Archiwum kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 27 czerwca – 3 lipca 2022

W poniedziałek Księżyc w Bliźniętach sprzyja transakcjom finansowym, to dobry moment na zakup biletów, wczasów lub przedmiotów służących dobrej komunikacji. Sekstyl Marsa do Saturna w poniedziałek i wtorek pomoże ujawnić zawodowe, zakulisowe działania, wpływające na rozwój kariery. We wtorek Księżyc powędruje do życzliwego Raka, natomiast w środę dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku, w kwadraturze do Jowisza – niektóre Byki zdecydują się na zmianę miejsca zamieszkania lub postanowią wybrać się na wakacje, które odrobinę przekraczają ich możliwości finansowe – trzeba będzie sięgnąć do rezerw, ale sekstyl Wenus do Jowisza podpowiada, że pod każdym względem się to wam opłaci i przyniesie dużo radości. W piątek Księżyc wejdzie do znaku Lwa, co zachęci do nawiązania bliższego kontaktu z dziećmi, warto zrobić też coś przyjemnego dla siebie, bo wszyscy nosimy w sobie dziecko, którym kiedyś byliśmy i po części na zawsze nim zostajemy. W czasie weekendu kwadratura Marsa do potężnego Plutona wzbudzi złość na barbarzyństwo, które generuje tocząca się za naszą granicą wojna.

Horoskop tygodniowy dla Byka 20-26 czerwca 2022 

W poniedziałek z empatią wysłuchacie zwierzeń przyjaciół, do czego skłoni pobyt Księżyca w życzliwych Rybach, natomiast sekstyl Merkurego do Jowisza zapowiada ruch w finansach, niektóre Byki wybiorą się na wakacje, inne rozpoczną szkolenie lub kurs, który wpłynie na poprawę sytuacji materialnej. Jest to również dobry moment na otwarcie strony internetowej lub bloga, zwłaszcza że następnego dnia Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do życzliwego Raka rozpoczynając miesiąc, w którym uwaga powędruje w kierunku intensywnego komunikowania się na poziomie uczuć, zwłaszcza z kobietami. Również we wtorek Wenus, przebywająca w waszym znaku, znajdzie się w trygonie do potężnego Plutona, co sprzyja rozpoczynaniu wielkich projektów, zdobywaniu pieniędzy z zagranicy lub otrzymania dofinansowania, szczególnie w projektach międzynarodowych lub związanych z nauczaniem. Od wtorku do czwartku Księżyc w Baranie skłoni do działania, chociaż wiązać się to może z poczuciem dyskomfortu i pośpiechu. W czwartek po południu Księżyc zawita do waszego znaku i pozostanie w nim do soboty, będziecie się więc cieszyć dobrym samopoczuciem, pomimo że w czwartek Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Bliźniąt, co spowoduje koncentrację na sprawach finansowych. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach sprzyja negocjacjom i rozmowom o pieniądzach.

Horoskop tygodniowy dla Byka 13-19 czerwca 2022

W poniedziałek Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Bliźniąt, rozpoczynając okres, w którym wiele będzie się działo w dziedzinie finansów, możecie spodziewać się większej niż zwykle ilości transakcji, jest to dobry moment na trafione decyzje, ponieważ Merkury w tym znaku jest mocny. Również wtorek może wymagać negocjacji, kiedy w znaku Strzelca dojdzie do pełni Księżyca, niektóre Byki otrzymają wypłatę świadczeń lub doświadczą korzyści ze strony banków, to dobry moment na branie kredytów. W środę i czwartek przejście Księżyca przez życzliwego Koziorożca pozwoli zaprowadzić porządek w sprawach międzynarodowych oraz związanych z edukacją, na stabilizację finansową wpłynie też korzystnie trygon Słońca do Saturna, natomiast kwadratura Słońca do Neptuna może wprowadzić nieporozumienia z przyjaciółmi dotyczące rozliczeń finansowych. W piątek i sobotę Księżyc w Wodniku skupi uwagę na pracy zawodowej oraz społecznej. W niedzielę Księżyc w Rybach wzmocni empatię i chęć pomocy, Wenus w sekstylu do Neptuna sprawi, że niektóre Byki przeżyją romantyczne zauroczenie, które wzbudzi ktoś z przyjaciół, jednocześnie kwadratura Wenus do Saturna podpowiada, że może to być na razie uczucie nieodwzajemnione.