Archiwum kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryby 1 – 7 kwietnia 2024

Drugi dzień Świąt Wielkanocnych wiele osób spędzi w towarzystwie wypróbowanych przyjaciół, na co wpłynie tranzyt Księżyca przez życzliwego Koziorożca. Od wtorku do czwartku pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Wenus z Neptunem w waszym znaku, to spotkanie dwóch planet symbolizujących pozytywne uczucia, empatię i chęć bezinteresownej pomocy, ogarną was uczucia wyższe i marzenia o wyjątkowej, romantycznej a czasem wyidealizowanej miłości. W środę przed południem Księżyc wejdzie do znaku Wodnika, co pozwoli złapać kontakt z tłumionymi emocjami, które chcą zostać dostrzeżone i zaakceptowane. W piątek rano Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Barana, od razu utworzy sekstyl z Plutonem w Wodniku, uświadomicie sobie swoje najgłębsze potrzeby, tego samego dnia po południu Księżyc zawita do waszego znaku, weekend warto poświęcić sobie. W niedzielę po południu Księżyc wejdzie do aktywizującego Barana, co was rozrusza i skłoni do działania.

Zobacz talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 1 – 7 kwietnia 2024

Poniedziałek Wielkanocny niektóre Wodniki spędzą w samotności lub w niewielkim gronie, na co wpłynie tranzyt Księżyca przez zachowawczego Koziorożca. Od wtorku do czwartku Wenus w koniunkcji z Neptunem w znaku Ryb rozwinie kreatywność, oddacie się marzeniom, zapragniecie doświadczyć czegoś wyjątkowego, ale uważajcie na finanse, bo łatwo będzie ulec manipulacji. W środę przed południem Księżyc zawita do waszego znaku, co poprawi samopoczucie i doda pewności siebie. W piątek z samego rana Wenus opuści rozmarzone Ryby i wejdzie do życzliwego Barana, od razu znajdzie się w harmonijnym aspekcie z przebywającym w waszym znaku Plutonem, aura się zmieni, ogarnie was namiętność i potrzeba silnych emocjonalnych przeżyć, tego samego dnia po południu Księżyc wejdzie do Ryb, staniecie się bardziej empatyczni, gotowi wyczuć ukryte emocje innych ludzi, ale też skłonni do większych wydatków. W niedzielę po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Barana, co wpłynie na wzrost aktywności.

Zobacz talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 1 – 7 kwietnia 2024

W świąteczny poniedziałek Księżyc w waszym znaku pozwoli spędzić czas tak, jak sobie tego życzycie. Od wtorku do czwartku koniunkcja Wenus z Neptunem w życzliwych Rybach sprawi, że zaczniecie dzielić się swoimi uczuciami z rodzeństwem, wzrośnie empatia i potrzeba duchowych przeżyć. W środę przed południem Księżyc wejdzie do Wodnika, z chęcią wybierzecie się na zakupy szukając czegoś oryginalnego. W piątek rano Wenus opuści przyjazne Ryby i wejdzie do Barana, od razu utworzy sekstyl z Plutonem, uczucia staną się bardziej pragmatyczne, ale nadal podporządkowane skrytym namiętnościom, na potrzeby domu i bliskich nie pożałujecie grosza, tego samego dnia po południu Księżyc wejdzie do życzliwych Ryb, co wpłynie na zmienność nastrojów. W niedzielę po południu Księżyc zawita do znaku Barana, resztę dnia spędzicie aktywnie w towarzystwie bliskiej rodziny.

Zobacz talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 1 – 7 kwietnia 2024

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych pozostaniecie w poczuciu braku i niedosytu, ten nastrój poprawi odpoczynek i uwolnienie się od poczucia odpowiedzialności. Od wtorku do czwartku działać na was będzie koniunkcja Wenus z Neptunem w rozmarzonych Rybach, to dobry moment, aby zagłębić się w medytacje, wzbudzić w sobie uczucia wyższe i zatroszczyć się o potrzeby domowników. W środę przed południem Księżyc zawita do życzliwego Wodnika, staniecie się bardziej mobili i komunikatywni. W piątek rano Wenus opuści nostalgiczne Ryby i wejdzie do życzliwego Barana, tworząc od razu sekstyl z władczym Plutonem w życzliwym Wodniku, aby zdobyć to, na czym wam zależy będziecie zdolni do większych wyrzeczeń, tego samego dnia po południu Księżyc wejdzie do Ryb, co rozstroi was emocjonalnie, w czasie weekendu warto znaleźć czas na dobry film lub ciekawą lekturę. W niedzielę po południu Księżyc zawita do życzliwego Barana, z chęcią wyjdziecie na spacer zaczerpnąć świeżego powietrza.

Zobacz talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 1 – 7 kwietnia 2024

Drugi dzień Świąt Wielkanocnych spędzicie odwiedzając krewnych i sąsiadów, na co wskazuje pobyt Księżyca w obowiązkowym Koziorożcu. Od wtorku do czwartku Wenus w koniunkcji z Neptunem w życzliwych Rybach skłoni do twórczej aktywności, oddacie się z uczuciowym zaangażowaniem swojemu hobby, odczujecie głęboką wdzięczność za to, co macie, zwłaszcza dzieci wzbudzą głębsze i bardziej wzniosłe uczucia. W środę przed południem Księżyc wejdzie do znaku Wodnika, rodzina i przyjaciele staną się najważniejsi. W piątek z samego rana Wenus opuści życzliwe Ryby i wejdzie do Barana, od razu utworzy harmonijny aspekt z Plutonem, władcą waszego znaku, uczucia staną się bardziej zdecydowane i zaborcze, ktoś rozbudzi waszą namiętność, tego samego dnia po południu Księżyc wejdzie do przyjaznych Ryb, zapragniecie zrobić coś dla siebie, zajmiecie się twórczą aktywnością. W niedzielę po południu Księżyc zawita do znaku Barana, zatroszczycie się z zapałem o zdrowie swoje i najbliższych.

Zobacz talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Horoskop tygodniowy dla Wagi 1 – 7 kwietnia 2024

Księżyc w zachowawczym Koziorożcu sprawi, że drugi dzień Świąt Wielkanocnych z przyjemnością spędzicie w domu w niewielkim gronie. Od wtorku do czwartku pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Wenus, władczyni waszego znaku, z iluzorycznym Neptunem w nostalgicznych Rybach, co rozbudzi uczucia wyższe i sprawi, że gotowi będziecie zaopiekować się kimś, kto tego potrzebuje. W środę przed południem Księżyc wejdzie do życzliwego Wodnika, co was rozweseli i skłoni do twórczej inicjatywy. W piątek rano Wenus zmieni znak i wejdzie do Barana, tracąc swoją siłę i moc, od razu utworzy sekstyl z Plutonem, zrozumiecie, że nie wystarczy marzyć, trzeba walczyć o zdobycie tego, czego pragniecie, tego samego dnia po południu Księżyc wejdzie do Ryb, poczujecie się zagubieni w meandrach swoich uczuć. W niedzielę Księżyc zawita do przeciwległego Barana, wszystkie emocje skierujecie na relacje z partnerem, zapragniecie zaspokoić jego potrzeby.

Zobacz talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Horoskop tygodniowy dla Panny 1 – 7 kwietnia 2024

W Poniedziałek Wielkanocny Księżyc w życzliwym Koziorożcu pozwoli czerpać przyjemność z kontaktu z dziećmi oraz starszymi osobami w rodzinie. Od wtorku do czwartku koniunkcja Wenus z Neptunem w przeciwległych Rybach rozbudzi uczucia wyższe i potrzebę przeżycia romantycznych chwil z partnerami życiowymi, chociaż ich oczekiwania mogą wydać się wam niejasne i przesadzone. W środę przed południem Księżyc w Wodniku rozbudzi potrzebę zmiany nawyków żywieniowych, warto słuchać swojego ciała, ono nigdy się nie myli. W piątek rano Wenus opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do Barana, od razu utworzy harmonijny aspekt z Plutonem w Wodniku, zrozumiecie, że aby odzyskać dobre samopoczucie należy zrezygnować z tego co toksyczne i was uzależnia, chociaż sprawia przyjemność, tego samego dnia po południu Księżyc wejdzie do przeciwległych Ryb, możecie się poczuć trochę zagubieni i ulegać emocjonalnej manipulacji. W niedzielę po południu Księżyc zawita do znaku Barana, z energią zajmiecie się zarządzaniem wspólnym stanem posiadania.

Zobacz talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Horoskop tygodniowy dla Lwa 1 – 7 kwietnia 2024

Księżyc w Koziorożcu sprawi, że w Poniedziałek Wielkanocny zapragniecie zastosować dietę i zadbać o zdrowie. Od wtorku do czwartku pozostaniecie pod wpływem koniunkcji kochliwej Wenus z iluzorycznym Neptunem, co rozbudzi marzenia o nieograniczonym bogactwie i dostatku, znajdziecie się w krainie marzeń, z której nie chce się wychodzić. W środę przed południem Księżyc wejdzie do przeciwległego Wodnika, emocje więc skierujecie na związki i relacje partnerskie. W piątek rano Wenus opuści marzycielskie Ryby i wejdzie do życzliwego Barana, od razu utworzy sekstyl z Plutonem w opozycyjnym Wodniku, niektóre Lwy zrozumieją, że aby zdobyć miłość trzeba się o nią postarać, inne staną się obiektem namiętnych uczuć, tego samego dnia po południu Księżyc zawita do nostalgicznych Ryb, emocje staną się skomplikowane i trudne do zrozumienia. W niedzielę po południu Księżyc wejdzie do przyjaznego Barana, odzyskacie energię, pragmatyczne podejście do życia i chęć do działania.

Zobacz talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Horoskop tygodniowy dla Raka 1 – 7 kwietnia 2024

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych Księżyc, władca waszego znaku, znajdzie się w opozycyjnym Koziorożcu, będziecie więc skłonni robić „dobrą minę do złej gry”, aby zadowolić życiowych partnerów. Od wtorku do czwartku działać na was będzie koniunkcja Wenus z Neptunem w życzliwych Rybach, co rozstroi was uczuciowo i rozbudzi marzenia o miłości idealnej, znajdziecie ją za granicą, na uczelni lub w środowisku artystów. W środę przed południem Księżyc wejdzie do Wodnika, emocje staną się mało przewidywalne. W piątek rano Wenus opuści przyjazne Ryby i wejdzie do Barana, od razu dostanie się pod wpływ sekstylu z pożądliwym Plutonem, uczucia staną się burzliwe i namiętne, niektóre Raki zajmą się zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi, po południu tego samego dnia Księżyc wejdzie do życzliwych Ryb, odnajdziecie kontakt ze swoimi najgłębszymi uczuciami. W niedzielę po południu Księżyc zawita do Barana, zaczniecie przygotowywać się do czekających was od poniedziałku zawodowych wyzwań.

Zobacz talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 1 – 7 kwietnia 2024

W Poniedziałek Wielkanocny Księżyc w Koziorożcu wyciszy was emocjonalnie. Od wtorku do czwartku działać na was będzie koniunkcja Wenus z Neptunem w znaku Ryb, osoby zajmujące się zawodowo twórczością mogą liczyć na inspirację Muz, aspekt rozbudzi wyobraźnię, dobrze poczujecie się w atmosferze romantycznych uniesień i artystycznych wydarzeń. W środę przed południem Księżyc zawita do życzliwego Wodnika, dobrze wam pójdzie nauka, możecie liczyć na nagłe olśnienia, emocje rozbudzą planowane podróże. W piątek rano Wenus opuści nostalgiczne Ryby i wejdzie do życzliwego Barana, od razu znajdzie się w sekstylu do Plutona w Wodniku, niektóre Bliźnięta spotkają w gronie przyjaciół kogoś wartego grzechu, zapragniecie tę osobę zdobyć, po południu Księżyc zawita do rozmarzonych Ryb, poczujecie się trochę zagubieni i niepewni swoich uczuć. W niedzielę po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Barana, odzyskacie rezon i pewność siebie, spotkania z przyjaciółmi sprawią wam radość.

Zobacz talizmany i rytuały przyciągające pieniądze