Archiwum kategorii: Ryby – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Ryb

Słońce w życzliwym Raku przebywa do 22 lipca, kierując uwagę na potrzeby emocjonalne dzieci oraz osób bliskich, wzbudzając potrzebę odpoczynku i zabawy, czemu sprzyja wakacyjna aura. Między 8 a 12 lipca sekstyl Słońca do Urana zachęci do podróżowania, niektóre Ryby spakują walizki i z dnia na dzień postanowią się wybrać w jakieś oryginalne miejsce lub bez zapowiedzenia odwiedzić członków rodziny. 13 lipca pełnia Księżyca w Koziorożcu wpłynie emocjonująco na relacje wśród przyjaciół lub w grupie osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania, również dzieci dostarczą wam moc wrażeń.

16 lipca koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprzyja pracy intelektualnej, wasze pomysły zostaną docenione, powiodą się też spotkania z członkami rodziny. Od 16 do 22 lipca zarówno Merkury, jak i Słońce ustawią się w trygonie do Neptuna w waszym znaku i w opozycji do Plutona, nastąpią korzystne zmiany w postrzeganiu rzeczywistości, która stanie się bardziej zrozumiała, wymagać to jednak będzie zmierzenia się ze swoją ciemną stroną a także zaakceptowania jej. 22 lipca Słońce opuści życzliwego Raka i wejdzie do Lwa, uwagę skierujecie na ochronę zdrowia oraz realizację osobistych potrzeb, poczujecie się jak dziecko, wymagające uwagi. 28 lipca nów Księżyca w Lwie wyznaczy początek zmian w podejściu do zdrowia. Na przełomie lipca i sierpnia trygon Słońca do Jowisza wpłynie na poprawę sytuacji materialnej.

Wenus w Bliźniętach przebywa do 18 lipca, co wpłynie na bardziej serdeczną komunikację z członkami rodziny. Od 11 do 16 lipca Wenus w sekstylu do Saturna i w kwadraturze do Neptuna może sprawić, że poczujecie się wykorzystani przez członków rodziny lub czyjaś pomoc zacznie wam ciążyć, niektóre Ryby przeżyją miłosne rozczarowanie, horoskop radzi, aby powierzyć swoje sekrety wieloletniemu przyjacielowi, który was nie zawiedzie. 18 lipca Wenus zawita do życzliwego Raka, poczujecie się pełni miłości i empatii, otworzycie serce dla bliskich i dzieci, jednocześnie zapragniecie odpoczynku i zabawy. Wolne Ryby mają szansę na wakacyjny romans, niektóre osoby mogą liczyć na finansowe zyski między 22 a 25 lipca, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze do Jowisza, starajcie się jednak nie przesadzić z wydatkami na przyjemności.

Mars do 5 lipca przebywa w impulsywnym Baranie, tworząc w tym czasie napiętą kwadraturę z Plutonem w Koziorożcu, to niebezpieczny aspekt, ponieważ symbolizuje walkę, niektóre Ryby skierują uwagę na doniesienia z toczącej się wojny, co odbierze im spokój i poczucie bezpieczeństwa, całe szczęście już 5 lipca Mars zmieni znak i wejdzie do Byka, w którym jest znacznie mniej aktywny. Na przełomie lipca i sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, uważajcie na sposób komunikowania się, bo może dojść do nieoczekiwanego konfliktu, uważajcie też na drogach, przede wszystkim unikajcie pośpiechu.

Merkury do 5 lipca tranzytuje znak Bliźniąt, skłaniając do pracy intelektualnej oraz kierując myśli na sprawy domu i rodziny, 3 lipca kwadratura Merkurego do Neptuna w waszym znaku doprowadzi do nieporozumień, trudno się wam będzie skoncentrować, ale już 4 i 5 lipca odrzucicie wahania i przystąpicie do działania. Od 5 do 19 lipca Merkury w życzliwym Raku skłoni do zainteresowania się historią rodziny, rodu oraz kraju i sprawi wam to wiele przyjemności, zwłaszcza między 12 a 14 lipca, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z rewolucyjnym Uranem, który otworzy was na inny sposób myślenia oraz komunikowania. 19 lipca Merkury zawita do rozrywkowego Lwa, między 22 a 24 lipca, gdy utworzy trygon ze szczodrym Jowiszem, pozwoli znaleźć znakomity sposób na poprawę sytuacji materialnej, niektóre Ryby otrzymają dobrze płatne zlecenie dotyczące spraw międzynarodowych. W dniach 25 – 29 lipca pojawią się problemy w komunikacji, kiedy Merkury znajdzie się w napiętych aspektach z popędliwym Marsem i wybuchowym Uranem.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Ryb

Słońce w Bliźniętach przebywa do 21 czerwca, warto ten czas wykorzystać na umocnienie więzi rodzinnych, uwaga bowiem pójdzie w kierunku budowania relacji z domownikami. Sprawy domowe pochłoną was w pierwszej połowie miesiąca, możecie poświęcić im całą energię, Słońce bowiem nie tworzy w tym czasie ważnych aspektów. 14 czerwca dojdzie do pełni Księżyca w znaku Strzelca, emocje wzbudzą trudności w pogodzeniu potrzeb zawodowych i rodzinnych, od 14 do 18 czerwca natomiast Słońce znajdzie się w sprzecznych aspektach ze stabilizującym Saturnem oraz niepewnym Neptunem w waszym znaku – ugruntujecie swoją pozycję w rodzinie, zainwestujecie w nieruchomości lub doprowadzicie do trwałych zmian w domu, poczujecie się jednak pełni wątpliwości czy postępujecie słusznie i czy aby na pewno realizujecie własne marzenia.

21 czerwca Słońce opuści Bliźnięta i wkroczy do przyjaznego Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym będziecie mogli oddać się swoim ulubionym zajęciom, uwagę skierujecie na własny rozwój i działalność twórczą. 29 czerwca nów Księżyca w kwadraturze do Jowisza wyznaczy początek rodzinnego przedsięwzięcia, które co prawda okaże się kosztowne, ale sprawi wiele przyjemności.

Wenus w życzliwym Byku przebywa aż do 23 czerwca, będziecie więc mieć dużo czasu na przyjemność, płynącą z posiadania przedmiotów służących sprawnej komunikacji. Między 10 a 13 czerwca koniunkcja Wenus z rewolucyjnym Uranem wprowadzi radykalną zmianę w bliskim sąsiedztwie, niektóre Ryby zmienią nagle miejsce zamieszkania, inne wybiorą się w krótką, ekscytująca podróż. Między 17 a 23 czerwca korzystny aspekt Wenus z przebywającym w waszym znaku Neptunem sprzyja realizacji marzeń, pojawią się jednak ukryte lęki, wywołane kwadraturą Wenus do Saturna, ostatecznie trygon Wenus do Plutona pozwoli spełnić pragnienia. 23 czerwca Wenus opuści życzliwego Byka i wejdzie do znaku Bliźniąt, najlepiej poczujecie się we własnym domu, wiele radości czeka was zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus utworzy sekstyl ze szczodrym Jowiszem.

Mars przez cały miesiąc przebywa w aktywnym Baranie, co będzie miało duży wpływ na wydatki, niektóre Ryby wręcz wpadną w zakupoholizm, inne przeciwnie – z rozwagą zainwestują w rzeczy trwałe, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Mars utworzy sekstyl ze stabilizującym Saturnem. Z wydatkami uważajcie jednak na przełomie czerwca i lipca, bo kwadratura Marsa do Plutona ostrzega przed atakiem na wasz stan posiadania.

Merkury w Byku powróci do biegu prostego 3 czerwca, komunikacja znacznie się poprawi, znów będzie można kupować sprzęt elektroniczny bez obawy, że się zepsuje, a także publikować i zakładać blogi lub strony internetowe. Od 9 do 12 czerwca trygon Merkurego do Plutona pozwoli zmierzyć się z trudnymi wiadomościami wojennymi, niektóre Ryby będą miały kontakt z przepływem dużej ilości pieniędzy. 13 czerwca Merkury opuści życzliwego Byka i wejdzie do znaku Bliźniąt, w którym jest wyjątkowo mocny, w dodatku między 18 a 22 czerwca utworzy bardzo korzystny aspekt z dobroczynnym Jowiszem, co zapowiada wzbogacenie, poprawę sytuacji mieszkaniowej i dobry kontakt z domownikami.

Horoskop miesięczny na maj 2022 dla Ryb

1 maja pozostaniecie jeszcze pod wpływem zaćmienia Słońca w Byku, w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem i w sekstylu do Marsa w waszym znaku, wzbudzi to wiele emocji związanych z rozpoczęciem nowego etapu w życiu, którego przyszłość trudno przewidzieć. Stan niepewności utrzyma się przynajmniej przez pierwszy tydzień miesiąca, chociaż sekstyl przebywającego w waszym znaku Jowisza do potężnego Plutona podpowiada, że dysponujecie ogromną mocą, którą warto wykorzystać dla własnego dobra.

11 maja Jowisz opuści wasz znak i zawita do sąsiedniego Barana, w którym pozostanie do 29 października, zanim ponownie zagości w waszym znaku, oznacza to, że swój dobroczynny wpływ przeniesie na zasoby materialne, macie więc szansę w najbliższym czasie dużo zyskać i znacznie się wzbogacić. Między 13 a 17 maja aspekty Słońca do Neptuna w waszym znaku i Saturna w Wodniku wzbudzą poczucie niepewności, pojawią się nieokreślone lęki w związku sytuacją międzynarodową, co jeszcze wzmocni pełnia i zaćmienie Księżyca w Skorpionie, do którego dojdzie 16 maja, jednak w dniach 17–21 maja, kiedy Słońce utworzy trygon z mocnym Plutonem zrozumiecie, że macie w sobie znacznie więcej siły, niż przypuszczaliście, a także że możecie liczyć na pomoc potężnych przyjaciół.  21 maja Słońce opuści znak życzliwego Byka i wkroczy do Bliźniąt, kierując uwagę na relacje w rodzinie. Między 21 a 25 maja, podczas wpływu korzystnego aspektu Słońca do Jowisza, wasza sytuacja finansowa ma szansę znacznie się poprawić.

1 maja Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem w waszym znaku i obie planety utworzą korzystny sekstyl z potężnym Plutonem, to wyjątkowa konfiguracja, kiedy dwie dobroczynne planety się spotykają, w dodatku w waszym znaku, warto więc ten dzień wykorzystać na zaplanowanie najbliższej przyszłości oraz okazanie bliskim uczuć, jakimi ich obdarzacie. Następnego dnia Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Barana, tracąc wiele ze swojej mocy, zmotywuje was jednak do poprawy sytuacji materialnej. Między 4 a 8 maja, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu z Merkurym, warto spotykać się członkami rodziny i omawiać plany na przyszłość. Między 22 a 28 maja napięty aspekt Wenus z Plutonem i sekstyl z Saturnem przyczyni się do przepływu większych pieniędzy lub dokonania drogiego zakupu, ale zapewni wam na długo poczucie bezpieczeństwa i stabilności. 28 maja Wenus opuści znak Barana i wejdzie do życzliwego Byka, odzyskując swa moc i siłę, otworzycie się na miłość, którą znajdziecie w bliskim sąsiedztwie.

Mars w waszym znaku przebywa do 25 maja, wywołując stres i budząc wątpliwości odnośnie kierunku działania, niepewność spotęguje się w dniach 15–21 maja, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z Neptunem. Między 20 a 25 maja natomiast, gdy Mars utworzy sekstyl z Plutonem, poczujecie się pełni mocy, jakbyście mogli góry przenosić, uważajcie, aby nadmiar energii nie przekształcił się w agresję. 25 maja Mars opuści wasz znak i wejdzie do Barana, w ostatnich dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, oznacza to duże wydatki oraz inwestycje, które jednak przełożą się na znaczne zyski.

Merkury w Bliźniętach w pierwszej dekadzie miesiąca biegnie ruchem prostym, koncentrując myśli na sprawach domu i rodziny, 11 maja jednak wejdzie w retrogradację i będzie się cofać do 3 czerwca, unikajcie w tym czasie rozpoczynania nowych przedsięwzięć, starajcie się natomiast wprowadzić poprawki do tych, które kontynuujecie. Od 17 do 22 maja Merkury w sekstylu do Jowisza ma szansę wpłynąć pozytywnie na finanse, pod warunkiem, że umowy zostały zawarte wcześniej, również podróże mogą być udane, jeśli wybierzecie się do miejsc, w których już kiedyś byliście. 23 maja Merkury wycofa się do życzliwego Byka, od 24 do 28 maja Merkury w trygonie do Plutona ułatwi powrót do rozmów, które nie zostały zakończone, wymagają oczyszczenia intencji i wyjaśnienia spornych kwestii.

Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Ryb

Słońce przebywając do 20 kwietnia w znaku Barana skieruje uwagę na sprawy finansowe, już 1 kwietnia, podczas nowiu Księżyca w koniunkcji z Merkurym, macie szansę podpisać umowę finansową, mająca wpływ na waszą przyszłość, natomiast koniunkcja Merkurego ze Słońcem, do której dojdzie 3 kwietnia, zapowiada dobre pomysły i właściwe decyzje dotyczące stanu posiadania, łatwo wam też będzie tego dnia wyrazić swoje pomysły, idee oraz potrzeby. Od 10 do 15 kwietnia dojdzie do wielkiej koniunkcji Jowisza z Neptunem, dwójki władców waszego znaku, może mieć to ogromne znaczenie dla przyszłości, taki aspekt za waszego życia już się nie powtórzy, wykorzystajcie wiec swoją szansę dla dobra własnego oraz innych. Powodzenie czeka was w sprawach międzynarodowych oraz związanych z wyższą edukacją, działalnością charytatywną lub prozdrowotną, możecie liczyć na uśmiech losu, unikajcie tylko ludzi nieszczerych i zakłamanych, bo wasz sukces może przyciągnąć osoby, które zechcą z niego skorzystać dla własnych celów, jeśli pomagacie innym zadbajcie również w sposób właściwy o własne potrzeby, pomoże w tym stabilizujący aspekt Słońca z Saturnem, otrzymane dobro może uzyskać materialny wymiar.

W Wielką Sobotę będzie miała miejsce pełnia Księżyca w znaku towarzyskiej Wagi, sprawy finansowe wzbudzą emocje i staną się tematem najważniejszym przy świątecznym stole, na co wskazuje również napięty aspekt Słońca do wymagającego Plutona. 20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie mobilność oraz sąsiedzkie kontakty. 30 kwietnia dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca, niektóre Ryby mogą się poczuć trochę niepewne i zakręcone.

Wenus już 5 kwietnia zawita do waszego znaku, przynosząc popularność, miłość i powodzenie w relacjach międzyludzkich, takie nagromadzenie benefitów zapowiada szczęśliwe wydarzenia, niektóre Ryby odnajdą w tym miesiącu swoje przeznaczenie, prawdziwą miłość lub stworzą wyjątkowe dzieła, podziwiane przez innych. Korzystny aspekt Wenus do Merkurego i Urana zapowiada w Poniedziałek Wielkanocny lub zaraz po nim korzystne wydarzenia towarzyskie, natomiast w końcówce miesiąca koniunkcja Wenus z Jowiszem i Neptunem w waszym znaku zapowiada spełnienie marzeń o wielkiej romantycznej miłości a także powodzenie w ważnych dziedzinach życia.

Mars do 15 kwietnia przebywa jeszcze w znaku Wodnika, zachowajcie więc ostrożność, bo ukryci wrogowie nie próżnują, szczególnie w dniach od 3 do 8 kwietnia, podczas koniunkcji Marsa z Saturnem, możecie spotkać się z pewnego rodzaju bezwzględnością, pośpiech okaże się największym wrogiem, warto skorzystać z pośredników, aby uzyskać kompromis, na co wskazuje korzystny aspekt Merkurego do Marsa i Saturna. 15 kwietnia Mars zawita do waszego znaku, skłaniając do większej aktywności i szybszego działania, co może wzbudzić irytację oraz frustrację.

Merkury w Baranie przebywa w pierwszej dekadzie kwietnia, pomagając w sprawach finansowych, warto skorzystać z pośrednictwa osób trzecich w przypadku negocjacji. 11 kwietnia Merkury wejdzie do życzliwego Byka, co znacznie poprawi mobilność i przekaz informacji. 24 kwietnia kwadratura Merkurego do Saturna wywoła napięcie w sprawach urzędowych oraz związanych z nieruchomościami, jednak już od 25 do 28 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Neptunem w waszym znaku oraz Plutonem w życzliwym Koziorożcu, możecie śmiało podpisywać każdy rodzaj umowy lub zobowiązania.

 ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Ryb

To będzie zdecydowanie wasz miesiąc i chociaż nie obejdzie się bez stresów, okaże się jednym z najważniejszych w ciągu ostatnich lat. Słońce w waszym znaku przebywa do 20 marca, wykorzystajcie ten czas na rozpoczęcie ważnych przedsięwzięć, bo już 2 marca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Jowiszem w waszym znaku, w dodatku w korzystnym aspekcie do Urana w Byku – w pierwszym tygodniu miesiąca możecie się wzbogacić, wyjechać za granicę, osiągnąć popularność i powodzenie praktycznie w każdej dziedzinie, o jakiej zamarzycie. W waszym znaku przebywa Słońce, które utworzy koniunkcję z obydwoma władcami znaku – najpierw z Jowiszem a następnie między 11 a 15 marca z Neptunem, to są aspekty spełnionych marzeń.

Wrażliwi i ofiarni, skłonni do udzielenia pomocy wszystkim potrzebującym przedstawiciele znaku Ryb, otrzymają szansę również w tej dziedzinie, wiele osób zaangażuje się w działalność na rzecz uciekinierów z objętej wojną Ukrainy, ale tym razem wasza pomoc zostanie zauważona i doceniona. 18 marca dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Panny, co wzbudzi emocje i wpłynie na relacje partnerskie. Od 16 do 20 marca sekstyl Słońca do Plutona obdarzy was mocą, okażecie się dobrymi przyjaciółmi, gotowymi udzielić wsparcia potrzebującym. 20 marca Słońce opuści wasz znak i wejdzie do Barana, uwaga powędruje w kierunku zabezpieczenia sytuacji finansowej.

Wenus w towarzystwie Marsa do 6 marca tranzytuje znak życzliwego Koziorożca, tworząc koniunkcję z transformującym Plutonem, niektórzy przyjaciele wykażą się pasją i zaangażowaniem w sprawy społeczne, taka konfiguracje jest wyrazem konfliktu i walki o priorytety, co wyraźnie widać w sytuacji przyjaznej Ukrainy, narażonej na bezprecedensowy agresywny atak Rosji.

6 marca Mars i Wenus opuszczą życzliwego Koziorożca i wejdą do Wodnika, swoje sprzeczne emocje zaczniecie ukrywać, nie chcąc narazić się na ataki osób, które was nie rozumieją, nie uchroni was to jednak od konfliktu, szczególnie między 17 a 25 marca, kiedy obydwie planety utworzą pełną napięcia kwadraturę z rewolucyjnym Uranem. Od 26 do 30 marca koniunkcja Wenus z Saturnem sprawi, że poczujecie się trochę samotni i odizolowani od otoczenia.

Merkury do 10 marca przebywa w znaku Wodnika, nie wszystkie wasze myśli i przekonania zyskają popularność, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z poważnym Saturnem, dopiero między 10 a 27 marca, tranzytując wasz znak, ułatwi skorzystanie z zasobów intuicji i wyobraźni. Od 16 do 22 marca koniunkcja Merkurego z Jowiszem zaowocuje dobrymi pomysłami, związanymi z edukacją, podróżami zagranicznymi, publikacjami oraz działalnością charytatywną, natomiast między 23 a 25 marca, gdy Merkury zawędruje do Neptuna, zaczniecie myśleć mało realistycznie, kierując się wyobrażeniami i nierealistycznymi oczekiwaniami, zamiast logicznymi przesłankami. Po 27 marca, kiedy Merkury zawita do znaku Barana, zaczniecie myśleć głównie o sposobach zdobycia dodatkowych pieniędzy.

Horoskop miesięczny na luty 2022 dla Ryb

Słońce do 18 lutego przebywa w znaku Wodnika, co zwykle osłabia was energetycznie, do tego już 1 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, możecie więc poczuć się wyjątkowo osłabieni i wyizolowani, do ścisłej koniunkcji Słońca z Saturnem dojdzie w dniach 4-5 lutego, ale wpływ konfiguracji będzie odczuwalny przez cały pierwszy tydzień miesiąca. Wskazany jest odpoczynek i oszczędzanie energii, zróbcie coś dla siebie, świat poczeka.

16 lutego dojdzie do pełni Księżyca w znaku Lwa, co wzbudzi emocje związane z sytuacją epidemiologiczną lub stanem zdrowia, towarzyszyć jej jednak będzie korzystny sekstyl między Jowiszem w waszym znaku a Uranem w Byku, który potrwa od 16 do 20 lutego – aspekt jest tak pozytywny, że chroni was pod każdym względem i przyczyni się do poprawy każdej sytuacji, pojawią się zbiegi okoliczności, które popchną do przodu sprawy, wymagające interwencji. 18 lutego Słońce w końcu zawita do Ryb, zasilając was energetycznie, rozpocznie się koncert spełnionych życzeń, ponieważ w waszym znaku przebywają obydwaj jego władcy.

Wenus w życzliwym Koziorożcu przez cały miesiąc porusza się biegiem prostym, przyniesie więc dużo korzyści, szczególnie w pierwszych dniach lutego, gdy tworzyć będzie trygon z Uranem, niektóre Ryby wpadną w sidła miłości, czeka was miesiąc pełen ekscytacji, ponieważ w drugiej połowie lutego Wenus znajdzie się w koniunkcji z Marsem, co wzbudzi daleko idącą namiętność – najbardziej podatni na uwiedzenie okażecie się między 14 a 20 lutego, gdy aspekt się uściśli. Osoby w stałych związkach przeżyją renesans uczuć, pojawią się też nowe, oryginalne przyjaźnie, które wzbudzą wiele emocji. Poczucie spełnienia i realizacji marzeń nadejdzie pod koniec miesiąca, między 22 a 26 lutego, gdy obydwie planety znajdą się w korzystnym aspekcie z Neptunem w waszym znaku, niektóre osoby poczują się jak w niebie.

Mars w przyjaznym Koziorożcu jest wyjątkowo silny, będziecie więc dysponować siłą i motywacją, niezbędną do osiągnięcia wymarzonego celu, bez względu na to, czy okaże się nim zdobycie obiektu silnych uczuć, czy realizacja materialnych pragnień. W pierwszym tygodniu lutego Mars w sekstylu do Jowisza skłoni do działania dla własnego dobra, niektóre Ryby postanowią wyjechać za granicę pomimo panującej pandemii, inne osiągną sukcesy na polu naukowym. Miedzy 6 a 10 lutego trygon zdecydowanego Marsa do rewolucyjnego Urana zaowocuje podjęciem działania, które radykalnie wpłynie na sytuację życiową.

Merkury w Koziorożcu powróci do biegu prostego już 4 lutego, od tego czasu możecie być pewni słuszności podejmowanych przez siebie decyzji. Najbardziej znaczący okres nadejdzie między 7 a 13 lutego, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, co może doprowadzić do głębokiej transformacji sposobu myślenia, nie pozwólcie sobą manipulować, podążajcie za własnymi pragnieniami. 14 lutego Merkury wejdzie do znaku Wodnika, staniecie się więc bardziej skryci w ujawnianiu niektórych informacji oraz własnych poglądów. W ostatnich dniach miesiąca, między 24 a 26 lutego, kwadratura Merkurego do Urana wprowadzi zamieszanie i stres, wywołany zmianą otoczenia.

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Ryb

To będzie wasz rok, a przynajmniej jego pierwsze pięć miesięcy, Jowisz bowiem zawitał do waszego znaku, co zdarza się raz na 12 lat i przynosi pomyślność oraz szczęście. Słońce w przyjaznym Koziorożcu przebywa do 20 stycznia, kierując energię na rozwój przyjaźni. 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do Urana zapowiada początek nowego związku, wpłynie też na zmiany w relacjach rodzinnych. Koniunkcja Wenus retro ze Słońcem, do której dojdzie w dniach 3–8 stycznia, poprawi samopoczucie, przyczyni się do nawiązania bliskich więzi w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań.

Między 9 a 13 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna w waszym znaku sygnalizuje możliwość realizacji marzeń, na drodze jednak mogą wam stanąć komplikacje wywołane kwadraturą Marsa do Neptuna, okaże się, że ktoś w pracy wcale dobrze wam nie życzy. 17 stycznia pełnia Księżyca w znaku życzliwego Raka, w opozycji do Plutona w Koziorożcu, wzbudzi silne emocje w związku z domem rodzinnym, transformacji ulegnie sytuacja w relacji z dziećmi lub kochankami. 20 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się osłabieni i pozbawieni energii, starajcie się więc w tym czasie nie przemęczać, dobrze wam zrobi zimowy wyjazd na odpoczynek. 23 stycznia koniunkcja Merkurego retro ze Słońcem pozwoli przemyśleć najważniejsze sprawy przed podjęciem ostatecznej decyzji. Ostatnie dni miesiąca okażą się nerwowe za sprawą kwadratury Słońca do Urana.

Wenus w Koziorożcu cofa się do 29 stycznia, zmieniając podejście do osób, uznawanych za przyjaciół. Od 3 do 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna pozwoli zrealizować skryte marzenia, wolne Ryby zapłoną romantycznym uczuciem, które prędko nie przeminie. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie rozstrzygnięcie dylematów związanych z relacjami w przyjaźni, trygon Wenus do Urana pozwoli je wyjaśnić.

Mars w znaku Strzelca skłania do intensywnej pracy, której będzie bardzo dużo. Miedzy 9 a 13 stycznia kwadratura Marsa do Neptuna sprawi, że poczujecie się przemęczeni i przepracowani. 24 stycznia Mars opuści Strzelca i wkroczy do życzliwego Koziorożca, aktywność skierujecie na rozwój przyjaźni, zaangażujecie się w działalność społeczną lub charytatywną.

Merkury 2 stycznia wejdzie do znaku Wodnika, staniecie się więc bardziej skryci a niektóre informacje zdecydujecie się zachować dla siebie. Stresujących sytuacji spodziewajcie się między 12 a 16 stycznia, podczas kwadratury Merkurego do Urana. 15 stycznia Merkury wejdzie w retrogradacje, do 4 lutego jest więc niewskazane podejmowanie ważnych decyzji, podpisywanie umów i dokonywanie jednoznacznych osądów. 26 stycznia Merkury wycofa się do Koziorożca, ożyje więc życie towarzyskie.

Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Ryb

Już 1 grudnia przebywający w waszym znaku Neptun zmieni bieg na prosty, wiele spraw ruszy więc do przodu, łatwiej będzie wyrażać uczucia, dbać o ludzi i środowisko. Słońce tranzytuje Strzelca do 21 grudnia, kierując uwagę na sprawy zawodowe, rozwój kariery i osiąganie celów. Sekstyl Słońca do Saturna w pierwszych dniach miesiąca wpłynie na większą stabilizację i poczucie bezpieczeństwa, pomimo wszechobecnego lęku, związanego z pandemią. 4 grudnia będzie miało miejsce całkowite zaćmienie Słońca w znaku Strzelca, w koniunkcji z Merkurym, może się więc okazać, że przekaz wiedzy oraz informacji ulegnie zakłóceniu. Również kwadratura Słońca do Neptuna w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie od 10 do 14 grudnia, mocno was rozkojarzy, wywoła mętlik w głowie i wprowadzi niepewność w dziedzinie realizacji życiowych celów.

Sytuacja związana ze stanem zdrowia, szczepieniami, podróżami zagranicznymi oraz wyższą edukacją wyklaruje się między 18 a 21 grudnia, pod wpływem pełni Księżyca w Bliźniętach, odbywającej się  w korzystnych aspektach do dobroczynnego Jowisza. 21 grudnia Słońce opuści Strzelca i zawita do życzliwego Koziorożca, co pozwoli wam znaleźć wsparcie w grupie przyjaciół. Między 20 a 27 grudnia konfliktowa kwadratura między zachowawczym Saturnem a rewolucyjnym Uranem, planetami reprezentującymi przeciwstawne tendencje i wartości, może w niektórych przypadkach popsuć atmosferę przy świątecznym stole, będzie bowiem miała wpływ na wszystkich w mniejszym lub większym stopniu. Najważniejsze dla was wydarzenie astrologiczne nastąpi 29 grudnia, kiedy ponownie zawita do waszego znaku szczodry i dobroczynny Jowisz, przynosząc w 2022 roku powodzenie, sukcesy i uznanie. Trygon Słońca do Urana w ostatni dzień roku zainspiruje was do wyjścia z domu, zapragniecie bowiem wolności i dobrej zabawy.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w życzliwym Koziorożcu, utrwalając długotrwałe, sprawdzone przyjaźnie. 1 grudnia Wenus utworzy sekstyl z Neptunem w waszym znaku, Ryby poszukujące swojej drugiej połówki, mogą nagle odkryć, że ktoś znany im od dawna, jest bliższy sercu, niż przypuszczały, inne osoby odnajdą swoją duchową ścieżkę, u wszystkich wzrośnie potrzeba twórczego i artystycznego wyrazu. Od 10 do 13 grudnia Wenus znajdzie się w koniunkcji z zazdrosnym Plutonem, aspekt powtórzy się między 23 a 26 grudnia, ponieważ 20 grudnia Wenus wejdzie w retrogradację, pojawi się poczucie zniewolenia przez silne emocje, niektóre z nich mogą być toksyczne, warto więc poszukać wsparcia u przyjaciół lub terapeutów.

Mars przebywa w życzliwym Skorpionie do 13 grudnia, kierując aktywność na rozwój nauki i spory światopoglądowe, które najsilniej objawią się na początku miesiąca, gdy Mars utworzy trygon z Neptunem w waszym znaku. Od 3 do 13 grudnia Mars w aspektach z Plutonem i Jowiszem uczyni z was prawdziwych wojowników, szczególnie w zakresie spraw międzynarodowych. 13 grudnia Mars przejdzie do znaku Strzelca, zaczniecie działać równie intensywnie nie tylko o lepsze jutro, ale rzucicie się także w wir pracy zawodowej, najbardziej skuteczni okażecie się pod koniec miesiąca, gdy Mars utworzy sekstyl do Saturna.

Merkury w znaku Strzelca przebywa do 13 grudnia, ale jest tam słaby, nie wszystkie wasze zawodowe pomysły okażą się przydatne, szczególnie od 6 do 8 grudnia, podczas napiętego aspektu z Neptunem w waszym znaku – wyznawane przez was poglądy lub przekonania innym mogą wydawać się niejasne i pozbawione logiki. Sukcesy, zwłaszcza w dziedzinach związanych z podróżami i nauczaniem, czekają was natomiast między 10 a 12 grudnia, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem. 13 grudnia Merkury wejdzie do życzliwego Koziorożca, spojrzycie na wszystko w sposób bardziej realistyczny, pod koniec miesiąca Merkury w aspekcie z Neptunem w waszym znaku a potem w koniunkcji z Wenus i Plutonem w Koziorożcu, pozwoli rozwiązać konflikty i problemy przyjaciół w duchu współczucia i zrozumienia.

 WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Ryb

Słońce w życzliwym znaku Skorpiona przebywa do 22 listopada, rozświetlając sprawy związane z podróżami, edukacją i kontaktami międzynarodowymi. 4 listopada dojdzie do nowiu Księżyca w opozycji do Urana w Byku, rozpoczniecie całkiem nowy, oryginalny projekt lub zmienicie wyznawany do tej pory światopogląd. Między 10 a 14 listopada trygon Słońca do przebywającego w waszym znaku Neptuna rozbudzi twórczą kreatywność lub zachęci do działalności charytatywnej, aspekt sprzyja też praktykom medytacyjnym i rozwojowi osobistemu.

Między 13 a 19 listopada aspekty Słońca z dobroczynnym Jowiszem i transformującym Plutonem skłonią do nadmiernej szczerości w relacjach przyjacielskich, szczególnie dotyczącej finansów, co z jednej strony pozwoli oczyścić atmosferę, z drugiej jednak rozbudzi nadmiernie emocje, na co wskazuje również zaćmienie Księżyca w znaku Byka, do którego dojdzie 19 listopada. Destrukcyjne emocje może też wywołać w tym samym czasie  opozycja Marsa do Urana, jednak trygon Wenus do Urana pozwoli rozwiązać pojawiające się problemy w duchu tolerancji i współpracy. 22 listopada Słońce opuści życzliwy znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na rozwój kariery. Ostatnie dni miesiąca ustabilizują waszą pozycję, skłonią do bardziej praktycznego podejścia do zawodowych wyzwań, gdy Merkury w koniunkcji ze Słońcem znajdzie się w sekstylu z Saturnem.

Wenus do 5 listopada przebywa w znaku Strzelca, potem wejdzie do życzliwego Koziorożca, w którym pozostanie wyjątkowo długo, bo aż do początków marca 2022 roku, będziecie więc mieć dużo czasu na umocnienie przyjaźni i związków z osobami, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Szczególnie empatyczni staniecie się pod koniec miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Neptunem w waszym znaku, gotowi będziecie wiele ofiarować w imię trwałości przyjaźni.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje życzliwy znak Skorpiona, będziecie więc pełni energii i chęci do działania, jednak wasze starania zostaną powstrzymane przez nieuświadomione lęki i zahamowania, gdy między 7 a 15 listopada Mars i Merkury utworzą napiętą kwadraturę z Saturnem w Wodniku, to natomiast dobry moment na rozpoczęcie psychoterapii lub innej formy pozbywania się niepotrzebnych i ograniczających przekonań. Okres od 17 do 21 listopada też może być pełen napięć ze względu na opozycję Marsa do Urana przy jednoczesnym zaćmieniu Księżyca, starajcie się zapanować nad pośpiechem i stresem, zajmijcie się czymś, co sprawia przyjemność. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Neptuna w waszym znaku skłoni do intensywnej pracy twórczej lub charytatywnej.

Merkury przebywa w znaku Wagi do 6 listopada, potem tranzytuje od 6 do 24 listopada życzliwy znak Skorpiona, wspierając intelektualnie inicjatywy Słońca i aktywność Marsa, jest do wiec bardzo dobry okres dla działalności twórczej, pracy terapeutycznej i wartościowego działania. Ostatni tydzień listopada Merkury spędzi w znaku Strzelca. W okolicach 13 listopada opozycja Merkurego do Urana pozwoli wpaść na oryginalny pomysł, związany z przekazywaniem wiedzy lub sposobami nauczania. W dniach 17–19 listopada podczas trygonu Merkurego do Neptuna słuchajcie podpowiedzi intuicji. Między 20 a 22 listopada aspekty Merkurego sprzyjają intensywnej pracy intelektualnej, natomiast w ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Merkurego ze Słońcem w sekstylu do Saturna pozwoli uporać się z nieświadomymi ograniczeniami.

Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Ryb

Słońce w znaku Wagi przebywa do 23 października, w towarzystwie zapalczywego Marsa i cofającego się Merkurego. Wszystkie planety znajdą się w koniunkcji od 6 do 9 października, obejmując swym zasięgiem nów Księżyca, do którego dojdzie 6 października, możecie się więc spodziewać w tym czasie słownych ataków, konfliktów i nieporozumień w związkach, szczególnie w kontekście inwestycji oraz zarządzania wspólnymi finansami. Horoskop radzi nie angażować się w przepychanki, chrońcie siebie i swój stan psychiczny, ponieważ jesteście osobami szczególnie wrażliwymi i podatnymi na wpływy.

Między 13 a 17 października trygon Słońca do Jowisza poprawi sytuację materialną, możecie spodziewać się zysków zainwestowanych w kapitał zagraniczny, dobrze też ułożą się sprawy w tym, co dotyczy edukacji i podnoszenia kwalifikacji. 20 października pełnia Księżyca w znaku Barana pobudzi was emocjonalnie, ponieważ będziecie musieli podjąć ważne decyzje, mające wpływ na waszą sytuację materialną. 23 października Słońce przesunie się do życzliwego Skorpiona, kierując uwagę na rozwój intelektualny, dzielenie się wiedzą i rozwój kontaktów międzynarodowych, niestety kwadratura Słońca do Saturna w ostatnich dniach miesiąca utrudni lub opóźni realizację planów.

Wenus w życzliwym Skorpionie przez pierwszy tydzień miesiąca zapewni wam emocjonujące relacje z bliskimi przyjaciółmi, nie zabraknie zwierzeń i odkrywania tajemnic, co zapowiada sekstyl Wenus do Plutona. 7 października Wenus zmieni znak i wkroczy do Strzelca, wasze uczucia pochłoną zawodowe wyzwania, szczególnie między 11 a 15 października podczas sekstylu Wenus do Saturna. Między 24 a 28 października kwadratura Wenus do Neptuna w waszym znaku ostrzega przed nieszczerością współpracowników, poczujecie się zagubieni w chaosie sprzecznych sygnałów emocjonalnych, między 26 a 30 października natomiast sekstyl Wenus do Jowisza w Wodniku zapowiada okazję do stworzenia projektu edukacyjnego, który przyniesie poczucie spełnienia.

Merkury tranzytując znak Wagi sprzyja umowom oraz inwestycjom, jednak do 18 października pozostaje w retrogradacji, warto więc odłożyć ważne decyzje na ostatnią dekadę miesiąca. Na początku października otrzymacie kuszącą propozycję współpracy międzynarodowej lub związanej z edukacją, pojawią się jednak przeszkody, które zostaną rozwiązane na przełomie października i listopada, kiedy Merkury w ruchu prostym ponownie znajdzie się w trygonie z Jowiszem i w kwadraturze z Plutonem. W okolicach 9 października, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Marsem, kusić was będzie pomysł na inwestycję, ale okaże się niekorzystny i może generować straty oraz wywołać konflikty w związkach.

Mars w Wadze przebywa do 30 października, powodując straty w dziedzinie zarządzania wspólnymi funduszami. Trudno się będzie dogadać szczególnie w dniach od 6 do 9 oraz od 16 do 24 października, kiedy Mars znajdzie się w napiętych aspektach z innymi planetami. Po 30 października, gdy Mars zawita do życzliwego Skorpiona, ruszycie ze sprawami, które do tej pory leżały odłogiem.