Archiwum kategorii: Panna – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Panny

Słońce w życzliwym Raku przebywa do 22 lipca, kierując uwagę na rozwój przyjaźni oraz kontakty z osobami bliskimi sercu. Ciekawe spotkania towarzyskie z udziałem obcokrajowców czkają was w dniach od 8 do 12 lipca, kiedy Słońce znajdzie się w sekstylu z nieprzewidywalnym Uranem, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się na krótki wypad na wakacje w gronie rodzinnym wraz ze znajomymi lub wybiorą się na wycieczkę zagraniczną, inne poznają osoby, które natchną ich nowymi zainteresowaniami. 13 lipca dojdzie do pełni Księżyca w Koziorożcu, co wzbudzi wiele emocji związanych z atmosferą w grupie zainteresowań, natomiast 16 lipca Słońce znajdzie się w koniunkcji z Merkurym, władcą waszego znaku – tego dnia macie szanse zabłysnąć w otoczeniu, wszyscy dostrzegą waszą wartość.

Od 16 do 22 lipca obie planety utworzą zmienne aspekty – trygon do Neptuna i opozycję do Plutona, intuicja się wyostrzy, relacje z partnerami życiowymi nabiorą głębi, napotkacie na swej drodze osoby uduchowione, ale trochę zagubione, kontakty z dziećmi i kochankami natomiast okażą się pełne presji, wymagań i oczekiwań, może trzeba zmienić metody wychowawcze lub zasady postępowania? 22 lipca Słońce zmieni znak i wejdzie do Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszymi zasobami energetycznymi, jest to więc właściwy moment na zafundowanie sobie odpoczynku i skorzystanie z wakacji – okazja pojawi się na przełomie lipca i sierpnia, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie z dobroczynnym Jowiszem. Nów Księżyca, do którego dojdzie 28 lipca, przypomni o tym, że poza pracą i obowiązkami istnieją jeszcze rozrywki, przynoszące wiele radości.

Od 1 do 5 lipca Merkury znajdzie się najpierw w trygonie do Saturna, potem w kwadraturze do Neptuna a na końcu w sekstylu do Marsa – 2 lipca czeka was wiele pracy i obowiązków, które wykonacie sumiennie, następnego dnia ktoś zechce wykorzystać wasz brak uwagi i wprowadzić was w błąd lub trzeba będzie długo tłumaczyć rzeczy dla was oczywiste, natomiast 4 i 5 lipca to dni, w których możecie dokonać większych zakupów. 5 lipca Merkury zawita do życzliwego Raka, co w jeszcze większym stopniu wpłynie na kontakty z przyjaciółmi, również z ważnymi dla was kobietami. 9 lipca Merkury w kwadraturze do Jowisza ostrzega przed przecenianiem swoich możliwości, wykupione wakacje okażą się przyjemne, ale zbyt kosztowne. 13 lipca sekstyl Merkurego do Urana sprzyja niespodziewanym wyjazdom oraz kontaktom międzynarodowym. 19 lipca Merkury wejdzie do znaku Lwa, nadejdzie czas na skorzystanie z letniego wypoczynku, korzystne podróże czekają was między 22 a 24 lipca, gdy Merkury utworzy korzystny aspekt z dobrotliwym Jowiszem, ale od 25 do 29 lipca, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Marsem i Uranem, czekają was kłótnie i konflikty.

Wenus przebywa w Bliźniętach do 18 lipca, stosunki w pracy powinny w tym czasie układać się dość harmonijnie, jedynie od 11 do 16 lipca Wenus w trygonie do Saturna i w kwadraturze do Neptuna ostrzega przed nadmiernym zaufaniem w stosunku do partnerów życiowych lub biznesowych, warto oprzeć się na sprawdzonych i wypróbowanych metodach pracy. 18 lipca Wenus wejdzie do życzliwego Raka, gdzie może wykorzystać w pełni swój potencjał, miłość i życzliwość znajdziecie wśród przyjaciół lub w grupie osób, podzielających wasze zainteresowania. Między 22 a 27 lipca, gdy Wenus ustawi się w kwadraturze do Jowisza, uzyskacie wsparcie z instytucji zagranicznych lub uda się korzystnie zainwestować pieniądze, zyski jednak okażą się mniejsze, niż się spodziewaliście.

W pierwszych dniach miesiąca kwadratura Marsa do Plutona zapowiada walkę o uzyskanie dotacji lub zdobycie należnych wam środków finansowych. 5 lipca Mars opuści znak Barana, w którym jest wywyższony i wejdzie do Byka, tracąc dużo ze swej siły i skuteczności. Aktywność skierujecie na sprawy związane z pieniędzmi w kontekście kontaktów międzynarodowych. Na przełomie lipca i sierpnia koniunkcja Marsa z Uranem doprowadzi do gwałtownej rewolucji w tych dziedzinach.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Panny

Słońce w Bliźniętach do 21 czerwca skieruje uwagę na karierę i pracę zawodową, nie jest to odpowiedni czas na urlop, możecie bowiem w spokoju robić co do was należy, ponieważ Słońce w pierwszej połowie czerwca nie tworzy aspektów. Emocje pojawią się w okolicach 14 czerwca, podczas pełni Księżyca w Strzelcu, oczekiwania domowników okażą się sprzeczne z waszymi celami, warto jednak zastanowić się co zrobić, aby znaleźć równowagę między obowiązkami a ambicjami – okazja pojawi się między 14 a 18 czerwca, kiedy Słońce utworzy zarówno trygon ze stabilizującym Saturnem, jak i kwadraturę z Neptunem, władcą iluzji.

W pracy postawcie na podwładnych i własny zespół, klienci bowiem nie będą wiedzieli o co im chodzi, natomiast w relacjach osobistych trudno wam będzie zrozumieć partnera, pojawi się więc tendencja do ucieczki w sprawy zawodowe. 21 czerwca Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do życzliwego Raka, odpuścicie więc sobie karierę i rzucicie się w wir życia towarzyskiego. Nów Księżyca w kwadraturze do Jowisza, do którego dojdzie 29 czerwca, wyznaczy początek przyjaźni z osobą wysoko postawioną, obcokrajowcem, artystą lub nauczycielem akademickim.

Merkury w Byku 3 czerwca ruszy do przodu, łatwiej się będzie porozumieć, zwłaszcza w sprawach związanych z edukacją, spotkania przestaną być odkładane a umowy renegocjowane. Między 9 a 12 czerwca trygon Merkurego do Plutona pomoże wprowadzić dyscyplinę w relacje z dziećmi oraz obcokrajowcami, znajdziecie argumenty, aby postawić na swoim. 13 czerwca Merkury opuści znak Byka i wejdzie do Bliźniąt, gdzie jest bardzo mocny, wpłynie to korzystnie na porozumienie ze współpracownikami, warto w drugiej połowie miesiąca podpisywać wiążące długoterminowe umowy, również międzynarodowe – zwłaszcza w dniach 18–22 czerwca, gdy Merkury utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem.

Wenus w życzliwym Byku przebywa do 23 czerwca, miłość znajdziecie za granicą, osoby rozglądające się za swoją połówką powinny szukać jej wśród obcokrajowców, szczególnie w dniach od 10 do 13 czerwca, gdyż koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem przyniesie zaskakujące spotkanie, które zakończyć się może szalonym romansem. Od 17 do 23 czerwca sprawy miłosne się skomplikują, ponieważ Wenus utworzy zmienne aspekty z Saturnem, Neptunem i Plutonem – na drodze do realizacji marzeń staną nieprzewidziane przeszkody związane ze stanem zdrowia lub wymaganiami zawodowymi, ale siła namiętności okaże się silniejsza, niż wszystko inne. 23 czerwca Wenus zmieni znak i wejdzie do Bliźniąt, w ostatnich dniach miesiąca utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem, niektóre Panny czeka awans w pracy lub wypłata świadczeń z urzędu.

Mars w Baranie jest mocny i pozostanie w tym znaku przez cały miesiąc, co okaże się korzystne dla inwestycji, pozyskiwania funduszy i zarządzania wspólnymi finansami, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu z Saturnem macie szansę uzyskać długotrwały kredyt lub zainwestować skutecznie w nieruchomości. Nadmiar energii może łatwo przekształcić się w agresję, zachowajcie ostrożność szczególnie na przełomie czerwca i lipca, gdy dojdzie do napiętego aspektu Marsa z Plutonem.

Horoskop miesięczny na maj 2022 dla Panny

Słońce przebywa w życzliwym Byku do 21 maja, co wpłynie na poszerzenie horyzontów i zainteresowanie zdobywaniem wiedzy. W nocy z 30 kwietnia na 1 maja dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca w aspektach z nieprzewidywalnym Uranem i niecierpliwym Marsem, w najbliższych tygodniach nauka i egzaminy mogą stać się przyczyną frustracji, kontakty z obcokrajowcami napotkają nieprzewidziane trudności.

Pierwsza dekada miesiąca, kiedy dodatkowo zostaniecie pod wpływem sekstylu Jowisza do Plutona, może przynieść zaangażowanie w praktyczną pomoc obywatelom Ukrainy, uciekającym przed wojną. Również podróże okażą się bardzo pouczające i pełne wyzwań. 11 maja Jowisz, planeta ekspansji i dobrobytu, opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do znaku Barana, w którym pozostanie do 29 października, co ułatwi zarządzanie wspólnymi finansami, uzyskiwanie korzystnych kredytów i zdobywanie dotacji. Między 13 a 17 maja, kiedy Słońce znajdzie się w napiętej kwadraturze z ograniczającym Saturnem i w sekstylu do Neptuna, zrezygnujcie z wyjazdów zagranicznych a terminy egzaminów przełóżcie na inny termin, jeśli będzie taka możliwość, zwłaszcza że 16 maja dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Skorpiona, co znacznie pogorszy samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Od 17 do 21 maja natomiast Słońce w trygonie do Plutona doda wam sił i przygotuje do zaakceptowania zmian, które okażą się konieczne. 21 maja Słońce opuści życzliwe Ryby i wejdzie do znaku Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym na pierwszy plan przesunie się potrzeba samorealizacji w sprawach zawodowych, już między 21 a 25 Słońce w sekstylu do Jowisza otworzy przed wami drzwi do sukcesów i umożliwi dokonanie udanych inwestycji. 30 maja nów w Bliźniętach skłoni do rozpoczęcia nowego zawodowego projektu.

Merkury, władca waszego znaku, przebywa w Bliźniętach do 23 maja, ułatwiając podejmowanie zawodowych decyzji i wzmacniając każdą działalność o charakterze intelektualnym, a także związaną z szeroko pojętą komunikacją, ostrożność jednak powinniście zachować po 11 maja, gdyż tego dnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, do 3 czerwca lepiej więc nie rozpoczynać nowych projektów i unikać zakupu sprzętu elektronicznego, gdyż sprawy inicjowane w czasie retrogradacji Merkurego mają tendencję do ciągłych zmian i powtórek. Między 17 a 22 maja, kiedy Merkury retro znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem, warto wybrać się w podróż do miejsc, które już kiedyś odwiedziliście. 23 maja Merkury wycofa się do życzliwego Byka, niektóre Panny zdecydują się na powtórkę kursów lub zabiorą się ponownie do nauki. Między 24 a 28 maja trygon Merkurego do Plutona przyniesie powtórkę doświadczeń, wymagających zmiany paradygmatu.

1 maja kochliwa Wenus z dobroczynnym Jowiszem w przeciwległym znaku Ryb znajdą się w ścisłej koniunkcji i utworzą korzystny aspekt z Plutonem, to konfiguracja silnej namiętności, osoby zakochane odniosą wrażenie, że spotkało je wielkie szczęście – następnego dnia jednak Wenus opuści Ryby i wejdzie do znaku Barana, w którym jest wyjątkowo słaba, niektóre osoby odkryją więc, że znalazły się w sytuacji zależności od partnera. Od 4 do 8 maja sekstyl Merkurego do Wenus ułatwi nawiązanie dobrych relacji ze współpracownikami.  Dni między 23 a 28 maja, gdy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z wymagającym Plutonem i w ułatwiającym stabilizację aspekcie z Saturnem, mogą utworzyć dylemat i trudny wybór między obowiązkiem a pożądaniem. 28 maja Wenus zmieni znak i wejdzie do życzliwego Byka, w którym jest bardzo silna, sprawy miłości wejdą więc na właściwą ścieżkę.

Mars w przeciwległych Rybach przebywa do 25 maja, wywołując konflikty z partnerami i frustrację, wynikającą z niepewności, którą drogą należy podążać – co objawi się szczególnie między 15 a 21 maja, gdy Mars znajdzie się w koniunkcji z iluzorycznym Neptunem. Od 20 do 25 maja Mars w trygonie do Plutona wpłynie na skuteczność w dążeniu do samorealizacji. 25 maja Mars opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do znaku Barana, w którym jest bardzo mocny, aktywność skierujecie na narządzanie wspólnymi finansami oraz na zdobywanie dofinansowania.

Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Panny

Słońce do 20 kwietnia przebywa w znaku inspirującego Barana, kierując uwagę na zarządzanie wspólnymi finansami, 1 kwietnia dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Merkurym, władcą waszego znaku, co zapowiada początek dobrych interesów, również dwa dni później koniunkcja Merkurego ze Słońcem pomoże podjąć trafne decyzje, łatwo uzyskacie kredyt lub dofinansowanie z urzędu, niektóre Panny wpadną na pomysł jak zainwestować pieniądze z zyskiem.

Od 10 do 15 kwietnia w przeciwległych Rybach spotkają się w koniunkcji dwaj władcy tego znaku – Jowisz i Neptun, co zapowiada wzrost popularności, w waszym życiu pojawią się obcokrajowcy, którym zapragniecie pomóc, nauka pójdzie jak z płatka, wspólne podróże z partnerem życiowym zbliżą was do siebie, macie szansę poznać artystów, twórców oraz osoby wysoko postawione. To również dobry moment do nawiązania współpracy, zakładania spółek, rozpoczynania długotrwałych przedsięwzięć, czemu sprzyja sekstyl Słońca z Saturnem. W Wielką Sobotę pełnia Księżyca w Wadze wzbudzi emocje związane z finansami, dwa dni później Słońca utworzy napięty aspekt z Plutonem, rozmowy o wojnie mogą popsuć atmosferę przy stole. 20 kwietnia Słońce opuści znak walecznego Barana i wkroczy do życzliwego Byka, kierując uwagę na sprawy międzynarodowe i edukacyjne. 30 kwietnia dojdzie do zaćmienia Słońca, pozostańcie uważni, szczególnie w podróży.

Merkury do 11 kwietnia pozostanie w Baranie, wspierając pomysły związane z zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi oraz pozyskiwaniem środków z urzędów, między 6 a 9 kwietnia pomoże znaleźć odpowiednich lekarzy i terapeutów, aby uporać się z wyzwaniami zdrowotnymi, gdy znajdzie się w sekstylu z Marsem i Saturnem. Po 11 kwietnia, podczas tranzytu przez przyjaznego Byka, natchnie nie tylko do zdobycia pieniędzy, ale również ułatwi zdobycie niezbędnej wiedzy. 24 kwietnia zróbcie sobie wolne, bo napięty aspekt z Saturnem przyprawi o ból głowy, ale już od 25 do 28 kwietnia czekają was sukcesy, co zapowiadają korzystne aspekty Merkurego z Jowiszem, Neptunem i Plutonem.

Do 5 kwietnia Wenus, planeta miłości, przebywa jeszcze w Wodniku, ale kiedy wejdzie do przeciwległego znaku Ryb, w którym ma wielką moc, możecie liczyć na wzrost popularności, ludzie zaczną się do was garnąć i okazywać sympatię, możecie liczyć na dobrą współpracę, wsparcie partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. W ostatnich dniach miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem i Neptunem, niejedną Pannę czeka początek wielkiej, szczęśliwej, romantycznej miłości.

Mars przebywa w Wodniku do 15 kwietnia, skłaniając do aktywności w dziedzinach związanych ze zdrowiem i odpowiednim trybem życia, niektóre Panny mogą doświadczyć trudności między 3 a 8 kwietnia, gdy Mars spotka się z Saturnem, starajcie się w tych dniach bardziej niż zwykle dbać o dobre samopoczucie. Panny pełniące funkcje zarządzające mogą natrafić na opór podwładnych. 15 kwietnia Mars wejdzie do przeciwległego znaku Ryb, niektóre osoby mogą zacząć wam stawiać wysokie, trudne do zaspokojenia wymagania.

ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Panny

 Słońce przebywa w przeciwległych Rybach do 20 marca, co skieruje uwagę na relacje międzyludzkie i sprawy partnerskie. Już 2 marca dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku, w korzystnych aspektach z Jowiszem i Uranem, pierwszy tydzień miesiąca zaowocuje kontaktami z obcokrajowcami oraz przyjaciółmi z zagranicy, wiele Panien zaangażuje się w pomoc humanitarną dla uciekinierów z terenów objętych działaniami wojennymi na Ukrainie. Połączenie Słońca z Jowiszem do 8 marca przyniesie wam także popularność, natomiast koniunkcja Słońca z Neptunem, pod wpływem której pozostaniecie od 11 do 15 marca, może wywołać trochę chaosu, wasza empatia wzrośnie jednak jeszcze bardziej i gotowi będziecie do większych poświęceń.

Pełnia Księżyca, do której dojdzie 18 marca, wzbudzi ekstremalne emocje i uświadomi jasno czym dysponujecie, co możecie ofiarować a gdzie przebiega granica ofiarności. Między 16 a 20 marca będziecie dysponować dużą siłą i determinacją, do czego przyczyni się sekstyl Słońca do Plutona, możecie mieć kontakt z ludźmi, którzy wiele przeszli. 20 marca Słońce opuści przeciwległy znak Ryb i wkroczy do zapalczywego Barana, kierując uwagę na sprawy związane z zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi.

Merkury, władca waszego znaku, do 10 marca tranzytuje znak Wodnika, co wzmocni zdolność planowania i wpłynie pozytywnie na relacje z podwładnymi, jedynie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, możecie napotkać trudności ze strony osób starszych lub konserwatywnych. 10 marca Merkury wejdzie do przeciwległego znaku Ryb i pozostanie w nim do 27 marca, w tym czasie korzystne okaże się zaangażowanie w działalność charytatywną lub twórczą, warto uruchomić wyobraźnię oraz intuicję, szczególnie od 16 do 18 marca, gdy Merkury znajdzie się w sekstylu do Urana, powiedzie się działalność skierowana na realizację potrzeb innych ludzi, nie jest to natomiast właściwy czas na podejmowanie strategicznych, osobistych decyzji, ponieważ Merkury w znaku Ryb jest bardzo słaby.

Między 19 a 22 marca koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyjać będzie podróżom i kontaktom z obcokrajowcami oraz prawnikami, natomiast zejście się Merkurego z Neptunem od 23 do 25 marca może doprowadzić wręcz do paraliżu umysłowego, spotkacie się z osobami zagubionymi, niezorganizowanymi, chorymi lub uzależnionymi, uważajcie więc na informacje, jakie do was dochodzą, bo mogą okazać się niespójne a nawet kłamliwe. 27 marca Merkury opuści przeciwległy znak Ryb i wejdzie do impulsywnego Barana, wzrośnie szybkość myślenia i decyzyjność, szczególnie w zakresie zarządzania wspólnymi dobrami.

Wenus z Marsem w ścisłym aspekcie tranzytują życzliwy znak Koziorożca, do 6 marca pozostając pod wpływem pożądliwego Plutona, związki niektórych Panien osiągną temperaturę wrzenia, pojawi się silna namiętność, połączona z zazdrością, może to mieć wpływ na osoby zaangażowane emocjonalnie w krótkotrwały, ale intensywny romans. 6 marca obydwie planety zmienią znak i przejdą do zdystansowanego Wodnika, do 9 marca pozostaną jednak w bliskim aspekcie, wydarzenia pierwszej dekady miesiąca mogą odbić się na zdrowiu niektórych Panien, szczególnie między 17 a 25 marca, kiedy najpierw Wenus a następnie Mars znajdą się w napiętym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem – niektóre wasze oczekiwania nie zostaną spełnione a zbudowane na kruchych podstawach wyobrażenia legną w gruzach. Ostatnie dni miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z zachowawczym Saturnem, przyniosą wrażenie wyobcowania, mogą pojawić się problemy z kręgosłupem, jeśli nie zadbacie o siebie w wystarczający sposób.

Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Panny

Pierwszy dzień miesiąca przyniesie nów Księżyca w koniunkcji z Saturnem w znaku Wodnika, co może odbić się niekorzystnie na zdrowiu, niektóre Panny czeka okres kwarantanny lub pojawią się dolegliwości, utrudniające poruszanie się, szczególnie w pierwszym tygodniu lutego, podczas koniunkcji Słońca z Saturnem. Wykorzystajcie ten czas na odpoczynek i ładowanie akumulatorów, bo druga dekada miesiąca przyniesie znacznie więcej aktywności.

16 lutego dojdzie do pełni Księżyca w znaku Lwa, co pozwoli wam uświadomić sobie błędy, jakie popełniacie w podejściu do dbałości o dobre samopoczucie, niektóre Panny skorzystają z okazji i z większą uwagą zaczną się o siebie troszczyć, czemu sprzyja sekstyl Jowisza w przeciwległym znaku Ryb do Urana w Byku, pod wpływem którego pozostaniecie od 16 do 20 lutego – warto na kilka dni zostawić za sobą pracę i wybrać się z ukochana osobą w podróż, która poprawi relację i pozwoli się do siebie zbliżyć. To również dobry moment na podniesienie kwalifikacji lub zdobycie wiedzy, która poprawi jakość życia. 18 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na sprawy partnerstwa i umów.

Merkury, władca waszego znaku, 4 lutego zmieni bieg na prosty, co ma wielkie znaczenie dla osób ze Słońcem w Pannie, odzyskacie bowiem przekonanie o słuszności swoich decyzji i w swoich pomysłach zaczniecie podążać we właściwym kierunku. Między 7 a 13 lutego koniunkcja Merkurego z Plutonem może stać się przyczyną niestrawności, staniecie się też nadmiernie wymagający w stosunku do swoich dzieci, system edukacji wzbudzi sprzeciw, spotkacie się z sytuacją przymusu, unikajcie jednak manipulacji, jako sposobu na wyjście z impasu, bo ostatecznie sami na tym najwięcej stracicie. 14 lutego Merkury opuści znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, z większą troską zadbacie o swoich czworonożnych przyjaciół, niektóre Panny dojdą do wniosku, że warto zrobić okresowe badania lub wybrać się do specjalisty. W końcówce miesiąca, między 24 a 26 lutego, kwadratura Merkurego do Urana wywoła wzburzenie, które może niekorzystnie odbić się na systemie nerwowym.

Wenus nadal tranzytuje życzliwy znak Koziorożca, poruszając się już biegiem prostym, miłość więc może spaść na niejedną Pannę jak grom z jasnego nieba, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy pozostawać będziecie jeszcze pod wpływem trygonu Wenus do Urana. Początek lutego to również dobry moment na rozwój talentów i zdobywanie wiedzy, która pomoże wykazać się kreatywnością. Druga połowa miesiąca minie pod znakiem koniunkcji Marsa z Wenus, szczególnie między 16 a 20 lutego, gdy aspekt się uściśli, da znać o sobie namiętność, łatwo będzie nawiązać niezobowiązujący romans, pełen pasji i seksu. Między 22 a 26 lutego aspekty Wenus i Marsa z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb przyniosą romantyczne i duchowe przeżycia, długo nie zapomnicie tych dni, jeśli zdecydujecie się spędzić je wspólnie w jakimś niecodziennym miejscu, najlepiej nad wodą.

Mars również tranzytuje przyjazny znak Koziorożca, w którym jest wyjątkowo mocny, aktywnie więc zabierzecie się za zdobywanie tego, na czym wam zależy, szczególnie w pierwszym tygodniu miesiąca, gdy Mars utworzy korzystny aspekt z Jowiszem w przeciwległych Rybach, znajdziecie się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim towarzystwie, aby odnieść sukces lub przynajmniej poznać osoby, które przyczynią się do tego, że osiągnięcie pożądaną pozycję w niedalekiej przyszłości. Również trygon Marsa do Urana w dniach 6–10 lutego przyniesie łatwe zwycięstwo w każdej konkurencji lub rywalizacji.

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Panny

Jowisz, który właśnie zawitał do przeciwległego znaku Ryb, przyniesie wam poszerzenie kontaktów a także życzliwość i wsparcie ze strony partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Słońce tranzytuje życzliwy znak Koziorożca do 20 stycznia, rozwijając kreatywność, wpływając na rozwój kariery oraz inspirując do twórczych zainteresowań. 2 stycznia dojdzie do nowiu Księżyca w życzliwym Raku, w korzystnym trygonie do Urana w Byku, zapowiada to początek międzynarodowego przedsięwzięcia, nawiązanie istotnej dla finansów przyjaźni lub podniesienie kwalifikacji. 8 i 9 stycznia Słońce znajdzie się w koniunkcji z cofającą się Wenus, planetą miłości, niektóre Panny będą miały skłonność do nawiązania romansu z osobą kiedyś poznaną, uczucie pojawiło się dawno temu, ale nie przetrwało próby czasu, teraz ponownie coś „zaiskrzy”, czy romans przemieni się długotrwały związek okaże się w przyszłym miesiącu, kiedy Wenus wyjdzie z retrogradacji.

Między 9 a 13 stycznia Słońce w sekstylu do Neptuna rozwinie wyobraźnię, zachęci do twórczości i wzbudzi romantyczne oczekiwania, jednak napięta kwadratura Marsa do Neptuna wprowadzi element niecierpliwości, a nawet agresji, i sami już nie będziecie pewni czego tak naprawdę chcecie. 17 stycznia pełnia Księżyca w Raku w opozycji do Plutona, otworzy prawdziwą „puszkę Pandory”, zastanówcie się dobrze w jaki sposób wykorzystać nagromadzoną energię, bo puszczona bez kontroli może narobić problemów w związkach i w kontaktach z dziećmi. 20 stycznia Słońce opuści życzliwego Koziorożca i wkroczy do Wodnika, kierując uwagę na sprawy zdrowia, 23 stycznia, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem, macie szansę wykazać się profesjonalizmem i zwrócić na siebie uwagę przełożonych, konieczne jednak będzie wprowadzenie poprawek do waszych pomysłów. Ostatnie dni miesiąca przyniosą niespodziewane wydarzenia, których osią staną się kontakty ze służbą zdrowia, na co wskazuje kwadratura Słońca do Urana.

Merkury 2 stycznia opuści życzliwy znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, zaowocuje to przede wszystkim wzrostem pomysłowości i zdolności intelektualnych, wpłynie na rozwój przedsiębiorczości i skieruje myśli na poprawę zdrowia i kondycji. Od 12 do 16 stycznia sprawy związane z edukacją lub kontaktami międzynarodowymi wzbudzą kontrowersje, unikajcie nadmiernego stresu, bo odbije się niekorzystnie na samopoczuciu. 15 stycznia Merkury, władca waszego znaku, wejdzie w retrogradację, do ruchu prostego powróci dopiero 4 lutego, starajcie się w tym czasie zrezygnować z zakupu samochodu lub sprzętu elektronicznego, unikajcie też podejmowania nagłych decyzji, wpływających na waszą życiową sytuację. 26 stycznia Merkury wycofa się do ponownie do Koziorożca, dając wam szansę na poprawę relacji z dziećmi lub kochankami.

Wenus do 29 stycznia w znaku Koziorożca porusza się biegiem wstecznym, nie jest to więc dobry czas dla miłości, chyba że rozważacie powrót do zerwanego związku. Od 3 do 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna sprzyja romantycznym uniesieniom oraz twórczej samorealizacji, ostatni tydzień miesiąca natomiast przyniesie zaskakujący rozwój sytuacji w związku miłości lub przyjaźni, co zapowiada trygon Wenus do Urana.

Mars przebywa w znaku Strzelca do 24 stycznia, zachęcając do aktywności w sprawach rodzinnych i domowych, to dobry moment na robienie porządków, warto pozbyć się rzeczy, które już spełniły swoją funkcję. Między 9 a 13 stycznia kwadratura Marsa do Neptuna skomplikuje relacje partnerskie, trudno wam będzie uzyskać od innych to, na czym wam zależy. 24 stycznia Mars wejdzie do życzliwego Koziorożca, a jest w tym znaku mocny, ułatwi więc działalność hobbystyczną, pomoże zapanować nad niesfornymi dziećmi, zdobyć to, co sprawia przyjemność.

Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Panny

Słońce w znaku Strzelca do 21 grudnia skieruje uwagę na sprawy domowe, wreszcie znajdziecie czas dla najbliższych, chociaż pierwsze dni miesiąca poświęcicie intensywnej pracy, na co wskazuje sekstyl Słońca do Saturna. Zaćmienie Słońca w Strzelcu, do którego dojdzie 4 grudnia, może sprawić, że zignorujecie sygnały, wysyłane przez kogoś z najbliższej rodziny, starajcie się być bardziej otwarci na potrzeby domowników. Między 10 a 14 grudnia uważajcie na umowy i ustalenia, bo albo wy, albo ktoś, z kim wejdziecie w relację, będzie mijać się z prawdą lub manipulować faktami, przyczyni się do tego kwadratura Słońca z Neptunem, na sukcesy i dobre relacje z podwładnymi lub wykonawcami zleceń możecie natomiast liczyć od 18 do 21 grudnia, podczas pełni Księżyca w znaku Bliźniąt w połączeniu z korzystnymi aspektami, jakie zarówno Księżyc, jak i Słońce utworzą z dobroczynnym Jowiszem.

21 grudnia Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do życzliwego Koziorożca, rozpoczynając miesiąc, w którym będziecie mogli skupić się na intensywnej, twórczej i wymagającej pracy, swoim hobby oraz wszystkim, co sprawia przyjemność. Od 20 do 27 grudnia zachowawczy Saturn utworzy dokładną kwadraturę z buntowniczym Uranem, co prawdopodobnie może wiązać się z obostrzeniami wywołanymi pandemią, wpłynie to negatywnie na atmosferę przy stole. 29 grudnia Jowisz opuści  Wodnika i wejdzie do przeciwległego znaku Ryb, rozpoczynając rok, w którym cieszyć się będziecie powodzeniem i popularnością. Ostatniego dnia roku trygon Słońca do Urana przyjemnie was zaskoczy, Sylwester może okazać się bardziej interesujący, niż zakładaliście.

Merkury do 13 grudnia przebywa w znaku Strzelca, w którym jest dość słaby, odniesiecie więc w tym czasie wrażenie, że nie macie wpływu na to, na czym wam zależy, szczególnie dni od 6 do 8 grudnia okażą się problematyczne, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb, skupcie się na konkretach, unikajcie manipulacji. Między 10 a 12 grudnia korzystny aspekt Merkurego z Jowiszem zaowocuje udanymi transakcjami i konstruktywnymi kontaktami międzynarodowymi. 13 grudnia Merkury wejdzie do życzliwego Koziorożca, łatwiej będzie skupić myśli i skoncentrować uwagę na istotnych sprawach. W czasie Świąt Bożego Narodzenia sekstyl Merkurego do Neptuna pogłębi odczucie sacrum i wzmocni intuicję. W ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Merkurego z Wenus i Plutonem wzbudzi gwałtowne dyskusje z dziećmi, twórcami lub artystami, warto wyjaśnić sobie wszystkie problematyczne sprawy, budzące kontrowersje i silne emocje, aby oczyścić atmosferę.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w znaku Koziorożca, wzmacniając kreatywność oraz rozbudzając poważne uczucia, ale od 20 grudnia wejdzie w retrogradację, niektóre ważne związki mogą więc zmienić status. W pierwszych dniach miesiąca Wenus w sekstylu do Neptuna zapewni niezapomniane przeżycia, intymne i romantyczne chwile, spędzone w ukochanych ramionach, ale od 10 do 13 i od 23 do 26 grudnia koniunkcja Wenus z Plutonem doprowadzi co prawda do wzrostu namiętności, wzbudzi też jednak uczucie zazdrości, zaborczości lub chęci podporządkowania sobie partnera, starajcie się na emocje spojrzeć z większym dystansem.

Mars do 13 grudnia przebywa w życzliwym Skorpionie wpływając na skuteczność w działaniu i mobilności. W pierwszych dniach miesiąca trygon Marsa do Neptuna przyczyni się do chęci osiągnięcia porozumienia nawet z mało zorganizowanymi osobami, natomiast od 3 do 13 grudnia aspekty z Jowiszem i Plutonem ułatwią osiągnięcie każdego celu, jaki przed sobą postawicie. 13 grudnia Mars wkroczy do znaku Strzelca, aktywnośc skierujecie więc na sprawy rodzinne.

WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Panny

Słońce w życzliwym znaku Skorpiona przebywa do 22 listopada, kierując uwagę na rozwój komunikacji i zbieranie informacji. Nów Księżyca w opozycji do rewolucyjnego Urana, do którego dojdzie 4 listopada, pomoże niektórym Pannom wymyślić nowy, oryginalny sposób podróżowania lub przemieszczania się, to również znakomita okazja, aby wprowadzić unowocześnione metody nauczania lub zdobywania potrzebnej wiedzy. Od 12 do 14 listopada Słońce w trygonie do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb, sprzyja twórczej współpracy, w wyniku której powstanie dzieło natchnione i oryginalne.

Relacje z podwładnymi lub wykonawcami zleceń wejdą w fazę wykonawczą między 13 a 19 listopada, gdy Słońce znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Plutonem, nie obejdzie się jednak bez gwałtownych emocji a nawet dramatycznych scen, do których doprowadzi w okolicach 19 listopada pełnia w znaku Byka, połączona z zaćmieniem Księżyca – konfiguracji towarzyszyć będzie dodatkowo opozycja agresywnego Marsa do  zbuntowanego Urana, trygon Wenus do Urana oraz korzystny aspekt Merkurego z Neptunem – wyjściem z kryzysu okaże się współczucie, wyrozumiałość oraz posłuchanie osoby, gotowej pomóc w każdej sytuacji. 22 listopada Słońce opuści życzliwy znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na zdobywanie wykształcenia, a także na zaspokojenie potrzeb rodziny. Ostatnie dni miesiąca przyniosą ustabilizowanie sytuacji zdrowotnej oraz zawodowej, gdy Merkury „w sercu” Słońca znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem.

Merkury do 6 listopada w znaku Wagi pomoże uporządkować finanse, między 6 a 24 listopada w życzliwym Skorpionie ułatwi podróżowanie oraz dzielenie się wiedzą, natomiast w ostatnim tygodniu miesiąca w znaku Strzelca pozwoli odpocząć przepracowanym osobom spod znaku Panny. Aktywność Merkurego oraz aspekty, jakie utworzy w wędrówce przez 3 znaki,  świadczy o intensywności przeżyć w ciągu całego miesiąca. Najwięcej wyzwań pojawi się w okolicach zaćmienia Księżyca, między 17 a 21 listopada, gdy Merkury znajdzie się w korzystnych aspektach z Neptunem, Jowiszem i Plutonem  – jeśli tylko zapanujecie nad emocjami, szybko poradzicie sobie z ewentualnym kryzysem. W ostatnich dniach miesiąca Merkury w koniunkcji ze Słońcem utworzy sekstyl ze wymagającym, ale uporządkowanym Saturnem, pojawi się okazja, aby zabłysnąć dobrymi pomysłami i na długo uzyskać poczucie bezpieczeństwa.

Wenus w znaku Strzelca przebywa tylko do 5 listopada, kiedy zawita do życzliwego Koziorożca zostanie w nim kilka miesięcy, wolne Panny mają więc szansę nie tylko na romans, ale również na długotrwały związek z osobą być może mało rozrywkową, ale za to odpowiedzialną i wierną.  Między 17 a 21 listopada trygon Wenus do Urana może przynieść nagłe zauroczenie osobą oryginalną i nietuzinkową, nie będzie to jednak jeszcze to stałe uczucie, na które czekacie. W drugiej połowie miesiąca Wenus będzie goniła Marsa, ale nie utworzy z nim aspektu, pozostaje wam więc uczucie platoniczne, nie oznacza to, że mniej szczere, różowe okulary założycie zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w trygonie z romantycznym Neptunem, przebywającym w przeciwległym znaku Ryb.

Mars przez cały miesiąc przebywając w znaku życzliwego Skorpiona sprawi, że staniecie się bardzo mobilni i aktywni fizycznie. Warto pokonywać własne granice, jedynie między 7 a 15 listopada oraz od 17 do 21 listopada zrezygnujcie z nadmiernego pośpiechu i szybkiego działania, bo aspekty planet postawią przed wami ograniczenia trudne do pokonania, a jeśli nawet wam się to uda, to więcej stracicie, niż zyskacie.

Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Panny

Do 23 października, dopóki Słońce, a także Mars i Merkury retro, przebywają w znaku Wagi, uwagę poświęcicie sprawom finansowym, możecie dużo mówić o pieniądzach, a wasze działania i współpraca obracać się będą wokół spraw materialnych. Nadmierne wydatki lub żądania wytłumaczenia się z wcześniej poniesionych kosztów czekają was między 6 a 9 października, kiedy najpierw dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Marsem a potem do układu dołączy cofający się Merkury – panujcie nad emocjami, bo łatwo możecie stracić cierpliwość i zareagować zbyt intensywnie, a nawet agresywnie, pilnujcie też stanu posiadania. Na zyski, będące skutkiem pracy włożonej w swój rozwój, możecie liczyć od 13 do 17 października, gdy Słońce znajdzie się w bardzo korzystnym aspekcie z Jowiszem w Wodniku.

Gdy 20 października dojdzie do pełni Księżyca w znaku Barana, zobaczycie jasno, czym dysponujecie i co możecie zrobić, aby polepszyć sytuację finansową, nie obejdzie się bez walki, o czym informują aspekty Marsa, dlatego liczcie się ze wzmożonym napięciem emocjonalnym. 23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona, końcówka miesiąca przyniesie pogorszenie zdrowia i trudności w komunikacji, do czego przyczyni się kwadratura Słońca do ograniczającego Saturna.

Merkury przez cały miesiąc przebywa w znaku Wagi, wpływając na sprawy finansowe, ale do 18 października się cofa, unikajcie więc w tym czasie zakupu sprzętu elektronicznego lub komunikacyjnego. Na początku miesiąca trygon Merkurego do Jowisza zapowiada dobre porozumienie z podwładnymi oraz wykonawcami zleceń, ale kwadratura Merkurego do Plutona utrudni wprowadzenie mało popularnych, ale koniecznych zmian – poczekajcie z tym do końca miesiąca, kiedy Merkury utworzy te same aspekty, ale będzie już biegł ruchem prostym. Z wydatkami uważajcie od 6 do 9 października, bo pożądanie może zablokować rozsądek i kupicie coś, na co was nie stać lub nie jest wam do niczego potrzebne.

Pierwsze dni miesiąca przyniosą pełne namiętności randki, miłość objawi się jako pole walki, ponieważ Wenus w Skorpionie jest bardzo waleczna. 7 października Wenus opuści ten znak i wkroczy do Strzelca, uczucia staną się bardziej szlachetne i skoncentrują się na członkach rodziny. Między 14 a 18 października sekstyl Wenus do Merkurego poprawi finanse, ale umowy podpisujcie dopiero po 18 października, kiedy Merkury ruszy do przodu. Ostatni tydzień miesiąca z jednej strony może przynieść zawód osobisty lub miłość platoniczną, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze z Neptunem, z drugiej strony sekstyl Wenus do Jowisza zaowocuje doskonałymi zleceniami, które wpłyną pozytywnie na stan posiadania.

Mars w znaku Wagi przebywa prawie przez cały miesiąc, będziecie więc kierować swoją aktywność na kwestie finansowe, a ponieważ Mars w Wadze jest słaby, czeka was walka o zdobycie funduszy, nie obejdzie się również bez nadmiernych wydatków. Ostrożność zachowajcie między 6 a 9 oraz od 16 do 24 października, bo aspekty planet mogą was skłaniać do nieprzemyślanych działań, skłonność do walki zakończyć się może tylko pyrrusowym zwycięstwem. Dopiero po 30 października, kiedy Mars wkroczy do życzliwego Skorpiona wasza aktywność przyniesie pożądany skutek.