Archiwum kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 16-22 maja 2022

Zaćmienie Księżyca, do którego dojdzie w poniedziałek rano w znaku Skorpiona, osłabi was energetycznie, starajcie się więc nie podejmować zbyt odpowiedzialnych działań, energię i radość życia odzyskacie po południu, kiedy Księżyc zawita do waszego znaku. W środę koniunkcja Marsa z Neptunem może wzbudzić kompulsywne zachowania, od których od dłuższego czasu chcecie się uwolnić. W środę po południu Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Koziorożca, niektóre Strzelce zaczną się martwić finansową przyszłością, jednak sekstyl Merkurego do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie w czwartek i piątek, przyniesie okazję do poprawy sytuacji oraz spotkania z osobami, które przyczyniły się już kiedyś do osiągnięcia sukcesu. Także trygon Słońca do transformującego Plutona ułatwi zdobycie dodatkowych środków finansowych lub odzyskanie należnych funduszy. W piątek po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Wodnika, staniecie się bardziej mobilni i skłonni do towarzyskich spotkań. W sobotę Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym sprawy partnerskie okażą się priorytetowe, Merkury „w sercu”  Słońca uświadomi wam jak ważna jest właściwa komunikacja z drugim człowiekiem.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 9-15 maja 2022

W poniedziałek Księżyc w rozrywkowym Lwie sprzyja dobrej zabawie, zdobywaniu wiedzy i podróżowaniu, zarówno w realu, jak i „po mapie”, natomiast trwający nadal sekstyl Słońca do Marsa skłoni do dbałości o zdrowie. We wtorek przebywający w przeciwległych Bliźniętach Merkury zmieni bieg na wsteczny, do 23 maja niektóre spotkania mogą się opóźnić lub zostać przeniesione na inny termin. W środę nastąpi ważne astrologiczne wydarzenie – Jowisz, władca waszego znaku, zawita do życzliwego a także inspirującego Barana, oznacza to, że w ciągu najbliższych miesięcy będziecie się świetnie bawić, rozwijać kreatywność, podróżować i cieszyć się z sukcesów dzieci. We wtorek i środę Księżyc w Pannie sprawi, że zaczniecie porządkować biurko i papiery a także planować zadania do wykonania, w czwartek i piątek natomiast Księżyc w Wadze zachęci do spotkań z przyjaciółmi. W sobotę po południu Księżyc wejdzie do znaku Skorpiona, co obniży nastrój i skłoni do chwilowej izolacji od otoczenia w celu naładowania akumulatorów, warto zadbać o kręgosłup, bo aspekty Słońca do Saturna i Neptuna sprawią, że niektóre Strzelce poczują się unieruchomione lub ograniczone w swoich działaniach.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 2-8 maja 2022

W poniedziałek po południu Księżyc wejdzie do przeciwległych Bliźniąt i utworzy koniunkcję z przebywającym już w tym znaku Merkurym, staniecie się bardziej rozmowni, z chęcią opowiecie o swoich uczuciach każdemu, kto zechce posłuchać. Tego samego dnia wieczorem Wenus opuści rozmarzone Ryby i zawita do życzliwego Barana, uczucia staną się bardziej gorące a nastawienie do bliskich asertywne. Do czwartku pozostaniecie pod wpływem sekstylu Jowisza do Plutona, co sprzyja psychoterapii i osobistej transformacji, wpłynie też na sposób gospodarowania energią życiową oraz finansami, niektóre Strzelce zrozumieją, że zbyt wiele dają, nie otrzymując nic w zamian. Od środy do piątku natomiast koniunkcja Słońca z Uranem w sekstylu do Marsa pomoże skorzystać z posiadanych talentów i wykazać się pomysłowością w dziedzinie wykonywanej pracy, niektóre Strzelce mogą nagle zrozumieć przyczyny swoich zdrowotnych dolegliwości. W czwartek i piątek Księżyc w Raku rozbudzi emocje, natomiast korzystny aspekt Merkurego do Wenus pozwoli wyrazić, nazwać i opisać doznawane odczucia i emocje. W czasie weekendu Księżyc w życzliwym Lwie sprawi, że poczujecie się jak dzieci, skłonne do radości i zabawy.