Archiwum kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 27 czerwca – 3 lipca 2022

Księżyc w przeciwległym znaku Bliźniąt, zapowiada wiele rozmów, negocjacji i ustaleń, zwłaszcza rano, gdy znajdzie się w koniunkcji z Merkurym, natomiast sekstyl Marsa do Saturna skłoni w pierwszej połowie tygodnia do wykazania się asertywnością, szczególnie w kontaktach z sąsiadami oraz dziećmi. We wtorek po południu Księżyc zawita do znaku Raka, następnego dnia dojdzie do nowiu w kwadraturze do Jowisza, co może okazać się początkiem udanej inwestycji – zastanówcie się jednak dobrze, czy was na nią stać, dobry nastrój i optymizm zapewni jednak korzystny aspekt Wenus do waszego władcy Jowisza, staniecie się popularni i dobrze postrzegani przez otoczenie. W piątek Księżyc wejdzie do życzliwego Lwa, zapragniecie rozrywek i zabawy, samopoczucie jednak może popsuć napięta kwadratura Marsa do Plutona, ktoś w agresywny sposób upomni się o należne mu pieniądze. W sobotę rozmowy i negocjacje ułatwi sekstyl Merkurego do Marsa, chociaż mogą one przebiegać w niezbyt uprzejmej atmosferze, natomiast w niedzielę kwadratura Merkurego do Neptuna wpłynie na trudności w porozumieniu się z członkami rodziny.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 20-26 czerwca 2022 

W poniedziałek Księżyc w Rybach wywoła potrzebę przeżyć duchowych, rozbudzi empatię i chęć pomocy, szczególnie członkom rodziny, natomiast sekstyl Merkurego w przeciwległych Bliźniętach do Jowisza w życzliwym Baranie zapowiada zawarcie korzystnej umowy oraz dobre porozumienie z obcokrajowcami. We wtorek Słońce opuści przeciwległy znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, w najbliższym miesiącu uwagę skierujecie na zarządzanie wspólnymi dobrami, tego samego dnia Wenus znajdzie się w korzystnym układzie z potężnym Plutonem, co zapowiada przepływy finansowe, spłatę długów oraz innych zobowiązań. Od wtorku do czwartku Księżyc w przyjaznym Baranie zachęci do działania, kontakty z dziećmi staną się bardziej intensywne i pełne emocji, zajmiecie się swoim hobby oraz tym, co sprawia przyjemność. W czwartek Wenus zawita do przeciwległego znaku Bliźniąt, możecie więc w najbliższym czasie liczyć na wzrost popularności i wyznania sympatii ze strony otoczenia, do związków powrócą ciepłe uczucia oraz gesty ze strony życiowych partnerów. Od czwartku po południu do soboty Księżyc w Byku skłoni do odpoczynku i dogadzania sobie, natomiast w niedzielę Księżyc w przeciwległych Bliźniętach skupi uwagę na rozwoju relacji osobistych i towarzyskich.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 13-19 czerwca 2022

W poniedziałek i wtorek pobyt Księżyca w Strzelcu wzbudzi optymizm a nawet entuzjazm, szczególnie rozemocjonowani poczujecie się we wtorek, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku. Również w poniedziałek do przeciwległego znaku Bliźniąt zawita jego władca Merkury, co okaże się istotne dla negocjacji, ustaleń, zawierania i podpisywania umów. W środę i czwartek tranzyt Księżyca przez Koziorożca oraz trygon Słońca do Saturna skłoni do oszczędności, zwłaszcza że kwadratura Słońca do Neptuna ostrzega przed manipulacjami i chęcią wykorzystania waszej naiwności lub dobrej woli, w przypadku negocjacji pozostańcie niewzruszeni w swoich wymaganiach a najwięcej na tym skorzystacie. W piątek i sobotę Księżyc w życzliwym Wodniku wprowadzi trochę zawirowań i niespodzianek w kontaktach, zwłaszcza w sobotę, kiedy znajdzie się w kwadraturze z Uranem a wieczorem w koniunkcji z Saturnem. W niedzielę Księżyc w Rybach oraz korzystny aspekt Wenus do Neptuna sprzyja relaksowi, medytacjom, rozwojowi duchowemu, jednak kwadratura Wenus do Saturna może ograniczyć waszą mobilność.