Archiwum kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 19 – 25 lutego 2024

W poniedziałek Słońce, władca waszego znaku, opuści przeciwległego Wodnika i wkroczy do melancholijnych Ryb, uwagę skierujecie na zarządzanie wspólnymi pieniędzmi i planowanie przyszłych inwestycji, co może być nieco irytujące, bo nie jest to mocną stroną Lwów. Od poniedziałku do środy Księżyc w Raku rozstroi was emocjonalnie, dopiero w środę po południu, kiedy zawita do waszego znaku, odzyskacie energię i potrzebę zadbania o własne potrzeby. Przez większość tygodnia pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Wenus z Marsem w przeciwległym Wodniku, relacje staną się bardziej intensywne i nastawione na seks, nawet w długotrwałych związkach zaiskrzy, wzrośnie namiętność i chęć przeżycia niezapomnianych chwil. W piątek Merkury podąży za Słońcem i wejdzie do mediumicznych Ryb, gdzie jest w upadku i na wygnaniu, dlatego decyzje o ważnych inwestycjach lepiej odłożyć na później. W sobotę pełnia Księżyca w Pannie rozbudzi emocje związane z finansami, zwłaszcza wieczorem, gdy Księżyc znajdzie się w opozycji do Saturna, poczujecie się ograniczeni w wydatkach, w niedzielę powinniście zachować umiar, bo kwadratura Wenus do Jowisza może przynieść co prawda jakąś okazję, ale będziecie mieć tendencję do przeceniania swoich możliwości.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Lwa 12 – 18 lutego 2024

W poniedziałek rano możecie czuć się trochę rozkojarzeni pod wpływem tranzytu Księżyca przez znak Ryb, po południu jednak, kiedy Księżyc zawita do życzliwego Barana, odzyskacie energię i chęć do działania. We wtorek rano do przeciwległego Wodnika wkroczy popędliwy Mars i do końca tygodnia znajdzie się w koniunkcji z wymagającym Plutonem, niektóre Lwy, zwłaszcza uroczone w lipcu, mogą poczuć się zaatakowane przez partnerów, panujcie nad swoimi reakcjami, bo agresja budzi agresję. Całe szczęście w piątek Wenus utworzy sekstyl z Neptunem, co pozwoli rozwiązać konflikty w duchu uczuć wyższych. W środę po południu Księżyc wejdzie do cierpliwego Byka, zabierzecie się więc za pracę, przynoszącą konkretne efekty finansowe. W piątek Wenus podąży za Marsem, wejdzie do przeciwległego Wodnika i znajdzie się w koniunkcji z pożądliwym Plutonem, uczucia staną się gorące i namiętne, ktoś zapragnie was sobie podporządkować, wieczorem Księżyc zawita do życzliwych Bliźniąt, weekend warto poświęcić spotkaniom z przyjaciółmi, w sobotę kwadratura Merkurego do Urana pozbawi was cierpliwości, byle słowo i awantura gotowa.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Lwa 5 – 11 lutego 2024

W poniedziałek rano Merkury wejdzie do przeciwległego Wodnika i znajdzie się w koniunkcji z niezłomnym Plutonem, niektóre Lwy zmierzą się z wściekłością partnerów, osobistych, lub biznesowych, trudno będzie zapanować na czyjąś agresywną wypowiedzią, szybko jednak przejdziecie nad tym do porządku, bo nastrój poprawi tranzyt Księżyca przez znak radosnego Strzelca. We wtorek po południu Księżyc wejdzie do Koziorożca i emocje się uspokoją. W środę i czwartek pochłoną was zawodowe i twórcze wyzwania, do czego przyczynią się harmonijne aspekty Wenus do Urana oraz Marsa do Neptuna, pojawią się nowe możliwości i twórcze natchnienie. W czwartek po południu Księżyc zawita do życzliwego Wodnika i utworzy koniunkcję z posępnym Plutonem, co rozpali wewnętrzne pożądania, emocje podkręci kwadratura osłabionego Słońca, władcy waszego znaku, przebywającego w przeciwległym Wodniku, do rewolucyjnego Urana w Byku, relacje staną się napięte w wyniku niespodziewanego konfliktu, ucierpieć na tym mogą również relacje zawodowe. W piątek w opozycyjnym Wodniku dojdzie do nowiu Księżyca, co wprowadzi zmiany w ważnych związkach. W sobotę kwadratura Merkurego do Jowisza wyzwoli intelektualna aktywność, po południu Księżyc wejdzie do znaku Ryb i wieczorem znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, dostęp do wspólnym zasobów materialnych może zostać na krótko ograniczony, ale w czasie weekendu niektórym Lwom uda się kupić coś tanio w internecie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Lwa 29 stycznia – 4 lutego 2024

Pierwsza połowa tygodnia zapowiada się pracowicie, na co wpłyną harmonijne aspekty Wenus do Jowisza oraz Merkurego i Marsa do Urana, w pracy pojawi się zarówno szansa na awans, jak i wyzwanie, z którym znakomicie sobie poradzicie, zyskując dobrą opinię i różnego rodzaju profity. W poniedziałek Księżyc w Pannie nie tylko zwiększy pracowitość, ale przyczyni się również do tego, że zrobicie porządek w finansach, możecie liczyć na zyski w najbliższej przyszłości. Od wtorku do czwartku Księżyc w życzliwej Wadze sprzyja mobilności i rozwojowi relacji towarzyskich, staniecie się też bardziej kontaktowi. W piątek sekstyl Merkurego do Neptuna wpłynie na rozwój wyobraźni, okaże się to korzystne dla wszelkiej twórczej aktywności, niektóre marzenia zaczną nabierać bardziej realnych kształtów. W piątek i sobotę Księżyc w Skorpionie w opozycji najpierw do Jowisza a następnie nieprzewidywalnego Urana rozbudzi emocje związane z życiem rodzinnym i zawodowym. W niedzielę Księżyc w życzliwym Strzelcu sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, warto zając się tym, co sprawia przyjemność i poprawia samopoczucie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Lwa 22 – 28 stycznia 2024

W poniedziałek Księżyc w życzliwych Bliźniętach sprzyja kontaktom przyjacielskim, we wtorek i środę, podczas tranzytu Księżyca przez znak wrażliwego Raka, możecie poczuć się trochę mało stabilni emocjonalnie. We wtorek Wenus opuści życzliwego Strzelca i wejdzie do wymagającego Koziorożca, relacje międzyludzkie staną się bardziej zdystansowane i chłodne. W czwartek dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku w kwadraturze do Jowisza, pojawi się zawodowa okazja, wymagająca współpracy lub partner otrzyma awans, wzbudzi to wiele emocji. Od czwartku do 18 lutego pozostaniecie pod wpływem sekstylu Jowisza do Saturna, co sprzyja inwestycjom oraz nawiązaniu długofalowej współpracy. W sobotę Merkury w koniunkcji z Marsem w znaku Koziorożca może wywołać krótkotrwały stan zapalny. W niedzielę Księżyc w Pannie skłoni do zrobienia porządków w finansach, harmonijny aspekt Wenus do Saturna wpłynie pozytywnie na inwestycje, zwłaszcza w środki trwałe, natomiast trygon Merkurego do Urana zapowiada dobre pomysły, które popchną karierę do przodu.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!