Archiwum kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 19 – 25 lutego 2024

W poniedziałek wczesnym rankiem Słońce wkroczy do życzliwych Ryb, poczujecie się więc we dobrze we własnym żywiole, energię skierujecie na realizację marzeń, zwłaszcza związanych z podróżami, podnoszeniem kwalifikacji i zdobywaniem wiedzy, dodatkowo od poniedziałku do środy Księżyc w waszym znaku rozbudzi wrażliwość i zmotywuje do zadbania o własne potrzeby. Od wtorku do piątku koniunkcja Wenus z Marsem nie tylko rozpali pożądanie, ale wpłynie też motywująco na zarządzanie wspólnym stanem posiadania. W środę po południu Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Lwa, zachęcając do luksusowych zakupów. W piątek Merkury wejdzie do życzliwych Ryb, niestety straci swój potencjał, decyzje dotyczące podróży mogą być zmienne, nauka trudniej będzie wchodzić do głowy, ale za to otrzymacie dostęp do intuicji i rozbudowanej wyobraźni. W sobotę lepiej odpuścić sobie krótkie eskapady, bo pełnia Księżyca w przyjaznej Pannie rozbudzi emocje, dodatkowo wieczorem, gdy Księżyc znajdzie się w opozycji do ograniczającego Saturna podróże napotkają trudności. W niedzielę pozostaniecie pod wpływem kwadratury Wenus do Jowisza, możecie przesadzić z większymi zakupami.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Raka 12 – 18 lutego 2024

Poranek przywita was nieco melancholijnie, do czego przyczyni się koniunkcja Księżyca z rozmarzonym Neptunem, warto zapamiętać sny, bo mogą zawierać ważne dla waszego rozwoju informacje. Po południu Księżyc wejdzie do aktywnego Barana, z energią zabierzecie się za pracę. We wtorek rano Mars zawita do znaku Wodnika, od razu znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, ta kumulacja wojowniczej energii będzie miała na was wpływ do końca tygodnia, może dojść do walki o zarządzanie wspólnymi finansami, niektóre Raki wywalczą spadek lub kredyt. We wtorek pozostaniecie również pod wpływem harmonijnego aspektu, jaki utworzy Wenus przebywająca w przeciwległym Koziorożcu z Neptunem w życzliwych Rybach, dla osób zakochanych to okazja do wyrażenia swoich uczuć, randki okażą się udane i pełne romantyzmu. W środę po południu Księżyc wejdzie do przyjaznego Byka, co otworzy was na życie towarzyskie. W piątek Wenus opuści partnerskiego Koziorożca i wejdzie do Wodnika, od razu utworzy koniunkcję z pożądliwym Plutonem, co jeszcze bardziej uaktywni walkę o kredyt, odzyskanie pieniędzy, uzyskanie spadku lub dotacji, tego samego dnia po południu Księżyc wejdzie do Bliźniąt, skłaniając do kontaktu ze znajomymi. W sobotę ktoś z przyjaciół was zaskoczy lub dojdzie do konfliktu, wpłynie na to kwadratura Merkurego do Urana.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Raka 5 – 11 lutego 2024

W poniedziałek z samego rana Merkury opuści przeciwległego Koziorożca, wejdzie do Wodnika, nabierając mocy, i od razu znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, myśli ogarną mroczne wspomnienia, niektóre Raki staną w obliczu konieczności spłaty długów lub zaległych zobowiązań, nastrój poprawi tranzyt Księżyca przez optymistycznego Strzelca. We wtorek po południu Księżyc zawita do przeciwległego Koziorożca, emocje więc skupicie na sprawach i potrzebach partnerów. W środę i czwartek pozostaniecie pod wpływem korzystnych aspektów, jakie utworzą Wenus i Mars w przeciwległym Koziorożcu z rewolucyjnym Uranem i mediumicznym Neptunem – niektóre Raki przeżyją romantyczną fascynację, macie szansę na swej drodze spotkać niespodziewanie miłość, również związki przyjaźni przeżyją renesans uczuć. W czwartek po południu Księżyc zawita do znaku Wodnika i spotka się z Plutonem, pojawią się silne uczucia, wzmocnione kwadraturą Słońca do Urana, pod wpływem której pozostaniecie do końca tygodnia, w dodatku w tym napięciu dojdzie w piątek do nowiu Księżyca, co wpłynie rewolucjonizująco na zarządzanie wspólnym stanem posiadania lub relacjami z przyjaciółmi. W sobotę Merkury w kwadraturze do Jowisza sprawi, że staniecie się nadmiernie szczodrzy, po południu Księżyc zawita do życzliwych Ryb, ale kiedy pod wieczór znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem nastrój się pogorszy, dopiero niedziela przyniesie relaks i odpoczynek.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Raka 29 stycznia – 4 lutego 2024

W pierwszej połowie tygodnia trygony Wenus, Merkurego i Marsa w przeciwległym Koziorożcu do biesiadnego Jowisza i rewolucyjnego Urana w życzliwym Byku, zapowiadają bardzo ożywione życie towarzyskie, czekają was spotkania oraz imprezy, które przynieść mogą nową miłość, przyjaźń lub profity wynikające z interesującej znajomości. W poniedziałek również Księżyc w przyjaznej Pannie sprzyja mobilności, grafik dnia okaże się wypełniony po brzegi, od wtorku do czwartku natomiast Księżyc w Wadze skłoni do kontaktów z członkami rodziny, relacje międzyludzkie okażą się istotne a sprawy partnerów priorytetowe. W piątek sekstyl Merkurego w przeciwległym Koziorożcu do Neptuna w życzliwych Rybach wzmocni intuicję, to dobry moment na kontakt ze sztuką, warto wybrać się teatru, kina lub na koncert. W piątek i sobotę Księżyc w życzliwym Skorpionie rozpali emocje, zakochani znajdą czas na pełne namiętności randki. W niedzielę Księżyc w optymistycznym Strzelcu zachęci do aktywności na świeżym powietrzu.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Raka 22 – 28 stycznia 2024

W poniedziałek Księżyc w Bliźniętach sprawi, że poczujecie się trochę wyobcowani, ale we wtorek i środę, podczas tranzytu Księżyca przez wasz znak, odzyskacie rezon i dobrze poczujecie się we własnej skórze. We wtorek Wenus zawita do przeciwległego Koziorożca, zaczniecie więc przyciągać do siebie osoby życzliwe, do niektórych Raków w najbliższym czasie uśmiechnie się miłość i chociaż będzie mało wylewna, ale za to trwała. W czwartek rano Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Lwa, pod wieczór znajdzie się w pełni, do której dojdzie w kwadraturze do Jowisza, emocje wzbudzi stan finansowy, możecie otrzymać dotację, pożyczkę, uzyskacie profity z działalności społecznej lub przyjaciele obdarzą was prezentami – oczekiwać jednak będziecie więcej, niż otrzymacie. Od czwartku do 18 lutego pozostaniecie pod wpływem harmonijnego aspektu Jowisza do Saturna, co pozwoli ugruntować międzynarodowe przyjaźnie. W piątek Merkury znajdzie się w koniunkcji z bojowym Marsem w przeciwległym Koziorożcu, niektóre Raki stoczą z partnerami zaciekłą walkę na argumenty. W niedzielę Księżyc w życzliwej Pannie skłoni do zaprowadzenia porządku w swoim otoczeniu, sektyl Wenus do Saturna umocni związki oparte na rzetelnej współpracy, natomiast trygon Merkurego do Urana pozwoli zabłysnąć intelektem w gronie przyjaciół.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!