Archiwum kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 28 listopada – 4 grudnia 2022

Korzystne aspekty Merkurego i Marsa do Saturna oraz tranzyt Księżyca przez znak Wodnika skłonią w poniedziałek i wtorek do intensywnej pracy, zabraknie czasu na udział w życiu towarzyskim, ale nie będzie wam tego brakować. W środę i czwartek Księżyc w waszym znaku pozwoli skupić uwagę na własnych potrzebach, również duchowych, zamiast uszczęśliwiać innych horoskop radzi uprzyjemnić sobie czas kontaktem ze sztuką lub literaturą, opozycja Wenus do Marsa zachęci do miłosnych podbojów, ale w czwartek kwadratura Merkurego do Neptuna w waszym znaku doprowadzi do nieporozumienia lub braku zrozumienia tego, co macie do przekazania. Od piątku do niedzielnego poranka Księżyc w Baranie sprawi, że zapragniecie wybrać się na zakupy, chętnie zdecydujecie się na rzeczy dobrej jakości, które długo wam posłużą, postawicie na trwałość i solidność, na co wskazuje sekstyl Wenus do Saturna. W niedzielę po południu Księżyc zawita do życzliwego Byka, co powoli odpocząć, humor niektórym Rybom może popsuć zawód miłosny, inne poczują się rozczarowane niespełnionymi marzeniami, zamiast się zamartwiać lepiej zająć się działalnością twórczą, która pozwoli wyrazić niepowtarzalną indywidualność.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 21 – 27 listopada 2022

Tydzień rozpocznie się bardzo korzystnym trygonem Słońca w życzliwym Skorpionie do dobroczynnego do Jowisza w waszym znaku, zapowiadającym sukcesy w nauce i międzynarodowych projektach, ogólnie możecie spodziewać się samych pozytywnych wiadomości i nawiązania ciekawych znajomości z osobami prominentnymi lub obcokrajowcami, co zapewni koniunkcja Merkurego z Wenus, pod wpływem której pozostaniecie przez większość tygodnia. W poniedziałek Księżyc w Wadze pozwoli zbliżyć się emocjonalnie do ważnej dla was osoby, wieczorem natomiast, kiedy wejdzie do życzliwego Skorpiona, oddacie się głębokim rozmyślaniom na temat otaczającej was rzeczywistości. We wtorek Słońce opuści życzliwego Skorpiona i wejdzie do Strzelca, rozpoczynając okres wzmożonej pracy. W środę wieczorem Księżyc również zawita do Strzelca i w tym znaku dojdzie do nowiu, zapowiadającego początek międzynarodowego lub naukowego projektu, który podniesie wasz status społeczny, ułatwi awans lub po prostu przyniesie zawodową satysfakcję. W piątek późnym wieczorem Księżyc wejdzie do życzliwego Koziorożca, weekend warto poświęcić sprawdzonym wieloletnim przyjaciołom, zwłaszcza w niedzielę, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, znajdźcie czas, aby wysłuchać ich zwierzeń.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 14 – 20 listopada 2022

W poniedziałek rano trygon Księżyca do Jowisza w waszym znaku zapewni znakomite samopoczucie, dotyczy to szczególnie osób związanych z wyższą edukacją oraz utrzymujących międzynarodowe kontakty. Po południu Księżyc opuści życzliwego Raka i wejdzie do rozrywkowego Lwa, ani na chwilę nie zepsuje to wam nastroju, pomimo że sektyl Merkurego do Plutona może przynieść niektórym Rybom informacje o trudnych chwilach przeżywanych przez jednego z przyjaciół. Wtorek zapowiada się bajkowo, ponieważ dwie planety przebywające w życzliwym Skorpionie utworzą dobroczynne aspekty z planetami w waszym znaku – Wenus ustawi się w trygonie do Jowisza, natomiast Słońce do Neptuna, co powinno przynieść uznanie w dziedzinach związanych z twórczością, nauką lub podróżowaniem, warto tego dnia zrobić „mapę marzeń” i często do niej wracać, bo tak korzystne aspekty wzmocnią energetycznie jej sprawczość. W środę również trygon Merkurego do Jowisza w waszym znaku przyniesie dobre wiadomości i uznanie zasług, tego dnia Wenus opuści życzliwego Skorpiona i wejdzie do optymistycznego Strzelca, w pracy zacznie się tworzyć przyjazna atmosfera, następnego dnia za Wenus podąży Merkury, myśli skierujecie na wiele różnych spraw, starajcie się w nich nie zagubić. W czwartek około południa Księżyc wkroczy do przeciwległej Panny, to dobry moment na zrobienie porządków nie tylko w domu, ale także wśród znajomych, pozostawiając tylko takich, którzy was wspierają. W sobotę po południu Księżyc wejdzie do Wagi, co nastroi was towarzysko, w czasie weekendu jednak bojowy Mars znajdzie się w napiętym aspekcie do Neptuna w waszym znaku, ktoś może was oczernić lub wykorzystać dobrą wolę i oszukać.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 7 – 13 listopada 2022

W poniedziałek kwadratura Wenus do Saturna wzbudzi poczucie samotności i nieokreślone lęki, we wtorek w życzliwym Byku dojdzie do zaćmienia Księżyca w wyjątkowej konfiguracji, bo w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, w opozycji nie tylko do Słońca, ale także do Merkurego i Wenus, w dodatku wszystkie planety znajdą się w napiętej kwadraturze do ograniczającego Saturna. Wrażliwe Ryby odczują nieokreślony niepokój i frustrację, związaną ze zmianami, jakie czekają je w dziedzinach związanych z nauką, podróżami oraz sytuacją międzynarodową. W środę opozycja Słońca do Urana uświadomi wam konieczność porzucenia swoich przyzwyczajeń na rzecz nowych rozwiązań, które trudno wam zaakceptować, dodatkowo wejście Księżyca do znaku Bliźniąt skieruje emocje na sprawy rodzinne. W czwartek Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z Saturnem, staniecie się wymagający w stosunku do sposobu, w jaki inni się z wami komunikują, jednak trygon Wenus do Neptuna w waszym znaku napełni was nadzieją, że wszystko ostatecznie ułoży się po waszej myśli, dla zakochanych może być to dzień pełen romantycznych uniesień. W piątek kwadratura Słońca do Saturna sprawi, że poczujecie się wyczerpani, zwłaszcza że koniunkcja Księżyca z zapalczywym Marsem, zmierzającym w niewłaściwym kierunku, pozbawi was energii. W czasie weekendu Księżyc w życzliwym Raku pozwoli się odprężyć, w niedzielę niektóre Ryby czekają namiętne randki, które zapowiada sekstyl Wenus z pożądliwym Plutonem.