Archiwum kategorii: Ryby – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla Ryby

Do 21 grudnia Słońce w znaku Strzelca skieruje uwagę na sprawy zawodowe, będziecie mocno zapracowani, ale też chętni do zdobywania wiedzy. W okolicach 8 grudnia, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w koniunkcji z cofającym się Marsem w Bliźniętach, czeka was nieprzyjemna wymiana zdań z domownikami lub postawicie się w pracy szefowi, cokolwiek będzie tego przyczyną warto powściągnąć emocje i kontrolować wypowiedzi, jeśli chcecie doprowadzić do porozumienia. Sekstyl Słońca do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie między 10 a 14 grudnia, pozwoli uzyskać konsensus za cenę pewnego rodzaju ograniczeń, najważniejsze okaże się zachowanie spokoju. Od 12 do 16 grudnia Słońce w kwadraturze do Neptuna w waszym znaku może przynieść poczucie braku zrozumienia i trudności w przystosowaniu się do wymagań, zwłaszcza zawodowych, wiązać się to będzie z zawiedzionymi nadziejami i ogólnym stanem zagubienia. W dniach 19-20 grudnia Słońce znajdzie się w kwadraturze do Jowisza w waszym znaku, aspekt pomimo że wytworzy stres i napięcie, okaże się bardzo korzystny dla rozwoju kariery, unikajcie jednak stawiania zbyt wysoko poprzeczki, bo możecie się przeliczyć z możliwościami. 20 grudnia Jowisz na dobre opuści wasz znak i wejdzie do ognistego Barana, zacznie więc wspierać finanse, następnego dnia Słońce wkroczy do życzliwego Koziorożca, rozpoczynając miesiąc, w którym energię skierujecie na podtrzymanie długotrwałych przyjaźni. Po zmianie znaków Słońce do 24 grudnia nadal pozostanie w aspekcie z Jowiszem – stan posiadania się zwiększy i to znacznie, możecie spodziewać się ekstra premii lub konto zasilą zyski z inwestycji, niektóre Ryby otrzymają wsparcie ze strony przyjaciół, prezenty pod choinką zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie. 23 grudnia dojdzie do nowiu Księżyca w życzliwym Koziorożcu, co zapowiada rozpoczęcie nowej przyjaźni w najbliższym czasie.

Wenus w Strzelcu przebywa do 10 grudnia, w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w opozycji z zadziornym Marsem w Bliźniętach, czeka was kłótnia z członkiem rodziny lub współpracownikiem, następnego dnia Wenus utworzy sekstyl ze stabilizującym Saturnem, najlepszym rozwiązaniem okaże się zaakceptowanie wymagań i pogodzenie się z sytuacją, na którą nie macie wpływu, chociaż nie obejdzie się bez rozczarowania i poczucia zawodu, gdy w dniach od 2 do 6 grudnia Wenus znajdzie się w kwadraturze do Neptuna w waszym znaku. Od 7 do 10 grudnia, zanim zmieni znak, Wenus znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem w waszym znaku, macie szansę wywalczyć podwyżkę lub uzyskać awans, kluczowa przy tym okaże się wasza przyjemna osobowość i sympatia, jaką wzbudzacie. 10 grudnia Wenus opuści Strzelca i wejdzie do życzliwego Koziorożca, skłaniając do wykazania się życzliwością w stosunku do przyjaciół oraz osób, podzielających wasze pasje i zainteresowania. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, między 20 a 24 grudnia, Wenus znajdzie się w trygonie z nieprzewidywalnym Uranem, co zapowiada miłe spotkania i rozmaite nieoczekiwane „wigilie” w gronie przyjaciół. W ostatnich dniach roku Wenus utworzy sekstyl z Neptunem w waszym znaku oraz znajdzie się w koniunkcji z towarzyskim Merkurym i potężnym Plutonem, macie szansę spełnić jedno ze swoich marzeń, Sylwester zapowiada się wyjątkowo ekscytująco.

Mars nadal przebywa w Bliźniętach, pozostając w retrogradacji do 27 grudnia, aktywność i zaangażowanie w sprawy domowe i rodzinne może przynieść skutki dalekie od przewidywanych, szczególną ostrożność zachowajcie i uważajcie na słowa w dniach od 6 do 10 grudnia, gdy pozostaniecie pod wpływem opozycji Słońca do zaczepnego Marsa, sprawy rodzinne lepiej pozostawić swojemu biegowi i zająć się rozwojem kariery.

Merkury przebywa w znaku Strzelca do 7 grudnia, w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w kwadraturze z Neptunem w waszym znaku, co wprowadzi nieporozumienia w umowach, wypowiedziach i kontraktach zawodowych, trzeba będzie wszystko sprawdzać po kilka razy, w dodatku nikt nie zechce przyznać się do pomyłek. Między 5 a 7 grudnia natomiast Merkury utworzy napięty aspekt z Jowiszem w waszym znaku, niektóre Ryby przesadzą z prezentami Mikołajkowymi, innym trudno będzie znaleźć coś wyjątkowego. 7 grudnia Merkury zawita do życzliwego Koziorożca, nabierając przy tym mocy i powagi. Dni między 16 a 18 grudnia warto wykorzystać na spotkania przedświąteczne z przyjaciółmi lub wyjazd do rodziny na Święta, sprzyjać wam bowiem będzie trygon Merkurego do Urana. W czasie Świąt Bożego Narodzenia sekstyl Merkurego do Neptuna w waszym znaku zadba o atmosferę pełną uczuć wyższych, rozmów o duchowości i kreatywnej twórczości.

Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Ryby

Do 20 grudnia dobroczynny Jowisz przebywa jeszcze w waszym znaku, warto wykorzystać jego energię na podjęcie ważnych życiowych decyzji, zwłaszcza dotyczących finansów, szczególnie po 24 listopada, kiedy Jowisz zmieni bieg na prosty, ponieważ następna okazja pojawi się dopiero za 12 lat. Słońce w życzliwym Skorpionie przebywa do 22 listopada, zachęcając do zdobywania wiedzy i dzielenia się nią, poczujecie się w tym czasie kompetentni i gotowi nawiązywać międzynarodowe kontakty. Bardzo emocjonująca okaże się w tym miesiącu pełnia Księżyca, do której dojdzie 8 listopada w znaku Byka, ponieważ połączona będzie z zaćmieniem Księżyca w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, w opozycji nie tylko do Słońca, ale także do Merkurego i Wenus oraz w kwadraturze do surowego Saturna, układ ten zwany „półkrzyżem” zapowiada duże zawirowanie energetyczne, które rozbudzi ukryte lęki, niektóre Ryby się przeprowadzą, inne doświadczą zmian w miejscu zamieszkania. Wszystko okaże się w końcu łatwe do rozstrzygnięcia między 13 a 17 listopada, kiedy Słońce utworzy trygon do Neptuna w waszym znaku, jeszcze łatwiej pokonacie wszystkie wyzwania od 15 do 22 listopada, gdy Słońce znajdzie się w korzystnych aspektach z Plutonem i Jowiszem w waszym znaku, pojawi się szansa na wzbogacenie i powiększenie stanu posiadania. 22 listopada Słońce opuści życzliwego Skorpiona i wkroczy do optymistycznego Strzelca, z radością zabierzecie się na pracę, 23 listopada pełnia Księżyca w tym znaku wyznaczy początek nowego międzynarodowego lub naukowego przedsięwzięcia.

Wenus także przebywa do 16 listopada w życzliwym Skorpionie, jest tam jednak słaba, może się wam wydawać, że o miłość lub dobrobyt musicie zawalczyć, szczególnie w dniach 4 – 9 listopada, gdy Wenus utworzy problematyczne aspekty z Saturnem i Uranem, możliwość zmian wzbudzi niepokój, jednak między 8 a 12 listopada trygon tej powabnej planety do Neptuna w waszym znaku przyniesie realizacje marzeń, zarówno miłosnych, jak finansowych. Swoje korzystne działanie potwierdzi Wenus między 13 a 16 listopada, gdy utworzy korzystne aspekty z potężnym Plutonem i dobroczynnym Jowiszem w waszym znaku, poczujecie się docenieni i kochani, warto wykorzystać te tranzyty na podtrzymanie dobrych relacji z cudzoziemcami, naukowcami lub prawnikami. 16 listopada Wenus opuści przyjaznego Skorpiona i wejdzie do Strzelca, w którym odzyska swoją moc, staniecie się bardziej otwarci na kontakty z innymi, zwłaszcza że od 19 do 25 listopada towarzyszyć jej będzie komunikatywny Merkury.

Mars w Bliźniętach przez cały miesiąc porusza się biegiem wstecznym, niektóre działania związane z domem i rodziną powrócą jak bumerang i trzeba będzie dokonać korekty, dużo stresów czka was między 15 a 25 listopada, gdy Mars utworzy napiętą kwadraturę z Neptunem w waszym znaku, wszystko wokół wyda się niepewne i zwodnicze, tymczasem aspekt jest wezwaniem, aby zajrzeć głęboko w siebie i tam poszukać inspiracji do działania. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna pozwoli pokonać lęki, staniecie mocno na nogach, łatwiej osiągniecie stabilizację.

Merkury do 17 listopada również tranzytuje wraz z Wenus i Słońcem życzliwego Skorpiona, wpływając na komunikację z osobami, na których wam zależy, jedynie między 9 a 11 listopada kwadratura z ograniczającym Saturnem utrudni porozumienie z niektórymi przyjaciółmi. Wszystkie nieporozumienia da się wyjaśnić między 13 a 16 listopada, gdy Merkury znajdzie się w korzystnych aspektach z dobroczynnym Jowiszem w waszym znaku oraz Plutonem w Koziorożcu, powiodą się transakcje finansowe, podróże oraz umowy z obcokrajowcami. 17 listopada Merkury zawita do radosnego Strzelca, straci jednak sporo ze swej mocy, staniecie się więc trochę bardziej powierzchowni i rozgadani, zwłaszcza między 19 a 25 listopada, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus, życie towarzyskie jednak się rozwinie, a umowy zawodowe przebiegać będą w przyjemnej atmosferze. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Merkurego do Saturna da wam poczucie pewności, że podjęliście słuszne decyzje.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Horoskop na październik 2022 dla Ryby

Słońce i Wenus przebywają w Wadze do 23 października, kierując uwagę na inwestycje, pogłębienie relacji międzyludzkich oraz zarządzanie wspólnymi finansami. 9 października dojdzie do pełni Księżyca w Baranie, sprawy finansowe okażą się priorytetem i wzbudzą wiele emocji, ale raczej pozytywnych. Od 9 do 13 października korzystny aspekt Słońca do Saturna sprzyja oszczędnościom i zyskom z lokat długoterminowych oraz nieruchomości, nie obejdzie się jednak bez niepokoju ze względu na kwadraturę Saturna do Urana w Byku, jakaś lokata kapitału może sprawiać trudności, obawy wzbudzą też relacje sąsiedzkie.  Między 16 a 23 października Słońce wraz z Wenus utworzą silnie energetyczne aspekty z Marsem i Plutonem, stosunki z domownikami nabiorą znaczenia, atmosfera stanie się gorąca, wolne Ryby zaangażują się w związek miłosny, który może okazać się toksyczny, problemy przyjaciół zaczną was przerastać. 23 października Słońce oraz Wenus opuszczą znak Wagi i wkroczą do życzliwego Skorpiona, Wenus jednak straci dużo ze swej siły, namiętność w związkach pozostanie, ale możecie stać się jej ofiarą. 25 października nów Księżyca w Skorpionie skieruje uwagę na to, co minęło, ogarnie was nostalgia i tęsknota za bliskimi, którzy odeszli, co w końcu jest zgodne zarówno z porą roku, jak i zbliżającymi się Świętami. 29 października Jowisz, planeta obfitości i dobrobytu wycofa się do waszego znaku i pozostanie w nim do 20 grudnia, macie więc ostatnią w ciągu kolejnych 12 lat okazję, aby odnieść korzyści z jej obecności. 

Wenus wraz ze Słońcem przebywa w Wadze do 23 października, w pierwszych dniach miesiąca utworzy opozycję z Jowiszem w Baranie, co powinno znacznie poprawić waszą sytuację materialną. Między 11 a 23 października Wenus znajdzie się najpierw w trygonie do Saturna, co zachęci do oszczędności i ulokowania zasobów w nieruchomościach, następnie wraz ze Słońcem utworzy aspekty z aktywizującym Marsem i potężnym Plutonem, pojawi się flirt i prowokacje słowne, które tylko przyciągną do was więcej zwolenników. 23 października Wenus wraz ze Słońcem opuszczą Wagę i wkroczą do życzliwego Skorpiona, Wenus straci wiele ze swej mocy, miłość pójdzie w odstawkę, ale pożądanie pozostanie.

Mars w Bliźniętach zachęca do twórczości literackiej, wasze słowa mogą jednak stać się ostre jak żyleta. Między 9 a 16 października kwadratura Marsa do przebywającego w waszym znaku Neptuna przyprawi o ból głowy, kiedy ktoś zaatakuje was słownie w wyniku niezrozumienia waszych intencji. Od 16 do 20 października trygon Wenus do Marsa zbliży was do osoby, na którą nie zwracaliście do tej pory uwagi.

Merkury w przeciwległej Pannie już 2 października wyjdzie z retrogradacji, co powinno poprawić komunikację z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. Między 4 a 8 października trygon Merkurego do Plutona sprawi, że z uwagą wysłuchacie zwierzeń przyjaciela, udzielając konstruktywnych rad, to również właściwy moment, aby zmierzyć się ze swoją ciemną stroną z akceptacją i wyrozumiałością. 11 października Merkury opuści przeciwległa Pannę dołączy do Wenus i Słońca w Wadze, od razu też tworząc opozycję z Jowiszem – okaże się to ważne dla planowanych inwestycji, może jednak was skłonić do większych zakupów. Od 21 do 23 października Merkury w korzystnym aspekcie z Saturnem ułatwi sprawne zarządzanie wspólnymi zasobami materialnymi, natomiast między 25 a 28 października Merkury w aspektach z Marsem i Plutonem skłoni do zbyt szybkich decyzji, wywołanych obawą o przyszłość.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Ryb

Słońce przebywa w przeciwległym znaku Panny do 23 września, kierując uwagę na relacje międzyludzkie, budowanie więzi z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, znajomości zawarte w tym czasie przysłużą się wam w przyszłości. 10 września pełnia Księżyca w waszym znaku, w koniunkcji z Neptunem i w dobrych aspektach z odkrywczym Uranem, wzbudzi wyjątkowo dużo emocji, będziecie skłonni udzielić wsparcia osobom w potrzebie, sami też możecie potrzebować pomocy, którą otrzymacie od bliskich, przyjaciół lub sąsiadów. Między 15 a 21 września Słońce ustawi się w opozycji do Neptuna w waszym znaku i w trygonie do Plutona, znajomości wypracowane przez lata okażą się wyjątkowo opłacalne, otrzymacie wsparcie ze strony przyjaciół i partnerów życiowych, zrozumiecie co to znaczy, że „prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”.

23 września Słońce opuści przeciwległą Pannę i wkroczy do dyplomatycznej Wagi, energię skierujecie na zarządzanie wspólnymi finansami w porozumieniu z partnerami, tego dnia dodatkowo cofający się Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, jakieś ponowne spotkanie okaże się znaczące dla waszych inwestycji. 25 września dojdzie do nowiu Księżyca w Wadze w opozycji do Jowisza, w najbliższym czasie rozpoczniecie współpracę, która pozwoli się wam wzbogacić, umowy jednak podpisujcie po 2 października, kiedy Merkury w przeciwległej Pannie powróci do biegu prostego.

Wenus 5 września wejdzie do przeciwległej Panny, nie jest tam jednak zbyt mocna, możecie więc liczyć na nowe znajomości a nawet rozwój miłości, pod warunkiem, że powstrzymacie się od krytycznych uwag w stosunku do osób, które obdarzą was swoim uczuciem – szczególnie w dniach od 14 do 18 września, kiedy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z popędliwym Marsem w Bliźniętach, jakaś kłótnia lub ostre słowa mogą zepsuć rodzące się uczucie. Na zaskakująco miłe chwile możecie natomiast liczyć między 18 a 22 września, kiedy Wenus utworzy korzystny aspekt z nieprzewidywalnym Uranem. Od 25 do 28 września Wenus w koniunkcji z Merkurym utworzą korzystny aspekt z pożądliwym Plutonem, szczera rozmowa z kimś bliskim przypomni o problemach, które wydawały się dawno rozwiązane. 29 września Wenus opuści przeciwległą Pannę i przesunie się do Wagi, którą włada, nadejdzie okres korzystny zarówno dla miłości, jak i ważnych inwestycji.

Mars tranzytuje znak Bliźniąt do 25 marca 2023 roku, więc wyjątkowo długo, w tym czasie staniecie się bardzo aktywni na polu rodzinnym, wasze rady i uwagi mogą jednak okazać się zbyt obcesowe, co wzbudzi intensywną reakcję, starajcie się więc wyważać słowa, jakimi zwracacie się do bliskich, zwłaszcza w ostatnim tygodniu miesiąca, gdy Mars utworzy aspekt z ograniczającym Saturnem.

Merkury przebywa w znaku Wagi do 23 września, wpływając na zawieranie umów dotyczących finansów, starajcie się dobrze wykorzystać czas do 10 września, bo tego dnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, w którym pozostanie do 2 października, a nie jest wskazane podpisywanie umów i rozpoczynanie ważnych przedsięwzięć w czasie retrogradacji Merkurego. Możecie natomiast renegocjować zawartą wcześniej umowę między 17 a 20 września, kiedy obydwie cofające się planety – Mars i Jowisz – znajdą się w opozycji. 23 września Merkury ponownie wycofa się do przeciwległej Panny, w ostatnim tygodniu września czekają was niekończące się dyskusje z partnerami na tematy, które nie zostały właściwie zamknięte.

Horoskop miesięczny na sierpień 2022 dla Ryb

Słońce w znaku Lwa przebywa do 23 sierpnia, kierując uwagę na sprawy zdrowia oraz warunki pracy. Pierwsze dni przyniosą zmienną energetycznie aurę, bo z jednej strony trygon Słońca do Jowisza sprzyja relaksowi i korzystnie wpłynie na sytuację finansową, z drugiej problematyczna koniunkcja Marsa z Uranem i Północnym Węzłem Księżycowym wprowadzi gwałtowne zmiany w relacjach z sąsiadami lub rodzeństwem, co może przysporzyć nieco stresów. Najbardziej emocjonujący i stresogenny okres czeka was od 10 do 14 sierpnia, ponieważ 12 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w Wodniku w kwadraturze do Urana i Węzłów Księżycowych, co odbije się głównie na zdrowiu, może też wpłynąć na sytuację w pracy, horoskop radzi zachować dystans, bo będziecie mieli niewielki wpływ na wydarzenia.

Od 12 do 17 sierpnia opozycja Słońca do Saturna ograniczy mobilność, może też przejściowo osłabić wzrok. 23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do przeciwległej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym istotne okażą się negocjacje, umowy z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. W ostatnim tygodniu sierpnia kwadratura Słońca z bojowym Marsem doprowadzi do gorącej wymiany zdań, a nawet konfliktu z członkami rodziny. 27 sierpnia nów Księżyca w przeciwległej Pannie sprzyja rozpoczęciu owocnej współpracy.

Wenus w życzliwym Raku przebywa do 11 sierpnia, w pierwszych dniach miesiąca utworzy korzystny aspekt z Marsem i Uranem, co pozwoli załagodzić burzliwe relacje w rodzinie, zakochane Ryby mogą liczyć na wyznania miłości a nawet propozycje wspólnego zamieszkania, w każdym razie wasze wzajemne stosunki ulegną zmianie. Od 5 do 11 sierpnia Wenus w trygonie do Neptuna w waszym znaku i w opozycji do Plutona zapowiada wzrost namiętności i pogłębienie uczuć zarówno w związkach stałych, jak i takich, które wchodzą w etap początkowych romantycznych uniesień, wzrośnie empatia i naturalne współczucie, którym zwykle emanują osoby spod znaku Ryb.

11 sierpnia Wenus opuści życzliwego Raka i wstąpi do rozrywkowego Lwa, zapragniecie skorzystać z wakacyjnych przyjemności – najlepszy okres na udany urlop nadejdzie w dniach 16–20 sierpnia, gdy Wenus utworzy uszczęśliwiający trygon z dobroczynnym Jowiszem. W ostatnim tygodniu sierpnia Wenus znajdzie się w niekorzystnych aspektach z ograniczającym Saturnem i nieprzewidywalnym Uranem, sprawy uczuciowe się skomplikują.

Mars w Byku przebywa do 20 sierpnia, aktywizując sprawy związane z komunikacją oraz stanem posiadania, między 4 a 11 sierpnia rozbudzi ukryte lęki, gdy znajdzie się w napiętym aspekcie z Saturnem w Wodniku, uda się wam je jednak pokonać dzięki sile woli, ponieważ od 7 do 19 sierpnia Mars utworzy korzystne aspekty najpierw z przebywającym w waszym znaku Neptunem a następnie z potężnym Plutonem w życzliwym Koziorożcu – okaże się, że możecie liczyć na wsparcie przyjaciół oraz duchowych przewodników. 20 sierpnia Mars opuści powolnego Byka i wejdzie do życzliwych Bliźniąt, staniecie się bardziej wymowni i zdecydowani w poglądach, zwłaszcza w okolicy 29 sierpnia, gdy Mars znajdzie się w korzystnym aspekcie z Merkurym.

Merkury tranzytuje znak Lwa do 4 sierpnia, następnie zawita do przeciwległej Panny, w której jest wyjątkowo mocny, sprzyja więc nawiązywaniu relacji o zabarwieniu intelektualnym, zagustujecie w dyskusjach, staniecie się bardziej elokwentni. Publicznym wypowiedziom, działalności literackiej oraz nawiązywaniu kontaktów przez portale społecznościowe sprzyjać będzie korzystny aspekt, jaki Merkury utworzy z inspirującym Uranem między 14 a 18 sierpnia, natomiast od 19 do 23 sierpnia opozycja Merkurego do Neptuna w waszym znaku i trygon do pełnego pasji Plutona wywoła gorące dyskusje, wasze poglądy niektóre osoby mogą uznać za kontrowersyjne.

26 sierpnia Merkury opuści przeciwległy znak Panny i wejdzie do dyplomatycznej Wagi, zaczniecie lepiej wyważać słowa, chociaż nadal nie zabraknie wam zdecydowania w wyrażaniu swojego zdania, zwłaszcza w okolicach 29 sierpnia, na co wskazuje trygon Merkurego do Marsa.

Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Ryb

Słońce w życzliwym Raku przebywa do 22 lipca, kierując uwagę na potrzeby emocjonalne dzieci oraz osób bliskich, wzbudzając potrzebę odpoczynku i zabawy, czemu sprzyja wakacyjna aura. Między 8 a 12 lipca sekstyl Słońca do Urana zachęci do podróżowania, niektóre Ryby spakują walizki i z dnia na dzień postanowią się wybrać w jakieś oryginalne miejsce lub bez zapowiedzenia odwiedzić członków rodziny. 13 lipca pełnia Księżyca w Koziorożcu wpłynie emocjonująco na relacje wśród przyjaciół lub w grupie osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania, również dzieci dostarczą wam moc wrażeń.

16 lipca koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprzyja pracy intelektualnej, wasze pomysły zostaną docenione, powiodą się też spotkania z członkami rodziny. Od 16 do 22 lipca zarówno Merkury, jak i Słońce ustawią się w trygonie do Neptuna w waszym znaku i w opozycji do Plutona, nastąpią korzystne zmiany w postrzeganiu rzeczywistości, która stanie się bardziej zrozumiała, wymagać to jednak będzie zmierzenia się ze swoją ciemną stroną a także zaakceptowania jej. 22 lipca Słońce opuści życzliwego Raka i wejdzie do Lwa, uwagę skierujecie na ochronę zdrowia oraz realizację osobistych potrzeb, poczujecie się jak dziecko, wymagające uwagi. 28 lipca nów Księżyca w Lwie wyznaczy początek zmian w podejściu do zdrowia. Na przełomie lipca i sierpnia trygon Słońca do Jowisza wpłynie na poprawę sytuacji materialnej.

Wenus w Bliźniętach przebywa do 18 lipca, co wpłynie na bardziej serdeczną komunikację z członkami rodziny. Od 11 do 16 lipca Wenus w sekstylu do Saturna i w kwadraturze do Neptuna może sprawić, że poczujecie się wykorzystani przez członków rodziny lub czyjaś pomoc zacznie wam ciążyć, niektóre Ryby przeżyją miłosne rozczarowanie, horoskop radzi, aby powierzyć swoje sekrety wieloletniemu przyjacielowi, który was nie zawiedzie. 18 lipca Wenus zawita do życzliwego Raka, poczujecie się pełni miłości i empatii, otworzycie serce dla bliskich i dzieci, jednocześnie zapragniecie odpoczynku i zabawy. Wolne Ryby mają szansę na wakacyjny romans, niektóre osoby mogą liczyć na finansowe zyski między 22 a 25 lipca, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze do Jowisza, starajcie się jednak nie przesadzić z wydatkami na przyjemności.

Mars do 5 lipca przebywa w impulsywnym Baranie, tworząc w tym czasie napiętą kwadraturę z Plutonem w Koziorożcu, to niebezpieczny aspekt, ponieważ symbolizuje walkę, niektóre Ryby skierują uwagę na doniesienia z toczącej się wojny, co odbierze im spokój i poczucie bezpieczeństwa, całe szczęście już 5 lipca Mars zmieni znak i wejdzie do Byka, w którym jest znacznie mniej aktywny. Na przełomie lipca i sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, uważajcie na sposób komunikowania się, bo może dojść do nieoczekiwanego konfliktu, uważajcie też na drogach, przede wszystkim unikajcie pośpiechu.

Merkury do 5 lipca tranzytuje znak Bliźniąt, skłaniając do pracy intelektualnej oraz kierując myśli na sprawy domu i rodziny, 3 lipca kwadratura Merkurego do Neptuna w waszym znaku doprowadzi do nieporozumień, trudno się wam będzie skoncentrować, ale już 4 i 5 lipca odrzucicie wahania i przystąpicie do działania. Od 5 do 19 lipca Merkury w życzliwym Raku skłoni do zainteresowania się historią rodziny, rodu oraz kraju i sprawi wam to wiele przyjemności, zwłaszcza między 12 a 14 lipca, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z rewolucyjnym Uranem, który otworzy was na inny sposób myślenia oraz komunikowania. 19 lipca Merkury zawita do rozrywkowego Lwa, między 22 a 24 lipca, gdy utworzy trygon ze szczodrym Jowiszem, pozwoli znaleźć znakomity sposób na poprawę sytuacji materialnej, niektóre Ryby otrzymają dobrze płatne zlecenie dotyczące spraw międzynarodowych. W dniach 25 – 29 lipca pojawią się problemy w komunikacji, kiedy Merkury znajdzie się w napiętych aspektach z popędliwym Marsem i wybuchowym Uranem.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Ryb

Słońce w Bliźniętach przebywa do 21 czerwca, warto ten czas wykorzystać na umocnienie więzi rodzinnych, uwaga bowiem pójdzie w kierunku budowania relacji z domownikami. Sprawy domowe pochłoną was w pierwszej połowie miesiąca, możecie poświęcić im całą energię, Słońce bowiem nie tworzy w tym czasie ważnych aspektów. 14 czerwca dojdzie do pełni Księżyca w znaku Strzelca, emocje wzbudzą trudności w pogodzeniu potrzeb zawodowych i rodzinnych, od 14 do 18 czerwca natomiast Słońce znajdzie się w sprzecznych aspektach ze stabilizującym Saturnem oraz niepewnym Neptunem w waszym znaku – ugruntujecie swoją pozycję w rodzinie, zainwestujecie w nieruchomości lub doprowadzicie do trwałych zmian w domu, poczujecie się jednak pełni wątpliwości czy postępujecie słusznie i czy aby na pewno realizujecie własne marzenia.

21 czerwca Słońce opuści Bliźnięta i wkroczy do przyjaznego Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym będziecie mogli oddać się swoim ulubionym zajęciom, uwagę skierujecie na własny rozwój i działalność twórczą. 29 czerwca nów Księżyca w kwadraturze do Jowisza wyznaczy początek rodzinnego przedsięwzięcia, które co prawda okaże się kosztowne, ale sprawi wiele przyjemności.

Wenus w życzliwym Byku przebywa aż do 23 czerwca, będziecie więc mieć dużo czasu na przyjemność, płynącą z posiadania przedmiotów służących sprawnej komunikacji. Między 10 a 13 czerwca koniunkcja Wenus z rewolucyjnym Uranem wprowadzi radykalną zmianę w bliskim sąsiedztwie, niektóre Ryby zmienią nagle miejsce zamieszkania, inne wybiorą się w krótką, ekscytująca podróż. Między 17 a 23 czerwca korzystny aspekt Wenus z przebywającym w waszym znaku Neptunem sprzyja realizacji marzeń, pojawią się jednak ukryte lęki, wywołane kwadraturą Wenus do Saturna, ostatecznie trygon Wenus do Plutona pozwoli spełnić pragnienia. 23 czerwca Wenus opuści życzliwego Byka i wejdzie do znaku Bliźniąt, najlepiej poczujecie się we własnym domu, wiele radości czeka was zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus utworzy sekstyl ze szczodrym Jowiszem.

Mars przez cały miesiąc przebywa w aktywnym Baranie, co będzie miało duży wpływ na wydatki, niektóre Ryby wręcz wpadną w zakupoholizm, inne przeciwnie – z rozwagą zainwestują w rzeczy trwałe, zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Mars utworzy sekstyl ze stabilizującym Saturnem. Z wydatkami uważajcie jednak na przełomie czerwca i lipca, bo kwadratura Marsa do Plutona ostrzega przed atakiem na wasz stan posiadania.

Merkury w Byku powróci do biegu prostego 3 czerwca, komunikacja znacznie się poprawi, znów będzie można kupować sprzęt elektroniczny bez obawy, że się zepsuje, a także publikować i zakładać blogi lub strony internetowe. Od 9 do 12 czerwca trygon Merkurego do Plutona pozwoli zmierzyć się z trudnymi wiadomościami wojennymi, niektóre Ryby będą miały kontakt z przepływem dużej ilości pieniędzy. 13 czerwca Merkury opuści życzliwego Byka i wejdzie do znaku Bliźniąt, w którym jest wyjątkowo mocny, w dodatku między 18 a 22 czerwca utworzy bardzo korzystny aspekt z dobroczynnym Jowiszem, co zapowiada wzbogacenie, poprawę sytuacji mieszkaniowej i dobry kontakt z domownikami.

Horoskop miesięczny na maj 2022 dla Ryb

1 maja pozostaniecie jeszcze pod wpływem zaćmienia Słońca w Byku, w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem i w sekstylu do Marsa w waszym znaku, wzbudzi to wiele emocji związanych z rozpoczęciem nowego etapu w życiu, którego przyszłość trudno przewidzieć. Stan niepewności utrzyma się przynajmniej przez pierwszy tydzień miesiąca, chociaż sekstyl przebywającego w waszym znaku Jowisza do potężnego Plutona podpowiada, że dysponujecie ogromną mocą, którą warto wykorzystać dla własnego dobra.

11 maja Jowisz opuści wasz znak i zawita do sąsiedniego Barana, w którym pozostanie do 29 października, zanim ponownie zagości w waszym znaku, oznacza to, że swój dobroczynny wpływ przeniesie na zasoby materialne, macie więc szansę w najbliższym czasie dużo zyskać i znacznie się wzbogacić. Między 13 a 17 maja aspekty Słońca do Neptuna w waszym znaku i Saturna w Wodniku wzbudzą poczucie niepewności, pojawią się nieokreślone lęki w związku sytuacją międzynarodową, co jeszcze wzmocni pełnia i zaćmienie Księżyca w Skorpionie, do którego dojdzie 16 maja, jednak w dniach 17–21 maja, kiedy Słońce utworzy trygon z mocnym Plutonem zrozumiecie, że macie w sobie znacznie więcej siły, niż przypuszczaliście, a także że możecie liczyć na pomoc potężnych przyjaciół.  21 maja Słońce opuści znak życzliwego Byka i wkroczy do Bliźniąt, kierując uwagę na relacje w rodzinie. Między 21 a 25 maja, podczas wpływu korzystnego aspektu Słońca do Jowisza, wasza sytuacja finansowa ma szansę znacznie się poprawić.

1 maja Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem w waszym znaku i obie planety utworzą korzystny sekstyl z potężnym Plutonem, to wyjątkowa konfiguracja, kiedy dwie dobroczynne planety się spotykają, w dodatku w waszym znaku, warto więc ten dzień wykorzystać na zaplanowanie najbliższej przyszłości oraz okazanie bliskim uczuć, jakimi ich obdarzacie. Następnego dnia Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Barana, tracąc wiele ze swojej mocy, zmotywuje was jednak do poprawy sytuacji materialnej. Między 4 a 8 maja, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu z Merkurym, warto spotykać się członkami rodziny i omawiać plany na przyszłość. Między 22 a 28 maja napięty aspekt Wenus z Plutonem i sekstyl z Saturnem przyczyni się do przepływu większych pieniędzy lub dokonania drogiego zakupu, ale zapewni wam na długo poczucie bezpieczeństwa i stabilności. 28 maja Wenus opuści znak Barana i wejdzie do życzliwego Byka, odzyskując swa moc i siłę, otworzycie się na miłość, którą znajdziecie w bliskim sąsiedztwie.

Mars w waszym znaku przebywa do 25 maja, wywołując stres i budząc wątpliwości odnośnie kierunku działania, niepewność spotęguje się w dniach 15–21 maja, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z Neptunem. Między 20 a 25 maja natomiast, gdy Mars utworzy sekstyl z Plutonem, poczujecie się pełni mocy, jakbyście mogli góry przenosić, uważajcie, aby nadmiar energii nie przekształcił się w agresję. 25 maja Mars opuści wasz znak i wejdzie do Barana, w ostatnich dniach miesiąca znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, oznacza to duże wydatki oraz inwestycje, które jednak przełożą się na znaczne zyski.

Merkury w Bliźniętach w pierwszej dekadzie miesiąca biegnie ruchem prostym, koncentrując myśli na sprawach domu i rodziny, 11 maja jednak wejdzie w retrogradację i będzie się cofać do 3 czerwca, unikajcie w tym czasie rozpoczynania nowych przedsięwzięć, starajcie się natomiast wprowadzić poprawki do tych, które kontynuujecie. Od 17 do 22 maja Merkury w sekstylu do Jowisza ma szansę wpłynąć pozytywnie na finanse, pod warunkiem, że umowy zostały zawarte wcześniej, również podróże mogą być udane, jeśli wybierzecie się do miejsc, w których już kiedyś byliście. 23 maja Merkury wycofa się do życzliwego Byka, od 24 do 28 maja Merkury w trygonie do Plutona ułatwi powrót do rozmów, które nie zostały zakończone, wymagają oczyszczenia intencji i wyjaśnienia spornych kwestii.

Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Ryb

Słońce przebywając do 20 kwietnia w znaku Barana skieruje uwagę na sprawy finansowe, już 1 kwietnia, podczas nowiu Księżyca w koniunkcji z Merkurym, macie szansę podpisać umowę finansową, mająca wpływ na waszą przyszłość, natomiast koniunkcja Merkurego ze Słońcem, do której dojdzie 3 kwietnia, zapowiada dobre pomysły i właściwe decyzje dotyczące stanu posiadania, łatwo wam też będzie tego dnia wyrazić swoje pomysły, idee oraz potrzeby. Od 10 do 15 kwietnia dojdzie do wielkiej koniunkcji Jowisza z Neptunem, dwójki władców waszego znaku, może mieć to ogromne znaczenie dla przyszłości, taki aspekt za waszego życia już się nie powtórzy, wykorzystajcie wiec swoją szansę dla dobra własnego oraz innych. Powodzenie czeka was w sprawach międzynarodowych oraz związanych z wyższą edukacją, działalnością charytatywną lub prozdrowotną, możecie liczyć na uśmiech losu, unikajcie tylko ludzi nieszczerych i zakłamanych, bo wasz sukces może przyciągnąć osoby, które zechcą z niego skorzystać dla własnych celów, jeśli pomagacie innym zadbajcie również w sposób właściwy o własne potrzeby, pomoże w tym stabilizujący aspekt Słońca z Saturnem, otrzymane dobro może uzyskać materialny wymiar.

W Wielką Sobotę będzie miała miejsce pełnia Księżyca w znaku towarzyskiej Wagi, sprawy finansowe wzbudzą emocje i staną się tematem najważniejszym przy świątecznym stole, na co wskazuje również napięty aspekt Słońca do wymagającego Plutona. 20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie mobilność oraz sąsiedzkie kontakty. 30 kwietnia dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca, niektóre Ryby mogą się poczuć trochę niepewne i zakręcone.

Wenus już 5 kwietnia zawita do waszego znaku, przynosząc popularność, miłość i powodzenie w relacjach międzyludzkich, takie nagromadzenie benefitów zapowiada szczęśliwe wydarzenia, niektóre Ryby odnajdą w tym miesiącu swoje przeznaczenie, prawdziwą miłość lub stworzą wyjątkowe dzieła, podziwiane przez innych. Korzystny aspekt Wenus do Merkurego i Urana zapowiada w Poniedziałek Wielkanocny lub zaraz po nim korzystne wydarzenia towarzyskie, natomiast w końcówce miesiąca koniunkcja Wenus z Jowiszem i Neptunem w waszym znaku zapowiada spełnienie marzeń o wielkiej romantycznej miłości a także powodzenie w ważnych dziedzinach życia.

Mars do 15 kwietnia przebywa jeszcze w znaku Wodnika, zachowajcie więc ostrożność, bo ukryci wrogowie nie próżnują, szczególnie w dniach od 3 do 8 kwietnia, podczas koniunkcji Marsa z Saturnem, możecie spotkać się z pewnego rodzaju bezwzględnością, pośpiech okaże się największym wrogiem, warto skorzystać z pośredników, aby uzyskać kompromis, na co wskazuje korzystny aspekt Merkurego do Marsa i Saturna. 15 kwietnia Mars zawita do waszego znaku, skłaniając do większej aktywności i szybszego działania, co może wzbudzić irytację oraz frustrację.

Merkury w Baranie przebywa w pierwszej dekadzie kwietnia, pomagając w sprawach finansowych, warto skorzystać z pośrednictwa osób trzecich w przypadku negocjacji. 11 kwietnia Merkury wejdzie do życzliwego Byka, co znacznie poprawi mobilność i przekaz informacji. 24 kwietnia kwadratura Merkurego do Saturna wywoła napięcie w sprawach urzędowych oraz związanych z nieruchomościami, jednak już od 25 do 28 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Neptunem w waszym znaku oraz Plutonem w życzliwym Koziorożcu, możecie śmiało podpisywać każdy rodzaj umowy lub zobowiązania.

 ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Ryb

To będzie zdecydowanie wasz miesiąc i chociaż nie obejdzie się bez stresów, okaże się jednym z najważniejszych w ciągu ostatnich lat. Słońce w waszym znaku przebywa do 20 marca, wykorzystajcie ten czas na rozpoczęcie ważnych przedsięwzięć, bo już 2 marca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Jowiszem w waszym znaku, w dodatku w korzystnym aspekcie do Urana w Byku – w pierwszym tygodniu miesiąca możecie się wzbogacić, wyjechać za granicę, osiągnąć popularność i powodzenie praktycznie w każdej dziedzinie, o jakiej zamarzycie. W waszym znaku przebywa Słońce, które utworzy koniunkcję z obydwoma władcami znaku – najpierw z Jowiszem a następnie między 11 a 15 marca z Neptunem, to są aspekty spełnionych marzeń.

Wrażliwi i ofiarni, skłonni do udzielenia pomocy wszystkim potrzebującym przedstawiciele znaku Ryb, otrzymają szansę również w tej dziedzinie, wiele osób zaangażuje się w działalność na rzecz uciekinierów z objętej wojną Ukrainy, ale tym razem wasza pomoc zostanie zauważona i doceniona. 18 marca dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Panny, co wzbudzi emocje i wpłynie na relacje partnerskie. Od 16 do 20 marca sekstyl Słońca do Plutona obdarzy was mocą, okażecie się dobrymi przyjaciółmi, gotowymi udzielić wsparcia potrzebującym. 20 marca Słońce opuści wasz znak i wejdzie do Barana, uwaga powędruje w kierunku zabezpieczenia sytuacji finansowej.

Wenus w towarzystwie Marsa do 6 marca tranzytuje znak życzliwego Koziorożca, tworząc koniunkcję z transformującym Plutonem, niektórzy przyjaciele wykażą się pasją i zaangażowaniem w sprawy społeczne, taka konfiguracje jest wyrazem konfliktu i walki o priorytety, co wyraźnie widać w sytuacji przyjaznej Ukrainy, narażonej na bezprecedensowy agresywny atak Rosji.

6 marca Mars i Wenus opuszczą życzliwego Koziorożca i wejdą do Wodnika, swoje sprzeczne emocje zaczniecie ukrywać, nie chcąc narazić się na ataki osób, które was nie rozumieją, nie uchroni was to jednak od konfliktu, szczególnie między 17 a 25 marca, kiedy obydwie planety utworzą pełną napięcia kwadraturę z rewolucyjnym Uranem. Od 26 do 30 marca koniunkcja Wenus z Saturnem sprawi, że poczujecie się trochę samotni i odizolowani od otoczenia.

Merkury do 10 marca przebywa w znaku Wodnika, nie wszystkie wasze myśli i przekonania zyskają popularność, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z poważnym Saturnem, dopiero między 10 a 27 marca, tranzytując wasz znak, ułatwi skorzystanie z zasobów intuicji i wyobraźni. Od 16 do 22 marca koniunkcja Merkurego z Jowiszem zaowocuje dobrymi pomysłami, związanymi z edukacją, podróżami zagranicznymi, publikacjami oraz działalnością charytatywną, natomiast między 23 a 25 marca, gdy Merkury zawędruje do Neptuna, zaczniecie myśleć mało realistycznie, kierując się wyobrażeniami i nierealistycznymi oczekiwaniami, zamiast logicznymi przesłankami. Po 27 marca, kiedy Merkury zawita do znaku Barana, zaczniecie myśleć głównie o sposobach zdobycia dodatkowych pieniędzy.