Archiwum kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 27 czerwca – 3 lipca 2022

W poniedziałek czeka was dużo pracy, szczególnie rano, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Merkurym w Bliźniętach, będą to jednak zadania, w których sprawdzicie się znakomicie. Mars w sekstylu do Saturna sprzyja działaniu zdecydowanemu, pozbawionemu sentymentów, powiodą się inwestycje w nieruchomości. We wtorek po południu Księżyc zawita do życzliwego Raka, w którym następnego dnia dojdzie do pełni, zapowiadającej początek przyjaźni z osobą prominentną lub dysponującą dużymi zasobami finansowymi – kwadratura do Jowisza ostrzega jednak, że poczujecie się trochę nie na miejscu w tej sytuacji. W piątek Księżyc wejdzie do znaku Lwa, weekend więc minie pod znakiem rozrywek, jednak napięty aspekt między Marsem a Plutonem zapowiada konflikt, który niekorzystnie odbije się na dzieciach. W sobotę sekstyl Merkurego do Marsa pozwoli podjąć szybkie decyzje, natomiast w niedzielę kwadratura Merkurego do Neptuna w przeciwległym znaku podpowiada, że trudno się będzie się porozumieć z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi.

Horoskop tygodniowy dla Panny 20-26 czerwca 2022 

W poniedziałek Księżyc w przeciwległych Rybach pomoże załatwić sprawy wymagające współpracy i zrozumienia odmiennego punktu widzenia, natomiast sekstyl Merkurego do Jowisza ułatwi kontakty międzynarodowe, organizację podróży służbowych, zajmowanie się szkoleniami oraz podnoszenie kwalifikacji. We wtorek Słońce zmieni znak, opuści Bliźnięta i wkroczy do życzliwego Raka, rozpoczynając okres, w którym uwaga skupi się na gronie przyjaciół, działalności społecznej oraz aktywności w organizacjach, skupiających osoby o podobnych zainteresowaniach. We wtorek trygon Wenus do Plutona wzbudzi namiętność, niektóre Panny dadzą się uwieźć osobie charyzmatycznej i pełnej pasji. Księżyc w Baranie od wtorku do czwartku rozbudzi silne pragnienia i emocje. W czwartek Wenus zmieni znak i wejdzie do Bliźniąt, staniecie się bardziej popularni w miejscu pracy, niektóre Panny odkryją w sobie ambicje artystyczne. W czwartek po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Byka, przebywając w tym znaku do soboty, to właściwy moment na zaplanowanie wakacji zgodnie z potrzebami serca. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach przypomni o niezałatwionych sprawach w pracy.

Horoskop tygodniowy dla Panny 13-19 czerwca 2022

Merkury, władca waszego znaku, wejdzie w poniedziałek do Bliźniąt, którymi również rządzi, z większą mocą i zaangażowaniem zajmiecie się więc tym, co najbardziej lubicie – pracą. W ciągu najbliższych tygodni możecie liczyć na kontakty z osobami, które popchną karierę do przodu, nie warto więc w tej chwili wybierać się na wakacje. We wtorek pełnia Księżyca w Strzelcu uświadomi niektórym Pannom, że zbyt wiele uwagi poświęcają pracy, a zbyt mało domownikom. W środę i czwartek Księżyc w życzliwym Koziorożcu pozwoli skupić się na zawodowych zadaniach, czemu sprzyja także trygon Słońca do Saturna, natomiast kwadratura Słońca do Neptuna ostrzega przed nieuczciwością klientów lub biznesowych partnerów. W piątek i sobotę Księżyc w Wodniku może przyczynić się do nieprzewidzianych reakcji podwładnych lub wykonawców zleceń, trzeba będzie wprowadzić zmiany, czego bardzo nie lubicie. W niedzielę Księżyc w przeciwległych Rybach pozwoli skupić się na potrzebach emocjonalnych partnerów życiowych, sekstyl Wenus do Neptuna zapowiada miłosne zauroczenie, spełnieniu marzeń może zaszkodzić kwadratura Wenus do ograniczającego Saturna.