Archiwum kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 27 czerwca – 3 lipca 2022

Słońce nadal przebywa w waszym znaku, zasilając swoją energią, dodatkowo w pierwszej połowie tygodnia mocny Mars znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem w Wodniku, będziecie więc dysponować siłą i wystarczająca mocą, aby pokonać ograniczenia zawodowe i finansowe. W poniedziałek Księżyc w Bliźniętach ułatwi zbieranie ukrytych informacji, które łatwo wykorzystacie od wtorku po południu, kiedy Księżyc zawita do waszego znaku. Środa wyznaczy rozpoczęcie nowego etapu w życiu, szczególnie w zakresie spraw zawodowych i międzynarodowych, ponieważ w Raku dojdzie do nowiu Księżyca w kwadraturze do Jowisza w Baranie – zmiany okażą się korzystne, szczególnie dla osób zakochanych lub planujących wyjazd za granicę, co podkreśla sekstyl Wenus do Jowisza, mogą jednak wywołać napięcie wywołane brakiem przystosowania do życia w innym kraju lub na innym poziomie. W piątek Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Lwa, kierując uwagę na finanse, niektóre Raki pozwolą sobie na luksusowy zakup czegoś, co służy wyłącznie zabawie i przyjemności. W czasie weekendu Mars w kwadraturze do Plutona w przeciwległym Koziorożcu zapowiada konflikt z osobą, która zechce was zmusić do czegoś, na co nie macie ochoty.

Horoskop tygodniowy dla Raka 20-26 czerwca 2022 

W poniedziałek pobyt Księżyca w życzliwym znaku Ryb oraz korzystny aspekt Merkurego z Jowiszem skupi uwagę na planowanych podróżach, niektóre Raki wybiorą się na wakacje, natomiast te, które zostaną w pracy, załatwią tego dnia więcej spraw niż zwykle. We wtorek Słońce wreszcie wejdzie do waszego znaku, odzyskacie energię, zaufacie swoim uczuciom oraz intuicji, zajmiecie się własnymi sprawami, samorealizacją oraz dążeniem do spełnienia w każdej dziedzinie. We wtorek Wenus w życzliwym Byku znajdzie się w trygonie z potężnym Plutonem w przeciwległym Koziorożcu, w związkach pojawi się namiętność a także zazdrość, Raki bez pary z łatwością ulegną magnetycznemu urokowi osoby poznanej u przyjaciół. Od wtorku do czwartku Księżyc w Baranie sprawi, że w pracy zrobicie więcej, niż do was należy, natomiast w czwartek po południu Księżyc zawita do życzliwego Byka, do soboty więc przyjemność wam sprawią spotkania z przyjaciółmi, chętnie się gdzieś wspólnie wybierzecie, zwłaszcza że pogoda na weekend zapowiada się obiecująco. W czwartek Wenus opuści życzliwy znak Byka i wejdzie do Bliźniąt, miłosne zawirowania staną się bardziej ukryte, na okrągło będziecie roztrząsać je w umyśle, warto przemyśleć swoje oczekiwania, bo już niedługo Wenus wejdzie do waszego znaku i nadejdzie najlepszy czas na rozwój uczuć.

Horoskop tygodniowy dla Raka 13-19 czerwca 2022

Słońce jeszcze w tym tygodniu przebywa w Bliźniętach, co wpływa na was niekorzystnie, dodatkowo w poniedziałek do tego znaku zawita Merkury, staniecie się więc bardziej skryci, ale też gotowi gromadzić wiedzę oraz informacje, które już niedługo z powodzeniem wykorzystacie dla swojego dobra. We wtorek dojdzie do pełni Księżyca w znaku Strzelca, co wzbudzi emocje związane z planowanymi podróżami oraz aktualnym stanem zdrowia. W środę i czwartek Księżyc w przeciwległym znaku Koziorożca może sprawić, że poczujecie się mało ważni, skupiając się na potrzebach partnera, oczekiwania nie zostaną spełnione, ktoś może wami manipulować, na co wskazuje kwadratura Słońca do Neptuna, natomiast trygon Słońca do Saturna sprzyja trwałym inwestycjom i korzystnym zakupom. W piątek i sobotę Księżyc w Wodniku rozbudzi was emocjonalnie, w niedzielę natomiast Księżyc w życzliwych Rybach uwrażliwi jeszcze bardziej – zwłaszcza że Wenus znajdzie się w sekstylu z romantycznym Neptunem, przyjaciel spełni ukryte marzenia związane z podróżami, chociaż kwadratura Wenus do Saturna podpowiada, że ogarnie was lęk przed wydatkami oraz odpowiedzialnością.