Archiwum kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 23-29 maja 2022

W poniedziałek i wtorek Księżyc w życzliwych Rybach skieruje uwagę na sprawy międzynarodowe, niektóre Raki zaangażują się w pomoc uchodźcom. Merkury ruchem wstecznym wycofa się do życzliwego Byka, tworząc korzystny aspekt z Marsem w Rybach, co wzbudzi potrzebę podróżowania i dzielenia się wiedzą z przyjaciółmi. Słońce w sekstylu do Jowisza sprzyja sukcesom zawodowym, warto postawić na rozmach i podnoszenie kwalifikacji. We wtorek Wenus znajdzie się w sekstylu z Saturnem, co ułatwi załatwianie spraw w urzędach.  Środę i czwartek warto poświęcić na rozwój kariery, zwłaszcza że w środę aktywizujący Mars opuści życzliwy znak Ryb i wejdzie do Barana, skłaniając do intensywnej zawodowej działalności, natomiast Merkury utworzy trygon z Plutonem w przeciwległym znaku Koziorożca, co wpłynie na wzrost asertywności i determinację w negocjacjach. W piątek napięty aspekt Wenus do Plutona uczyni was podatnymi na uwiedzenie i manipulację, następnego dnia Wenus opuści znak Barana i zawita do przyjaznego Byka, odzyskując swoją moc, w waszym życiu pojawią się osoby życzliwe, gotowe udzielić wsparcia, także Księżyc w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem zapowiada niespodzianki w życiu towarzyskim. W niedzielę koniunkcja Marsa z Jowiszem wzbudzi ambicję i chęć pokonania konkurencji w życiu zawodowym.

Horoskop tygodniowy dla Raka 16-22 maja 2022

W poniedziałek rano warto zastanowić się nad granicami miłości i przyjaźni, znajdziecie się bowiem pod wpływem zaćmienia Księżyca w znaku Skorpiona, niektóre Raki dojdą do wniosku, że dość już mają pseudoprzyjaźni lub nic nie znaczących przygód miłosnych i zatęsknią za prawdziwą bliskością, co zresztą jest ich powołaniem. Mogą pojawić się problemy ze zdrowiem własnym lub kogoś z rodziny. Po południu, kiedy Księżyc zawita do Strzelca, humor się wam poprawi, bo wszystko zacznie podążać we właściwym kierunku. W środę Mars znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, rządzącym oceanem iluzji, wasze plany i dążenia związane z rozwojem osobistym, nauką oraz podróżami zagranicznymi mogą ulec zmianie, niektóre Raki poczują się zagubione, bo dojdą do wniosku, że właściwie nie bardzo wiedzą, czego pragną. Od środy do piątku Księżyc w przeciwległym Koziorożcu sprawi, że pojawi się osoba, która pomoże się wam poskładać w całość. W czwartek i piątek sekstyl Merkurego do Jowisza sprawi, że nawiążecie ponownie kontakt z osobą prominentną lub przebywającą za granicą, natomiast trygon Słońca z Plutonem w przeciwległym znaku Koziorożca pozwoli przełamać lody w ważnej dla was przyjaźni. W piątek po południu Księżyc w Wodniku zachęci do zabawy w gronie przyjaciół, następnego dnia Słońce zmieni znak i wkroczy do Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle brakuje wam energii, tym razem jednak zacznie tworzyć korzystny aspekt z dobroczynnym Jowiszem, co powinno przynieść w przyszłym tygodniu awans lub okazję do podniesienia zawodowego prestiżu. W sobotę koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprzyja mówieniu prawdy.

Horoskop tygodniowy dla Raka 9-15 maja 2022

Aspekt Słońca z Marsem w życzliwych znakach zachęci w poniedziałek do nauki, kontaktu z przyjaciółmi, podróży lub zajmowania się sprawami międzynarodowymi. Natomiast Księżyc w Lwie w opozycji do Saturna wprowadzić może niektóre Raki w niepokój o stan finansów, ostatecznie jednak udzielicie sobie zgody na zakup czegoś, co sprawia przyjemność lub służy zabawie. We wtorek Merkury w Bliźniętach zmieni bieg na wsteczny, zaczniecie zastanawiać się nad słusznością podjętych decyzji, zamiast się wycofywać z podjętych zobowiązań lub projektów lepiej je ponownie przemyśleć i wprowadzić poprawki. W środę Jowisz opuści życzliwe Ryby i na wiele miesięcy zawita do aktywizującego Barana, wprowadzając ruch i rozwój w sprawy zawodowe. We wtorek i środę Księżyc w życzliwej Pannie ułatwi załatwianie spraw zabieganym Rakom, natomiast od czwartku do sobotniego poranka Księżyc w Wadze skłoni do kontaktów i rozmów z domownikami, warto wybrać się gdzieś wspólnie. W sobotę po południu Księżyc zawita do przyjaznego Skorpiona, zaczniecie sięgać głębiej we własne uczucia i rozpamiętywać przeszłość, co w niektórych przypadkach doprowadzi do melancholii, w innych do wybaczenia przewinień, zarówno własnych, jak i innych osób – wpłynie na to również w czasie weekendu układ planet między Słońcem, Saturnem i Neptunem.