Archiwum kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika na 4 – 10 grudnia 2023

Od poniedziałku do środy Księżyc w Pannie skupi uwagę na naprawie zepsutych sprzętów, zwłaszcza kuchennych, może to wiązać się z dodatkowymi kosztami. Jeszcze w poniedziałek przez część dnia działać na was może kwadratura Wenus do Plutona, co utrudni kontakty towarzyskie i zawodowe, pod wieczór planeta miłości i dostatku zmieni znak i wejdzie do Skorpiona, do czwartku pozostaniecie pod wpływem harmonijnego aspektu, jaki utworzy ze stabilizującym Saturnem, w przypadku zakupów zdecydujecie się na przedmioty trwałe i ponadczasowe. W środę późnym popołudniem Księżyc wejdzie do życzliwej Wagi, co rozkręci życie towarzyskie. W piątek trygon Merkurego do Jowisza usprawni komunikację, pomoże w nauce i kontaktach międzynarodowych. W czasie weekendu Księżyc w Skorpionie sprawi, że podejdziecie do spraw rodzinnych i zawodowych w sposób emocjonalny, w niedzielę opozycja Wenus do Jowisza sprzyja świętowaniu i dobrej zabawie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wodnik 27 listopada – 3 grudnia 2023

Pełnia Księżyca, do której dojdzie w poniedziałek w życzliwych Bliźniętach, w opozycji do Marsa w koniunkcji ze Słońcem, rozbudzi emocje w związkach miłości oraz przyjaźni, artyści przeżyją kryzys twórczy, mogą też pojawić się nieporozumienia w rozliczeniach finansowych, na co wpłynie kwadratura Merkurego do Neptuna. W środę rano Księżyc wejdzie do uczuciowego Raka, poczujecie się mniej stabilni uczuciowo, zwłaszcza w kontaktach z członkami rodziny, szczególnie w piątek po południu, gdy Księżyc znajdzie się w opozycji do Plutona – zaraz potem jednak Księżyc zmieni znak i wejdzie do przeciwległego Lwa, emocje skoncentrujecie na relacjach partnerskich, negocjacjach i umowach. Również w piątek Merkury opuści życzliwego Strzelca i wejdzie do pragmatycznego Koziorożca, następnego dnia znajdzie się w harmonijnym aspekcie ze stabilizującym Saturnem, staniecie się bardziej oszczędni zarówno w finansach, jak i w wypowiedziach, co okaże się dla was korzystne. W niedzielę kwadratura Wenus do transformującego Plutona rozbudzi ukryte namiętności, pojawi się namiętność a także niezgoda na toksyczne relacje.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 20 – 26 listopada 2023

Pierwsza połowa tygodnia minie pracowicie, dużo wysiłku włożycie w pozbycie się toksycznych myśli i przekonań, zakotwiczonych głęboko w podświadomości, przyczyni się do tego koniunkcja Słońca z Marsem w sekstylu do podstępnego Plutona. Po południu Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Ryb, od razu zetknie się z ograniczającym Saturnem, pojawią się obawy o przyszłość finansową, na szczęście szybko miną, bo nic wam w tej dziedzinie nie grozi, pod warunkiem, że zachowacie rozsądek i umiar w wydatkach. W środę Słońce wkroczy do życzliwego Strzelca, od razu jednak znajdzie się w napiętym aspekcie z Saturnem, niepokój się pogłębi, bo ktoś z przyjaciół zechce was wykorzystać finansowo, należy zachować spokój. Tego samego dnia późnym popołudniem Księżyc wejdzie do życzliwego Barana, co pobudzi do działania i uczyni was bardziej mobilnymi. W piątek również Mars wkroczy do życzliwego Strzelca, także utworzy kwadraturę z Saturnem, odczujecie presję i nacisk ze strony przyjaciół, tym bardziej należy wykazać się stanowczością i asertywnością. W piątek wieczorem Księżyc wejdzie do znaku Byka, weekend najchętniej spędzicie w domowych pieleszach, przygotowując pyszne dania.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!