Archiwum kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 27 czerwca – 3 lipca 2022

Księżyc w życzliwych Bliźniętach zapewni wam w poniedziałek mnóstwo rozrywek, spotkań towarzyskich i rozmów o rodzinie i emocjach, szczególnie rano, gdy znajdzie się w koniunkcji z Merkurym. Sekstyl Marsa do Saturna w waszym znaku sprawi jednocześnie, że staniecie się bardzo ambitni i nieugięci w swoich wymaganiach. We wtorek po południu Księżyc wejdzie do znaku Raka a następnego dnia dojdzie do nowiu w kwadraturze do Jowisza – niektóre Wodniki otrzymają propozycję lukratywnej pracy lub zlecenie, na którym można sporo zarobić, będzie jednak wymagać sporej pracy lub nauczenia się czegoś nowego. Sekstyl Wenus do Jowisza zapewni dobry kontakt z obcokrajowcami oraz miło spędzony czas. W piątek Księżyc zawita do przeciwległego znaku Lwa, sprawy partnera okażą się priorytetowe, jednocześnie Mars utworzy napięty aspekt z Plutonem, co może doprowadzić do konfliktu – jeśli dążycie do porozumienia, starajcie się ważne rozmowy przeprowadzić w sobotę, gdy Merkury znajdzie się w sekstylu z Marsem, ponieważ w niedzielę kwadratura Merkurego z Neptunem tylko pogłębi brak zrozumienia, uważajcie też na pieniądze, bo ktoś może was oszukać.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 20-26 czerwca 2022 

W poniedziałek Księżyc w Rybach wzbudzi niepokój o finanse, zwłaszcza wieczorem, gdy znajdzie się w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem, poczujecie się jak we mgle a pieniądze zaczną przeciekać między palcami, sekstyl Merkurego do Jowisza mówi jednak, że nie macie się o co martwić, czekają was bowiem okazje związane z międzynarodowymi umowami, które poprawią sytuację. We wtorek Słońce opuści życzliwy znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym powinniście zwrócić większą uwagę na stan zdrowia oraz normalizację rodzinnych relacji, tego samego dnia trygon Wenus do Plutona rozbudzi ukryte namiętności. Od wtorku do czwartku Księżyc w nadaktywnym Baranie skłoni do intensywnego działania, przemieszczania się i przekazywania informacji. W czwartek Wenus opuści Byka i wejdzie do przyjaznych Bliźniąt, w najbliższym czasie możecie liczyć na nawiązanie wielu przelotnych romansów. Od czwartku po południu do sobotniej nocy Księżyc w Byku pozwoli poczuć się pewnie, chociaż piątkowy wieczór nie będzie należał do spokojnych ze względu na koniunkcję Księżyca z Uranem. W niedzielę Księżyc w życzliwych Bliźniętach pozwoli odetchnąć i zając się tym, co sprawia przyjemność.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 13-19 czerwca 2022

Do przyjaznych Bliźniąt, w których przebywa już Słońce, w poniedziałek zawita planeta Merkury, co wpłynie na wzrost kreatywności i pomysłowości oraz ułatwi komunikację pod każdym względem. Pełnia Księżyca, do której dojdzie w życzliwym Strzelcu, uświadomi wam jasno na kogo z przyjaciół możecie liczyć, życie towarzyskie ruszy pełną parą, telefon będzie się urywał a popularność wzrośnie. W środę Księżyc w Koziorożcu trochę ostudzi zapał, zajmiecie się zawodowymi wyzwaniami i budowaniem kariery, co ułatwi trygon Słońca do przebywającego w waszym znaku Koziorożca, natomiast napięty aspekt Słońca do Neptuna ostrzega przed łatwowiernością w dziedzinie finansów, nie pozwólcie się nabić w butelkę, unikajcie też nadmiernej hojności, bo ktoś może to bezwzględnie wykorzystać. W piątek i sobotę Księżyc w waszym znaku przypomni o wszystkim, co ważne, kwadratura Księżyca z Uranem wywoła rodzinne waśnie, w sobotę wieczorem, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Saturnem w waszym znaku, poczujecie się zmęczeni i wyczerpani. W niedzielę Księżyc w Rybach sprawi, że w sprawach zarówno uczuciowych, jak i finansowych poczujecie się jak ryba, która płynie do przodu i do tyłu jednocześnie, na co wpłyną sprzeczne aspekty, jakie utworzy Wenus z ograniczającym Saturnem i szczodrym, ale zwodniczym Neptunem – wobec niektórych osób staniecie się hojni, wobec innych skąpi.