Archiwum kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 16-22 maja 2022

W poniedziałek rano dojdzie w znaku Skorpiona do całkowitego zaćmienia Księżyca, co w najbliższym czasie może wpłynąć negatywnie na podróże i środki komunikacji, natomiast uczniowie i studenci przygotowujący się do egzaminów odczują dolegliwości trawienne w związku ze stresującymi sytuacjami. Nie zapominajcie, że Merkury w Bliźniętach się cofa, należy więc solidnie powtórzyć materiał. W poniedziałek po południu Księżyc wejdzie do optymistycznego Strzelca, oderwiecie się więc od problemów i zajmiecie się codziennością. Od środy po południu do piątkowego poranka Księżyc w życzliwym Koziorożcu pozwoli skupić się na zawodowych zadaniach, co sprawi wam przyjemność. Od wtorku do czwartku pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Marsa do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb, uważajcie na oszustów oraz osoby, które swym agresywnym zachowaniem zechcą pozbawić was spokoju. W czwartek i piątek sekstyl Merkurego do Jowisza okaże się korzystny dla interesów, szczególnie międzynarodowych, natomiast trygon Słońca do Plutona sprawi, że zaangażujecie się w walkę o dobro innych istot. W piątek po południu Księżyc wejdzie do znaku Wodnika, sprawy związane ze zdrowiem oraz sposobem odżywiania staną się chwilowo priorytetowe. W sobotę Słońce wejdzie do Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na sprawy zawodowe, Merkury „w sercu” Słońca pomoże wymyślić sposób, aby stać się w pracy bardziej widocznym.

Horoskop tygodniowy dla Panny 9-15 maja 2022

W poniedziałek Księżyc w Lwie skłoni do zadbania o siebie i swoje zdrowie, natomiast sekstyl Słońca do Marsa przebywającego w przeciwległym znaku Ryb zachęci do nauki, aktywności związanej ze zdobywaniem wiedzy lub organizowaniem wyjazdów. We wtorek Księżyc wejdzie do Panny, jednocześnie Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny – niektóre zawodowe projekty zmienią status, trzeba będzie coś poprawić, wykazać się elastycznością lub zaplanować coś inaczej, przez najbliższe 3 tygodnie unikajcie rozpoczynania ważnych projektów, szczególnie związanych z komunikacją. W środę natomiast Jowisz na kilka miesięcy opuści przeciwległy znak Ryb, zanim powróci do niego 29 października i wchodząc do Barana rozpocznie okres, w którym możecie realizować śmiałe plany i inwestycje. W czwartek i piątek Księżyc będzie przebywał w Wadze, chętnie spotkacie się ze znajomymi, wybierzecie z partnerem na wystawną kolację lub kupicie najbliższej osobie drogi prezent. W sobotę po południu Księżyc zawita do życzliwego Skorpiona, w czasie weekendu kontakty z rodzeństwem lub sąsiadami okażą się znaczące i wzbudzą emocje, niektóre Panny mogą poczuć się gorzej, inne „zaleją robaka”, aby na chwilę zapomnieć o trudnościach dnia codziennego – przyczynią się do tego aspekty Słońca z Saturnem i Neptunem.

Horoskop tygodniowy dla Panny 2-8 maja 2022

W poniedziałek po południu Księżyc wejdzie do znaku Bliźniąt i znajdzie się w koniunkcji z mocnym Merkurym, i chociaż większość osób świętować będzie przedłużony świąteczny weekend, Panny z radością wezmą się do pracy, zwłaszcza że wieczorem Wenus opuści przeciwległy znak Ryb, przechodząc do Barana, więc amory wywietrzeją wam z głowy. Do czwartku pozostaniecie pod wpływem sekstylu Jowisza do Plutona, co przemieni wasz stosunek do partnerstwa, niektóre Panny zaczną sobie w większym stopniu cenić monogamię, inne dopiero teraz postanowią zacząć korzystać z życia. Od środy do piątku działać też będzie inna silnie energetyczna konfiguracja – Słońce znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem w życzliwym znaku Byka, w sekstylu do Marsa, przebywającego w przeciwległych Rybach – ktoś uświadomi wam, że potrzebne są zmiany w stosunku do obcokrajowców, przyjaciół lub sposobu spędzania wolnego czasu, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się na podróż zagraniczną lub postanowią poszerzyć horyzonty i rozpocząć zgłębianie nowej gałęzi wiedzy. W czwartek i piątek Księżyc w życzliwym Raku obudzi w was wrażliwość, wymianie poglądów i wzbogaceniu życia towarzyskiego sprzyjać będzie w piątek sekstyl Merkurego do Wenus. W czasie weekendu Księżyc w Lwie zachęci do zajęcia się swoim hobby.