Archiwum kategorii: Koziorożec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 16-22 maja 2022

W poniedziałek rano dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Skorpiona, relacje z przyjaciółmi mogą okazać się napięte lub otrzymacie od nich niezbyt dobre wiadomości, po południu wejście Księżyca do Strzelca wleje w dusze szczyptę optymizmu, nadal jednak będziecie kryć się ze swoimi uczuciami. Od wtorku do czwartku pozostańcie uważni na drodze, bo koniunkcja Marsa ze zwodniczym Neptunem może pozbawić was zdrowego rozsądku, zgubicie drogę lub pośpiech stanie się przyczyną złapania mandatu. W środę po południu Księżyc zawita do waszego znaku, zajmiecie się tym, co uznacie za pilne i ważne dla was samych. W czwartek i piątek pozostaniecie pod wpływem dwóch korzystnych konfiguracji – Merkury cofając się znajdzie się w sekstylu z dobroczynnym Jowiszem, co okaże się dobre dla spraw domowych i rodzinnych, pozwoli też z łatwością nawiązać kontakt z obcokrajowcami, zwłaszcza tymi, którzy dla was pracują; trygon Słońca do Plutona w waszym znaku natomiast obdarzy was charyzmą, doda siły i determinacji w dążeniu do samorealizacji. W piątek po południu Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Wodnika, w czasie weekendu poczujecie, że warto zainwestować w dobre relacje z przyjaciółmi. W sobotę Słońce opuści życzliwego Byka i wkroczy do Bliźniąt, kierując uwagę na sprawy zdrowotne oraz zarządzanie personelem lub wykonawcami zleceń, koniunkcja Merkurego ze Słońcem ułatwi znalezienie porozumienia z każdym.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 9-15 maja 2022

W poniedziałek sekstyl Słońca do Marsa uruchomi kreatywność, natomiast Księżyc w Lwie sprawi, że do zarządzania wspólnymi finansami podejdziecie w sposób lekki i zdystansowany. We wtorek i środę Księżyc w życzliwej Pannie zachęci do intensywnej nauki oraz planowania podróży zagranicznych. We wtorek Merkury w Bliźniętach wejdzie w retrogradację, która potrwa w tym znaku do 23 maja, okaże się, że niektóre badania oraz wizyty u lekarzy trzeba będzie powtórzyć, w pracy biurowej dokumenty mogą się gubić, być przekładane lub ponownie podpisywane. W środę Jowisz opuści życzliwe Ryby i wejdzie do Barana, rodziny niektórych Koziorożców mogą się powiększyć, inni przyjmą pod swój dach obcokrajowców lub zmienią miejsce zamieszkania. W czwartek i piątek Księżyc w Wadze przyczyni się do zawodowych spotkań, rozmów i negocjacji, natomiast w sobotę po południu, kiedy Księżyc zawita do życzliwego Skorpiona, chętnie wybierzecie się do przyjaciół, z którymi lubicie wymieniać poglądy. W czasie weekendu aspekty Słońca z Saturnem i Neptunem sprawią, że staniecie się wyjątkowo oszczędni, może pojawić się niepokój o przyszłe zarobki.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 2-8 maja 2022

Poniedziałkowy poranek spędzicie w dobrym nastroju, podczas pobytu Księżyca w życzliwym Byku, po południu natomiast Księżyc w Bliźniętach przypomni o papierkowej pracy, która na was czeka. Wieczorem Wenus opuści przyjazne Ryby i wejdzie do bojowego Barana, stosunki w rodzinie staną się bardziej roszczeniowe. Od poniedziałku do czwartku sekstyl Jowisza do Plutona w waszym znaku otworzy drzwi do samopoznania, niektóre Koziorożce zmierzą się z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi nauka, powiodą się trudne egzaminy, pod warunkiem, że uniknęliście rozleniwienia, jakie mógł przynieść dobroczynny wpływ Jowisza w Rybach. Od środy do czwartku koniunkcja Słońca z Uranem w sekstylu do Marsa otworzy wam oczy na potrzeby dzieci, poznacie osoby publiczne, zawrzecie niecodzienne znajomości, niektóre Koziorożce staną się niezwykle kreatywne i wymyślą sposób na aktywny i oryginalny sposób spędzania wolnego czasu. W czwartek i piątek Księżyc w przeciwległym Raku sprzyja nawiązywaniu relacji partnerskich, zwłaszcza z kobietami, również sekstyl Merkurego do Wenus ułatwi porozumienie na poziomie zarówno intelektu, jak i serca. W czasie weekendu Księżyc w Lwie sprawi, że odpuścicie na chwilę skłonność do oszczędności i przeznaczycie część wspólnych środków na rozrywkę lub kupicie przedmioty luksusowe.