Archiwum kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 19 – 25 lutego 2024

W poniedziałek z samego rana Słońce zawita do waszego znaku, rozpoczynając miesiąc, w którym będziecie mogli sporo energii poświęcić zaspokojeniu własnych potrzeb, warto zadbać o siebie, bo taka okazja pojawi się ponownie dopiero za rok. Od poniedziałku do środy Księżyc przebywa w życzliwym Raku, możecie więc śmiało zająć się tym, co sprawia przyjemność, zwłaszcza emocjonalną. Od wtorku do piątku pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Wenus z Marsem w Wodniku, pojawi się skrywane pożądanie, niektóre Ryby nawiążą ekscytujący romans, ukrywany przed całym światem, dacie się ponieść emocjom trudnym do opanowania. W środę po południu Księżyc zawita do Lwa, do piątku więc zajmiecie się zleconymi pracami, warto zadbać o zdrowie i udać się do specjalisty. W piątek do waszego znaku zawita również Merkury, nie jest w nim jednak zbyt mocny, pojawią się wahania i wątpliwości przy podejmowaniu decyzji, ale intuicja podpowie odpowiednie rozwiązanie problemów. W sobotę dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległej Pannie, co rozbudzi emocje w związkach, trudno wam będzie zdecydować czyj interes jest ważniejszy – wasz czy partnera. W niedzielę kwadratura Wenus do Jowisza sprawi wiele przyjemności, ale skłoni do przesady w każdej dziedzinie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Ryby 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek rano Księżyc w waszym znaku w koniunkcji z Neptunem nastroi was marzycielsko, to właściwy moment, aby zadać sobie pytanie – czego prawdziwie w życiu pragniecie, na czym najbardziej wam zależy, odpowiedź sama nadejdzie z głębi podświadomości. Tego samego dnia po południu Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Barana, staniecie się bardziej aktywni w dysponowaniu swoimi pieniędzmi. We wtorek rano Mars wkroczy do Wodnika i utworzy koniunkcję z Plutonem, wpływ aspektu odczujecie do końca tygodnia, zachowajcie ostrożność, bo wspomnienie przeżytych traum nie da wam spokoju, to dobry moment na rozpoczęcie psychoterapii. Tego samego dnia, we wtorek Wenus znajdzie się w harmonijnym układzie z Neptunem w waszym znaku, ogarną was uczucia wyższe, chęć pomocy przyjaciołom w potrzebie, zakochani poczują motyle w brzuchu. W środę po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Byka, da o sobie znać potrzeba komfortu, gdy utworzy koniunkcję ze szczodrym Jowiszem, w czwartek natomiast, podczas koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, nagle nabierzecie ochoty na krótki wyjazd, studenci wezmą się do nauki. W piątek Wenus opuści życzliwego Koziorożca i wejdzie do Wodnika, natychmiast znajdzie się w koniunkcji z pożądliwym Plutonem, niektóre Ryby ogarnie pragnienie doświadczenia skrytego romansu, tego samego dnia wieczorem Księżyc wejdzie do Bliźniąt, kontakty z członkami rodziny zrobią się nerwowe, zwłaszcza w sobotę, gdy Merkury utworzy napięty aspekt z wybuchowym Uranem.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Ryby 5 – 11 lutego 2024

Z samego rana w poniedziałek Merkury opuści życzliwego Koziorożca i wejdzie do znaku Wodnika, od razu utworzy koniunkcje z potężnym Plutonem, uzyskacie dostęp do jakiejś długo skrywanej tajemnicy, tranzyt Księżyca przez Strzelca sprawi, że z optymizmem weźmiecie się do pracy. We wtorek po południu Księżyc zawita do stabilnego Koziorożca, co zrównoważy emocje. W środę i czwartek pozostaniecie pod wpływem harmonijnych aspektów Wenus do Urana i Marsa do Neptuna, co sprawi, że życie towarzyskie nabierze tempa, czekają was miłe spotkania i romantyczne randki. W czwartek po południu Księżyc wejdzie do Wodnika i utworzy koniunkcję z Plutonem, pojawią się nieokreślone lęki i niepokój, atmosferę podkręci również napięty aspekt Słońca do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie do końca tygodnia, stres wiązać się może z niezapowiedzianą podróżą lub odkryciem jakiejś tajemnicy. W piątek w znaku Wodnika dojdzie do nowiu Księżyca, możecie poczuć się osłabieni i pozbawieni energii. W sobotę kwadratura Merkurego do Jowisza skłoni do intensywnej pracy umysłowej, po południu Księżyc zawita do waszego znaku, wieczorem znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, niektóre Ryby poczują się wyczerpane. W niedzielę warto oderwać się od obowiązków i zafundować sobie odpoczynek.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Ryby 29 stycznia – 4 lutego 2024

W poniedziałek Księżyc w przeciwległej Pannie skłoni do pracy na rzecz innych. W pierwszej połowie tygodnia pozostaniecie pod wpływem harmonijnego układu planet, jakie utworzą Wenus z Jowiszem oraz Merkury i Mars z Uranem w życzliwych znakach, zapowiada to korzyści związane z inwestycjami w środki trwałe, poprawę relacji z rodzeństwem, sąsiadami oraz przyjaciółmi, możecie liczyć na wsparcie w każdej dziedzinie, również kariera ruszy do przodu. Od wtorku do czwartku Księżyc w Wadze sprzyja negocjacjom i zarządzaniu wspólnymi finansami. W piątek Merkury w sekstylu do Neptuna w waszym znaku zapowiada otwarcie umysłu na to, co nieświadome, słuchajcie intuicji, ona was poprowadzi, twórcy i artyści mogą liczyć na inspirację, zwłaszcza że w piątek i sobotę Księżyc w życzliwym Skorpionie pozwoli sięgnąć do głębokich pokładów psychiki. W niedzielę Księżyc w radosnym Strzelcu sprzyja aktywności fizycznej.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Ryby 22 – 28 stycznia 2024

W poniedziałek Księżyc w Bliźniętach skieruje uwagę na potrzeby członków rodziny, we wtorek i środę, podczas tranzytu Księżyca przez życzliwego Raka, zajmiecie się tym, co sprawia przyjemność i rozbudza kreatywność, warto słuchać swego serca. We wtorek Wenus zawita do życzliwego Koziorożca, otworzycie się na przyjaźń i stabilne relacje. W czwartek dojdzie do pełni Księżyca w Lwie, w kwadraturze do Jowisza – nauka, zdobywanie wiedzy i zdawanie egzaminów przyniosą sukcesy, ale wzbudzą wiele emocji. Od czwartku do 18 lutego pozostaniecie pod wpływem sekstylu Jowisza do Saturna, co okaże się wyjątkowo korzystne dla twórczych i kreatywnych dokonań. W sobotę koniunkcja Merkurego z Marsem w życzliwym Koziorożcu doprowadzi do gorących i namiętnych dyskusji z przyjaciółmi. W niedzielę Księżyc w przeciwległej Pannie rozbudzi emocje w relacjach partnerskich, sekstyl Wenus do Saturna umocni związki przyjaźni, natomiast trygon Merkurego do Urana zapowiada niezapowiedzianą wizytę lub nieoczekiwaną podróż.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!