Archiwum kategorii: Byk – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Byka 28 listopada – 4 grudnia 2022

Poniedziałek i wtorek spędzicie bardzo pracowicie i w ciągłym ruchu, na co wpłynie zarówno tranzyt Księżyca przez znak Wodnika, jak i trygon Marsa do Saturna, będziecie chcieli załatwić za jednym zamachem wiele spraw, szczególnie we wtorek, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Saturnem. W środę i czwartek Księżyc w życzliwych Rybach skłoni do zwierzeń, pojawi się okazja, aby spędzić czas na ekscytujących randkach, do czego zachęci opozycja Wenus do Marsa. Najtrudniej pójdzie praca umysłowa, unikajcie też podejmowania w tych dniach decyzji inwestycyjnych i większych zakupów, bo kwadratura Merkurego do Neptuna może was rozkojarzyć i popełnicie błąd. Piątek, sobotę i niedzielny poranek spędzicie w ruchu, na co wpłynie pobyt Księżyca w aktywizującym Baranie, sekstyl Wenus do Saturna poprawi relacje w stałych związkach i wpłynie stabilizująco na sprawy finansowe. W niedzielę po południu Księżyc zawita do waszego znaku, poczujecie się rozluźnieni, zapragniecie odpocząć, warto sprawić sobie jakąś przyjemność, chociaż kwadratura Wenus do Neptuna zapowiada jakiś rodzaj rozczarowania a przynajmniej trudności ze spełnieniem nierealistycznych oczekiwań.

Horoskop tygodniowy dla Byka 21 – 27 listopada 2022

Poniedziałek zapowiada się spektakularnie, ponieważ Słońce w przeciwległym Skorpionie znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszu – zarówno wy sami, jak i partner życiowy, macie szansę osiągnąć sukcesy w sprawach międzynarodowych lub nawiązać przyjaźnie, które okażą się ważne dla waszej przyszłości. Księżyc w Wadze i koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyjają współpracy z osobami kreatywnymi. Wieczorem Księżyc zawita do przeciwległego Skorpiona, skupicie się na emocjach i uczuciach wiążących was z życiowym partnerem. We wtorek, kiedy Księżyc znajdzie się w opozycji do przebywającego w waszym znaku Urana, czeka was duże zaskoczenie, starajcie się unikać zbyt impulsywnych reakcji, jeśli chcecie uniknąć konfliktu – całe szczęście nastrój poprawi wejście Słońca do optymistycznego Strzelca. W środę późnym wieczorem Księżyc podąży za Słońcem i od razu dojdzie do nowiu w optymistycznym Strzelcu, towarzyszyć mu będzie koniunkcja Merkurego z Wenus – to znakomity moment, aby zaplanować ambitne cele, ponieważ jest to bardzo korzystny układ, który wpłynie na poprawę sytuacji życiowej, skupcie się na tym, co pragniecie osiągnąć i zacznijcie działać. W czasie weekendu Księżyc w życzliwym Koziorożcu podkręci ambicje, niektóre Byki zaczną planować długotrwałą naukę lub podróże zagraniczne. W niedzielę koniunkcja Księżyca z Plutonem pogorszy nastrój, poczujecie się zmęczeni walką o przetrwanie.

Horoskop tygodniowy dla Byka 14 – 20 listopada 2022

Poniedziałek rozpocznie się optymistycznym trygonem Księżyca do Jowisza, po południu Księżyc wejdzie do gwiazdorskiego Lwa, zapragniecie więc pokazać się od jak najlepszej strony – uda się to już we wtorek, kiedy Wenus, władczyni waszego znaku, znajdzie się w trygonie do uszczęśliwiającego Jowisza a Słońce utworzy korzystny aspekt z marzycielskim Neptunem, możecie liczyć nie tylko na podziw, ale także na wsparcie przyjaciół, życie towarzyskie rozkwitnie, co wpłynie na poprawę samopoczucia. W środę Wenus wreszcie opuści przeciwległego Skorpiona i wejdzie do optymistycznego Strzelca, co pozwoli wyjść z poczucia niemocy i zależności od innych, tego samego dnia trygon Merkurego do Jowisza ułatwi zdobywanie wiedzy i nawiązanie kontaktu z przyjaciółmi przebywającymi za granicą. W czwartek po południu Księżyc wejdzie do życzliwej Panny, zajmiecie się porządkami, tego samego dnia Merkury opuści przeciwległego Skorpiona i podąży za Wenus do Strzelca, myślenie zmieni się na bardziej beztroskie, zwłaszcza w zakresie zarządzania wspólnym dobytkiem. W sobotę około południa Księżyc wejdzie do partnerskiej Wagi, zapragniecie więc wybrać się na rankę. W czasie weekendu uważajcie na transakcje finansowe, bo kwadratura Marsa do Neptuna ostrzega przed manipulacją i próbą oszustwa.

Horoskop tygodniowy dla Byka 7 – 13 listopada 2022

Tydzień rozpocznie się intensywnie, ponieważ w poniedziałek Wenus, władczyni waszego znaku, znajdzie się w napiętym aspekcie z Saturnem, przypominając o natłoku spraw zawodowych i zbliżających się terminach, w których powinniście się wywiązać z zobowiązań, natomiast we wtorek dojdzie do zaćmienia Księżyca w waszym znaku, w dodatku w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, w opozycji zarówno do Słońca, jak i Wenus oraz Merkurego, w dodatku w kwadraturze do Saturna – to wyjątkowo napięty układ planet, który trzymać was będzie do końca tygodnia, pojawi się napięcie i poczucie bezsilności, w dodatku zdrowie może zacząć szwankować – zdecydowanie potrzebujecie zrezygnować z niektórych zajęć lub odłożyć je na później, zwłaszcza że Wenus w Skorpionie jest słaba i trudno jej rozwinąć swój pozytywny potencjał. W środę po południu Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Bliźniąt, emocje wzbudzą finansowe rozliczenia, zwłaszcza że pozostaniecie pod wpływem opozycji Słońca do Urana, następnego dnia trygon Wenus do Neptuna zapowiada romantyczną kolację, relaks w objęciach ukochanego lub kontakt z twórczością, co okaże się wyjątkowo inspirujące, jednocześnie Merkury w kwadraturze do Saturna utrudni porozumienie w sprawach zawodowych. W piątek kwadratura Słońca do Saturna i koniunkcja Księżyca z cofającym się Marsem wywołają frustrację, ponieważ trudno będzie uzyskać coś, co się wam należy. W czasie weekendu, kiedy Księżyc znajdzie się w życzliwym Raku a Wenus utworzy sekstyl do Plutona, odzyskacie równowagę, noce mogą być namiętne.