Archiwum kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 19 – 25 lutego 2024

W poniedziałek wczesnym rankiem Słońce opuści życzliwego Wodnika i wkroczy do marzycielskich Ryb, energia życiowa osłabnie i stanie się podporządkowana emocjom, zwłaszcza związanym z życiem rodzinnym. Od poniedziałku do środy Księżyc we wrażliwym Raku spotęguje uczucia, nastrój okaże się zmienny, zwłaszcza w sprawach związanych z rodzinnymi inwestycjami i zarządzaniem wspólnym stanem posiadania. Przez większość tygodnia będzie miała na was wpływ koniunkcja powabnej Wenus z zapalczywym Marsem w życzliwym Wodniku, co rozbudzi zmysły i skłoni do erotycznych eksperymentów, staniecie się bardziej kontaktowi i gotowi do nawiązania gorących romansów. W środę po południu Księżyc wejdzie do przyjaznego Lwa, zapragniecie rozrywek, niektóre Strzelce z chęcią wybiorą się do teatru. W sobotę pełnia Księżyca w Pannie przypomni o zawodowych wyzwaniach, które mogą okazać się wyczerpujące, co uświadomicie sobie zwłaszcza wieczorem, gdy Księżyc znajdzie się w opozycji do wymagającego Saturna. W niedzielę Wenus utworzy napięty aspekt z Jowiszem, władcą waszego znaku, czeka was w najbliższym czasie dużo intensywnej, ale przyjemnej pracy.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek rano koniunkcja Księżyca z Neptunem może sprawić, że trudno wam będzie wstać i znaleźć motywację do działania, ale już po południu, gdy Księżyc zawita do życzliwego Barana, atmosfera się zmieni i nabierzecie rozpędu, zwłaszcza jeśli coś będzie wymagać twórczej inicjatywy. We wtorek rano Mars wejdzie do życzliwego Wodnika, utworzy koniunkcję z Plutonem i wpłynie aktywująco na sposób komunikacji, do końca tygodnia unikajcie impulsywnych lub agresywnych reakcji, sprzęt elektroniczny może ulegać awarii. Z drugiej strony również we wtorek zasobna Wenus utworzy harmonijny aspekt ze szczodrym Neptunem, co dobrze wróży nie tylko relacjom międzyludzkim, ale również sprawom finansowym. W środę po południu Księżyc wejdzie do Byka, zapragniecie odrobiny komfortu, zwłaszcza wieczorem, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, w czwartek jednak, podczas koniunkcji Księżyca z wybuchowym Wodnikiem, łatwo was będzie wyprowadzić z równowagi. W piątek Wenus wejdzie do przyjaznego Wodnika, ale utworzy koniunkcję z zaborczym Plutonem, unikajcie kontaktu z osobami toksycznymi, które wykorzystując waszą empatię pozbawią was energii, tego samego dnia wieczorem Księżyc wejdzie do przeciwległych Bliźniąt, w czasie weekendu zajmiecie się głownie sprawami partnera, w sobotę mogą pojawić się problemy z trawieniem, na co wpłynie kwadratura Merkurego do Urana.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 5 – 11 lutego 2024

W poniedziałek rano, gdy Merkury zawita do życzliwego Wodnika i utworzy koniunkcję z Plutonem, wasze wypowiedzi mogą stać się nieprzyjemne i pełne pretensji, dobry nastrój przywróci tranzyt Księżyca przez wasz znak. We wtorek po południu Księżyc opuści Strzelca i wejdzie do Koziorożca, co pozwoli trzymać emocje w karbach, zwłaszcza dokonując zakupów. W środę i czwartek czekają was nieoczekiwane wydatki, które jednak przyniosą sporo przyjemności, przyczynią się do tego harmonijne aspekty Wenus do Urana i Marsa do Neptuna. W czwartek po południu Księżyc zawita do życzliwego Wodnika i od razu znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, uczucia pochłoną silne namiętności, atmosferę podkręci kwadratura Słońca do Urana, pod wpływem której pozostaniecie do końca tygodnia, ale to jednocześnie czas, w którym macie szansę zebrać ciekawe i niecodzienne informacje, zmieniające sposób postrzegania rzeczywistości, szczególnie w piątek, gdy dojdzie do nowiu Księżyca w przyjaznym Wodniku. Sobota również zapowiada się interesująco pod względem zdobywania wiedzy oraz podróżowania, na co wpłynie kwadratura Merkurego do Jowisza, po południu Księżyc zmieni znak i wejdzie do marzycielskich Ryb, wieczorem znajdzie się w koniunkcji z poważnym Saturnem, co może was chwilowo zasmucić, w niedzielę warto się odprężyć w gronie rodzinnym.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 29 stycznia – 4 lutego 2024

W poniedziałek czeka was sporo pracy, na co wskazuje tranzyt Księżyca przez znak drobiazgowej Panny. Harmonijne aspekty Wenus do Jowisza, władcy waszego znaku oraz Merkurego i Marsa do nieprzewidywalnego Urana zapowiadają z jednej strony niezapowiedziane wydatki, z drugiej możliwość sporego zysku, niektóre Strzelce otrzymają intratne zlecenie lub propozycję pracy, przynoszącej stałe zarobki. Od wtorku do czwartku Księżyc w życzliwej Wadze sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi oraz nawiązaniu relacji z osobami, które będą was wspierać w przyszłości. W piątek Merkury w sekstylu do Neptuna pomoże spełnić niektóre finansowe marzenia. W piątek i sobotę Księżyc w Skorpionie skłoni do pewnego rodzaju izolacji, ale czasem warto w skupieniu i samotności zmierzyć się z najgłębszymi emocjami. W niedzielę Księżyc zagości w waszym znaku, napełniając optymizmem i potrzebą niebanalnych rozrywek.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 22 – 28 stycznia 2024

W poniedziałek Księżyc w Bliźniętach sprawi, że sprawy partnerskie okażą się najważniejsze, we wtorek i środę natomiast Księżyc w Raku skupi uwagę na potrzebach finansowych rodziny. We wtorek Wenus, planeta wdzięku i miłości, opuści wasz znak i wejdzie do Koziorożca, co wpłynie w sposób stabilizujący zarówno na uczucia, jak i finanse. W czwartek dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Lwie, której towarzyszy kwadratura do Jowisza, władcy waszego znaku, emocje wzbudzą sprawy związane z podróżami lub edukacją, jakieś lukratywne zlecenie pokrzyżuje wam wcześniejsze plany. Od czwartku do 18 lutego działać na was będzie harmonijny aspekt Jowisza do Saturna, co wpłynie stabilizująco na sprawy domowe i rodzinne. W sobotę Merkury w koniunkcji z Marsem skłoni do podjęcia szybkich decyzji finansowych. W niedzielę Księżyc w Pannie zachęci do zaplanowania zawodowych zamierzeń, sekstyl Wenus do Saturna skłoni do wyważonego gospodarowania domowym budżetem, natomiast trygon Merkurego do Urana pozwoli w łatwy sposób rozwiązać finansowy problem.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!