Archiwum kategorii: Archiwum

Horoskop tygodniowy dla Ryb 6-12 czerwca 2022

Od poniedziałku do środy Księżyc w przeciwległym znaku Panny sprawi, że zaczniecie zajmować się sprawami innych ludzi, co jest dla was właściwie normą, bo lubicie pomagać, ale i tak wzbudzi to trochę frustracji. W czwartek i piątek Księżyc w Wadze zwróci uwagę na planowane inwestycje oraz finansowe przelewy pieniężne, które mogą być znaczne, szczególnie w czwartek, kiedy Księżyc ustawi się w opozycji najpierw do niecierpliwego Marsa a potem do Jowisza, powiększającego wszystko, z czym ma do czynienia. Transakcjom finansowym sprzyja również w sobotę trygon Merkurego do Plutona, z powodzeniem możecie dokonywać większych zakupów, zwłaszcza że koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem, do której dojdzie w niedzielę, może oznaczać nagłe wzbogacenie. Księżyc w życzliwym Skorpionie w czasie weekendu poruszy najgłębsze, ukryte pragnienia.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 6-12 czerwca 2022

W poniedziałek Saturn w waszym znaku zmieni bieg na wsteczny, powrócicie do wymagań i ograniczeń, jakie od jakiegoś czasu sobie narzucacie, wycofacie się natomiast na jakiś czas ze starań o osiągnięcie większego autorytetu. Od poniedziałku do środy Księżyc w Pannie skłoni do precyzyjnej i żmudnej pracy, za którą nie przepadacie, ale okaże się konieczna. W czwartek i piątek Księżyc w życzliwej Wadze sprawi, że będziecie się starać zachować bardzo dyplomatycznie w kontaktach z ludźmi, szczególnie obcokrajowcami, ale opozycja Księżyca do Marsa i Jowisza w Baranie wyzwoli brak cierpliwości wobec osób, które za wami nie nadążają. W czasie weekendu myśli krążyć będą wokół spraw zawodowych a także rodzinnych, trygon Merkurego do Plutona pozwoli zrozumieć problemy innych, zwłaszcza domowników, natomiast koniunkcja Wenus z rewolucyjnym Uranem, władcą waszego znaku, zapowiada zaskakujące wydarzenia w relacjach z ukochaną osobą, układ planet może również przynieść niektórym osobom nieoczekiwaną poprawę statusu materialnego, jednak Księżyc w Skorpionie skieruje uwagę na konieczność spłaty zobowiązań.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 6-12 czerwca 2022

Saturn, władca waszego znaku, zmieni w poniedziałek bieg na wsteczny, co zamanifestuje się większą niż zwykle finansową ostrożnością. W pierwszej połowie tygodnia Księżyc w życzliwej Pannie zachęci do nauki, dotyczy to głównie studentów zdających egzaminy, pozostałe Koziorożce zaczną planować nadchodzące wakacje, jeśli do tej pory tego nie zrobiły. W środę wieczorem Księżyc opuści przyjazną Pannę i wejdzie do towarzyskiej Wagi, w czwartek i piątek czeka was dużo pilnych spraw do załatwienia w kontakcie z innymi, szczególnie w czwartek, kiedy Księżyc ustawi się w opozycji do Marsa i Jowisza, stres może gonić stres. Jeszcze bardziej emocjonująco zapowiada się weekend, bowiem w sobotę Merkury utworzy trygon z Plutonem w waszym znaku, z pasją zaczniecie omawiać sprawy związane z waszym hobby, rozmowy z dziećmi dotyczyć mogą zasad i wymagań, uda się uzyskać posłuszeństwo, ale za cenę wywierania presji. W niedzielę natomiast Wenus w życzliwym Byku znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, niektóre Koziorożce zostaną ugodzone strzałą Amora, może się zdarzyć miłość od pierwszego wejrzenia, Księżyc w Skorpionie zadba o to, aby uczucie głęboko ukryć w sercu.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 6-12 czerwca 2022

Od poniedziałku do środy Księżyc w pracowitej Pannie skłoni do zajmowania się nudnymi obowiązkami, badaniami i wizytami u specjalistów, które od dłuższego czasu od siebie odsuwaliście, teraz wreszcie nadejdzie odpowiedni czas, aby się tym zająć. W czwartek i piątek Księżyc w życzliwej Wadze ożywi życie towarzyskie, zwłaszcza w czwartek, kiedy znajdzie się w opozycji do Marsa i Jowisza, zapragniecie spotkać się z przyjaciółmi lub zorganizować randkę w ekskluzywnym miejscu. Weekend natomiast przyniesie obniżenie nastroju z powodu tranzytu Księżyca przez znak Skorpiona, czekają też was zaskakujące wydarzenia, kiedy w sobotę Merkury w Byku utworzy trygon z wymagającym Plutonem, co u niektórych Strzelców zamanifestować się może problemami jelitowymi, innym przyniesie transformację i zmiany w sposobie myślenia, w sobotę natomiast koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem zaowocuje propozycją nietypowej pracy.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 6-12 czerwca 2022

Od poniedziałku do środy Księżyc w życzliwej Pannie sprawi, że ostro weźmiecie się do pracy, starając się nadrobić zaległości, nie zapomnicie jednak o spotkaniach z przyjaciółmi oraz osobami, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. W czwartek i piątek natomiast, podczas tranzytu Księżyca przez znak Wagi, zajmiecie się swoim stanem zdrowia, zwłaszcza w czwartek, kiedy Księżyc znajdzie się w opozycji do Marsa, władcy waszego znaku, oraz Jowisza. Niektóre Skorpiony postanowią nagle zrobić sobie wolne i wyjechać na wcześniejsze wakacje. Weekend okaże się ekscytujący, nie tylko dlatego, że do waszego znaku zawita Księżyc i staniecie się bardziej niż zwykle uczuciowi, ale również z powodu aspektów, jakie uczynią niektóre planety – w sobotę Merkury znajdzie się w trygonie do Plutona, waszego drugiego władcy, przynosząc ważne wiadomości  i wynikające z nich negocjacje, w których ostatnie słowo będzie do was należało, w niedzielę natomiast Wenus utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem w przeciwległym Byku, co sprawi, że niektórym Skorpionom serce zabije mocniej w obecności nowo poznanej osoby.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 6-12 czerwca 2022

Księżyc w pracowitej Pannie od poniedziałku do środy sprawi, że zapragniecie wycofać się z zewnętrznej aktywności i zajmiecie się własnymi potrzebami, ciało będzie wam wdzięczne, jeśli poświęcicie mu więcej czasu w SPA lub salonie piękności, albo zatroszczycie się o swoje zdrowie. W środę wieczorem Księżyc zawita do waszego znaku, wpływając pozytywnie na nastrój i samopoczucie, w czwartek czeka was wiele emocjonujących spotkań, co zapowiada opozycja Księżyca najpierw do Marsa a następnie do Jowisza, niektóre Wagi zdecydują się zasięgnąć porady prawnika, inne postanowią skorzystać z oferty „last minute” i wybrać się w niesamowitą i ekscytującą podróż, czemu sprzyja również koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem, do której dojdzie w niedzielę w znaku Byka. W czasie weekendu pobyt Księżyca w Skorpionie oraz trygon Merkurego do Marsa zapowiadają rodzinne dyskusje na temat wspólnego budżetu, pojawi się pomysł inwestowania w nieruchomości.

Horoskop tygodniowy dla Panny 6-12 czerwca 2022

W poniedziałek rano Księżyc wejdzie do waszego znaku i pozostanie w nim do środy wieczorem, to idealny czas, aby zająć się swoimi sprawami, uporządkować wszystko, co tego wymaga, zająć się stanem zdrowia oraz sposobem odżywiania, będziecie w tych dniach kompetentni i skuteczni w każdej dziedzinie. W czwartek i piątek, podczas pobytu Księżyca w znaku Wagi, skupicie się na relacjach, które mogą wpłynąć na powiększenie stanu posiadania, opozycje Księżyca do Marsa i Jowisza skłonią do intensywnej aktywności i podjęcia szybkich decyzji dotyczących finansów oraz planowanych inwestycji. W czasie weekendu Księżyc w życzliwym Skorpionie skłoni do głębokich rozmyślań, szczególnie że w sobotę Merkury utworzy trygon do potężnego Plutona, sprzyjając transformacji światopoglądowej i zachęcając do podejmowania życiowych decyzji, natomiast w niedzielę koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem zapowiada zaskakujące wydarzenia związane z sytuacją międzynarodową lub zachęcające do wyjazdów zagranicznych.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 6-12 czerwca 2022

W poniedziałek rano Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Panny, w której pozostanie aż do środy, zapragniecie więc uporządkować sprawy związane ze stanem posiadania. Przebywający w przeciwległym znaku Wodnika Saturn zmieni bieg na wsteczny, ograniczenia ze strony partnerów osobistych lub biznesowych trochę się poluzują, ale to nie znaczy, że znikną, natomiast przez kilka nadchodzących miesięcy macie czas, aby wprowadzić w swoje życie trochę więcej porządku i odpowiedzialności. W czwartek i piątek Księżyc w życzliwej Wadze przyczyni się do większej mobilności, opozycja do Marsa i Jowisza zachęci do nauki lub podróżowania, niektóre Lwy z dnia na dzień zdecydują się na krótki wakacyjny wypad. Zaskakująco zapowiada się weekend, gdy w piątek Merkury utworzy trygon z Plutonem a w niedzielę Wenus znajdzie się w koniunkcji z Uranem – niektóre Lwy otrzymają nagle i niespodziewanie propozycję intratnej pracy, wymagającej jednak podjęcia trudnych decyzji, Księżyc w znaku Skorpiona wzbudzi ukryte lęki i wątpliwości.

Horoskop tygodniowy dla Raka 6-12 czerwca 2022

Słońce obecnie przebywa w Bliźniętach, co osłabia energetycznie osoby spod znaku Raka, warto więc w tym czasie skorzystać z okazji i wybrać się na urlop tuż przed sezonem, aby korzystać ze zniżek i naładować akumulatory. Od poniedziałku do środy Księżyc w życzliwej Pannie sprzyja podróżom i wymianie informacji, chociaż możecie być zbyt krytyczni wobec otoczenia. Czwartek i piątek – czas pobytu Księżyca w towarzyskiej Wadze – zapowiada mnóstwo ustaleń, dyskusji i spotkań, dotyczących zarówno spraw rodzinnych, jak i zawodowych, będziecie skłonni do szybkiego działania, szczególnie w sprawach dotyczących edukacji oraz wyjazdów zagranicznych, do czego skłoni opozycja Księżyca do Marsa i Jowisza w Baranie. Jeszcze bardziej dynamicznie zapowiada się weekend, kiedy Księżyc tranzytował będzie życzliwego Skorpiona, jednocześnie w sobotę Merkury ustawi się w trygonie do charyzmatycznego Plutona, natomiast w niedzielę Wenus znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem – przyjaciele was zaskoczą swoimi zwierzeniami, czekają was bliskie i szczere rozmowy, poznacie cudze tajemnice.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 6-12 czerwca 2022

Słońce w waszym znaku zapewnia dużą dozę energii i wpływa na poprawę samopoczucia, możecie więc spodziewać się w tym tygodniu, głównie w jego pierwszej połowie, dobrego nastroju i dużego dystansu do rzeczywistości. Tranzyt Księżyca przez znak Panny od poniedziałku do środy wpłynie na potrzebę uporządkowania spraw domowych, chętnie zabierzecie się za sprzątanie oraz drobne naprawy, wymagające precyzji. W czwartek i piątek Księżyc w życzliwej Pannie zachęci do towarzyskiej aktywności oraz zajmowania się ulubionym hobby, czas sprzyja randkom i otwarciu się na wszystko, co sprawia przyjemność. Weekend natomiast zapowiada się bardzo energetycznie, bowiem w sobotę Merkury utworzy trygon z transformującym Plutonem, natomiast w niedzielę dojdzie do koniunkcji Wenus z Uranem, uważajcie na wszystko, co wkładacie do ust, dotyczy to zarówno pożywienia, jak i słów. Niektóre Bliźnięta doświadczą silnych emocjonalnych przeżyć, które wpłyną na sposób postrzegania rzeczywistości.