Archiwum kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 28 listopada – 4 grudnia 2022

W poniedziałek i wtorek Księżyc w Wodniku skłoni do porządków w finansach, czemu sprzyja także trygon Marsa do Saturna, macie szanse wykazać się rozwagą i praktycznym podejściem do rzeczywistości, zwłaszcza we wtorek, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji a Merkury w sekstylu z Saturnem, staniecie się skuteczni i zorganizowani. W środę i czwartek Księżyc w życzliwych Rybach pozwoli się rozluźnić, nawiązać kontakt z przyjaciółmi, wysłuchać najnowszych ploteczek na temat „kto z kim”, czemu sprzyja opozycja Wenus do Marsa, pamiętajcie jednak, że nie każda informacja okaże się prawdziwa, na co wskazuje kwadratura Merkurego do zwodniczego Neptuna. W piątek, sobotę i niedzielny poranek Księżyc w Baranie sprawi, że zajmiecie się domem i rodziną, okaże się, że spraw do załatwienie jest mnóstwo. W niedzielę po południu Księżyc zawita do życzliwego Byka, zajmiecie się rozrywką i przyjemnościami, warto wybrać się do teatru, obejrzeć dobry film lub przeczytać książkę, bo kwadratura Wenus do Neptuna podpowiada, że na spełnienie ukrytych marzeń będziecie musieli jeszcze trochę poczekać.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 21 – 27 listopada 2022

W poniedziałek Słońce, zanim opuści życzliwy znak Skorpiona, znajdzie się w bardzo korzystnymi aspekcie do dobroczynnego Jowisza, nie zmarnujcie szansy na owocną podróż zagraniczną, podniesienie kwalifikacji, rozpoczęcie kursu lub szkolenia, które poprawi jakość życia, Księżyc w towarzyskiej Wadze pomoże nawiązać zawodowe kontakty, które okażą się znaczące dla waszej przyszłości. Wieczorem Księżyc opuści znak Wagi i wejdzie do przyjaznego Skorpiona, relacje z przyjaciółmi wejdą na głębszy, bardziej intymny poziom. We wtorek Słońce zmieni znak i wejdzie do Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym poczujecie się osłabieni i pozbawieni energii, dlatego warto wrzucić na luz i więcej czasu poświęcić na odpoczynek. W środę wieczorem Księżyc dołączy do Słońca i dojdzie do nowiu w znaku Strzelca, to okazja, aby zrobić coś dla siebie i rozpocząć kurs rozwoju osobistego, macie szansę poznać ciekawych i serdecznych ludzi, co zapowiada koniunkcja Merkurego z Wenus, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszej połowie tygodnia. W piątek Księżyc zawita do waszego znaku, weekend więc warto poświęcić zaspokojeniu potrzeb osobistych, w niedzielę koniunkcja Księżyca z Plutonem pozwoli dotknąć głęboko ukrytych traum.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 14 – 20 listopada 2022

W poniedziałek rano trygon Księżyca w przeciwległym Raku do Jowisza w życzliwych Rybach ułatwi porozumienie z partnerami na temat spraw związanych z edukacją i podróżami zagranicznymi, po południu Księżyc wejdzie do rozrywkowego Lwa, co was mocno ożywi i skłoni do ryzyka inwestycyjnego, sekstyl Merkurego do Plutona w waszym znaku podpowiada, że gotowi będziecie go podjąć nawet za cenę wzięcia kredytu. Wtorek okaże się korzystny dla odważnych przedsięwzięć o zasięgu międzynarodowym, ponieważ pozostaniecie pod wpływem dwóch wspaniałych trygonów – Wenus do Jowisza i Słońca do Neptuna, spełnienie marzeń okaże się łatwiejsze, niż zakładaliście. W środę dodatkowo realizacje pomysłów wesprze trygon Merkurego do Jowisza, tego samego dnia Wenus, planeta miłości, zmieni znak i wejdzie do Strzelca, gdzie odzyska sporo ze swej mocy, będziecie jednak mieć tendencję do ukrywania swoich uczuć. W czwartek po południu Księżyc zawita do życzliwej Panny, staniecie się drobiazgowi w zdobywaniu wiedzy, przyłożycie się do nauki oraz pracy przynoszącej konkretne zyski, skupienie uwagi wam się przyda, ponieważ tego dnia Merkury opuści życzliwego Skorpiona i wejdzie do Strzelca, tym samym ubędzie mu mocy – na podejmowanie ważnych decyzji lepiej wykorzystać pierwszą połowę tygodnia. W sobotę około południa Księżyc wejdzie do towarzyskiej Wagi, wam jednak trudno się będzie oderwać od zawodowych problemów, tym bardziej że kwadratura cofającego się Marsa do Neptuna podpowiada, że nie wszystko zostało zrozumiane tak, jakbyście chcieli, niektóre Koziorożce staną się obiektem obmówień i plotek.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 7 – 13 listopada 2022

Tydzień okaże się istotny dla relacji z dziećmi oraz przyjaciółmi, dużo się też będzie działo w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. W poniedziałek kwadratura Wenus do Saturna skłoni do ograniczeń w finansach. We wtorek zaćmienie Księżyca w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem w znaku Byka w opozycji do Słońca, Wenus i Merkurego, w napiętym aspekcie do Saturna, wzbudzi wiele emocji w związku z wydarzeniami, które będą miały wpływ na wasz stan posiadania. W środę po południu Księżyc przejdzie do znaku Bliźniąt, niektóre Koziorożce zaczną się martwić o swoje zdrowie, zwłaszcza że opozycja Słońca do Urana może wywołać rozstrój nerwowy. W czwartek natomiast kwadratura Merkurego do Saturna wzbudzi obawy związane z zabezpieczeniem finansowym, jednak trygon Wenus do Neptuna podpowiada, że nie macie się czego obawiać, bo pieniądze znajdą się w tajemniczy sposób. W piątek kwadratura Słońca do Saturna sprawi, że obowiązki towarzyskie odłożycie na inny termin, a kontakty z przyjaciółmi postanowicie ograniczyć, zwłaszcza że koniunkcja Księżyca z cofającym się Marsem zapowiada powrót dolegliwości, które nie zostały prawidłowo zdiagnozowane. W czasie weekendu Księżyc w przeciwległym Raku sygnalizuje, że możecie oczekiwać czułości ze strony partnera, tymczasem w niedzielę czeka was wieczór pełen namiętności, do czego przyczyni się sekstyl Wenus do Plutona.