Archiwum kategorii: Ryby – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na maj 2024 dla Ryby

Słońce w życzliwym Byku przebywa do 20 maja, co czyni was bardziej mobilnymi i nastawionymi na zdobywanie i dzielenie się wiedzą, 8 maja nów Księżyca w sekstylu do Saturna w waszym znaku pozwoli ugruntować zawodową pozycję i w sposób wyważony podejść do spraw związanych z karierą, sąsiedztwem, nieruchomościami lub relacjami z rodzeństwem. W dniach 11 – 15 maja, gdy Słońce znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem w życzliwym Byku, przyjdą wam do głowy rewolucyjne pomysły, którymi podzielicie się z szerokim ogółem, nowoczesna technologia stanie się bardziej dostępna i zrozumiała. Między 16 a 20 maja koniunkcja Słońca z Jowiszem w sekstylu do Neptuna w waszym znaku, ma szansę spełnić marzenia o podróży zagranicznej, osiągniecie sukcesy międzynarodowe, zwłaszcza w dziedzinie edukacji. 20 maja Słońce opuści życzliwego Byka i wkroczy do Bliźniąt, do 24 maja pozostanie w harmonijnym aspekcie do Plutona, co pozwoli uwolnić ukryte w podświadomości traumy i obawy, nie mające miejsca już w obecnym życiu. 26 maja Jowisz, planeta dobrobytu i ekspansji, opuści życzliwego Byka i wkroczy do Bliźniąt, wprowadzając obfitość w sprawy rodzinne oraz domowe i chociaż nie jest zbyt mocny w tym znaku, zapowiada dobrą energię w relacjach rodzinnych.

Wenus w życzliwym Byku w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w napiętym aspekcie z wymuszającym Plutonem, uważajcie, aby nie paść ofiarą uwiedzenia, konfiguracja jednak pozwoli skonfrontować się z ukrytymi aspektami osobowości w stosunku do uczuć, posiadania i poczucia własnej wartości. Między 12 a 14 maja Wenus w sekstylu do Saturna w waszym znaku pozwoli w sposób racjonalny i pragmatyczny podejść do swoich uczuć, warto postawić na związki, dające gwarancję stałości i poczucia bezpieczeństwa. W dniach 17 – 19 maja koniunkcja Wenus z wywrotowym Uranem sprawi, że niektóre Ryby zostaną nieoczekiwanie ugodzone strzałą Amora, inne doświadczą prawdziwej natury swojej uczuciowości, natomiast między 21 a 23 maja, gdy Wenus w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem utworzy sekstyl z Neptunem w waszym znaku, przeżyjecie chwile romantycznych uniesień, spełnią się marzenia o podróży zagranicznej lub rozpoczęciu wymarzonych studiów. Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Byka, co uczyni was aktywnymi przede wszystkim w wydawaniu pieniędzy i zarządzaniu osobistym budżetem, zwłaszcza w pierwszym tygodniu maja, gdy Mars utworzy harmonijny aspekt z Plutonem w Wodniku, pokonacie własne ograniczenia i postanowicie zrobić użytek ze swoich oszczędności.

Merkury do 15 maja tranzytuje znak Barana, myśli więc powędrują w kierunku spraw finansowych, to dobry moment na podejmowanie odważnych decyzji dotyczących stanu posiadania. 15 maja Merkury zawita do życzliwego Byka, w dniach 16 – 18 maja pozostanie w kwadraturze do Plutona, co może zaowocować niepokojem i czarnymi myślami. W okolicach 28 maja, gdy Merkury ustawi się w sekstylu do Saturna w waszym znaku, jest czas na podejmowanie zrównoważonych decyzji, natomiast 31 maja koniunkcja Merkurego z Uranem może wyprowadzić was z równowagi, ale pozwoli uświadomić sobie konieczność zmian, do których nie wszystkie Ryby były przygotowane.

Sposoby na złe oko

Horoskop na kwiecień 2024 roku dla Ryby

Do 19 kwietnia Słońce przebywając w Baranie kieruje uwagę na sprawy finansowe i materialne zabezpieczenie stanu posiadania, unikajcie podejmowania ważnych życiowych decyzji w okolicach 8 kwietnia, kiedy dojdzie do zaćmienia Słońca w tym znaku, bowiem wasze podejście będzie zbyt emocjonalne – tym bardziej że Merkury, planeta odpowiedzialna za komunikację, handel i właściwe myślenie będzie w tym czasie się cofać, a więc podążać w niewłaściwym kierunku. Od 16 do 26 kwietnia, głównie w okolicach 21 kwietnia, ekspansywny Jowisz znajdzie się w koniunkcji z wywrotowym Uranem w życzliwym Byku, co zapowiada rychłą przeprowadzkę w bardziej komfortowe miejsce, zmianę otoczenia lub sukcesy i nagrody w dziedzinie nauczania, niektóre Ryby wypłyną na szerokie wody w dziedzinie internetu – założą stronę, bloga albo staną się popularne w mediach społecznościowych. 19 kwietnia Słońce wkroczy do przyjaznego Byka, do 22 kwietnia pozostanie w kwadraturze do potężnego Plutona, poczujecie presję i przymus przystosowania się do nowej sytuacji, pełnia Księżyca w życzliwym Skorpionie pokaże wam jasno jak wygląda wasza sytuacja w dziedzinie edukacji i relacji międzynarodowych.

Między 2 a 4 kwietnia w waszym znaku dojdzie do koniunkcji Wenus z Neptunem, dla niektórych Ryb będzie to okazja do spełnienia marzeń, dla innych moment w którym ogarnie je platoniczne uczucie, intuicja i wyobraźnia działać będą wspaniale wspierając twórczą inwencję, ale możecie poczuć się trochę zagubieni w swoich uczuciach. 5 kwietnia Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Barana tracąc wiele ze swej siły, do 7 kwietnia pozostaniecie pod wpływem sekstylu Wenus do Plutona, co sprawi, że zapragniecie więcej, niż możecie otrzymać. 29 kwietnia Wenus ponownie zmieni znak i wejdzie do życzliwego Byka odzyskując moc konstruktywnego działania, dla miłości i namiętności zapali się zielone światło.

W waszym znaku zagubiony Mars w dniach od 8 do 12 kwietnia napotka ograniczającego Saturna, to może być trudny okres, bo obie planety mają sprzeczne cele – Mars popycha do działania, natomiast Saturn je powstrzymuje, razem jednak mogą wiele zdziałać, pod warunkiem, że potraficie połączyć aktywność z cierpliwością i konsekwencją, wtedy możecie stać się wyjątkowo skuteczni w osiąganiu celów, które do tej pory jawiły się jako mrzonki. Między 17 a 22 kwietnia Mars w waszym znaku będzie wspierał sekstylem koniunkcję Jowisza z Uranem, więc aktywnie włączycie się w proces nieuchronnych zmian. W ostatnich dniach miesiąca, między 27 a 30 kwietnia Mars w koniunkcji z Neptunem w waszym znaku sprawi, że wasze działania okażą się mało skuteczne. 30 kwietnia Mars opuści wasz znak i wejdzie do Barana, odzyskując pełnię mocy, zaczniecie aktywnie zarządzać swoimi pieniędzmi.

2 kwietnia Merkury zmieni bieg na prosty i będzie się cofać do 25 kwietnia, w tym czasie unikajcie podejmowania ważnych finansowych decyzji, bo później się z nich wycofacie. 12 kwietnia Merkury cofając się znajdzie się „w sercu” Słońca, ktoś może zwrócić wam pieniądze, na odzyskanie należności możecie też liczyć w dniach 18 – 20 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus. 25 kwietnia Merkury wyjdzie z retrogradacji, co okaże się korzystne dla waszych finansów, zaczniecie podejmować właściwe decyzje.

Talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Horoskop na marzec 2024 roku dla Ryby

Słońce przebywa w waszym znaku do 20 marca, to znakomita okazja, aby zajrzeć w głąb własnej duszy i przekonać się czego najbardziej pragniecie, szansa na realizację marzeń nadarzy się już na początku miesiąca, gdy Słońce utworzy harmonijny aspekt z dobroczynnym Jowiszem w życzliwym Byku, niektóre Ryby zdecydują się wyjazd za granicę, inne rozpoczną zdobywanie wiedzy, która przybliży ich do osiągnięcia celów. W dniach 8 – 12 marca Słońce utworzy sekstyl z wyzwolonym Uranem, co okaże się korzystne dla zerwania z rutyną, warto odważyć się na jakieś drobne szaleństwo, które urozmaici codzienność, nów Księżyca, do którego dojdzie 10 marca w waszym znaku, sprzyja rozpoczynaniu całkiem nowych przedsięwzięć a nawet rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Od 15 do 19 marca Słońce pozostanie w koniunkcji z Neptunem w waszym znaku, to dobry czas, aby zająć się twórczością artystyczną lub charytatywną, kontakt ze sztuka pod każdą postacią sprawi wam wiele przyjemności. 20 marca Słońce opuści wasz znak i wejdzie do aktywnego Barana, do 24 marca pozostanie w sekstylu do Plutona, to dobry moment na podjęcie wyważonych decyzji dotyczących waszych oszczędności, warto je w czymś dobrze ulokować. 25 marca dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Wagi, to może być trudny moment dla waszych finansów i rozliczeń z partnerami, nie dajcie się ponieść emocjom.

Wenus w Wodniku utworzy w dniach 2 – 4 marca napięty aspekt z wywrotowym Uranem, osoby w sekretnych związkach będą miały tendencję do zerwania relacji, które nie mają przyszłości. 11 marca wieczorem Wenus zawita do waszego znaku, uczucia się pogłębią i staną się bardziej romantyczne, zaczniecie przyciągać do siebie miłość i sympatię otoczenia, jedynie w dniach 21 – 23 marca, podczas koniunkcji Wenus z Saturnem w waszym znaku, możecie poczuć się trochę samotni, los jednak szykuje wam niespodziankę, bo nadciąga wielkie uczucie, jeśli nie w dniach 24 – 26 marca, gdy Wenus znajdzie się w harmonijnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, to pod koniec miesiąca, między 27 a 29 marca, podczas sekstylu Wenus do nieprzewidywalnego Urana, serce niektórych Ryb przebije strzała Amora.

Od 7 do 12 marca pozostaniecie pod wpływem kwadratury Marsa do buntowniczego Urana, niektóre Ryby doświadczą ataków ze strony ukrytych wrogów, fałszywa przyjaźń może się zakończyć. 23 marca Mars wejdzie do waszego znaku, staniecie się bardziej bojowi i skłonni do walki o pryncypia, nie zawsze jednak będzie jasne kogo i za co macie atakować.

Merkury w waszym znaku w dniach 3 – 5 marca znajdzie się w harmonijnym aspekcie do błyskotliwego Urana, macie szansę w tym czasie zabłysnąć twórczymi, oryginalnymi pomysłami, natomiast między 7 a 9 marca, podczas koniunkcji z marzycielskim Neptunem, powędrujecie w świat marzeń i rozbudowanej wyobraźni, artyści mogą liczyć na podszepty Muz, Ryby podążające drogą rozwoju osobistego lub duchowego przeżyją mistyczne chwile, ale uważajcie, bo równie dobrze możecie wpaść w sidła fałszywych guru. 10 marca z samego rana Merkury opuści wasz znak i wejdzie do zdecydowanego Barana, od razu utworzy harmonijny aspekt z potężnym Plutonem, po głowie zaczną wam chodzić pomysły w jaki sposób najlepiej zainwestować swoje oszczędności i rezerwy finansowe.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop na luty 2024 roku dla Ryby

Słońce tranzytuje znak Wodnika do 19 lutego, co osłabia was energetycznie, warto w tym czasie skorzystać z ferii zimowych lub wybrać się gdzieś, gdzie świeci słońce, aby naładować akumulatory. Od początku miesiąca do 18 lutego ekspansywny Jowisz utworzy harmonijny aspekt do zrównoważonego Saturna w waszym znaku, co wpłynie stabilizująco na wiele dziedzin życia, zachowacie równowagę pomiędzy rozmachem a potrzebą ograniczeń, bowiem kręgosłup, zarówno fizyczny, jak i moralny, utrzymuje nasze ciało i duszę w pionie, warto o tym pamiętać. 9 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w Wodniku w kwadraturze do rewolucyjnego Urana w Byku, pod wpływem tego aspektu pozostaniecie nieco dłużej, bo od 6 do 11 lutego, w tym czasie liczcie się z możliwością awarii sprzętu elektronicznego, również za kółkiem należy zachować ostrożność. 19 lutego Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku, odzyskacie energię, uwagę skierujecie na zaspokojenie osobistych potrzeb, co w przeciągu nadchodzącego miesiąca powinno się stać waszym priorytetem. 24 lutego pełnia Księżyca w przeciwległej Pannie rozbudzi emocje w związkach, trudno bowiem będzie dokonać wyboru pomiędzy koniecznością zadbania o własne interesy a potrzebami partnerów. W ostatnich dniach miesiąca Słońce znajdzie się w koniunkcji z Merkurym i Saturnem, poczujecie się ograniczeni w możliwości podjęcia decyzji dotyczącej zawodowej przyszłości.

Wenus w życzliwym Koziorożcu między 6 a 9 lutego utworzy harmonijny aspekt z nieprzewidywalnym Uranem, relacje z przyjaciółmi nabiorą znaczenia, imprezy i karnawałowe rozrywki okażą się udane, również dni od 12 do 14 lutego, podczas sekstylu Wenus do Neptuna, spełnią wasze marzenia o natchnionej miłości i bliskości przyjaciół. 16 lutego Wenus zawita do znaku Wodnika, do 18 lutego pozostanie w koniunkcji z Plutonem, na jaw wyjdą głęboko skrywane uczucia, niektóre Ryby ogarnie zazdrość i pożądanie, które ukryły nawet przed samymi sobą. Między 19 a 26 lutego Wenus w koniunkcji z zapalczywym Marsem, w kwadraturze do roszczeniowego Jowisza, rozbudzi silne namiętności.

Mars w życzliwym Koziorożcu w dniach 6 – 10 lutego utworzy harmonijny aspekt z Neptunem w waszym znaku, przyjaciele będą starali się zmotywować was do działania i pokonania wątpliwości. 13 lutego Mars wtargnie do znaku Wodnika, do 18 lutego pozostanie w koniunkcji z pożądliwym Plutonem, co rozbudzi zmysły, uważajcie jednak, bo ukryci wrogowie okażą się w tym czasie bezlitośni, starajcie się zachować spokój i nie okazywać targających wami namiętności i silnych emocji. W dniach od 25 do 29 lutego kwadratura Marsa do Jowisza zwiększy aktywność, może się jednak okazać jałowa.

Merkury w pierwszych dniach miesiąca utworzy sekstyl z Neptunem w waszym znaku, jakaś rozmowa z przyjacielem okaże się oczyszczająca. 5 lutego Merkury opuści życzliwego Koziorożca i zawita do znaku Wodnika, od razu znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, staniecie się podejrzliwi i ostrożni. W okolicach 10 lutego, podczas kwadratury Merkurego do Jowisza, problematyczne okażą się sprawy związane z komunikacją, podróżami lub nauką, jeszcze więcej stresów czeka was między 16 a 18 lutego, gdy Merkury utworzy napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem, sami będziecie zaskoczeni swoja nieoczekiwaną reakcją. 23 lutego rano Merkury zawita do waszego znaku, nie jest w nim zbyt silny, w ostatnich dniach miesiąca pomoże jednak podjąć zrównoważone decyzje, gdy znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Saturnem w waszym znaku.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop na styczeń 2024 roku dla Ryby

Do 20 stycznia przebywa Słońce w życzliwym Koziorożcu, kierując energię na rozwój przyjaźni i przynależność do stowarzyszeń lub grup zrzeszających ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nów Księżyca w tym znaku, do którego dojdzie 11 stycznia, w połączeniu z harmonijnym aspektem, jakie Słońce utworzy z inspirującym Uranem, wyznaczy początek interesującej przyjaźni, w dniach 8 – 12 stycznia powiodą się imprezy i spotkania towarzyskie. Między 14 a 18 stycznia, podczas sekstylu Słońca z Neptunem w waszym znaku, wykażecie się empatią i zrozumieniem wobec uczuć, jakie wyjawi wam ktoś bliski, zaoferujecie pomoc i wsparcie, to również właściwy moment na wszelkiego rodzaju twórcze inicjatywy. Od 18 do 23 stycznia Słońce pozostanie w koniunkcji z Plutonem najpierw w przyjaznym Koziorożcu a następnie również w Wodniku, do którego Słońce wkroczy 20 stycznia, natomiast Pluton następnego dnia. Wejście Plutona do Wodnika to znaczące wydarzenie astrologiczne, które w ciągu nadchodzących lat pomoże wam uporać się z wewnętrznymi lękami i traumami z przeszłości. 25 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w Lwie, dodatkowo do 29 stycznia pozostaniecie pod wpływem kwadratury Słońca do Jowisza, emocje wywołane planowaną podróżą lub koniecznością zdawania egzaminów i wykazania się wiedzą okażą się na tyle silne, że mogą nawet odbić się na zdrowiu.

Na początku miesiąca Wenus w Strzelcu utworzy kwadraturę z Saturnem, przebywającym w waszym znaku, wiązać się to może z ograniczeniami, jakie napotkacie w relacjach ze współpracownikami. Między 18 a 20 stycznia kwadratura Wenus do Neptuna w waszym znaku pogorszy sytuację jeszcze bardziej, okaże się, bowiem, że ktoś was zwodzi, okłamuje lub po prostu jest nieszczery. 23 stycznia Wenus wejdzie do życzliwego Koziorożca, uczucia skierujecie na rozwój przyjaźni, w dniach 27 – 30 stycznia, gdy Wenus znajdzie się w harmonijnych aspektach z Saturnem i Jowiszem, odkryjecie na kim możecie polegać i znajdziecie wsparcie w wypróbowanych, długotrwałych znajomościach.

Mars 4 stycznia opuści Strzelca i wejdzie do życzliwego Koziorożca, staniecie się bardziej aktywni w pozyskiwaniu przyjaciół, zwłaszcza między 8 a 14 stycznia, gdy Mars utworzy harmonijne aspekty z Saturnem w waszym znaku i dobroczynnym Jowiszem. Pod koniec miesiąca trygon Marsa do inspirującego Urana rozwinie dobrosąsiedzkie stosunki, niektóre Ryby odkryją, że mogą liczyć na swoje rodzeństwo, które udzieli wsparcia w działalności, która do tej pory przychodziła z trudem.

Merkury w Strzelcu 2 stycznia wyjdzie z retrogradacji, co ułatwi komunikację w pracy, komputery przestaną się zawieszać a telefony psuć, jedynie w dniach 8 – 10 stycznia, gdy Merkury ustawi się w kwadraturze do Neptuna w waszym znaku, może dojść do nieporozumień i trudności w kontaktach a sprzęt elektroniczny chwilowo okaże się zawodny. 14 stycznia Merkury zawita do życzliwego Koziorożca, nawiążecie kontakt z wypróbowanymi przyjaciółmi, otrzymacie wiele istotnych dla waszej przyszłości informacji, zwłaszcza w dniach 17 – 20 stycznia, gdy Merkury utworzy sekstyl z Saturnem i trygon z Jowiszem. Pod koniec miesiąca między 26 a 29 stycznia Merkury znajdzie się w koniunkcji z aktywizującym Marsem i w trygonie do rewolucyjnego Urana, połączycie umysł z działaniem i uda się wam rozwiązać problem ze sprzętem elektronicznym, niektóre Ryby nagle zdecydują się wybrać w podróż z nowymi przyjaciółmi.

Szczęśliwego Nowego Roku 2024!

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop miesięczny na grudzień 2023 dla Ryby

Słońce w znaku Strzelca do 22 grudnia rozbudzi ambicje i skieruje uwagę na rozwój kariery, podczas gdy inni będą przygotowywać się do Świąt Bożego Narodzenia, wy skupicie się na realizacji zawodowych wyzwań. 13 grudnia nów Księżyca w Strzelcu wyznaczy początek nowego projektu, który w przyszłości może przynieść wam awans lub uznanie. W dniach od 15 do 19 grudnia Słońce w kwadraturze do Neptuna w waszym znaku sprzyja intensywnej pracy twórczej, możecie jednak poczuć się zmęczeni i pogubić się w szczegółach wykonywanej pracy. 22 grudnia Słońce wkroczy do życzliwego Koziorożca i od razu znajdzie się w sekstylu do stabilizującego Saturna, do Wigilii będziecie bardzo zapracowani, ale znajdziecie czas na kontakt z wypróbowanymi przyjaciółmi. 27 grudnia pełnia Księżyca w życzliwym Raku, w korzystnych aspektach do dobroczynnego Jowisza, zapewni sukcesy zawodowe i towarzyskie, czas sprzyja nauce i zdobywaniu wiedzy, jednak w tym samych czasie dojdzie do koniunkcji cofającego się Merkurego z aktywizującym Marsem, obydwie planety znajdą się w napiętym aspekcie do Neptuna w waszym znaku, ktoś może was źle zrozumieć i zaatakować za wyznawane poglądy, unikajcie wsadzania kija w mrowisko, bo nieporozumienie doprowadzi do kłótni.

Wenus w Wadze w pierwszych dniach miesiąca utworzy kwadraturę z potężnym Plutonem, problemy emocjonalne lub finansowe kogoś z przyjaciół bardzo was poruszą. 4 grudnia Wenus wejdzie do życzliwego Skorpiona, straci wiele ze swej mocy, ale w dniach 4 – 6 grudnia znajdzie się w sekstylu do Saturna w waszym znaku – spokój i nieugięta postawa pozwoli utrzymać relację, której groził rozpad. Między 9 a 11 grudnia Wenus w opozycji do Jowisza sprzyja nawiązaniu międzynarodowych przyjacielskich kontaktów, natomiast opozycja Wenus do wywrotowego Urana, pod wpływem której pozostaniecie od 20 do 22 grudnia, doprowadzi do konfliktu w miłosnych relacjach, na szczęście w czasie Świąt Bożego Narodzenia trygon Wenus do Neptuna w waszym znaku obdarzy was uczuciami wyższymi i skłoni do romantycznych gestów, wykażecie się empatią, będziecie emanować pozytywną energią. W dniach 27 – 29 grudnia sekstyl Wenus do Plutona sprawi, że poczujecie się pożądani i namiętnie kochani. 29 grudnia Wenus opuści życzliwego Skorpiona i wejdzie do Strzelca, wzrośnie optymizm, poprawią się relacje w pracy.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Strzelca, kierując aktywność na rozwój kariery, zdobywanie wiedzy, naukę języków obcych, nawiązanie stosunków międzynarodowych. W ostatnim tygodniu roku, w dniach od 26 do 30 grudnia, pozostaniecie pod wpływem napiętej konfiguracji planet z udziałem cofającego się Merkurego w koniunkcji z Marsem w Strzelcu oraz Neptuna w waszym znaku, uważajcie na każde słowo, starajcie się wypowiadać w sposób jasny i precyzyjny, bo każde słowo może być użyte przeciwko wam.

Merkury 1 grudnia zawita do życzliwego Koziorożca i od razu znajdzie się w sekstylu do Saturna w waszym znaku, chętnie nawiążecie kontakt ze starymi, wypróbowanymi przyjaciółmi, z którymi łączy was zawodowa więź. W dniach od 7 do 9 grudnia Merkury utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem, co okaże się wyjątkowo korzystne dla spraw związanych z podróżowaniem, rozwojem nauki i poszerzaniem wiedzy, natomiast sekstyl Merkurego do Wenus miedzy 10 a 12 grudnia zapowiada miłe spotkania i wymianę poglądów z życzliwymi osobami. 14 grudnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, 24 grudnia wycofa się do Strzelca, wyjdzie z retrogradacji dopiero 2 stycznia nadchodzącego roku, druga połowa miesiąca nie sprzyja więc rozpoczynaniu nowych projektów, z dalszych podróży lepiej zrezygnować, uważajcie też na drogach, bo każdy rodzaj komunikacji może okazać się problematyczny.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop miesięczny na listopad 2023 dla Ryby

Słońce w przyjaznym Skorpionie przebywa do 22 listopada, rozwijając emocjonalnie i zachęcając do podnoszenia kwalifikacji i działań edukacyjnych a także do rozwoju międzynarodowych kontaktów. W pierwszych dniach miesiąca pozostaniecie pod wpływem opozycji Słońca do dobroczynnego Jowisza, niektóre Ryby zaangażują się w działalność naukową, inne zdecydują się na wyjazd zagraniczny. 13 listopada nów Księżyca w życzliwym Skorpionie w opozycji do rewolucyjnego Urana zapowiada początek edukacyjnego lub międzynarodowego projektu o innowacyjnym charakterze. W dniach od 15 do 22 listopada Słońce znajdzie się w koniunkcji z motywującym Marsem i obydwie planety utworzą harmonijne aspekty z Neptunem w waszym znaku oraz Plutonem w przyjaznym Koziorożcu, dla wielu Ryb będzie to szansa na wykazanie się profesjonalizmem i zaangażowaniem w działanie na rzecz szeroko pojętego rozwoju, korzystać przy tym będziecie z duchowej oraz intuicyjnej inspiracji oraz głębokiego wglądu w naturę ludzką. 22 listopada Słońce zmieni znak i wkroczy do Strzelca, od razu znajdzie się w kwadraturze do Saturna w waszym znaku, do 25 listopada poczujecie się przeciążeni pracą oraz wyzwaniami zawodowymi, warto się jednak przyłożyć, aby osiągnąć oczekiwany cel. 27 listopada dojdzie do pełni Księżyca w Bliźniętach, sprawy rodzinne oraz zawodowe staną się przyczyną emocjonalnych zaburzeń.

Wenus w przeciwległej Pannie 3 listopada znajdzie się w opozycji do Neptuna w waszym znaku, niektóre marzenia i oczekiwania miłosne okażą się nierealne, partner bowiem będzie miał praktyczne podejście do uczuć, zabraknie wam odrobiny romantyzmu, jednak już 5 listopada trygon Wenus do Plutona pozwoli się pozbierać i sięgnąć po to, co da się uzyskać, uważajcie jednak, bo możecie stać się ofiarą osób zaburzonych i toksycznych. 8 listopada Wenus opuści opozycyjną Pannę i wejdzie do znaku Wagi, gdzie jest wystarczająco silna, aby doprowadzić do konstruktywnych zmian w relacjach zarówno osobistych, jak i biznesowych, wpłynie też pozytywnie na wspólny stan posiadania. W dniach 14 – 16 listopada, gdy znajdzie się w harmonijnym aspekcie z komunikatywnym Merkurym, nawiążecie nowe korzystne znajomości.

Mars do 24 listopada tranzytuje życzliwego Skorpiona, skłaniając do dużej aktywności w dziedzinie samorozwoju, edukacji oraz relacji międzynarodowych. W dniach od 9 do 13 listopada znajdzie się w opozycji do rewolucyjnego Urana, włożycie więc wiele wysiłku w zmianę przekonań i wprowadzenie innowacyjnych, współczesnych rozwiązań w interesujących was dziedzinach. Od 15 do 24 listopada aspekty Marsa ze Słońcem, Neptunem i Plutonem wpłyną na znaczny wzrost aktywności, korzystać przy tym będziecie ze wszystkich możliwych rozwiązań, aby osiągnąć swoje cele. 24 listopada Mars wejdzie do znaku Skorpiona, od razu utworzy kwadraturę do Saturna w waszym znaku, możecie poczuć się wycieńczeni, a jednocześnie zmuszeni do nadmiernego wysiłku, zalecany jest kilkudniowy odpoczynek.

Merkury 4 listopada utworzy opozycję z wywrotowym Uranem, wasze pomysły mogą okazać się zbyt rewolucyjne, jak na możliwość łatwego ich zaakceptowania, co wywoła frustrację i niecierpliwość, tego dnia uważajcie także w podróży oraz na drogach, bo komunikacja może was zaskoczyć. W dniach od 7 do 9 listopada Merkury w harmonijnych aspektach z Neptunem w waszym znaku oraz Plutonem w życzliwym Koziorożcu, pozwoli znaleźć odpowiednie metody, aby dotrzeć do osób, które pragniecie przekonać do swoich koncepcji. 10 listopada Merkury opuści życzliwego Skorpiona i wejdzie do niezależnego Strzelca, od razu jednak znajdzie się w napiętym aspekcie z Saturnem w waszym znaku, okaże się, że na wdrożenie niektórych pomysłów musicie jednak trochę poczekać. Szczególną ostrożność w podejmowaniu zawodowych decyzji zachowajcie w okolicach 27 listopada, podczas pełni, bo w tym czasie Merkury znajdzie się w kwadraturze do Neptuna w waszym znaku, pod wpływem emocji możecie czegoś nie zrozumieć i popełnić niewybaczalny błąd.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop miesięczny na październik 2023 dla Ryby

Słońce tranzytuje znak Wagi do 23 października, kierując uwagę na zabezpieczenie wspólnego stanu posiadania, to czas, aby zająć się budżetem i zaplanować inwestycje, ostrożność w sprawach finansowych zachowajcie w okolicach 14 października, kiedy w tym znaku dojdzie do zaćmienia Słońca, możecie bowiem popełnić błąd, kierując się wyłącznie emocjami i dokonać wyboru, z którego nie będziecie zadowoleni w przyszłości. Na podjęcie właściwej decyzji nadejdzie czas 20 października, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, tego dnia możecie liczyć na wsparcie osoby posiadającej wiedzę i zorientowanej w możliwości bezpiecznego inwestowania oraz dokonywania trafionych zakupów. 23 października Słońce opuści Wagę i wkroczy do życzliwego Skorpiona, energię skierujecie na sprawy związane z edukacją i międzynarodowymi relacjami, zaczniecie realizować długoterminowe plany, które do tej pory były jedynie mrzonkami lub mało skrystalizowanymi ideami, pomoże wam w tym między 23 a 26 października trygon Słońca do stabilizującego oraz budującego strukturę Saturna w waszym znaku. 28 października zaćmienie Księżyca w życzliwym Byku rozbudzi emocje w relacjach z rodzeństwem i najbliższym otoczeniem, należy także w najbliższym czasie zadbać o swoje ciało, które potrzebować będzie szczególnej uwagi.

Wenus do 9 października przebywa w znaku Lwa, co sprawi, że praca w tym czasie przyniesie wam dużo przyjemności, spotkacie się z przychylnością podwładnych, otrzymacie dowody sympatii, poprawi się jakość życia. 9 października Wenus wejdzie do przeciwległej Panny, gdzie jest bardzo słaba, w dodatku znajdzie się w opozycji do Saturna w waszym znaku, życzliwość innych osób oraz uczucia okazywane przez partnerów życiowych lub biznesowych wydadzą się wam nieszczere i zachowacie wobec nich dystans. Zupełnie inaczej zareagujecie na objawy miłości w dniach 20 – 24 października, gdy Wenus utworzy harmonijny aspekt z Jowiszem w Byku, macie szansę zostać docenieni za swoje wysiłki w dziedzinie zdobywania lub dzielenia się wiedzą, w niektórych przypadkach pójdzie za tym gratyfikacja finansowa, która sprawi radość nawet jeśli nie do końca spełni wasze oczekiwania. Ostatniego dnia miesiąca trygon Wenus do nieprzewidywalnego Urana zapowiada przyjemne niespodzianki ze strony rodzeństwa, członków rodziny, sąsiadów lub innych osób z bliskiego otoczenia.

Mars w dniach od 7 do 12 października utworzy napięty aspekt z Plutonem, odczujecie więc przymus ulokowania zgromadzonego kapitału finansowego w czymś stabilnym, gwarantującym niewielkie, ale stałe zyski, poważne problemy przyjaciół odbierzecie jako własne, próbując stosować terapię wstrząsową, która może okazać się mało skuteczna. 12 października wojowniczy Mars wejdzie do życzliwego Skorpiona, generując bardzo dużo energii, którą skierujecie na rozwój osobisty, zdobywanie wiedzy, aby potem dzielić się nią z innymi, w dniach od 12 do 15 października, gdy Mars utworzy harmonijny aspekt z Saturnem, stworzycie struktury, w ramach których zamierzacie prowadzić swoje działania. Między 26 a 30 października, w okolicach zaćmienia Księżyca, Merkury wraz z Marsem ustawią się w opozycji do Jowisza, wysiłek włożony w wytłumaczenie innym swoich szerokich planów i koncepcji może okazać się chybiony.

2 października Merkury ustawi się w opozycji do Neptuna w waszym znaku, cudze wypowiedzi wydadzą się wam niezrozumiałe i trudne do pojęcia, sprzeczne z waszymi wyobrażeniami, następnego dnia trygon Merkurego do Plutona pozwoli pogodzić się z trudną rzeczywistością, szczególnie dotyczącą przyjaciół lub grupy osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. 5 października Merkury opuści przeciwległą Pannę i wkroczy do znaku Wagi, kierując myśli na sprawy związane ze wspólnym stanem posiadania, w dniach 20 – 22 października kwadratura Merkurego do Plutona pozbawi was złudzeń w stosunku do motywacji działania kogoś z przyjaciół. 22 października Merkury zawita do życzliwego Skorpiona, od razu utworzy harmonijny aspekt z Saturnem w waszym znaku, co pozwoli wprowadzić w życie idee i pomysły, które od dłuższego czasu chodziły wam po głowie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop miesięczny na wrzesień 2023 dla Ryby

Słońce przebywa w przeciwległej Pannie do 23 września, kierując uwagę na sprawy partnerskie, zarówno osobiste, jak i biznesowe. W dniach od 6 do 10 września Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, co wpłynie korzystnie na komunikację oraz związki z obcokrajowcami, nauczycielami, rodzeństwem i sąsiadami. 15 września nów Księżyca w Pannie w trygonie do nieprzewidywalnego Urana, zapowiada początek znajomości, która ma szansę przerodzić się w przyjaźń. Między 17 a 21 września, Słońce w opozycji do Neptuna w waszym znaku, wprowadzi element braku zrozumienia intencji, jakie wam przyświecają, niektóre Ryby poczują się rozczarowane, ale trygon Słońca do potężnego Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie od 19 do 23 września uświadomi wam, że dysponujecie dużą siłą, pozwalającą przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. 23 września Słońce opuści przeciwległą Pannę i wkroczy do znaku Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie się na zarządzaniu wspólnym budżetem i poszukiwaniu źródeł finansowania. 29 września pełnia Księżyca w Baranie rozbudzi emocje w związku ze stanem finansowym i planowanymi inwestycjami, atmosferę podkręci odpowiedzialna za związki Wenus, która utworzy aspekty z niecierpliwym Marsem i nieprzewidywalnym Uranem.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w radosnym Lwie, rozbudzając potrzebę doznawania przyjemności, 4 września powróci do biegu prostego, co pozwoli cieszyć się życiem. Między 16 a 18 września Wenus utworzy kwadraturę ze szczodrym Jowiszem, przyniesie powodzenie w związkach, możecie jednak przecenić swoje możliwości. W końcówce miesiąca Wenus znajdzie się w sekstylu do Marsa i w kwadraturze do Urana – trudno wam będzie zdecydować na czym bardziej wam zależy – na namiętnym związku czy osobistej niezależności.

Mars przebywa w Wadze przez cały miesiąc, kierując działanie na sprawy związane z zarządzaniem wspólnym budżetem, może wam jednak zabraknąć energii to upominania się o swoje, bo Mars w Wadze jest słaby i utrudnia relacje.

Merkury także przez cały miesiąc nie zmieni znaku, przebywając w przeciwległej Pannie, zwracając uwagę na umowy i negocjacje, w dniach 3 – 5 września, podczas trygonu z Jowiszem oraz 6 września, gdy znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, stworzy warunki do podpisana korzystnego kontraktu w dziedzinie edukacji lub podróży zagranicznych, warto jednak poczekać z ostatecznymi decyzjami do końca miesiąca, bowiem 15 września Merkury wyjdzie z retrogradacji a ponowne korzystne aspekty z Jowiszem oraz pomysłowym Uranem, stworzą warunki do podjęcia słusznych decyzji, z których partnerzy się nie wycofają.

Karty Tarota dla początkujących

Horoskop miesięczny na sierpień 2023 dla Ryby

Słońce w znaku Lwa do 23 sierpnia skłoni do odpoczynku, dbałości o zdrowie oraz niezbyt obciążającej pracy. 1 sierpnia pełnia Księżyca w Wodniku rozbudzi trudne do uzasadnienia emocje, ujawni podświadome lęki i obawy, jednocześnie trygon Marsa w przeciwległej Pannie do Urana w życzliwym Byku, pozwoli je szybko rozładować, stosując aktywność fizyczną lub domowe porządki, w które warto zaangażować życiowych partnerów. Między 5 a 9 sierpnia kwadratura Słońca do Jowisza skłoni do wakacyjnych wojaży, niektóre Ryby zajmą się nauczaniem lub zdobywaniem wiedzy, nie obejdzie się bez stresów. 16 sierpnia nów Księżyca w Lwie w kwadraturze do Urana w życzliwym Byku zapowiada początek nowego zlecenia lub nawiązanie współpracy z wykonawcą, który zajmie się remontem lub odnowieniem mieszkania, w podjęciu zdecydowanych, radykalnych decyzji pomoże trygon Marsa do Urana. 23 sierpnia Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym energię skierujecie na partnerstwo oraz kontakty z klientami lub współpracownikami. W dniach od 25 do 29 sierpnia, gdy Słońce znajdzie się w opozycji do Saturna w waszym znaku, staniecie się niezłomni w negocjacjach, stając po swojej stronie i pilnując własnego interesu. 31 sierpnia pełnia Księżyca w waszym znaku podkręci emocje w związkach oraz w różnych formach partnerstwa.

Wenus przez cały sierpień tranzytuje znak Lwa, poruszając się biegiem wstecznym, u niektórych Ryb mogą pojawić się problemy z sercem, zarówno w sensie rzeczywistym, jak i symbolicznym, powrócą bowiem nierozwiązane sprawy uczuciowe, zwłaszcza między 7 a 14 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się najpierw w napiętym aspekcie z Uranem a następnie w koniunkcji ze Słońcem. Romansom w podróży sprzyja okres między 20 a 24 sierpnia, gdy Wenus utworzy kwadraturę z uszczęśliwiającym Jowiszem, pojawi się jednocześnie napięcie, bo nie wszystkie Ryby uwierzą, że zasługują na większą atencję.

Mars do 27 sierpnia przebywa jeszcze w przeciwległej Pannie, powodując poczucie presji a czasem nawet ataku ze strony partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych, najbardziej odczuwalne to będzie w czasie pełni oraz nowiu Księżyca, czyli na początku, w środku i w ostatnich dniach miesiąca. Szczególnie niepewnie poczujecie się od 20 do 24 sierpnia, gdy Mars znajdzie się w opozycji do Neptuna, przebywającego w waszym znaku, natomiast między 23 a 27 sierpnia, gdy Mars utworzy trygon z potężnym Plutonem w życzliwym Koziorożcu, zostaniecie poddani wyjątkowej presji ze strony partnerów oraz przyjaciół, będą to tłumaczyć waszym dobrem.

Również Merkury przez cały miesiąc przebywa w przeciwległej Pannie, gdzie jest wyjątkowo mocny, będziecie więc mieć tendencję do porządkowania wszystkiego wokół, łącznie z własnymi myślami. W pierwszych dniach miesiąca opozycja Merkurego do przebywającego w waszym znaku Saturna ograniczy kontakty z otoczeniem, w związkach pojawią się tzw. „ciche dni”, na szczęście szybko miną i w okresie od 9 do 11 sierpnia trygon Merkurego do Jowisza otworzy okno na szeroki świat, podzielicie się swoimi opiniami oraz wiedzą, co zostanie przychylnie przyjęte, to również dobry moment na zorganizowanie wycieczki zagranicznej. 24 sierpnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, partnerzy zaczną wycofywać się z ustaleń, niektóre umowy trzeba będzie renegocjować, w ciągu nadchodzących trzech tygodni unikajcie zawierania nowych kontraktów.

Karty Tarota dla początkujących