Horoskop Anielski na październik 2023 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś optymistą i masz pozytywne nastawienie do świata. Rozpoznajesz swoje błędy i świetnie radzisz sobie w trudnych sytuacjach. Nie tracisz czasu, mówisz dużo i wydaje się, że jesteś w ciągłym ruchu. Jedynie silne emocje, jak frustracje, uraza i uczucie opuszczenia są dla Ciebie druzgocące i odbierają motywację. Dla Twojego związku uczuciowego przyda się mniej słodkich słów, a więcej twórczych pomysłów, by móc stworzyć wierną i długotrwałą relację.

Podejmiesz się zawodowego współzawodnictwa z wykwalifikowanym pracownikiem. Podejmiesz się próby naprawy dawnych błędów. W sferze Twoich finansów nie będzie zastoju. Pojawi się dodatkowa gotówka z dobrych inwestycji. W tym miesiącu pojawić się mogą trudności i troski skoncentrowane wokół domu, możliwe, że nie dojdzie do skutku ważna transakcja lub wzrosną ceny czynszu.

Szczególną opieką otacza Cię w październiku Anioł Uzdrowienia. To on umożliwi Ci dokładniejszy i głębszy wgląd w Twoją obecną sytuację życiową. Wzywa Cię do tego, abyś nie ignorował sygnałów własnego ciała, lecz zwracał na nie uwagę i pytał o ich przyczyny. Twoje ciało jest bardzo wrażliwym instrumentem i bardzo szybko reaguje na brak duchowej równowagi. Choroba ciała często jest spowodowana lekceważeniem przesłań i wiadomości od duszy. Anioł Uzdrowienia pomoże Ci nawiązać kontakt z mieszkającą w Tobie siłą uzdrawiającą, byś mógł rozpoznać czego Ci brakuje lub czego powinieneś nauczyć się poprzez ból, który odczuwasz. Pamiętaj, że każda sekunda Twojego życia jest święta.

~~Słuchająca Aniołów

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2023 roku dla Lwa

 1. Bardzo dziękuję. Poczułam się jakby Pani opisywała moje osobiste duchowe doznania w obecnym czasie. Serdecznie pozdrawiam 🙂

 2. Dziękuję za pokrzepiające słowa. Poczułam się silniejsza i radośniejsza po przeczytaniu Przesłania.

 3. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 4. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 5. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *