Archiwum kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 28 listopada – 4 grudnia 2022

W poniedziałek i wtorek Księżyc w Wodniku oraz trygon Marsa do Saturna sprawi, że w pracy będziecie niepokonani, zwłaszcza we wtorek, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji, natomiast Merkury w korzystnym aspekcie z Saturnem, pokonacie wszystkie ograniczenia i trudności, jakie mogłyby się pojawić. W środę i czwartek pobyt Księżyca w przeciwległych Rybach skieruje uwagę na partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych, niektóre Panny zaczną zdobywać oponentów wykorzystując czar osobisty i elokwentność, w czym pomoże opozycja Wenus do Marsa, jednak kwadratura Merkurego do Neptuna w przeciwległych Rybach zapowiada próbę manipulowania faktami, zwłaszcza w czwartek zrobicie wszystko, aby zdobyć to, na czym wam zależy. Od piątku do niedzielnego poranka Księżyc w Baranie rozbudzi was emocjonalnie, z energią zaczniecie robić rodzinne budżety i planować inwestycje, ale nie wszystko w rachunkach będzie się zgadzać. W niedzielę po południu Księżyc zawita do życzliwego Byka, co wpłynie na poprawę nastroju, ale niektóre Panny poczują się zagubione w sprawach partnerskich, trudno im będzie sprostać oczekiwaniom, na co wpłynie kwadratura Wenus do Neptuna.

Horoskop tygodniowy dla Panny 21 – 27 listopada 2022

W poniedziałek trygon Słońca do Jowisza wpłynie pozytywnie na plany związane z edukacją oraz podróżami, zwłaszcza zagranicznymi, natomiast Księżyc w Wadze skłoni do skorzystania z „black weekendu” i zakupu prezentów świątecznych dla bliskich. Wieczorem Księżyc zawita do życzliwego Skorpiona, staniecie się bardziej komunikatywni i chętni do rozmów na poważne tematy. We wtorek Słońce zmieni znak i wejdzie do Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym najwięcej energii poświęcicie sprawom rodzinnym. W pierwszej połowie tygodnia koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja towarzyskim spotkaniom, warto w tych dniach przeprowadzić szczere rozmowy z partnerami życiowymi oraz domownikami, zwłaszcza na tematy związane z edukacją lub planowanymi podróżami. W środę wieczorem również Księżyc zawita do znaku Strzelca, niedługo potem dojdzie do nowiu, który może okazać się początkiem wspólnego, rodzinnego przedsięwzięcia. W piątek wieczorem Księżyc wejdzie do życzliwego Koziorożca, emocje skierujecie na sprawy związane z ambitnymi, kreatywnymi projektami, w niedzielę jednak, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z wymagającym Plutonem, możecie dojść do wniosku, że zabraknie wam pieniędzy, narzędzi lub zapału, aby dokończyć projekt.

Horoskop tygodniowy dla Panny 14 – 20 listopada 2022

Poniedziałkowy ranek zapowiada się przyjemnie i rodzinnie za sprawą trygonu Księżyca do Jowisza w przeciwległych Rybach, po południu Księżyc wejdzie do znaku Lwa, poczujecie się odrobinę nie na miejscu, zwłaszcza w kontakcie z dziećmi, ale sektyl Merkurego do Plutona pozwoli z dystansu obserwować zmagania, jakie inni toczą ze swoimi słabościami. We wtorek Wenus i Słońce w życzliwym Skorpionie utworzą piękne trygony z Jowiszem i Neptunem w przeciwległych Rybach, zanosi się na przypływ uczuć, zakochani znajdą się w siódmym niebie, bo będzie namiętnie a jednocześnie romantycznie, osoby w stałych związkach znajdą sposób, aby sprawić partnerom przyjemność i spełnić ich oczekiwania. W środę trygon Merkurego do Jowisza przyniesie mnóstwo spotkań, z których jedno da wam szansę na awans, podróż zagraniczną lub inne profity, nie przegapcie okazji, aby zabłysnąć intelektem, tego samego dnia Wenus opuści przyjaznego Skorpiona i wejdzie do Strzelca, odzyskując swą moc i charyzmę, relacje w rodzinie ulegną poprawie, w czwartek podąży za nią Merkury, tracąc dla odmiany siłę, uważajcie więc, aby nie łapać zbyt wielu srok za ogon, starajcie się skoncentrować umysł na jednym zadaniu naraz. W czwartek po południu Księżyc wkroczy do waszego znaku, poczujecie się na swoim miejscu, rozdając innym zadania do wykonania, W sobotę około południa Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do niezdecydowanej Wagi, przez weekend trudno wam będzie podejmować finansowe decyzje, tym bardziej że cofający się popędliwy Mars znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem w przeciwległych Rybach, umowy więc raczej nie dojdą do skutku, bo okażą się zbyt niepewne.

Horoskop tygodniowy dla Panny 7 – 13 listopada 2022

Panny powinny w tym tygodniu uważać na drogach oraz we wszelkich środkach transportu, ponieważ we wtorek dojdzie do zaćmienia Księżyca w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem w znaku Byka, w opozycji do Słońca, Merkurego i Wenus oraz w napiętym aspekcie do surowego Saturna, co może wprowadzić duże utrudnienia w komunikacji. Również uczniowie i studenci nie mogą liczyć na taryfę ulgową, w edukacji bowiem szykują się poważne zmiany, które nie spodobają się wielu osobom, zwłaszcza lubiącym niezależność. Wpływ zaćmienia może utrzymać się przez cały tydzień, a nawet dłużej. W środę po południu Księżyc opuści życzliwego Byka i wejdzie do Bliźniąt, w pracy czeka was wiele spotkań, wymiany poglądów i dyskusji, tego dnia Słońce znajdzie się w opozycji do nieprzewidywalnego Uran, co podkręci atmosferę. W czwartek Merkury, władca waszego znaku utworzy napiętą kwadraturę z ograniczającym Saturnem, trudno będzie przekonać innych do swoich poglądów, na drogach pojawią się objazdy, łatwo będzie o mandat, z drugiej strony trygon Wenus do Neptuna pozwoli oczarować innych swoim wdziękiem, osoby zakochane mają szanse na romantyczną randkę. W piątek Księżyc znajdzie się w koniunkcji z zapalczywym Marsem, który w dodatku się cofa, więc podąża w niewłaściwym kierunku, możecie powiedzieć o kilka słów za dużo. W czasie weekendu Księżyc w życzliwym Raku pozwoli miło spędzić czas, zakochani mogą liczyć na namiętnie spędzone chwile za sprawą sekstylu Wenus do pożądliwego Plutona.