Archiwum kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 27 czerwca – 3 lipca 2022

W poniedziałek Księżyc w Bliźniętach zachęci do zajmowania się swoim zdrowiem, niektóre Koziorożce wezmą się ostro za wykonywanie obowiązków i służbowych poleceń, na co wpłynie sekstyl Marsa do Saturna, w dziedzinie finansów natomiast staniecie się bardzo oszczędni i asertywni. We wtorek po południu Księżyc zawita do przeciwległego Raka, staniecie się bardziej empatyczni i czuli na potrzeby innych, w środę w tym znaku dojdzie do nowiu w kwadraturze do Jowisza, co może przynieść nową znajomość, która wprowadzi nieco zamieszania w stosunkach rodzinnych. Sekstyl Wenus do Jowisza sprawi jednak, że dzień ten wspominać będziecie jako jeden z przyjemniejszych. W piątek Księżyc wejdzie do rozrywkowego Lwa, weekend więc mógłby minąć całkiem przyjemnie, gdyby nie napięta kwadratura Marsa do Plutona w waszym znaku, uważajcie na to, kogo zapraszacie do swego domu, nie dajcie się sprowokować, bo może was to wiele kosztować. W sobotę sekstyl Merkurego do Marsa pomoże w rozwiązaniu konfliktu, natomiast w niedzielę kwadratura Merkurego do Neptuna tylko spotęguje nieporozumienie. 

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20-26 czerwca 2022 

Tydzień warto poświęcić integracji wewnętrznej. W poniedziałek Księżyc w życzliwych Rybach wprawi was w nastrój nostalgiczny, zwłaszcza wieczorem, kiedy znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, zapragniecie zrealizować długo żywione nadzieje i marzenia – sprzyjać temu może sekstyl Merkurego do Jowisza, szczególnie jeśli wasze oczekiwania związane są z poprawą warunków mieszkaniowych. We wtorek Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą relacje partnerskie, negocjacje, umowy i kontrakty. Tego samego dnia trygon Wenus do Plutona w waszym znaku zapowiada początek namiętnego romansu, z łatwością zdobędziecie obiekt pragnień. Od wtorku do czwartku Księżyc w aktywnym Baranie skłoni do zaprowadzenia porządków w domu, będziecie też intensywnie kontaktować się z członkami rodziny. W czwartek Wenus opuści życzliwego Byka i wejdzie do Bliźniąt, sprawy miłosne odejdą na dalszy plan, chociaż nie przestaniecie o nich mówić oraz ich racjonalizować. W czwartek po południu Księżyc zawita do życzliwego Byka, zajmiecie się tym, co sprawia największą przyjemność, zwłaszcza w piątek wieczorem możecie odkryć nowe hobby, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach skieruje uwagę na stan zdrowia.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 13-19 czerwca 2022

W poniedziałek Merkury zawita do znaku Bliźniąt, nabierając mocy i ułatwiając pracę, szczególnie papierkową, z jaką musicie się uporać. Najbliższe trzy tygodnie to także właściwy czas na rutynowe badania i wizytę u specjalistów, aby poprawić stan zdrowia – zwłaszcza że we wtorek dojdzie do pełni Księżyca w Strzelcu, co ujawni wszelkie niedomagania w tej dziedzinie. W środę i czwartek Księżyc w waszym znaku przypomni o najważniejszych wyzwaniach, jakie przed wami stoją, trygon Słońca do Saturna pozwoli zachować powściągliwość w wydatkach, unikniecie naciągaczy i nieuczciwych sprzedawców, którzy chcieliby wzbogacić się waszym kosztem, na co wskazuje kwadratura Słońca do zwodniczego Neptuna. W piątek i sobotę Księżyc w Wodniku skłoni jednak do niespodziewanych wydatków, kiedy znajdzie się w kwadraturze do Urana, uda się wam jednak trafić na coś w wyjątkowo korzystnej cenie, kiedy w sobotę wieczorem Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, władcą waszego znaku. W niedzielę Księżyc w życzliwych Rybach nastroi was melancholijnie i romantycznie, zwłaszcza osoby zakochane przeżyją chwilę wzruszeń, w niektórych związkach zabraknie wzajemności, do czego przyczynią się zmienne w swojej naturze aspekty Wenus do uczuciowego Neptuna i ograniczającego Saturna.