Archiwum kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 28 listopada – 4 grudnia 2022

W waszym znaku przebywa Słońce, Wenus i Merkury, co nastawia was pozytywnie do całego świata, w poniedziałek i wtorek Księżyc w życzliwym Wodniku podtrzyma to samopoczucie, chociaż trygon Marsa do Saturna i sekstyl Merkurego do Saturna zmuszą do większego niż zwykle intelektualnego i zawodowego wysiłku, zwłaszcza we wtorek, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z wymagającym Saturnem. W środę i czwartek Księżyc w Rybach rozwinie kreatywność i wyobraźnię, Wenus w waszym znaku w opozycji do Marsa w przeciwległych Bliźniętach sprawi, że zdobędziecie serca zarówno partnerów, jak i oponentów, staniecie się pożądani w każdym towarzystwie. W czwartek humor może popsuć napięty aspekt Merkurego do Neptuna zapowiadający nieporozumienie z domownikami oraz próbę manipulacji. Od piątku do niedzielnego poranka Księżyc w życzliwym Baranie pozwoli oddać się przyjemnościom, weekend warto spędzić aktywnie, zajmijcie się sobą, bo kwadratura Wenus w waszym znaku do Neptuna w Rybach podpowiada, że nie bardzo możecie liczyć na lojalność i wsparcie otoczenia. W niedzielę po południu Księżyc wejdzie do Byka, znajdźcie czas na odpoczynek.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 21 – 27 listopada 2022

W poniedziałek trygon Słońca do Jowisza może przynieść niektórym Strzelcom oczekiwaną okazję do podniesienia kwalifikacji i statusu społecznego, Księżyc w Wadze pomoże skorzystać z pojawiających się możliwości dzięki zawartym wcześniej przyjaźniom. Wieczorem Księżyc wejdzie do znaku Skorpiona, rozbudzając ukryte pragnienia i pożądania. We wtorek Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku, rozpoczynając miesiąc, w którym najpełniej będziecie mogli wyrazić swoją osobowość, rozpocznie się okres prosperity, zwłaszcza że w waszym znaku przebywają komunikatywny Merkury i towarzyska Wenus, które w pierwszej połowie tygodnia znajdą się w ścisłej koniunkcji. W środę wieczorem Księżyc również zawita do Strzelca, gdzie dojdzie do nowiu, to znakomita okazja, aby otworzyć nowy rozdział w życiu, bowiem wszystko obecnie wam sprzyja. W piątek Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do poważnego Koziorożca, w niedzielę utworzy koniunkcję z wymagającym Plutonem, co skłoni do poważnych przemyśleń na temat finansowych zobowiązań.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 14 – 20 listopada 2022

W poniedziałek rano trygon Księżyca do Jowisza nastawi was pozytywnie do nauki oraz inwestycji w rozwój osobisty, po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Lwa, co jeszcze bardziej poprawi humor, sekstyl Merkurego do Plutona skłoni do intensywnego myślenia na temat zdobycia finansów potrzebnych do realizacji dalekosiężnych celów. We wtorek dwa trygony – Wenus do dobroczynnego Jowisza oraz Słońca do rozmarzonego Neptuna, stworzą warunki do realizacji skrytych marzeń dotyczących założenia rodziny, rozpoczęcia nauki lub podróży, aspekty sprzyjają też inwestycji w nieruchomości. W środę trygon Merkurego do Jowisza ułatwi kontakty międzynarodowe, tego dnia do waszego znaku zawita wdzięczna Wenus, rozpoczynając okres, w którym zaczniecie błyszczeć pozytywną energią i wdziękiem. W czwartek po południu Księżyc wejdzie do pracowitej Panny, zachęcając do praktycznego zastosowania pomysłów, co uczynicie z radością, tego dnia do Strzelca wkroczy także Merkury, wzmacniając umysł i rozbudzając pomysłowość, uważajcie tylko, aby zbytnio nie rozproszyć energii na zbyt wiele tematów. W sobotę około południa Księżyc zawita do towarzyskiej Wagi, weekend sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, chociaż kwadratura Marsa do Neptuna wprowadzi napięcie w relacjach nastawionych na partnerstwo – nie wszystko okaże się jasne i zrozumiałe, pilnujcie, aby nie powstało zbyt wiele nieporozumień, wynikających z nierealnych oczekiwań.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 7 – 13 listopada 2022

W poniedziałek kwadratura Wenus do Saturna wzbudzi poczucie samotności, skłoni też do ograniczeń w wydatkach. We wtorek dojdzie do pełni Księżyca w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem w Byku, co zwykle bywa źródłem ujawnienia skrytych emocji, tym razem dodatkowo pełni towarzyszy zaćmienie w opozycji do Słońca, Merkurego i Wenus oraz kwadratura wszystkich planet do ograniczającego Saturna, konfiguracja więc wpłynie w mniejszym lub większym stopniu na każdego, u Strzelców jednak ujawni się bardziej w życiu wewnętrznym. W środę po południu Księżyc opuści Byka i wejdzie do przeciwległych Bliźniąt, kierując uwagę na kontakty międzyludzkie, głownie związane z partnerstwem osobistym lub biznesowym, jednocześnie opozycja Słońca do Urana może doprowadzić do rozstroju nerwowego lub nieoczekiwanych problemów zdrowotnych. W czwartek kwadratura Merkurego do Saturna utrudni poruszanie się, zmusi tez do intensywnej pracy intelektualnej, jednocześnie trygon Wenus do Neptuna pozwoli skorzystać z natchnienia i podszeptów intuicji. W piątek napięty aspekt Słońca do Saturna wprowadzi stres związany z pilnymi obowiązkami zawodowymi, które trzeba wykonać w określonym terminie, koniunkcja Księżyca z cofającym się Marsem w przeciwległych Bliźniętach wzbudzi konieczność pośpiechu, co może być frustrujące. Weekend zapowiada się spokojnie i w domowym zaciszu, na co wpłynie pobyt Księżyca w rodzinnym Raku, dodatkowo sektyl Wenus do Plutona sprzyja namiętnym, chociaż często ukrytym, związkom.