Archiwum kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 25 września – 1 października  2023

W tym tygodniu emocje krążyć będą wokół finansów, planowanych inwestycji oraz ważnych relacji, na co wskazuje sekstyl luksusowej Wenus do pożądliwego Marsa. W poniedziałek Merkury w trygonie do Jowisza może przynieść jakąś wygraną na loterii lub w konkursie, wpłynie też pozytywnie na podróże i naukę. We wtorek opozycja Księżyca w Wodniku do Wenus w rozrywkowym Lwie skłoni do większych niż zwykle zakupów na towary przynoszące komfort i poprawiające samopoczucie. W środę Księżyc w życzliwych Rybach znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, władcą waszego znaku, sami więc sobie narzucicie ograniczenia, szczególnie w komunikacji i kontaktach z najbliższym otoczeniem, sąsiadami lub rodzeństwem, natomiast w czwartek koniunkcja Księżyca z nostalgicznym Neptunem nastroi was romantycznie i melancholijnie. Pełen emocji zapowiada się piątek, ponieważ w znaku Barana dojdzie do pełni Księżyca, co wpłynie na relacje ze współpracownikami oraz członkami rodziny, jednoczesna kwadratura Wenus do nieprzewidywalnego Urana podpowiada, że konflikt dotyczyć będzie pieniędzy i zarządzania wspólnymi zasobami. W sobotę trygon Merkurego do Urana pozwoli zająć się ulubionym hobby, możecie liczyć na podpowiedzi intuicji, co zaprocentuje kreatywnymi pomysłami. W niedzielę pobyt Księżyca w życzliwym Byku nastroi was pozytywnie do całego świata.

Karty Tarota dla początkujących

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 18 – 24 września 2023

W pierwszej połowie tygodnia opozycja Słońca do zwodniczego Neptuna wprowadzi nieporozumienia w komunikacji, okaże się to szczególnie istotne w relacjach z przyjaciółmi lub osobami w grupie, podzielającej wasze zainteresowania, na co wpłynie tranzyt Księżyca przez życzliwego, ale wymagającego Skorpiona. W środę po południu Księżyc zawita do znaku Strzelca, co wpłynie na poprawę samopoczucia , ale skłoni do przemyśleń i wyboru odosobnienia, jako sposobu na rozwój osobisty. W drugiej połowie tygodnia pozostaniecie pod wpływem trygonu Słońca do Plutona w waszym znaku, okaże się to szczególnie korzystne dla głębszego kontaktu z własnymi emocjami, uzdrowienia traum z przeszłości i odzyskania poczucia własnej wartości. W sobotę rano Słońce wkroczy do znaku Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym w większym stopniu zaangażujecie się w sprawy zawodowe oraz relacje ze współpracownikami, które ostatnio mogły być problematyczne ze względu na pobyt bojowego Marsa w tym znaku. W czasie weekendu Księżyc w waszym znaku pozwoli odzyskać komfort bycia sobą, chociaż w niedzielę wieczorem niektóre Koziorożce wejdą w strefę cienia, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Plutonem w waszym znaku, na szczęście mroczny nastrój szybko minie.

Karty Tarota dla początkujących

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 11 – 17 września 2023

W poniedziałek pod wieczór, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z zasobną Wenus, niektóre Koziorożce otrzymają dotację, wypłatę dodatkowych świadczeń lub zyski z kapitału, na dobry nastrój wpłynie także nadal działający trygon Słońca do Jowisza w życzliwych znakach, to dobry dzień, aby zagrać na loterii. W środę Księżyc wejdzie do życzliwej Panny a w nocy z czwartku na piątek dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku, w dodatku w trygonie do inspirującego Urana w przyjaznym Byku, co może okazać się początkiem nowego hobby lub rozpoczęciem nauki w zupełniej nowej dziedzinie, przyniesie to wam w przyszłości wiele satysfakcji. Niektóre Koziorożce mogą otrzymać wiadomość o ciąży lub narodzinach dziecka. W piątek również Merkury w Pannie powróci do biegu prostego, łatwiej więc będzie zabrać się do nauki, podróżować i nawiązywać międzynarodowe kontakty. W czasie weekendu Księżyc w Wadze nie pozwoli oderwać się od kontaktów ze współpracownikami, ale w niedzielę kwadratura Wenus do Jowisza przypomni o przyjemnościach, pozwolicie sobie na znacznie więcej, niż macie to w zwyczaju.

Karty Tarota dla początkujących