Archiwum kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryb 27 czerwca – 3 lipca 2022

W poniedziałek Księżyc w Bliźniętach skłoni do rozmów z domownikami, szczególnie rano, gdy znajdzie się w koniunkcji z Merkurym, Mars w sekstylu do Saturna pomoże w sposób rozsądny rozwiązać problemy zawodowe oraz zarządzać finansami. We wtorek po południu Księżyc zawita do życzliwego Raka, poczujecie się pełni uczuć i empatii, szczególnie w stosunku do dzieci, w środę natomiast dojdzie w tym znaku do nowiu Księżyca w kwadraturze do Jowisza, której towarzyszy uszczęśliwiający sekstyl Wenus do Jowisza – rozpocznie się dla was nowy etap w życiu, który poprawi sytuację finansową. W piątek Księżyc wejdzie do znaku Lwa, weekend wiec poświęcicie sprawom zdrowotnym, jednocześnie kwadratura Marsa do Plutona, pod wpływem której pozostaniecie przez cały weekend, zapowiada zmagania finansowe i walkę o pieniądze – w sobotę sekstyl Merkurego do Marsa sprzyja negocjacjom, natomiast w niedzielę, gdy Merkury utworzy kwadraturę do Neptuna w waszym znaku, może się okazać, że ktoś wykorzystał waszą dobrą wolę, nie dajcie się więc oszukać i wszystko sprawdzajcie dwa razy.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 20-26 czerwca 2022 

W poniedziałek Księżyc jeszcze będzie tranzytował wasz znak, co wzbudzi wiele emocji i wrażeń, szczególnie wieczorem, kiedy znajdzie się w koniunkcji z Neptunem. Sekstyl Merkurego do Jowisza sprzyja regulacjom prawnym oraz podpisywaniu umów, mających wpływ na wasz stan posiadania. We wtorek Słońce zmieni znak, opuści Bliźnięta i wkroczy do życzliwego Raka, rozpocznie się więc miesiąc, w którym uwagę skierujecie na rozwój hobby, odkrywanie nowych przyjemności oraz opiekowanie się dziećmi. Także we wtorek Wenus utworzy korzystny aspekt z potężnym Plutonem, co nie tylko rozbudzi namiętności w związkach, ale wpłynie też na osiągnięcie bliskości w przyjaźni, niektóre Ryby gotowe będą wspomóc kogoś finansowo. Od wtorku do czwartku Księżyc w Baranie sprawi, że staniecie się bardzo aktywni w wydawaniu pieniędzy. W czwartek Wenus opuści życzliwego Byka i wejdzie do Bliźniąt, uczucia skierujecie na członków rodziny. Od czwartku do soboty Księżyc w Byku sprzyja sąsiedzkim i rodzinnym kontaktom, zwłaszcza w piątek wieczorem czeka was niecodzienne spotkanie, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach zachęci do kontaktów z członkami rodziny.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 13-19 czerwca 2022

W poniedziałek Merkury wejdzie do znaku Bliźniąt, na kilka najbliższych tygodni pochłoną was sprawy papierkowe związane z domem i rodziną, będzie dużo rozmów, negocjacji i ustaleń, ułatwiających komunikację w przyszłości. Nie obejdzie się bez emocji i wzruszeń, na co wskazuje pełnia Księżyca w Strzelcu, do której dojdzie we wtorek, trudno będzie pogodzić wyzwania zawodowe i potrzeby członków rodziny. W środę i czwartek Księżyc w życzliwym Koziorożcu skłoni do kontaktu z przyjaciółmi, będziecie radzić się w sprawach związanych z karierą, planowanymi inwestycjami, zwłaszcza w nieruchomości oraz przedmioty trwałe, na co wskazuje trygon Słońca do Saturna, jednocześnie napięty aspekt Słońca do Neptuna w waszym znaku wzbudzi wątpliwości i obawy dotyczące realizacji swoich życzeń i spełnienia marzeń. W piątek i sobotę Księżyc w Wodniku przyczyni się do niestabilności emocjonalnej, szczególnie w sobotę, gdy Księżyc utworzy kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem a potem znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem. W niedzielę Księżyc w waszym znaku wpłynie na poprawę humoru, zwłaszcza że Wenus utworzy harmonijny aspekt z Neptunem w waszym znaku – nastroju nie popsują nawet podświadome obawy, wywołane kwadraturą Wenus do Saturna.