Archiwum kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny na 4 – 10 grudnia 2023

W poniedziałek, wtorek i większość środy Księżyc w waszym znaku pozwoli zająć się tym, co dla was najważniejsze, czyli głównie pracą. Niektóre Panny w poniedziałek mogą poczuć się wyczerpane, na co wpłynie kwadratura Wenus do Plutona, pod wieczór jednak, kiedy Wenus opuści Wagę i wejdzie do życzliwego Skorpiona a następnie utworzy harmonijny aspekt ze stabilizującym Saturnem w przeciwległych Rybach, nie tylko poprawi się samopoczucie, ale też umocnią się uczuciowe relacje, w związkach postawicie na stałość, lojalność i poczucie odpowiedzialności. W środę późnym popołudniem Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, skupicie uwagę na zobowiązaniach finansowych wobec partnerów, niektóre Panny przypomną sobie o Mikołajkach i czym prędzej nadrobią zaniedbania, obsypując bliskich prezentami. W piątek trygon Merkurego do Jowisza okaże się szczęśliwy dla studentów zdających tego dnia egzaminy. W czasie weekendu Księżyc w życzliwym Skorpionie sprawi, że trudno wam będzie usiedzieć na miejscu, w niedzielę opozycja Wenus do Jowisza zapowiada owocne spotkania towarzyskie i miłe kontakty z cudzoziemcami.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Panny 27 listopada – 3 grudnia 2023

W poniedziałek pełnia Księżyca w Bliźniętach w opozycji do zapalczywego Marsa, który tworzy od dłuższego czasu koniunkcję ze Słońcem, wpłynie pobudzająco na relacje zarówno w pracy, jak i w rodzinie, oliwy do ognia doda kwadratura Merkurego, władcy waszego znaku, do zwodniczego Neptuna, przebywającego w przeciwległych Rybach – trudno się będzie z kimkolwiek porozumieć, uważajcie na osoby, które mogą was oszukiwać. W środę rano Księżyc wejdzie do życzliwego Raka, do piątku warto poświęcić trochę czasu na podreperowanie relacji z przyjaciółmi oraz członkami rodziny. W piątek po południu Księżyc wejdzie do pobudliwego Lwa, również Merkury zmieni znak, opuści Strzelca i wejdzie do życzliwego Koziorożca, co pomoże uporządkować plany, zwłaszcza że w sobotę znajdzie się w harmonijnym aspekcie ze stabilizującym Saturnem w przeciwległych Rybach – uda się wreszcie dojść do kompromisu i nawiązać porozumienie nawet z bardzo konserwatywnymi i wymagającymi partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. W niedzielę Wenus utworzy napięty aspekt z Plutonem, spekulacje finansowe okażą się niewypałem, pozostańcie ostrożni w wydawaniu pieniędzy, zwłaszcza na przedmioty luksusowe, mogą nie spełnić oczekiwań.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Panny 20 – 26 listopada 2023

Słońce w koniunkcji z Marsem w sekstylu do Plutona w życzliwych znakach, konfiguracja pod wpływem której działać będziecie w pierwszej połowie tygodnia, dostarczy dużą dozę energii i motywacji do osiągnięcia tego, na czym wam zależy, szczególnie w zakresie twórczej kreatywności, niektóre Panny poradzą sobie z trudnymi sytuacjami w wychowywaniu dzieci. W poniedziałek po południu Księżyc zawita do przeciwległych Ryb, od razu jednak znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, partnerzy postawią wam wymagania, którym trudno sprostać. W środę po południu Słońce opuści życzliwego Skorpiona i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na sprawy rodzinne, jednak od razu znajdzie się w napiętym aspekcie do Saturna, do końca tygodnia pojawiać się więc mogą trudności w porozumieniu z życiowym partnerem. Tego samego dnia pod wieczór Księżyc opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do ognistego Barana, emocje wzbudzi konieczność zarządzania wspólnymi finansami. W piątek również Mars opuści Skorpiona i wtargnie do Strzelca, od razu znajdzie się w kwadraturze do Saturna, relacje w rodzinie jeszcze bardziej się skomplikują, natraficie na mur niemożności, najlepiej przeczekać trudny czas. Tego samego dnia wieczorem Księżyc zawita do życzliwego Byka, w czasie weekendu warto nadrobić zaległości w nauce, otulić się ciepłym kocem, wypić gorącą herbatę i oddać się ulubionej lekturze.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!