Archiwum kategorii: Lew – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Lwa 28 listopada – 4 grudnia 2022

W poniedziałek i wtorek Księżyc w przeciwległym Wodniku skłoni was do zajmowania się sprawami innych ludzi, przyjaciół lub partnerów życiowych, trygon Marsa do Saturna sprawi, że okażecie się w tym bardzo skuteczni, zwłaszcza we wtorek, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z wymagającym Saturnem, podporządkujecie się cudzej woli kosztem własnych spraw. W środę i czwartek natomiast Księżyc w Rybach pozwoli zagłębić się we własne wnętrze, ale kwadratura Merkurego do Neptuna sprawi, że zapragniecie ukryć swoje marzenia, niektóre Lwy przeciwnie – zdobędą się na odwagę, aby ujawnić słabości. Opozycja Wenus do Marsa zachęci do flirtu, niektóre Lwy zrobią wszystko, aby zdobyć uwagę otoczenia, komuś może wpaść w oko osoba poznana na spotkaniu wśród przyjaciół lub w grupie osób, łączących ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Od piątku do niedzielnego poranka Księżyc w życzliwym Baranie skłoni do intensywnego działania oraz zdobywania wiedzy na interesujące tematy, sekstyl Wenus do Saturna wpłynie pozytywnie na stałe związki. W niedzielę po południu Księżyc zawita do znaku Byka, natomiast Wenus znajdzie się w kwadraturze do Neptuna, jakieś wasze oczekiwania okażą się mało realne, trzeba będzie stawić czoło rzeczywistości dalekiej od marzeń.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 21 – 27 listopada 2022

W poniedziałek pozostaniecie jeszcze pod wpływem trygonu Słońca do szczodrego Jowisza, co może wpłynąć w sposób dobroczynny na finanse oraz sytuację rodzinną, natomiast tranzyt Księżyca przez życzliwą Wagę zachęci do spotkań towarzyskich, tym bardziej, że do środy otwarciu się na kontakty międzyludzkie sprzyja również koniunkcja Merkurego z Wenus w Strzelcu. W poniedziałek wieczorem Księżyc opuści przyjazną Wagę i wejdzie do wymagającego Skorpiona, nie popsuje wam to jednak nastroju, ponieważ we wtorek Słońce wkroczy do życzliwego Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na rozwój kreatywności, zajmując się tym, co sprawia przyjemność. W środę wieczorem za Słońcem podąży Księżyc i jeszcze przed północą dojdzie do nowiu, który może okazać się początkiem twórczego projektu, dającego spełnienie. W piątek wieczorem Księżyc zawita do obowiązkowego Koziorożca, co może pogorszyć samopoczucie, warto zadbać o zdrowie i ograniczającą dietę, niektóre Lwy w niedzielę mogą odczuwać problemy gastryczne i jelitowe, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Plutonem.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 14 – 20 listopada 2022

W poniedziałek po południu Księżyc zawita do waszego znaku, odczujecie więc potrzebę zaznaczenia swojej indywidualności, natomiast sekstyl Merkurego do Plutona pomoże się zregenerować, skłoni do zwierzeń i ułatwi zaakceptowanie tego, czego nie da się zmienić. We wtorek czekają was dwa wspaniałe tranzyty – Wenus utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem, również Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z marzycielskim Neptunem – niektóre Lwy zainwestują w dochodowe przedsięwzięcie, inne zdobędą cenną wiedzę, macie też szansę zrealizować jedno ze swoich ukrytych marzeń. W środę trygon Merkurego do Jowisza sprzyja odważnym i dociekliwym umysłom, powiodą się również starania o kredyt, tego samego dnia Wenus zmieni znak i wkroczy do przyjaznego Strzelca, potrzeba romansowania powróci wielką falą, wolne Lwy zaczną znacznie częściej umawiać się na ranki, niekoniecznie z tą samą osobą, w stałych związkach zagości zgoda i porozumienie, pod warunkiem, że dążycie do wspólnego celu. W czwartek około południa Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Panny, to znakomita okazja, aby zrobić podsumowanie wydatków i zaplanować budżet, tego dnia również Merkury zawita do radosnego Strzelca, ogarnie was więc optymizm bez względu na okoliczności. W sobotę około południa Księżyc wejdzie do życzliwej Wagi, staniecie się bardziej towarzyscy, w niedzielę kwadratura cofającego się Marsa do Neptuna przypomni o niezakończonym we właściwy sposób nieporozumieniu z przyjacielem, lepiej wszystko wyjaśnić, wyciągnąć rękę do zgody lub całkowicie zakończyć znajomość, niż tkwić w atmosferze niedomówień.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 7 – 13 listopada 2022

Tydzień rozpocznie się bardzo emocjonująco i energetycznie, ponieważ w poniedziałek Wenus znajdzie się w kwadraturze do ograniczającego Saturna, a to może oznaczać, że bliska wam osoba przez jakiś czas będzie dla was niedostępna, być może z nadmiaru obowiązków. We wtorek natomiast dojdzie do zaćmienia Księżyca w koniunkcji z zaskakującym Uranem w znaku Byka, w opozycji zarówno do Słońca, jak i Merkurego oraz Wenus, w dodatku w napiętym aspekcie do Saturna w przeciwległym Wodniku – kontakty z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi mogą w nadchodzącym tygodniu przechodzić kryzys, trzeba będzie się przystosować i zmienić cos w swoim podejściu, zaakceptować ograniczenia jakie pojawią się w sprawach osobistych lub zawodowych, otworzyć się na to, co nieoczekiwane. W środę po południu Księżyc zawita do życzliwych Bliźniąt, natomiast Słońce znajdzie się w opozycji do rewolucyjnego Urana – warto w trudnych sprawach, których nie potraficie zaakceptować, zwrócić się do przyjaciół, mogą pomóc w chwilach niepewności, zwłaszcza że kwadratura Merkurego do Saturna ograniczy możliwość porozumienia z partnerami, natomiast trygon Wenus do Neptuna skłoni do słuchania intuicji. W czwartek Słońce w kwadraturze do Saturna zapowiada problemy z osobami starszymi, chorymi lub przechodzącymi kryzys. W piątek Księżyc w koniunkcji z cofającym się Marsem sprawi, że stracicie cierpliwość do przyjaciela lub kogoś w bliskim otoczeniu, uważajcie na słowa, bo mogą być krzywdzące. W sobotę i niedzielę Księżyc w Raku was wyciszy, niektóre Lwy wybiorą się na randkę, która wzbudzi namiętność i ekscytację, do czego przyczyni się sekstyl Wenus do Plutona.