Archiwum kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 28 listopada – 4 grudnia 2022

Poniedziałek i wtorek spędzicie bardzo aktywnie, zajmując się własnymi potrzebami, na co wpłynie tranzyt Księżyca przez wasz znak, również korzystne aspekty Saturna w waszym znaku do Marsa i Merkurego sprawią, że okażecie się bardzo szybcy, pomysłowi i skuteczni, zwłaszcza w sprawach zawodowych, wymagających dobrej organizacji pracy i planowania. W środę i czwartek Księżyc w Rybach skieruje uczucia na rozwój sfery duchowej, nie zapomnicie jednak o finansach, zwłaszcza we wtorek, kiedy Księżyc koniunkcją uruchomi kwadraturę Merkurego do zwodniczego Neptuna – nie pozwólcie się oszukać, pilnujcie swoich finansów, bo ktoś może wykorzystać waszą dobrą wolę. Opozycja Wenus do Marsa rozbudzi w was potrzebę doznań erotycznych, zyskania popularności i uznania w oczach przyjaciół. Od piątku do niedzieli rano Księżyc w życzliwym Baranie wpłynie na większą niż zwykle mobilność i ruchliwość, Wenus w sekstylu do Saturna w waszym znaku sprawi, że postawicie na bezpieczeństwo i trwałość w związkach, również przyjacielskich. W niedzielę po południu Księżyc zawita do spokojnego Byka, przyjemność wam sprawi przebywanie w domu, przygotowanie wymyślnego obiadu i ogólnie rzecz biorąc odpoczynek w gronie rodzinnym, kwadratura Wenus do Neptuna ostrzega jednak przed niepotrzebnymi wydatkami na potrzeby osób, które nie są tego warte.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 21 – 27 listopada 2022

W poniedziałek trygon Słońca do Jowisza wpłynie pozytywnie na finanse, Księżyc w Wadze ułatwi nawiązanie kontaktu z osobami, które będą miały wpływ na poprawę waszych zarobków, niektóre Wodniki mają szansę awansować lub otrzymać ekstra premię. Wieczorem Księżyc wejdzie do znaku Skorpiona, emocje wzbudzą zawodowe wyzwania, zwłaszcza we wtorek, kiedy Księżyc znajdzie się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana, władcy waszego znaku. We wtorek Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym energię skierujecie na rozwój przyjaźni i nawiązanie korzystnych relacji towarzyskich, warto zwrócić na to uwagę w pierwszej połowie tygodnia, ponieważ komunikatywny Merkury znajdzie się w koniunkcji z reprezentującą dobre związki Wenus. W środę wieczorem Księżyc również zawita do życzliwego Strzelca i w tym znaku dojdzie do nowiu, zapowiadającego początek projektu realizowanego w gronie osób podzielających wasze zainteresowania lub nawiązanie przyjaźni, która przyniesie profity w przyszłości. W piątek Księżyc wejdzie do sumiennego Koziorożca, w czasie weekendu postanowicie odpocząć, aby naładować akumulatory, ale obowiązki zawodowe nie pozwolą w pełni się zrelaksować, zwłaszcza we niedzielę, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, możecie poczuć się wyczerpani nadmiarem pracy.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 14 – 20 listopada 2022

W poniedziałek rano niektóre Wodniki otrzymają premię, podwyżkę lub intratne zlecenie, do czego przyczyni się trygon Księżyca do Jowisza, co znacznie poprawi samopoczucie. Po południu Księżyc zawita do przeciwległego Lwa, zaczniecie mieć tendencje do identyfikowania się z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, sekstyl Merkurego do Plutona pozwoli łatwo odgadnąć co kryje się w głęboko ukrytych obszarach psychiki zarówno własnej, jak i innych osób. We wtorek czeka was nie lada gratka, ponieważ Wenus znajdzie się w trygonie do Jowisza, natomiast Słońce utworzy równie korzystny aspekt z twórczym Neptunem, praca okaże się przyjemnością, w dodatku bardzo opłacalną finansowo. W środę również Merkury znajdzie się w trygonie do dobroczynnego Jowisza, niektóre Wodniki otrzymają dobre informacje dotyczący współpracy z zagranicą, inne postanowią zainwestować w szkolenia podnoszące kwalifikacje, tego samego dnia Wenus, planeta miłości, opuści wymagającego Skorpiona i wejdzie do przyjaznego Strzelca, uczucia rozkwitną na nowo, zaczniecie zawierać międzynarodowe przyjaźnie. W czwartek po południu Księżyc opuści przeciwległego Lwa i wejdzie do znaku Panny, co pozwoli skupić się na szczegółach i zaplanować przyszłe wydatki, uwagę jednak rozproszy tego dnia wejście Merkury do Strzelca, który straci swą wnikliwość i siłę, skupienie uwagi będzie wymagało więcej wysiłku. W sobotę około południa Księżyc wstąpi do życzliwej Wagi, co dobrze wpłynie na kontakty towarzyskie i partnerskie, w czasie weekendu jednak zachowajcie ostrożność w sprawach finansowych, ponieważ kwadratura Marsa do Neptuna w Rybach ostrzega przed próbą wyłudzenia od was pieniędzy.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 7 – 13 listopada 2022

W tym tygodniu czekają was zawodowe wyzwania, trzeba będzie pokonać wiele nieoczekiwanych trudności. W poniedziałek kwadratura Wenus do Saturna wpłynie na konieczność ograniczeń zarówno w finansach, jak i w kontaktach z osobami, które darzycie uczuciem. We wtorek w znaku Byka dojdzie do zaćmienia Księżyca w koniunkcji z Uranem, władcą waszego znaku, w opozycji znajdzie się nie tylko Słońce, ale także Wenus i Merkury w Skorpionie, wszystkie planety utworzą napiętą kwadraturę z przebywającym w waszym znaku Saturnem – mogą pojawić się nieokreślone lęki, a nawet ataki paniki, może to wpłynąć niekorzystnie na pracę, jaką macie do wykonania. W środę opozycja Słońca do Urana jeszcze bardziej podkręci emocje, spotkacie się bowiem z chaosem i zaskakującą reakcję otoczenia, niektóre Wodniki otrzymają nowe zawodowe zlecenie. Tego samego dnia Księżyc wejdzie do życzliwych Bliźniąt, co wyzwoli kreatywność i pomysłowość. W czwartek z jednej strony kwadratura Merkurego do Saturna ograniczy komunikację, z drugiej trygon Wenus do Neptuna pozwoli skorzystać z natchnienia, możecie spodziewać się w tym dniu przelewu, który znacznie poprawi sytuację finansową. W piątek kwadratura Słońca do Saturna utrudni, a w niektórych przypadkach nawet uniemożliwi pracę, koniunkcja Księżyca z cofającym się Marsem w Bliźniętach sprawi, że zaczniecie wyrażać się w sposób zbyt ostry i niecierpliwy. W czasie weekendu Księżyc w Raku sprawi, że zagłębicie się we własne uczucia, zwłaszcza że sektyl Wenus do Plutona wzbudzi tęsknotę i silne pożądanie.