Archiwum kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 23-29 maja 2022

Tranzyt Księżyca przez znak Ryb skieruje uwagę na sprawy finansowe, niektóre Wodniki staną się nadmiernie szczodre. Sekstyl Słońca do Jowisza przyczyni się do osiągnięcia sukcesów w nauce oraz w sprawach międzynarodowych. Powrót Merkurego do znaku Byka pozwoli ponownie przemyśleć problemy rodzinne oraz sprawy związane z zakupem nieruchomości. We wtorek korzystny aspekt Wenus do Saturna w waszym znaku ułatwi nawiązanie relacji, która ma szansę przekształcić się w stabilny i długotrwały związek. W środę Mars opuści emocjonalne Ryby i wejdzie do znaku Barana, w którym jest wyjątkowo mocny, staniecie się więc znacznie bardziej asertywni i konkretni w wyrażaniu swojej woli, pobyt Księżyca w tym znaku wpłynie jeszcze bardziej na zwiększenie mobilności oraz aktywności. W środę i czwartek pozostaniecie pod wpływem trygonu Merkurego do Plutona, wzrośnie pomysłowość, transformacji ulegnie sposób wyrażania się. W piątek napięty aspekt Wenus do Plutona może stać się przyczyną rozczarowania, niektóre Wodniki dostaną się pod zgubny wpływ osoby przebiegłej i bezwzględnej. Następnego dnia Wenus zmieni znak i wejdzie do Byka, którym włada, ma więc szansę wykazać się pełnią swoich możliwości, poczujecie się akceptowani i kochani przez domowników i członków swojej rodziny. W sobotę koniunkcja Księżyca z nieprzewidywalnym Uranem zaowocuje zaskakującą sytuacją, mającą wpływ na relacje z matką. W niedzielę koniunkcja Marsa z Jowiszem w Baranie wpłynie na intensywność kontaktów międzynarodowych.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 16-22 maja 2022

Zaćmienie Księżyca w znaku Skorpiona, mające miejsce w poniedziałek rano, może zdestabilizować sytuację w pracy, już po południu jednak, kiedy Księżyc wejdzie do życzliwego Strzelca, łatwiej będzie nawiązać porozumienie w duchu przyjaźni. W środę powinniście opanować silną potrzebę wydawania pieniędzy, chyba że podążacie za marzeniami i realizujecie plany, które powstały dawno temu. W środę po południu Księżyc wejdzie do Koziorożca, poczujecie się skoncentrowani na sprawach prywatnych i zawodowych ukrytych przed otoczeniem. Sekstyl Merkurego do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie w czwartek i piątek, sprzyja planowaniu podróży, szczególnie jeśli wybieracie się ponownie w miejsce, które już kiedyś was zachwyciło, trygon Słońca do Plutona natomiast obdarzy was silną motywacją do przeprowadzenie swojej woli, zwłaszcza w sprawach dotyczących domu i rodziny. W piątek po południu Księżyc zawita do waszego znaku, w czasie weekendu poczujecie wiatr w żagle i potrzebę zajmowania się tym, co dla was ważne. W sobotę Słońce opuści znak Byka i wkroczy do życzliwych Bliźniąt, staniecie się kreatywni, twórczy i gotowi do współpracy, która przyniesie wymierne korzyści, Merkury „w sercu” Słońca pozwoli wymyślić coś spektakularnego, co już się kiedyś sprawdziło.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 9-15 maja 2022

Księżyc w przeciwległym znaku Lwa zachęci w poniedziałek do spotkań z osobami, z którymi lubicie spędzać czas i dobrze się zabawić, dodatkowo sekstyl Słońca do Marsa sprawi, że nie będziecie liczyć się z kosztami. We wtorek Merkury w życzliwych Bliźniętach zmieni bieg na wsteczny, niektóre plany i pomysły trzeba będzie zweryfikować, do 23 maja macie czas na wprowadzenie kreatywnych poprawek, unikajcie natomiast w tym czasie rozpoczynania nowych projektów. We wtorek i środę Księżyc w Pannie skłoni do zaplanowania przyszłych wydatków oraz inwestycji. W środę dobroczynny Jowisz zmieni znak i wejdzie do przyjaznego Barana, staniecie się znacznie bardziej mobilni, do 29 października czeka was wiele podróży, warto w tym czasie rozpocząć naukę nowego kierunku studiów. W czwartek i piątek Księżyc w Wadze zachęci do nawiązywania kontaktów międzynarodowych. W sobotę po południu Księżyc zawita do znaku Skorpiona, w czasie weekendu pochłoną was zawodowe problemy, okaże się, że pracy w najbliższej przyszłości będzie znacznie więcej niż planowaliście, ale z korzyścią dla sytuacji finansowej, co sugerują aspekty Słońca do Saturna w waszym znaku oraz Neptuna w Rybach.