracy, następnie znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, tworząc korzystny aspekt z Marsem, natomiast napięty z Plutonem – wykażecie się charyzmą i konsekwencją w dążeniu do celu. Po 23 października, kiedy Wenus wraz ze Słońcem zawitają do życzliwego Skorpiona, staniecie się zdecydowani, ale podatni na zranienie, chrońcie więc swoje emocje.

Mars w Bliźniętach kieruje aktywność na przekonywanie innych do swoich zawodowych pomysłów, uważajcie jednak między 9 a 16 października, kiedy Mars znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem w przeciwległych Rybach, ktoś może was oszukać, trudno też będzie wytłumaczyć swoim partnerom biznesowym, na czym polega wasza taktyka. Między 16 a 20 października, kiedy Wenus utworzy trygon z Marsem i kwadraturę z Plutonem, powinniście się liczyć ze wzrostem namiętności, a co za tym idzie również zazdrości, szczególnie w związkach o niedługim stażu.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! >>

Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Panny

Słońce w waszym znaku przebywa do 23 września, nie zabraknie wam więc energii i motywacji do samorealizacji, to najlepszy okres w roku, aby wykorzystać swój potencjał a także aby zatroszczyć się o osobiste potrzeby. Najwięcej emocji czeka was w okolicach 10 września, podczas pełni Księżyca w przeciwległych Rybach w koniunkcji z twórczym Neptunem i w korzystnych aspektach do nieprzewidywalnego Urana. Tylko od was zależy, czy skorzystacie z inspiracji i zaangażujecie się w relację lub projekt, wymagający elastycznego, oryginalnego i kreatywnego podejścia, nie zaczynajcie jednak czegoś, co wydaje się  niepewne, bo tego samego dnia Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny, co nie daje gwarancji na trwałość. Między 15 a 21 września Słońce w waszym znaku znajdzie się w opozycji do Neptuna i trygonie do Plutona, uważajcie na naciągaczy i oszustów, zadbajcie o zdrowie i swoje dobre samopoczucie.

23 września Słońce opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą finanse i zabezpieczenie stanu posiadania, 25 września dojdzie do nowiu Księżyca w Wadze w opozycji do Jowisza, jednocześnie retrogradujący Merkury w koniunkcji z Wenus w waszym znaku utworzą aspekty ze zwodniczym Neptunem i potężnym Plutonem, warto ten czas wykorzystać na przygotowania budżetu potrzebnego do zrealizowania ważnej inwestycji we współpracy z innymi ludźmi, na początek przedsięwzięcia poczekajcie jednak przynajmniej do 2 października, kiedy Merkury powróci do biegu prostego.

Merkury, władca waszego znaku, do 23 września przebywa w Wadze, ułatwiając komunikację z każdego rodzaju partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, szczególnie w sprawach dotyczących umów finansowych. W pierwszych dniach miesiąca Merkury znajdzie się w opozycji do Jowisza, co sprzyja pozyskiwaniu funduszy oraz wszelkiego rodzaju dotacji. 10 września Merkury wejdzie w retrogradację, w której pozostanie do 2 października, ale 23 września po południu wycofa się do waszego znaku – zanim jednak to nastąpi znajdzie się „w sercu” Słońca w znaku Wagi, to będzie moment, w którym wszystko stanie się dla was jasne a wasze plany finansowe zostaną docenione. Między 17 a 20 września ponowna opozycja Merkurego do Jowisza sprawi, że trzeba będzie coś zwrócić, niektóre Panny wybiorą się w podróż do miejsca, w którym już kiedyś były.

Wenus wejdzie do waszego znaku 5 września i pozostanie w nim do 29 września, staniecie się bardziej przystępni i gotowi do współpracy, wolne Panny zaczną poszukiwać miłości, uważajcie jednak, aby nie być zbyt krytycznymi wobec swoich wybrańców, bo spłoszycie pojawiające się uczucie, zwłaszcza między 14 a 18 września, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze z przebojowym Marsem. Przyjazne nastawienie i dobra wola natomiast zaprocentują w dniach od 18 do 22 września, gdy Wenus utworzy korzystny trygon do przynoszącego okazję Urana w życzliwym Byku, niektóre Panny Amor może ugodzić niespodziewanie prosto w serce. Dni między 25 a 28 września również okażą się znaczące dla uczuć i sytuacji finansowej, ze względu na nów Księżyca w Wadze i konfigurację, jaką Wenus z Merkurym utworzą z innymi planetami. 29 września Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, w której jest bardzo mocna, wpłynie to korzystnie zarówno na relacje w związkach, jak i na finanse.

Mars przez cały wrzesień oraz kolejne miesiące przebywa w znaku Bliźniąt, wzmacniając ambicję i chęć do działania, aktywność skierujecie na sprawy zawodowe i realizację celów, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, gdy utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem, sprzyjając pozyskiwaniu funduszy lub kredytu na ważne inwestycje oraz w ostatnim tygodniu września, gdy znajdzie się w trygonie z Saturnem, co zwiększy skuteczność i pracowitość w wybranych dziedzinach.

Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Panny

Słońce w życzliwym Raku przebywa do 22 lipca, kierując uwagę na rozwój przyjaźni oraz kontakty z osobami bliskimi sercu. Ciekawe spotkania towarzyskie z udziałem obcokrajowców czkają was w dniach od 8 do 12 lipca, kiedy Słońce znajdzie się w sekstylu z nieprzewidywalnym Uranem, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się na krótki wypad na wakacje w gronie rodzinnym wraz ze znajomymi lub wybiorą się na wycieczkę zagraniczną, inne poznają osoby, które natchną ich nowymi zainteresowaniami. 13 lipca dojdzie do pełni Księżyca w Koziorożcu, co wzbudzi wiele emocji związanych z atmosferą w grupie zainteresowań, natomiast 16 lipca Słońce znajdzie się w koniunkcji z Merkurym, władcą waszego znaku – tego dnia macie szanse zabłysnąć w otoczeniu, wszyscy dostrzegą waszą wartość.

Od 16 do 22 lipca obie planety utworzą zmienne aspekty – trygon do Neptuna i opozycję do Plutona, intuicja się wyostrzy, relacje z partnerami życiowymi nabiorą głębi, napotkacie na swej drodze osoby uduchowione, ale trochę zagubione, kontakty z dziećmi i kochankami natomiast okażą się pełne presji, wymagań i oczekiwań, może trzeba zmienić metody wychowawcze lub zasady postępowania? 22 lipca Słońce zmieni znak i wejdzie do Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszymi zasobami energetycznymi, jest to więc właściwy moment na zafundowanie sobie odpoczynku i skorzystanie z wakacji – okazja pojawi się na przełomie lipca i sierpnia, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie z dobroczynnym Jowiszem. Nów Księżyca, do którego dojdzie 28 lipca, przypomni o tym, że poza pracą i obowiązkami istnieją jeszcze rozrywki, przynoszące wiele radości.

Od 1 do 5 lipca Merkury znajdzie się najpierw w trygonie do Saturna, potem w kwadraturze do Neptuna a na końcu w sekstylu do Marsa – 2 lipca czeka was wiele pracy i obowiązków, które wykonacie sumiennie, następnego dnia ktoś zechce wykorzystać wasz brak uwagi i wprowadzić was w błąd lub trzeba będzie długo tłumaczyć rzeczy dla was oczywiste, natomiast 4 i 5 lipca to dni, w których możecie dokonać większych zakupów. 5 lipca Merkury zawita do życzliwego Raka, co w jeszcze większym stopniu wpłynie na kontakty z przyjaciółmi, również z ważnymi dla was kobietami. 9 lipca Merkury w kwadraturze do Jowisza ostrzega przed przecenianiem swoich możliwości, wykupione wakacje okażą się przyjemne, ale zbyt kosztowne. 13 lipca sekstyl Merkurego do Urana sprzyja niespodziewanym wyjazdom oraz kontaktom międzynarodowym. 19 lipca Merkury wejdzie do znaku Lwa, nadejdzie czas na skorzystanie z letniego wypoczynku, korzystne podróże czekają was między 22 a 24 lipca, gdy Merkury utworzy korzystny aspekt z dobrotliwym Jowiszem, ale od 25 do 29 lipca, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Marsem i Uranem, czekają was kłótnie i konflikty.

Wenus przebywa w Bliźniętach do 18 lipca, stosunki w pracy powinny w tym czasie układać się dość harmonijnie, jedynie od 11 do 16 lipca Wenus w trygonie do Saturna i w kwadraturze do Neptuna ostrzega przed nadmiernym zaufaniem w stosunku do partnerów życiowych lub biznesowych, warto oprzeć się na sprawdzonych i wypróbowanych metodach pracy. 18 lipca Wenus wejdzie do życzliwego Raka, gdzie może wykorzystać w pełni swój potencjał, miłość i życzliwość znajdziecie wśród przyjaciół lub w grupie osób, podzielających wasze zainteresowania. Między 22 a 27 lipca, gdy Wenus ustawi się w kwadraturze do Jowisza, uzyskacie wsparcie z instytucji zagranicznych lub uda się korzystnie zainwestować pieniądze, zyski jednak okażą się mniejsze, niż się spodziewaliście.

W pierwszych dniach miesiąca kwadratura Marsa do Plutona zapowiada walkę o uzyskanie dotacji lub zdobycie należnych wam środków finansowych. 5 lipca Mars opuści znak Barana, w którym jest wywyższony i wejdzie do Byka, tracąc dużo ze swej siły i skuteczności. Aktywność skierujecie na sprawy związane z pieniędzmi w kontekście kontaktów międzynarodowych. Na przełomie lipca i sierpnia koniunkcja Marsa z Uranem doprowadzi do gwałtownej rewolucji w tych dziedzinach.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Panny

Słońce w Bliźniętach do 21 czerwca skieruje uwagę na karierę i pracę zawodową, nie jest to odpowiedni czas na urlop, możecie bowiem w spokoju robić co do was należy, ponieważ Słońce w pierwszej połowie czerwca nie tworzy aspektów. Emocje pojawią się w okolicach 14 czerwca, podczas pełni Księżyca w Strzelcu, oczekiwania domowników okażą się sprzeczne z waszymi celami, warto jednak zastanowić się co zrobić, aby znaleźć równowagę między obowiązkami a ambicjami – okazja pojawi się między 14 a 18 czerwca, kiedy Słońce utworzy zarówno trygon ze stabilizującym Saturnem, jak i kwadraturę z Neptunem, władcą iluzji.

W pracy postawcie na podwładnych i własny zespół, klienci bowiem nie będą wiedzieli o co im chodzi, natomiast w relacjach osobistych trudno wam będzie zrozumieć partnera, pojawi się więc tendencja do ucieczki w sprawy zawodowe. 21 czerwca Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do życzliwego Raka, odpuścicie więc sobie karierę i rzucicie się w wir życia towarzyskiego. Nów Księżyca w kwadraturze do Jowisza, do którego dojdzie 29 czerwca, wyznaczy początek przyjaźni z osobą wysoko postawioną, obcokrajowcem, artystą lub nauczycielem akademickim.

Merkury w Byku 3 czerwca ruszy do przodu, łatwiej się będzie porozumieć, zwłaszcza w sprawach związanych z edukacją, spotkania przestaną być odkładane a umowy renegocjowane. Między 9 a 12 czerwca trygon Merkurego do Plutona pomoże wprowadzić dyscyplinę w relacje z dziećmi oraz obcokrajowcami, znajdziecie argumenty, aby postawić na swoim. 13 czerwca Merkury opuści znak Byka i wejdzie do Bliźniąt, gdzie jest bardzo mocny, wpłynie to korzystnie na porozumienie ze współpracownikami, warto w drugiej połowie miesiąca podpisywać wiążące długoterminowe umowy, również międzynarodowe – zwłaszcza w dniach 18–22 czerwca, gdy Merkury utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem.

Wenus w życzliwym Byku przebywa do 23 czerwca, miłość znajdziecie za granicą, osoby rozglądające się za swoją połówką powinny szukać jej wśród obcokrajowców, szczególnie w dniach od 10 do 13 czerwca, gdyż koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem przyniesie zaskakujące spotkanie, które zakończyć się może szalonym romansem. Od 17 do 23 czerwca sprawy miłosne się skomplikują, ponieważ Wenus utworzy zmienne aspekty z Saturnem, Neptunem i Plutonem – na drodze do realizacji marzeń staną nieprzewidziane przeszkody związane ze stanem zdrowia lub wymaganiami zawodowymi, ale siła namiętności okaże się silniejsza, niż wszystko inne. 23 czerwca Wenus zmieni znak i wejdzie do Bliźniąt, w ostatnich dniach miesiąca utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem, niektóre Panny czeka awans w pracy lub wypłata świadczeń z urzędu.

Mars w Baranie jest mocny i pozostanie w tym znaku przez cały miesiąc, co okaże się korzystne dla inwestycji, pozyskiwania funduszy i zarządzania wspólnymi finansami, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu z Saturnem macie szansę uzyskać długotrwały kredyt lub zainwestować skutecznie w nieruchomości. Nadmiar energii może łatwo przekształcić się w agresję, zachowajcie ostrożność szczególnie na przełomie czerwca i lipca, gdy dojdzie do napiętego aspektu Marsa z Plutonem.

Horoskop miesięczny na maj 2022 dla Panny

Słońce przebywa w życzliwym Byku do 21 maja, co wpłynie na poszerzenie horyzontów i zainteresowanie zdobywaniem wiedzy. W nocy z 30 kwietnia na 1 maja dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca w aspektach z nieprzewidywalnym Uranem i niecierpliwym Marsem, w najbliższych tygodniach nauka i egzaminy mogą stać się przyczyną frustracji, kontakty z obcokrajowcami napotkają nieprzewidziane trudności.

Pierwsza dekada miesiąca, kiedy dodatkowo zostaniecie pod wpływem sekstylu Jowisza do Plutona, może przynieść zaangażowanie w praktyczną pomoc obywatelom Ukrainy, uciekającym przed wojną. Również podróże okażą się bardzo pouczające i pełne wyzwań. 11 maja Jowisz, planeta ekspansji i dobrobytu, opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do znaku Barana, w którym pozostanie do 29 października, co ułatwi zarządzanie wspólnymi finansami, uzyskiwanie korzystnych kredytów i zdobywanie dotacji. Między 13 a 17 maja, kiedy Słońce znajdzie się w napiętej kwadraturze z ograniczającym Saturnem i w sekstylu do Neptuna, zrezygnujcie z wyjazdów zagranicznych a terminy egzaminów przełóżcie na inny termin, jeśli będzie taka możliwość, zwłaszcza że 16 maja dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Skorpiona, co znacznie pogorszy samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Od 17 do 21 maja natomiast Słońce w trygonie do Plutona doda wam sił i przygotuje do zaakceptowania zmian, które okażą się konieczne. 21 maja Słońce opuści życzliwe Ryby i wejdzie do znaku Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym na pierwszy plan przesunie się potrzeba samorealizacji w sprawach zawodowych, już między 21 a 25 Słońce w sekstylu do Jowisza otworzy przed wami drzwi do sukcesów i umożliwi dokonanie udanych inwestycji. 30 maja nów w Bliźniętach skłoni do rozpoczęcia nowego zawodowego projektu.

Merkury, władca waszego znaku, przebywa w Bliźniętach do 23 maja, ułatwiając podejmowanie zawodowych decyzji i wzmacniając każdą działalność o charakterze intelektualnym, a także związaną z szeroko pojętą komunikacją, ostrożność jednak powinniście zachować po 11 maja, gdyż tego dnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, do 3 czerwca lepiej więc nie rozpoczynać nowych projektów i unikać zakupu sprzętu elektronicznego, gdyż sprawy inicjowane w czasie retrogradacji Merkurego mają tendencję do ciągłych zmian i powtórek. Między 17 a 22 maja, kiedy Merkury retro znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem, warto wybrać się w podróż do miejsc, które już kiedyś odwiedziliście. 23 maja Merkury wycofa się do życzliwego Byka, niektóre Panny zdecydują się na powtórkę kursów lub zabiorą się ponownie do nauki. Między 24 a 28 maja trygon Merkurego do Plutona przyniesie powtórkę doświadczeń, wymagających zmiany paradygmatu.

1 maja kochliwa Wenus z dobroczynnym Jowiszem w przeciwległym znaku Ryb znajdą się w ścisłej koniunkcji i utworzą korzystny aspekt z Plutonem, to konfiguracja silnej namiętności, osoby zakochane odniosą wrażenie, że spotkało je wielkie szczęście – następnego dnia jednak Wenus opuści Ryby i wejdzie do znaku Barana, w którym jest wyjątkowo słaba, niektóre osoby odkryją więc, że znalazły się w sytuacji zależności od partnera. Od 4 do 8 maja sekstyl Merkurego do Wenus ułatwi nawiązanie dobrych relacji ze współpracownikami.  Dni między 23 a 28 maja, gdy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z wymagającym Plutonem i w ułatwiającym stabilizację aspekcie z Saturnem, mogą utworzyć dylemat i trudny wybór między obowiązkiem a pożądaniem. 28 maja Wenus zmieni znak i wejdzie do życzliwego Byka, w którym jest bardzo silna, sprawy miłości wejdą więc na właściwą ścieżkę.

Mars w przeciwległych Rybach przebywa do 25 maja, wywołując konflikty z partnerami i frustrację, wynikającą z niepewności, którą drogą należy podążać – co objawi się szczególnie między 15 a 21 maja, gdy Mars znajdzie się w koniunkcji z iluzorycznym Neptunem. Od 20 do 25 maja Mars w trygonie do Plutona wpłynie na skuteczność w dążeniu do samorealizacji. 25 maja Mars opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do znaku Barana, w którym jest bardzo mocny, aktywność skierujecie na narządzanie wspólnymi finansami oraz na zdobywanie dofinansowania.

Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Panny

Słońce do 20 kwietnia przebywa w znaku inspirującego Barana, kierując uwagę na zarządzanie wspólnymi finansami, 1 kwietnia dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Merkurym, władcą waszego znaku, co zapowiada początek dobrych interesów, również dwa dni później koniunkcja Merkurego ze Słońcem pomoże podjąć trafne decyzje, łatwo uzyskacie kredyt lub dofinansowanie z urzędu, niektóre Panny wpadną na pomysł jak zainwestować pieniądze z zyskiem.

Od 10 do 15 kwietnia w przeciwległych Rybach spotkają się w koniunkcji dwaj władcy tego znaku – Jowisz i Neptun, co zapowiada wzrost popularności, w waszym życiu pojawią się obcokrajowcy, którym zapragniecie pomóc, nauka pójdzie jak z płatka, wspólne podróże z partnerem życiowym zbliżą was do siebie, macie szansę poznać artystów, twórców oraz osoby wysoko postawione. To również dobry moment do nawiązania współpracy, zakładania spółek, rozpoczynania długotrwałych przedsięwzięć, czemu sprzyja sekstyl Słońca z Saturnem. W Wielką Sobotę pełnia Księżyca w Wadze wzbudzi emocje związane z finansami, dwa dni później Słońca utworzy napięty aspekt z Plutonem, rozmowy o wojnie mogą popsuć atmosferę przy stole. 20 kwietnia Słońce opuści znak walecznego Barana i wkroczy do życzliwego Byka, kierując uwagę na sprawy międzynarodowe i edukacyjne. 30 kwietnia dojdzie do zaćmienia Słońca, pozostańcie uważni, szczególnie w podróży.

Merkury do 11 kwietnia pozostanie w Baranie, wspierając pomysły związane z zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi oraz pozyskiwaniem środków z urzędów, między 6 a 9 kwietnia pomoże znaleźć odpowiednich lekarzy i terapeutów, aby uporać się z wyzwaniami zdrowotnymi, gdy znajdzie się w sekstylu z Marsem i Saturnem. Po 11 kwietnia, podczas tranzytu przez przyjaznego Byka, natchnie nie tylko do zdobycia pieniędzy, ale również ułatwi zdobycie niezbędnej wiedzy. 24 kwietnia zróbcie sobie wolne, bo napięty aspekt z Saturnem przyprawi o ból głowy, ale już od 25 do 28 kwietnia czekają was sukcesy, co zapowiadają korzystne aspekty Merkurego z Jowiszem, Neptunem i Plutonem.

Do 5 kwietnia Wenus, planeta miłości, przebywa jeszcze w Wodniku, ale kiedy wejdzie do przeciwległego znaku Ryb, w którym ma wielką moc, możecie liczyć na wzrost popularności, ludzie zaczną się do was garnąć i okazywać sympatię, możecie liczyć na dobrą współpracę, wsparcie partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. W ostatnich dniach miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem i Neptunem, niejedną Pannę czeka początek wielkiej, szczęśliwej, romantycznej miłości.

Mars przebywa w Wodniku do 15 kwietnia, skłaniając do aktywności w dziedzinach związanych ze zdrowiem i odpowiednim trybem życia, niektóre Panny mogą doświadczyć trudności między 3 a 8 kwietnia, gdy Mars spotka się z Saturnem, starajcie się w tych dniach bardziej niż zwykle dbać o dobre samopoczucie. Panny pełniące funkcje zarządzające mogą natrafić na opór podwładnych. 15 kwietnia Mars wejdzie do przeciwległego znaku Ryb, niektóre osoby mogą zacząć wam stawiać wysokie, trudne do zaspokojenia wymagania.

ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Panny

 Słońce przebywa w przeciwległych Rybach do 20 marca, co skieruje uwagę na relacje międzyludzkie i sprawy partnerskie. Już 2 marca dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku, w korzystnych aspektach z Jowiszem i Uranem, pierwszy tydzień miesiąca zaowocuje kontaktami z obcokrajowcami oraz przyjaciółmi z zagranicy, wiele Panien zaangażuje się w pomoc humanitarną dla uciekinierów z terenów objętych działaniami wojennymi na Ukrainie. Połączenie Słońca z Jowiszem do 8 marca przyniesie wam także popularność, natomiast koniunkcja Słońca z Neptunem, pod wpływem której pozostaniecie od 11 do 15 marca, może wywołać trochę chaosu, wasza empatia wzrośnie jednak jeszcze bardziej i gotowi będziecie do większych poświęceń.

Pełnia Księżyca, do której dojdzie 18 marca, wzbudzi ekstremalne emocje i uświadomi jasno czym dysponujecie, co możecie ofiarować a gdzie przebiega granica ofiarności. Między 16 a 20 marca będziecie dysponować dużą siłą i determinacją, do czego przyczyni się sekstyl Słońca do Plutona, możecie mieć kontakt z ludźmi, którzy wiele przeszli. 20 marca Słońce opuści przeciwległy znak Ryb i wkroczy do zapalczywego Barana, kierując uwagę na sprawy związane z zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi.

Merkury, władca waszego znaku, do 10 marca tranzytuje znak Wodnika, co wzmocni zdolność planowania i wpłynie pozytywnie na relacje z podwładnymi, jedynie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, możecie napotkać trudności ze strony osób starszych lub konserwatywnych. 10 marca Merkury wejdzie do przeciwległego znaku Ryb i pozostanie w nim do 27 marca, w tym czasie korzystne okaże się zaangażowanie w działalność charytatywną lub twórczą, warto uruchomić wyobraźnię oraz intuicję, szczególnie od 16 do 18 marca, gdy Merkury znajdzie się w sekstylu do Urana, powiedzie się działalność skierowana na realizację potrzeb innych ludzi, nie jest to natomiast właściwy czas na podejmowanie strategicznych, osobistych decyzji, ponieważ Merkury w znaku Ryb jest bardzo słaby.

Między 19 a 22 marca koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyjać będzie podróżom i kontaktom z obcokrajowcami oraz prawnikami, natomiast zejście się Merkurego z Neptunem od 23 do 25 marca może doprowadzić wręcz do paraliżu umysłowego, spotkacie się z osobami zagubionymi, niezorganizowanymi, chorymi lub uzależnionymi, uważajcie więc na informacje, jakie do was dochodzą, bo mogą okazać się niespójne a nawet kłamliwe. 27 marca Merkury opuści przeciwległy znak Ryb i wejdzie do impulsywnego Barana, wzrośnie szybkość myślenia i decyzyjność, szczególnie w zakresie zarządzania wspólnymi dobrami.

Wenus z Marsem w ścisłym aspekcie tranzytują życzliwy znak Koziorożca, do 6 marca pozostając pod wpływem pożądliwego Plutona, związki niektórych Panien osiągną temperaturę wrzenia, pojawi się silna namiętność, połączona z zazdrością, może to mieć wpływ na osoby zaangażowane emocjonalnie w krótkotrwały, ale intensywny romans. 6 marca obydwie planety zmienią znak i przejdą do zdystansowanego Wodnika, do 9 marca pozostaną jednak w bliskim aspekcie, wydarzenia pierwszej dekady miesiąca mogą odbić się na zdrowiu niektórych Panien, szczególnie między 17 a 25 marca, kiedy najpierw Wenus a następnie Mars znajdą się w napiętym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem – niektóre wasze oczekiwania nie zostaną spełnione a zbudowane na kruchych podstawach wyobrażenia legną w gruzach. Ostatnie dni miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z zachowawczym Saturnem, przyniosą wrażenie wyobcowania, mogą pojawić się problemy z kręgosłupem, jeśli nie zadbacie o siebie w wystarczający sposób.

Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Panny

Pierwszy dzień miesiąca przyniesie nów Księżyca w koniunkcji z Saturnem w znaku Wodnika, co może odbić się niekorzystnie na zdrowiu, niektóre Panny czeka okres kwarantanny lub pojawią się dolegliwości, utrudniające poruszanie się, szczególnie w pierwszym tygodniu lutego, podczas koniunkcji Słońca z Saturnem. Wykorzystajcie ten czas na odpoczynek i ładowanie akumulatorów, bo druga dekada miesiąca przyniesie znacznie więcej aktywności.

16 lutego dojdzie do pełni Księżyca w znaku Lwa, co pozwoli wam uświadomić sobie błędy, jakie popełniacie w podejściu do dbałości o dobre samopoczucie, niektóre Panny skorzystają z okazji i z większą uwagą zaczną się o siebie troszczyć, czemu sprzyja sekstyl Jowisza w przeciwległym znaku Ryb do Urana w Byku, pod wpływem którego pozostaniecie od 16 do 20 lutego – warto na kilka dni zostawić za sobą pracę i wybrać się z ukochana osobą w podróż, która poprawi relację i pozwoli się do siebie zbliżyć. To również dobry moment na podniesienie kwalifikacji lub zdobycie wiedzy, która poprawi jakość życia. 18 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na sprawy partnerstwa i umów.

Merkury, władca waszego znaku, 4 lutego zmieni bieg na prosty, co ma wielkie znaczenie dla osób ze Słońcem w Pannie, odzyskacie bowiem przekonanie o słuszności swoich decyzji i w swoich pomysłach zaczniecie podążać we właściwym kierunku. Między 7 a 13 lutego koniunkcja Merkurego z Plutonem może stać się przyczyną niestrawności, staniecie się też nadmiernie wymagający w stosunku do swoich dzieci, system edukacji wzbudzi sprzeciw, spotkacie się z sytuacją przymusu, unikajcie jednak manipulacji, jako sposobu na wyjście z impasu, bo ostatecznie sami na tym najwięcej stracicie. 14 lutego Merkury opuści znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, z większą troską zadbacie o swoich czworonożnych przyjaciół, niektóre Panny dojdą do wniosku, że warto zrobić okresowe badania lub wybrać się do specjalisty. W końcówce miesiąca, między 24 a 26 lutego, kwadratura Merkurego do Urana wywoła wzburzenie, które może niekorzystnie odbić się na systemie nerwowym.

Wenus nadal tranzytuje życzliwy znak Koziorożca, poruszając się już biegiem prostym, miłość więc może spaść na niejedną Pannę jak grom z jasnego nieba, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy pozostawać będziecie jeszcze pod wpływem trygonu Wenus do Urana. Początek lutego to również dobry moment na rozwój talentów i zdobywanie wiedzy, która pomoże wykazać się kreatywnością. Druga połowa miesiąca minie pod znakiem koniunkcji Marsa z Wenus, szczególnie między 16 a 20 lutego, gdy aspekt się uściśli, da znać o sobie namiętność, łatwo będzie nawiązać niezobowiązujący romans, pełen pasji i seksu. Między 22 a 26 lutego aspekty Wenus i Marsa z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb przyniosą romantyczne i duchowe przeżycia, długo nie zapomnicie tych dni, jeśli zdecydujecie się spędzić je wspólnie w jakimś niecodziennym miejscu, najlepiej nad wodą.

Mars również tranzytuje przyjazny znak Koziorożca, w którym jest wyjątkowo mocny, aktywnie więc zabierzecie się za zdobywanie tego, na czym wam zależy, szczególnie w pierwszym tygodniu miesiąca, gdy Mars utworzy korzystny aspekt z Jowiszem w przeciwległych Rybach, znajdziecie się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim towarzystwie, aby odnieść sukces lub przynajmniej poznać osoby, które przyczynią się do tego, że osiągnięcie pożądaną pozycję w niedalekiej przyszłości. Również trygon Marsa do Urana w dniach 6–10 lutego przyniesie łatwe zwycięstwo w każdej konkurencji lub rywalizacji.