Archiwum kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 28 listopada – 4 grudnia 2022

W poniedziałek i wtorek emocje wzbudzą starania, aby w sposób rzetelny zarządzać wspólnymi finansami, zwłaszcza we wtorek, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, postanowicie zrezygnować ze zbyt kosztownych wydatków. Trygon Marsa do Saturna skłoni niektóre osoby do starań o długotrwały kredyt lub dotację, okażą się w tym bardzo skuteczne. W środę i czwartek Księżyc w życzliwych Rybach poprawi wam nastrój, niektóre Raki wybiorą się w podróż, zapragną zrealizować swoje marzenia lub zajmą się twórczością, chociaż kwadratura Merkurego do Neptuna może pokrzyżować im plany – coś okaże się mało zrozumiałe lub pojawi się nieporozumienie z wykonawcami zleceń. Opozycja Wenus do Marsa rozbudzi zmysły i skłoni do flirtu lub małego „skoku w bok”. Piątek, sobota i niedzielny poranek, pomimo weekendu, okażą się bardzo pracowite, do aktywności oraz intensywnego działania skłoni was pobyt Księżyca w znaku Barana, natomiast sekstyl Wenus do Saturna wpłynie na ograniczenie przyjemności, zachęci natomiast do kontaktu z osobami, na których możecie polegać w trudnej sytuacji. W niedzielę po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Byka, zapragniecie spotkać się z przyjaciółmi lub osobami, podzielającymi wasze zainteresowania, ale napięty aspekt Wenus do Neptuna uświadomi wam, że nie wszyscy w otoczeniu są szczerzy lub zrozumiecie, że w stosunku do osób, na których wam zależy, brakuje wam obiektywizmu, może warto zdjąć z oczu różowe okulary.

Horoskop tygodniowy dla Raka 21 – 27 listopada 2022

W poniedziałek, dopóki Księżyc przebywa w towarzyskiej Wadze, skierujecie uwagę na relacje w ważnych dla was związkach, niektóre Raki odczują przemożną potrzebę uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych. Nadal pozostaniecie pod wpływem niezwykle korzystnego aspektu Słońca z dobroczynnym Jowiszem, co rozbudzi optymizm i potrzebę ekspansji, rzucicie się w wir pracy, nie zapominając jednak o uczuciach i rozmowach o miłości, do czego skłoni koniunkcja Merkurego z Wenus. Wieczorem Księżyc zawita do życzliwego Skorpiona, znaczenia nabiorą silne uczucia, ogarną was wspomnienia. Następnego dnia Słońce zmieni znak, wkroczy do Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym zwrócicie szczególną uwagę na poprawę zdrowia, niektóre Raki zaczną intensywnie poszukiwać pracy lub nowych zleceń, pomogą wam w tym układy towarzyskie i rozmowy z życzliwymi osobami. W środę wieczorem Księżyc również wejdzie do pozytywnego Strzelca i znajdzie się w nowiu – w najbliższym czasie warto rozpocząć międzynarodowy projekt edukacyjny lub przedsięwzięcie, które przyczyni się do poprawy zdrowia. W sobotę Księżyc w przeciwległym Koziorożcu skłoni do koncentracji emocji i bardziej zdystansowanego podejścia do uczuć, jednak w niedzielę koniunkcja Księżyca z Plutonem przypomni traumatyczne wydarzenia z przeszłości, niektóre Raki uświadomią sobie, że mają tendencję do wchodzenia w toksyczne związki.

Horoskop tygodniowy dla Raka 14 – 20 listopada 2022

W poniedziałek rano trygon Księżyca w waszym znaku do dobroczynnego Jowisza nastawi was optymistycznie do samych siebie i do całego świata, po południu Księżyc zawita do rozrywkowego Lwa, poprawi się poczucie własnej wartości i wiara w to, że poradzicie sobie finansowo, sekstyl Merkurego do Plutona w przeciwległym Koziorożcu ułatwi zrozumienie tego, co wam służy w życiu a czego (lub kogo) należy się pozbyć. We wtorek trygony Wenus i Słońca w życzliwym Skorpionie do Jowisza i Neptuna w Rybach zapewnią dobre samopoczucie, uwznioślające uczucia i zdobycie bezcennej duchowej wiedzy. W środę Merkury w trygonie do Jowisza sprzyja nauce i podróżom, zarówno tym rzeczywistym, jak i mentalnym, Tego samego dnia Wenus zmieni znak i wkroczy do Strzelca, odzyskacie więc radość życia i potrzebę miłości, następnego dnia podąży za nią Merkury, co jeszcze bardziej wzmocni potrzebę kontaktów międzyludzkich. W czwartek po południu Księżyc wejdzie do życzliwej Panny, staniecie się pracowici i bardziej ruchliwi, energia was będzie rozpierać. W sobotę około południa Księżyc zawita do towarzyskiej Wagi, dobrze poczujecie się z bliskimi i przyjaciółmi we własnym domu. W niedzielę ktoś zaskoczy was nieprzyjemnie, dowiecie się o plotkach, które psują wam opinię, przyczyni się do tego napięty aspekt między Marsem a Neptunem, również praktyki duchowe lepiej odłożyć na inny dzień.

Horoskop tygodniowy dla Raka 7 – 13 listopada 2022

Dla Raków to będzie wyjątkowo emocjonujący weekend ze względu na wtorkowe zaćmienie Księżyca w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem w życzliwym Byku, w opozycji do Słońca, Wenus i Merkurego oraz w kwadraturze do ograniczającego Saturna – niektóre Raki zostaną postawione w obliczu konieczności zmiany sposobu myślenia i postrzegania rzeczywistości, okaże się, że trzeba zrezygnować z tego, co wydawało się niezmienne, a także bezpieczne i otworzyć się na to, czego przewidzieć się nie da, korzyścią z tego doświadczenia okaże się poszerzenie świadomości. Zmiany dotyczyć mogą zarówno świata wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Napięcie utrzyma się przez większość tygodnia, ponieważ w środę Słońce znajdzie się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana, przyjaciele, kochankowie lub dzieci staną się przyczyna emocjonalnego wzburzenia, tego dnia po południu Księżyc wejdzie do znaku Bliźniąt, kierując uwagę na karierę i kontakty ze współpracownikami. W czwartek Merkury w kwadraturze do Saturna wprowadzi utrudnienia w komunikacji, zwłaszcza w sprawach związanych z edukacją dzieci, jednocześnie trygon Wenus do Neptuna wpłynie na rozwój intuicji, odwołacie się do wyższych wartości. W piątek Słońce utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem, natomiast Księżyc znajdzie się w koniunkcji z walecznym Marsem, który podąża w złym kierunku, ponieważ się cofa, niektóre Raki przekonają się, że mają więcej ukrytych wrogów niż przypuszczali, inne zrozumieją, że są dla samych siebie największymi wrogami. W nocy z piątku na sobotę Księżyc wejdzie do waszego znaku, natomiast Wenus utworzy sekstyl z transformującym Plutonem w przeciwległym Koziorożcu, zakochane Raki ogarnie silna namiętność, natomiast osoby podążające drogą rozwoju osobistego uświadomią sobie swoją ciemną stronę.