Horoskop Anielski na maj 2022 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś szczodrą i miłą osobą. Umiesz wybaczać doznane od innych krzywdy i zostawić przeszłość za sobą. Jesteś wytrwały i potrafisz w pełni skierować swoją wolę na konkretny cel. Nie tłumisz swoich uczuć, pozwalasz im spokojnie płynąć. Uważaj na oparzenia, jesteś teraz też bardziej podatny na gorączki i zapalenia. W Twoim związku uczuciowym i rodzinie może to być okres kłótni i zatargów, staraj się rozstrzygać je z taktem i dyplomacją. Po wielu próbach w końcu nastanie zgoda.

W pracy wykażesz swój wrodzony talent do piękna. Szczególny sukces odniesiesz, jeśli Twój zawód związany jest ze sztuką i estetyką. Swoimi pomysłami i przedsięwzięciami bez żalu podzielisz się z innymi. Może zabraknąć Ci satysfakcji ze swoich sukcesów, jeśli poczujesz, że inni ograniczają Twoje działania. Jeśli utracisz swoją duchową orientację, ktoś pomoże Ci odnaleźć drogę.

W maju Anioł podstawy zachęca Cię, abyś zadbał bardziej o swoje fizyczne ciało. Ciało jest świątynią duszy i składa się z czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza. Twoje ciało to prawdziwy cud natury, potężny organizm, w którym w tym samym czasie zachodzi niezliczona ilość zjawisk. Słuchaj sygnałów, jakie przesyła do Ciebie Twoje ciało, staraj się utrzymywać w nim harmonię czterech żywiołów, aby mogło pozostawać w znakomitym zdrowiu. Poproś Anioła podstawy o wsparcie, a nauczy Cię on podążać w kierunku mądrości swojego ciała. Nie ma to zbyt wiele wspólnego z wiedzą, którą znajdziesz w naukowych książkach, w końcu organizm każdego człowieka jest inny, Anioł podstawy zaś udostępni Ci klucz do poznania żywych informacji płynących z samego wnętrza Twojego ciała.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2022 roku dla Lwa

 1. Bardzo dziękuję. Poczułam się jakby Pani opisywała moje osobiste duchowe doznania w obecnym czasie. Serdecznie pozdrawiam 🙂

 2. Dziękuję za pokrzepiające słowa. Poczułam się silniejsza i radośniejsza po przeczytaniu Przesłania.

 3. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 4. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 5. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.