Archiwum kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 27 czerwca – 3 lipca 2022

W poniedziałek Księżyc w życzliwych Bliźniętach sprzyja kontaktom z przyjaciółmi oraz krótkim podróżom. Mars w sekstylu do Saturna pozwoli się zdyscyplinować i załatwić wiele spraw, stosunki z partnerami mogą jednak okazać się trudne. We wtorek po południu Księżyc wejdzie do Raka a następnego dnia utworzy w tym znaku nów w kwadraturze do Jowisza, rozpocznie się nowy etap związany z rodzinnymi układami, niektóre Lwy zakończą naukę i wybiorą się na wakacje, uważajcie, aby nie przecenić swoich możliwości – układowi towarzyszyć będzie jednak uszczęśliwiający sekstyl Wenus do Jowisza, sprawy więc ostatecznie mają szansę zakończyć się po waszej myśli. W piątek Księżyc zawita do waszego znaku, odzyskacie sporo energii, zapragniecie odprężyć się i zabawić, niektóre Lwy jednak w czasie weekendu będą musiały stoczyć walkę z własnymi słabościami.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20-26 czerwca 2022 

W poniedziałek Księżyc w ofiarnych Rybach skłoni do zajmowania się potrzebami innych osób, natomiast sekstyl Merkurego do Jowisza zachęci do podróżowania, zdobywania wiedzy, załatwiania spraw międzynarodowych, przebywania wśród przyjaciół lub w grupie osób podzielających wasze zainteresowania. We wtorek Słońce opuści życzliwe Bliźnięta i wkroczy do znaku Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się zmęczeni i pozbawieni energii, dlatego jest to dobry moment na skorzystanie z wakacyjnego wypoczynku. Od wtorku do czwartku Księżyc w życzliwym Baranie oraz korzystny aspekt Wenus do Plutona ułatwią zdobycie funduszy na spełnienie pragnień związanych z podróżowaniem, studentom pozwolą zdać ostatnie egzaminy. W czwartek Wenus opuści Byka i wejdzie do życzliwych Bliźniąt, możecie więc liczyć w najbliższych tygodniach na rozwój życia towarzyskiego. W czwartek po południu Księżyc zawita do znaku Byka, w którym pozostanie do soboty, przyjemność sprawi wam praca w ogrodzie i przebywanie na świeżym powietrzu. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach zachęci do spotkania z przyjaciółmi.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 13-19 czerwca 2022

W poniedziałek Merkury zawita do przyjaznych Bliźniąt, staniecie się więc bardziej towarzyscy, popularni wśród przyjaciół i grup społecznościowych a także chętni do chwalenia się osiągnięciami. Księżyc w Strzelcu w poniedziałek i wtorek napełni was optymizmem i chęcią do zabawy, poczujecie się jak dzieci, zwłaszcza we wtorek, gdy dojdzie do pełni w tym znaku. W środę i czwartek Księżyc w Koziorożcu przypomni o obowiązkach i konieczności wywiązania się z zaległych zleceń, niektóre Lwy poczują się zdołowane funkcjonowaniem służby zdrowia. Kwadratura Słońca do Neptuna ostrzega przed nieuczciwymi transakcjami, natomiast trygon władcy waszego znaku do Saturna zachęca do oszczędności, zapowiada też nawiązanie długotrwałej przyjaźni. W piątek i sobotę tranzyt Księżyca przez przeciwległego Wodnika skłoni do respektowania uczuć partnerów życiowych. W niedzielę Księżyc w Rybach przyczyni się do udzielenia pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej, sekstyl Wenus do Neptuna wpłynie na wzrost optymizmu, pojawi się nadzieja na przyszłe zarobki, jednak kwadratura Wenus do Saturna w przeciwległym Wodniku sprawi, że partner wyznaczy granice waszej nadmiernej szczodrości.