Archiwum kategorii: Wodnik – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla Wodnika

Słońce w życzliwym Strzelcu przebywa do 21 grudnia, kierując uwagę na rozwój przyjaźni, relacje międzynarodowe oraz aktywność w grupach zainteresowań. W okolicach 8 grudnia, gdy dojdzie do pełni Księżyca w koniunkcji z cofającym się Marsem w znaku Bliźniąt, możecie stracić cierpliwość i zareagować zbyt impulsywnie w sytuacji, którą można rozwiązać za pomocą cierpliwości, zrównoważonego podejścia oraz odwołania się do przepisów, co podpowiada sekstyl Słońca do Saturna w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie między 10 a 14 grudnia. Od 12 do 16 grudnia natomiast kwadratura Słońca do Neptuna sprawi, że ktoś zacznie kręcić w sprawach finansowych, napięcie wywoła próba manipulacji i chęć wykorzystania waszej dobrej woli. W dniach 19-20 grudnia Słońce znajdzie się w kwadraturze do dobroczynnego Jowisza, co zaprocentuje większymi zyskami, wypłatą większej niż zwykle premii lub otrzymacie wsparcie od przyjaciół z zagranicy, wymagać to jednak będzie wysiłku z waszej strony. 20 grudnia Jowisz opuści znak Ryb i wkroczy do życzliwego Barana, rozpoczynając okres pełen podróży, nawiązywania międzynarodowych kontaktów oraz intensywnej nauki. 21 grudnia Słońce wkroczy do znaku Koziorożca, co nie jest dla was korzystne, niektóre Wodniki poczują się wyczerpane fizycznie i psychicznie, pozbawione energii, okres Świąt Bożego Narodzenia warto wykorzystać na odpoczynek a nawet wyjazd zagraniczny, co sugeruje Słońce pozostające do 24 grudnia w aspekcie z Jowiszem. 23 grudnia nów Księżyca w Koziorożcu zachęci do całorocznych podsumowań, warto wyznaczyć sobie nowe cele.

Wenus do 10 grudnia tranzytuje życzliwego Strzelca, co sprzyja nawiązywaniu i podtrzymywaniu przyjaźni, niektóre Wodniki będą w tym czasie zadawać sobie pytanie: „czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie”. 1 grudnia może dojść do kłótni z przyjacielem lub kochankiem, na co wpłynie opozycja Wenus do impulsywnego Marsa, następnego dnia sekstyl Wenus do Saturna w waszym znaku uspokoi emocje. Między 2 a 6 grudnia pozostaniecie pod wpływem kwadratury Wenus do zwodniczego Neptuna, w sprawach miłosnych niczego nie będziecie pewni, wpłyną na to nierealne oczekiwania. Między 7 a 10 grudnia Wenus w kwadraturze do Jowisza obdarzy was dużymi zyskami, pieniądze warto przeznaczyć na podróże i podnoszenie kwalifikacji. 10 grudnia Wenus opuści przyjaznego Strzelca i wejdzie do powściągliwego Koziorożca, zaczniecie ukrywać swoje uczucia i kontrolować zachowanie. Przed samymi Świętami Bożego Narodzenia, między 20 a 24 grudnia trygon Wenus do nieprzewidywalnego Urana, władcy waszego znaku, zapowiada zaskakujące spotkania w gronie przyjaciół. W ostatnich dniach mijającego roku Wenus znajdzie się w sekstylu z uduchowionym Neptunem oraz w koniunkcji z Merkurym i namiętnym Plutonem, pomiędzy Świętami a Sylwestrem zapowiada się więc seria spotkań, w których wyrazicie swoje ukryte marzenia, myśli i oczekiwania. 30 grudnia Merkury w Koziorożcu wejdzie w retrogradację, macie szansę zweryfikować swój sposób myślenia.

Mars nadal przebywa w życzliwych Bliźniętach, do 27 grudnia biegnie ruchem wstecznym, dlatego aktywność w dziedzinach związanych z kreatywnością może ulec lekkiemu zahamowaniu. Między 6 a 10 grudnia opozycja Słońca do Marsa sprawi, że staniecie się bardziej konfrontacyjni, zwłaszcza w stosunku do przyjaciół.

Merkury w znaku życzliwego Strzelca przebywa do 7 grudnia, otwierając was na życie towarzyskie, w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w napiętym aspekcie z magicznym Neptunem, myślenie życzeniowe się nie sprawdzi, trudno będzie osiągnąć porozumienie, szczególnie w sprawach finansowych. Między 5 a 7 grudnia kwadratura Merkurego do Jowisza powiększy stan posiadania, pojawią się jednak też większe niż zwykle wydatki. 7 grudnia Merkury wejdzie do stonowanego Koziorożca, zaczniecie myśleć w sposób bardziej praktyczny i konkretny, ale przestaniecie się dzielić swoimi przemyśleniami. Między 16 a 18 grudnia trygon Merkurego do Urana przyniesie odkrywcze pomysły, warto je zapisać i wprowadzić w życie w lutym, kiedy Merkury zawita do waszego znaku. W czasie Świąt Bożego Narodzenia sekstyl Merkurego do Neptuna zapewni serdeczną atmosferę przy stole, nie zabraknie zwierzeń, rozmów o duchowości i magii.

Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Wodnika

Słońce w Skorpionie do 22 listopada zapewni dużą ilość pracy, skieruje energię na karierę i sprawy zawodowe, kryzys nadejdzie w okolicach 8 listopada, kiedy dojdzie do zaćmienia Księżyca w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, w opozycji nie tylko do Słońca, ale również Wenus i Merkurego w Skorpionie, w kwadraturze do ograniczającego Saturna w waszym znaku – oryginalne pomysły i starania mogą natrafić na mur trudności, co wzbudzi wiele emocji. Problemy, zwłaszcza związane z twórczością i finansami, uda się rozwiązać już między 13 a 17 listopada, gdy Słońce znajdzie się w trygonie do Neptuna, pieniądze pojawia się i zasilą budżet, kreatywne pomysły same wpadną do głowy. Jeszcze więcej energii uzyskacie w dniach 16 – 22 listopada, kiedy dostaniecie się pod wpływ korzystnych aspektów Słońca do charyzmatycznego Plutona i dobroczynnego Jowisza, wiele drzwi stanie przed wami otworem, będziecie mogli pozwolić sobie na wyjazdy zagraniczne lub większe niż zwykle zakupy. 22 listopada Słońce opuści wymagającego Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, kierując uwagę na rozwój przyjaźni i kontakty z osobami podzielającymi wasze zainteresowania. Nów Księżyca, do którego dojdzie 23 listopada w tym znaku, wyznaczy początek nowej przyjaźni, korzystnej dla waszej przyszłości.

Wenus przebywa w Skorpionie do 16 listopada, towarzysząc Słońcu i Merkuremu, jest jednak w tym znaku zbyt słaba, abyście odczuli spełnienie w miłości i karierze, zwłaszcza w dniach 4 – 9 listopada, kiedy znajdzie się w napiętych aspektach do zachowawczego Saturna i rewolucyjnego Urana, trudno będzie pogodzić te sprzeczne energie, z których jedna pragnie uwolnienia i niezależności, natomiast druga dąży do zachowania status quo. Już między 8 a 12 listopada trygon Wenus do Neptuna zapewni zarówno przypływ pieniędzy jak i możliwość realizacji twórczych lub artystycznych przedsięwzięć, łatwiej będzie spełnić marzenia. Jeszcze bardziej korzystny okres dla osiągnięcia sukcesu i spełnienia pragnień pojawi się od 13 do 16 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu do namiętnego Plutona i szczodrego, dobroczynnego Jowisza w Rybach, stan finansowy znacznie się poprawi, dzięki czemu będziecie mogli zabezpieczyć swoje potrzeby. 16 listopada Wenus opuści problematycznego Skorpiona i wejdzie do życzliwego Strzelca, opromieniając swym wdziękiem przyjaźnie i relacje z obcokrajowcami, szczególnie aktywni towarzysko będziecie między 19 a 25 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Merkurym, rozmowom, ustaleniom i negocjacjom z przyjaciółmi oraz osobami podzielającymi wasze zainteresowania nie będzie końca.

Mars w życzliwych Bliźniętach przez cały miesiąc biegnie ruchem wstecznym, co w pewnym sensie spowolni realizację aktywności sprawiających przyjemność, staniecie się mniej pewni swoich racji, zaczniecie poważać własne twórcze pomysły, zwłaszcza między 15 a 25 listopada, gdy Mars znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem, niektóre Wodniki zdecydują się zrezygnować z wszystkiego, co uzależnia i nie pozwala widzieć spraw w pełnym świetle, inne postanowią wesprzeć finansowo osoby, które wcale tego nie potrzebują. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna w waszym znaku sprzyja umocnieniu struktur i okaże się skuteczny dla zapewnienia sobie na długo poczucia bezpieczeństwa.

Merkury tak jak Wenus przebywa w pracowitym Skorpionie do 17 listopada, możecie wiec liczyć na sprawny umysł i głęboko przemyślane decyzje, zwłaszcza zawodowe – jedynie w dniach od 9 do 11 listopada, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do ograniczającego Saturna w waszym znaku, staniecie się uparci i nadmiernie wymagający. Między 13 a 17 listopada korzystne aspekty Merkurego do Plutona i Jowisza sprzyjają finansowym decyzjom odnośnie wydatków i lokowania pieniędzy. 17 listopada Merkury zmieni znak i wejdzie do życzliwego Strzelca, w którym jednak jest słaby, możecie poczuć się rozkojarzeni nadmiarem kontaktów towarzyskich a myśli pochłoną uczucia, dotyczy to szczególnie zakochanych Wodników oraz osób wykonujących artystyczne zawody. W ostatnich dniach miesiąca Merkury w sekstylu do Saturna w waszym znaku ugruntuje przemyślenia i pozwoli podjąć decyzje o długoterminowym znaczeniu.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Horoskop na październik 2022 dla Wodnika

Słońce wraz z dobroczynną Wenus przebywają w życzliwej Wadze do 23 października, kierując uwagę na sprawy międzynarodowe, prawne i edukacyjne, towarzyszyć wam będzie w tym czasie przychylność ludzi i dobre samopoczucie, pomimo napięć, jakie pojawiać się będą od czasu do czasu. Pełnia Księżyca w Baranie, do której dojdzie 9 października, wzbudzi emocje, wywołane kontaktem z obcokrajowcami, prawnikami lub nauczycielami, będzie to jednak bardziej ekscytacja, niż stres. 

Od 9 do 13 października trygon Słońca do przebywającego w waszym znaku Saturna umocni pozycję lidera, jednak kwadratura Saturna z rewolucyjnym Uranem rozbudzi ponownie dylemat, stawiając pytanie – na czym bardziej wam zależy? Na stabilizacji i poczuciu bezpieczeństwa, czy pełnej niezależności i wolności, która rozwinie osobistą indywidualność, ale wiązać się będzie z niepewnością tego, co przyniesie przyszłość? Między 16 a 23 października Słońce w koniunkcji z Wenus znajdzie się w bardzo energetycznym układzie z pożądliwym Marsem i potężnym Plutonem, cała uwaga i energia pójdzie w kierunku zdobycia kogoś, na kim wam zależy, skrywana namiętność znajdzie ujście, uważajcie jednak, unikajcie presji, posiadacie obecnie wystarczająco dużo charyzmy, aby skupić uwagę innych na sobie.

23 października zarówno Słońce, jak i Wenus opuszczą przyjazną Wagę i wejdą do znaku Skorpiona, kierując uwagę na rozwój kariery. 25 października nów Księżyca w tym znaku zapowiada w niedługim czasie rozpoczęcie nowego projektu twórczego lub artystycznego. 29 października Jowisz, planeta szczęścia i dobrobytu, na dwa i pół miesiąca wycofa się do Ryb, wasza sytuacja finansowa znacznie się poprawi, wykorzystajcie ten czas, aby napełnić konto zarobkami, które wam się należą.

Wenus towarzyszy Słońcu do 23 października, tranzytując znak Wagi, którym włada, jest więc wystarczająco mocna, aby zaszczepić miłość w każdym rodzaju relacji. Najwięcej z jej wpływu skorzystacie między 11 a 23 października, ponieważ najpierw utworzy trygon z Saturnem w waszym znaku, podnosząc prestiż i wzmacniając karierę, następnie znajdzie się w ścisłej koniunkcji ze Słońcem, staniecie się więc popularni i widoczni, zwłaszcza na uczelni lub w międzynarodowym towarzystwie. Wenus wraz ze Słońcem utworzą trygon z Marsem i kwadraturę z Plutonem, co rozbudzi głęboko ukryte uczucia, niejedna osoba zaangażuje się w romans, nawet w stałych związkach zrobi się namiętnie i gorąco, nie dajcie się tylko zniewolić, bo Pluton potrafi być podstępny i tworzyć toksyczne relacje. 23 października Wenus opuści życzliwą Wagę i wraz ze Słońcem wkroczy do znaku Skorpiona, emocjonalne zaangażowanie skierujecie na sprawy zawodowe, warto zając się jakąś działalnością o charakterze artystycznym.

Mars w Bliźniętach skłania do twórczej aktywności, rozwija kreatywność i elokwencję, powinniście jednak pozostać uważni między 9 a 16 października, bo kwadratura Marsa do Neptuna zaprowadzi was w świat fantazji i iluzji, który nie jest rzeczywisty, nie może więc przynieść spełnienia, jakiego oczekujecie, sprawdzi się natomiast w działalności twórczej i artystycznej, pochłonie jednak sporo energii. Od 16 do 20 października natomiast trygon Wenus do Marsa zaprowadzi was w regiony uwolnionej potrzeby miłości, realizującej się w formie bardziej flirtu, niż romansu.

Merkury w Pannie już 2 października wyjdzie z retrogradacji, co okaże się korzystne dla planowania oraz inwestycji, szczególnie między 4 a 8 października, kiedy utworzy korzystny aspekt z potężnym Plutonem, wasze słowa i pomysły staną się dla innych rozkazem, będziecie mieć duży wpływ na otoczenie. 11 października Merkury zawita do życzliwej Wagi i od razu znajdzie się w opozycji do Jowisza, co poprawi komunikację w związkach, szczególnie międzynarodowych, sprzyjać też będzie osobom, zajmującym się tłumaczeniami lub pośrednictwem, a także studentom. Między 21 a 23 października trygon Merkurego do Saturna w waszym znaku, ułatwi podjęcie racjonalnych decyzji, zwłaszcza związanych z waszą karierą, warto w tym czasie podpisywać długoterminowe umowy. Od 25 do 28 października Merkury w aspektach z Marsem i Plutonem może w przypadku niektórych osób wpłynąć na radykalną zmianę postrzegania rzeczywistości, staniecie się w tym czasie szybcy i sprawni w myśleniu.

Nowy Czwarty Wymiar już w sprzedaży! srcset=>” width=”789″ height=”158″>

Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla Wodnika

 Słońce w znaku Panny przebywa do 23 września, kierując uwagę na zarządzanie wspólnymi finansami, zdobywanie należnych pieniędzy lub dofinansowania na ważne projekty. Najwięcej emocji w tej dziedzinie pojawi się w okolicach 10 września, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Rybach w koniunkcji z Neptunem i w korzystnych aspektach do Urana, władcy waszego znaku – środki pojawią się z tajemniczego źródła nagle i niespodziewanie, trzeba jednak je będzie zainwestować, spłacić zobowiązania lub w inny sposób rozdysponować, niewiele więc dla was zostanie. Między 15 a 21 września aspekty Słońca do Neptuna i Plutona skłonią do sięgnięcia po rezerwy, uda się wam jednak opanować sytuację, wymagającą kreatywności i zdecydowania w działaniu.

23 września Słońce opuści skrupulatną Pannę i wejdzie do życzliwej Wagi, odetchniecie z ulgą i uwagę skierujecie na rozwój relacji międzynarodowych, podnoszenie kwalifikacji i działalność edukacyjną, zapamiętajcie datę 23 września, którą warto wykorzystać w swoich planach, bowiem cofający się Merkury – zanim opuści Wagę – zdąży jeszcze utworzyć ścisłą koniunkcję ze Słońcem – jakieś ponowne spotkanie okaże się znaczące dla waszego wizerunku oraz sposobu, w jaki jesteście postrzegani przez innych. 25 września natomiast dojdzie do nowiu Księżyca w życzliwej Wadze w opozycji do Jowisza, co pomoże rozpocząć w niedalekiej przyszłości owocną współpracę międzynarodową lub edukacyjną.

Wenus już 5 września opuści przeciwległy znak Lwa i wejdzie do Panny, tracąc wiele ze swej mocy, sprawy miłosne odejdą więc na dalszy plan, zajmiecie się planowaniem budżetu i organizowaniem twórczej lub artystycznej aktywności, co okaże się trudne szczególnie w dniach 14–18 września, kiedy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z wymagającym Marsem. Wenus w Pannie staje się krytyczna, trudno więc będzie was zadowolić. Natomiast między 18 a 22 września trygon Wenus do Urana przyczyni się do poprawy relacji zarówno w rodzinie, jak i w sprawach finansowych oraz zawodowych.

Od 25 do 28 września Wenus znajdzie się w koniunkcji z Merkurym i razem utworzą aspekty do Neptuna i Plutona, to czas na ważne spotkania, dotyczące zaplanowania finansów, nie dajcie się zmanipulować, brońcie swego stanowiska, ale zaakceptujcie to, czego zmienić się nie da. 29 września Wenus opuści wymagającą Pannę i wejdzie do przyjaznej Wagi, w której może rozwinąć pełen potencjał, szczere uczucia i dobry gust powrócą do gry, poprawie ulegną ważne relacje, szczególnie międzynarodowe, nawiążecie nowe interesujące znajomości.

Waleczny i popędliwy Mars przebywa przez najbliższe pół roku w życzliwych Bliźniętach, staniecie się więc mocno wygadani i zdecydowani w poglądach, zwłaszcza dotyczących dzieci, kochanków, edukacji, kwestii artystycznych oraz związanych z każdym rodzajem twórczości. Największą skutecznością i autorytetem wykażecie się w ostatnim tygodniu września, kiedy Mars ustawi się w korzystnym aspekcie ze stabilizującym Saturnem w waszym znaku.

Do 10 września, dopóki Merkury w życzliwej Wadze porusza się biegiem prostym, starajcie się podejmować najważniejsze decyzje, zwłaszcza dotyczące współpracy międzynarodowej, ponieważ potem Merkury wejdzie w retrogradację i pozostanie w niej do 2 października, w tym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i podpisywanie umów, natomiast korzystna okaże się praca nad rozpoczętymi wcześniej projektami, tyle że trzeba być przygotowanym na renegocjacje, poprawki i zmiany, które w końcu wyjdą wam na dobre – szczególnie między 17 a 20 września, gdy dojdzie do opozycji Merkurego z Jowiszem, cofających się planet związanych z komunikacją. 23 września Merkury wycofa się do precyzyjnej Panny, w której jest mocny, do końca miesiąca więc umysł wasz będzie pracował na pełnych obrotach, zwłaszcza w odniesieniu do naprawienia błędów, popełnionych przez inne osoby.

Horoskop miesięczny na sierpień 2022 dla Wodnika

Słońce w przeciwległym Lwie przebywa do 23 sierpnia, dlatego sprawy partnerskie oraz kontakty zarówno osobiste, jak i biznesowe wydają się być w tym czasie najważniejsze. W pierwszych dniach miesiąca trygon Słońca do dobroczynnego Jowisza zapowiada udane podróże, zawarcie międzynarodowych kontraktów oraz kontakty z osobami prominentnymi, Wodniki przebywające na wakacjach mają szansę zawrzeć wiele interesujących znajomości, ważnych dla ich przyszłości. W tym samym czasie waleczny Mars znajdzie się w koniunkcji z wybuchowym Uranem, jednym z władców waszego znaku, a także z karmicznymi Węzłami Księżycowymi, układ przyniesie nagłe i radykalne zmiany w układach rodzinnych.

W nocy z 11 na 12 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w koniunkcji z Saturnem w waszym znaku, w kwadraturze z niepokornym Uranem oraz Węzłami Księżycowymi – nagromadzone energia i frustracja nie znajdą ujścia, odniesiecie wrażenie, że nie macie wpływu na rzeczywistość, dlatego najlepiej nabrać dystansu, przeczekać i zobaczyć co da się zrobić w przyszłości w problematycznej sytuacji. Od 12 do 17 sierpnia opozycja Słońca do Saturna w waszym znaku ochłodzi stosunki z przełożonymi, niektóre ważne sprawy zawodowe trzeba będzie odłożyć na później, warto więc w tym czasie wybrać się na urlop. 23 sierpnia Słońce opuści przeciwległy znak Lwa i wkroczy do zapobiegliwej Panny, znaczenia nabiorą sprawy związane z zarządzaniem wspólnym majątkiem, warto zacząć planować przyszłe inwestycje, skłoni was do tego szczególnie kwadratura Słońca do popędliwego Marsa, pod wpływem której pozostaniecie w ostatnim tygodniu miesiąca. 27 sierpnia, gdy dojdzie do nowiu Księżyca w pracowitej Pannie, może okazać się początkiem nowego projektu, który przyniesie dochody w przyszłości.

Wenus przebywa w znaku Raka do 11 sierpnia, możecie mieć w tym czasie większy niż zwykle apetyt na słodycze. Na początku miesiąca Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Marsem i Uranem, co sprzyja ociepleniu stosunków z domownikami, może też zachęcić do nowej aranżacji wnętrz lub natchnąć ideą nabycia nieruchomości. Między 5 a 11 sierpnia Wenus w trygonie do uduchowionego Neptuna i w opozycji do pożądliwego Plutona wprawi was z jednej strony w stan romantycznego uniesienia, z drugiej wzbudzi silne namiętności, niektóre Wodniki z łatwością zdobędą pieniądze, z jeszcze większą się ich pozbędą. 11 sierpnia Wenus wejdzie do przeciwległego znaku Lwa, staniecie się bardziej atrakcyjni dla otoczenia, partner zacznie okazywać wam więcej uczuć, wolne Wodniki nawiążą inspirujące znajomości a nawet romanse, zwłaszcza między 16 a 20 sierpnia, gdy Wenus utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem, jest to znakomity moment na wykorzystanie urlopu, bo wyjazdy zagraniczne okażą się bardzo udane. W ostatnim tygodniu miesiąca opozycja Wenus do Saturna w waszym znaku oraz kwadratura z Uranem i Węzłami Księżycowymi skomplikuje relacje osobiste i rodzinne.

Mars do 20 sierpnia tranzytuje znak Byka, kierując aktywność na sprawy rodzinne i finansowe, w pierwszych dniach miesiąca może skłonić do buntu a nawet nieopanowanych wybuchów wściekłości. Od 4 do 11 sierpnia, gdy znajdzie się w kwadraturze do Saturna w waszym znaku, staniecie się odporni na naciski, wiele was to jednak będzie kosztować, natomiast między 7 a 19 sierpnia pomoże rozwiązać najtrudniejsze problemy, zwłaszcza finansowe, gdy utworzy korzystne aspekty z najpierw z twórczym Neptunem a następnie niezłomnym Plutonem. 20 sierpnia Mars opuści problematyczny znak Byka, w którym był wyjątkowo słaby a przez to zaczepny, i wkroczy do życzliwych Bliźniąt, staniecie się spokojniejsi, ale też znacznie bardziej asertywni i gotowi do upadłego bronić swego zdania.

Merkury w przeciwległym Lwie, w którym jest słaby i przez to lubi mijać się z prawdą, przebywa tylko do 4 sierpnia – gdy wejdzie do rzeczowej Panny nabierze mocy i pomoże rozwiązać najtrudniejsze organizacyjne problemy, szczególnie w dziedzinie zarządzania wspólną własnością.  Najlepsze decyzje macie szansę podjąć między 16 a 20 sierpnia, gdy znajdzie się w korzystnych aspektach z błyskotliwym Uranem, władcą waszego znaku, oraz Węzłami Księżycowymi, co ma znaczenie dla długotrwałych projektów.

Między 19 a 23 sierpnia opozycja ze zwodniczym Neptunem i władczym Plutonem ułatwi przeprowadzenie swojej woli, nie możecie jednak ulegać manipulacjom, tylko twardo domagać się swoich praw. 26 sierpnia Merkury wejdzie do życzliwej Wagi, staniecie się bardziej dyplomatyczni i skłonni do ustępstw, chociaż w okolicach 29 sierpnia, gdy ustawi się w trygonie do Marsa w Bliźniętach, wykażecie się zdecydowaniem i asertywnością.

Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Wodnika

Słońce w Raku do 22 lipca skieruje uwagę na sprawy zdrowotne, skłoni też do wykonania pracy i zleceń, które od dłuższego czasu czekały na realizację. Między 8 a 12 lipca sekstyl Słońca do Urana sprawi, że w nowy sposób spojrzycie na problemy rodzinne oraz to, co posiadacie, ktoś z domowników zaskoczy was swoją otwartością, niektóre Wodniki otrzymają niespodziewane zlecenie lub propozycję pracy. 13 lipca pełnia w Koziorożcu ujawni skryte uczucia, pojawią się trudne do opanowania emocje, które mogą wyrazić się w formie objawów psychosomatycznych.

16 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, sprzyja konsultacjom z kompetentnymi osobami. Od 16 do 22 lipca obydwie planety znajdą się w trygonie do Neptuna i w opozycji do Plutona, pieniądze popłyną wartkim strumieniem, wykorzystacie je głównie na spłatę zaległych zobowiązań. 22 lipca Słońce opuści uczuciowego Raka i w kroczy do przeciwległego Lwa rozpoczynając miesiąc, w którym sprawy partnerskie okażą się priorytetowe, postawicie na relaks i wspólną zabawę. 28 lipca nów Księżyca w tym znaku może przynieść nową znajomość, współpracę zagraniczną lub korzystną podróż, do czego przyczyni się też trygon Słońca do Jowisza na przełomie lipca i sierpnia.

Wenus do 18 lipca tranzytuje życzliwy znak Bliźniąt, warto ten czas wykorzystać na rozwój miłości, otrzymacie empatię i zrozumienie ze strony dzieci i osób bliskich, przyjemność sprawią zajęcia związane z waszym hobby. Od 11 do 16 lipca Wenus ustawi się w kwadraturze do Neptuna i sekstylu do Saturna w waszym znaku, jest to ostrzeżenie, aby nie ulegać iluzjom, bo okażą się złudzeniem, warto polegać na długotrwałych związkach, sprawdzonych przez lata wspólnego pokonywania trudności. W sprawach finansowych ktoś może zechcieć wykorzystać waszą dobrą wolę i pod wpływem manipulacji wycenicie zbyt nisko swoją wartość. 18 lipca Wenus wejdzie do znaku Raka, w którym może wyrazić pełnię swego potencjału, dobrze poczujecie się w domu w otoczeniu rodziny, apetyt na smakołyki i przyjemności może wzrosnąć, zwłaszcza między 22 a 27 lipca, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze ze szczodrym, wzmacniającym obfitość Jowiszem, będzie to jednocześnie czas prosperity i wzrostu wynagrodzeń.

Wojowniczy Mars w pierwszych dniach miesiąca utworzy bardzo napięty aspekt z pożądliwym Plutonem, zapowiada to walkę, którą będziecie toczyć z własnymi uzależnieniami oraz podświadomymi przekonaniami, które nie pozwalają się rozwijać. Dla niektórych Wodników to dobry moment na rozpoczęcie psychoterapii, ale może okazać się zbyt trudna dla wrażliwej psychiki. Utarczki słowne z osobami dysponującymi władzą będą wyczerpujące, więc odpuśćcie sobie przekonywanie innych do własnego punktu widzenia. 5 lipca Mars opuści znak Barana, w którym był mocny i wejdzie do spolegliwego Byka, aktywność spadnie, ale tylko pozornie – na przełomie lipca i sierpnia koniunkcja Marsa z Uranem doprowadzi do gwałtownych, zaskakujących zmian w relacjach rodzinnych.

Merkury przebywa w życzliwych Bliźniętach do 5 lipca, co sprzyja mobilności i przemieszczaniu się, 2 lipca korzystny aspekt z Saturnem w waszym znaku sprzyja kontaktom z ludźmi starszymi lub osobami, od których zależy wasza kariera, 3 lipca kwadratura ze zwodniczym Neptunem doprowadzi do nieporozumień, uważajcie bo ktoś zechce wykorzystać wasze zaufanie, zwłaszcza w sprawach finansowych, 4 i 5 lipca sekstyl Merkurego z Marsem sprawi, że zachowacie się asertywnie i zdecydowanie w każdym rodzaju komunikacji.

Od 5 do 19 lipca Merkury przebywać będzie w znaku Raka, zaczniecie myśleć obrazami, dopuścicie do głosu serce i swoją wrażliwość, w okolicach 13 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu z Uranem, możecie liczyć na znakomite pomysły. 19 lipca Merkury wejdzie do przeciwległego Lwa, co sprzyja dyskusjom, negocjacjom i kontaktom międzyludzkim. Między 22 a 24 lipca uda się zawrzeć porozumienie z cudzoziemcami, wyjedziecie za granicę lub skorzystacie z ekstra oferty wakacyjnej, są to znakomite dni, aby zakupić sprzęt elektroniczny, samochód lub przedmioty służące komunikacji i przemieszczaniu się.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2022 dla Wodnika

Słońce przebywa w życzliwym znaku Bliźniąt do 21 czerwca, kierując energię na wszystko, co sprawia przyjemność i służy rozrywkom oraz osobistemu rozwojowi, będziecie w tym czasie bardzo kreatywni, skłonni do romansowania oraz nawiązywania licznych kontaktów. Do połowy miesiąca Słońce nie tworzy aspektów, energia więc płynąć może bez zakłóceń, dopiero w okolicach 14 czerwca, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Strzelcu, wybuchną emocje, związane z relacjami przyjacielskimi i miłosnymi, także dzieci mogą przyczynić się do utraty równowagi emocjonalnej.

Od 14 do 18 czerwca Słońce w trygonie do Saturna w waszym znaku i w kwadraturze do Neptuna w Rybach pomoże uzyskać autorytet i wykazać się profesjonalizmem, jednak sprawy związane z dochodami lub stanem posiadania okażą się zagmatwane, ktoś może was chcieć wykorzystać lub złoży nieuczciwą finansową propozycję. 21 czerwca Słońce opuści życzliwe Bliźnięta i wkroczy do znaku Raka, kierując uwagę na stan zdrowia oraz warunki pracy. Pod koniec miesiąca, 29 czerwca, dojdzie do nowiu Księżyca w Raku w kwadraturze do Jowisza w Baranie, co przyniesie rozpoczęcie nowego projektu o zasięgu międzynarodowym lub związanym z edukacją, wymagać jednak będzie sporego nakładu pracy.

Wenus w Byku przebywa do 23 czerwca, może więc rozwinąć w tym czasie pełnię swojej mocy, oznacza to rozwój uczuciowy i emocjonalny, sytuacja materialna w rodzinie się poprawi – zwłaszcza między 10 a 13 czerwca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, zaskoczą was osoby bliskie sercu. Od 17 do 23 czerwca aspekty Wenus z Saturnem, Neptunem i Plutonem, wzbudzą zmienne reakcje – pojawi się nadzieja i romantyczne uczucia wyższe, uświadomicie sobie własne ograniczenia, ale namiętność pokona wszelkie trudności, na planie materialnym natomiast aspekty mogą sprawić, że pojawią się w tajemniczy sposób dodatkowe pieniądze, staniecie się jednak wymagający, bo uznacie, że nie są wystarczające, ostatecznie jednak trygon Wenus do Plutona pozwoli cieszyć się upragnionymi zyskami. 23 czerwca Wenus opuści znak Byka i wejdzie do przyjaznych Bliźniąt, co sprzyja nawiązywaniu wakacyjnych romansów, zwłaszcza pod koniec miesiąca, kiedy Wenus utworzy korzystny aspekt z Jowiszem, poczujecie się usatysfakcjonowani i spełnieni.

Mars przez cały miesiąc przebywa w impulsywnym Baranie, staniecie się bardzo mobilni, skuteczni i szybcy w przekazywaniu informacji oraz nad wyraz asertywni. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Marsa do przebywającego w waszym znaku Saturna uczyni was bardzo skutecznymi w egzekwowaniu swoich praw, pozostańcie jednak ostrożni, bo w pierwszych dniach lipca kwadratura Marsa do Plutona może wywołać bardzo silną, wręcz agresywną reakcję na próbę stosowania przymusu lub presji zarówno ze strony innych osób, jak i przez was samych.

Merkury w Byku 3 czerwca zmieni bieg na prosty, co jest bardzo dobrą informacją, poprawi się bowiem komunikacja oraz sposób dysponowania finansami. Między 9 a 12 czerwca trygon Merkurego do Plutona pomoże przeprowadzić swoją wolę. 13 czerwca Merkury ponownie zawita do życzliwych Bliźniąt, którymi włada, wzrośnie pomysłowość i kreatywność, staniecie się bardziej błyskotliwi, sprawność intelektualna się poprawi a przekaz informacji okaże się łatwy i przyjemny. Umysł najlepiej będzie wam pracował między 18 a 22 czerwca, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu z Jowiszem, nawiążecie międzynarodowe kontakty, które zaprocentują rozwojem osobistym.

Horoskop miesięczny na maj 2022 dla Wodnika

Słońce tranzytuje znak Byka do 21 maja, kierując uwagę na sprawy domu i rodziny. 1 maja odczujecie wpływ zaćmienia Słońca w koniunkcji z niepokornym Uranem, który jest jednym z władców waszego znaku, w sekstylu do Marsa w Rybach – pod wpływem tego układu pozostaniecie przez pierwszą dekadę miesiąca, nieprzewidywalne zmiany dotyczyć będą sytuacji rodzinnej, czekają was wydarzenia, na które nie macie wpływu, nie warto więc się nimi za bardzo przejmować. Sekstyl Jowisza do Plutona natomiast poprawi finanse w pierwszym tygodniu maja, niektórym Wodnikom uda się spłacić kredyty lub inne finansowe zobowiązania.

11 maja Jowisz opuści znak Ryb i wejdzie do życzliwego Barana, do 29 października możecie więc liczyć na jego dobroczynny wpływ w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji, nie zabraknie zagranicznych podróży i kontaktów z obcokrajowcami. Między 13 a 17 maja, gdy Słońce znajdzie się w kwadraturze do wymagającego Saturna w waszym znaku i w sekstylu z mistycznym Neptunem, czekają was napięcia w pracy zawodowej, emocje dodatkowo podkręci pełnia i zaćmienie Księżyca w Skorpionie, możecie poczuć się niepewnie i stracić poczucie własnej wartości, jednak już od 17 do 21 maja Słońce w sekstylu do Plutona doda wam pewności siebie i powoli zrealizować najbardziej wymagające cele.

21 maja Słońce zmieni znak i wejdzie do życzliwych Bliźniąt, staniecie się znacznie bardziej kreatywni i twórczy, w szerokim znaczeniu tego słowa. Od 21 do 25 maja Słońce w sekstylu do Jowisza zapewni wam sukcesy w wielu dziedzinach życia, głównie jednak w kontaktach międzynarodowych.

Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w sekstylu do Plutona już 1 maja, co przyniesie znaczną poprawę w dziedzinie finansów, może również zaowocować propozycją dobrze płatnej pracy. Następnego dnia Wenus zmieni znak i wejdzie do życzliwego Barana, staniecie się bardziej komunikatywni, miłość stanie się mniej romantyczna, za to bardziej konkretna, będziecie gotowi walczyć o to, na czym wam zależy. Od 4 do 8 maja Wenus w korzystnym aspekcie z Merkurym wpłynie na poprawę komunikacji w związkach miłosnych. Między 22 a 28 maja napięty aspekt Wenus z Plutonem zapowiada wzrost pożądania i presję, jaką odczujecie w relacjach miłosnych, jednak jednoczesny sekstyl tej planety z Saturnem w waszym znaku pozwala przewidzieć, że postawicie na pewność i stabilizację w związku a nie namiętne uniesienia. 28 maja Wenus opuści znak Barana i wejdzie do Byka, w którym jest bardzo mocna, miłość i dobre samopoczucie odnajdziecie w gronie rodzinnym.

Mars w Rybach przebywa do 25 maja, skłaniając do kompulsywnego wydawania pieniędzy na rzeczy zbędne oraz na osoby w potrzebie, szczególnie w dniach 15–21 maja, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, planetą iluzji i niepewności. Między 20 a 25 maja sekstyl Marsa do Plutona wygeneruje dużo energii, pieniądze dadzą wam poczucie władzy, ale żadna ich ilość nie okaże się wystarczająca. 25 maja Mars opuści znak Ryb i wejdzie do Barana, którym włada, co wybitnie wzmocni jego sprawczość, staniecie się znacznie bardziej komunikatywni i skłonni do przeprowadzenia swojej woli – szczególnie w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Mars z Jowiszem znajdą się w koniunkcji, ogarnie was potrzeba zdobywanie nowych doświadczeń, podróży zagranicznych, zdobywania nowej wiedzy.

Merkury przebywa w życzliwych Bliźniętach do 23 maja, wpływając na wzrost kreatywności i pomysłowości, zwłaszcza w dziedzinach związanych z szeroko pojętą twórczością, jednak 11 maja wejdzie w retrogradację, niektóre pomysły trzeba więc będzie zweryfikować, aby wybrać najlepsze rozwiązania – do 3 czerwca unikajcie rozpoczynania nowych projektów, szczególnie związanych z przekazem informacji. Między 17 a 22 maja Merkury w sekstylu do Jowisza sprzyja kontaktom międzynarodowym, pod warunkiem, że zostały one nawiązane znacznie wcześniej. 23 maja Merkury wycofa się do Byka, powrócą więc sprawy, wymagające rozmów i pertraktacji w gronie rodzinnym, zwłaszcza między 24 a 28 maja, gdy Merkury utworzy trygon z potężnym Plutonem.

 

Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Wodnika

Słońce tranzytuje życzliwy znak Barana do 20 kwietnia, kierując uwagę na wzrost mobilności oraz kontakty z rodzeństwem lub sąsiadami, już 1 dnia miesiąca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Merkurym, co sprzyja rozpoczynaniu działalności edukacyjnej, publicystycznej oraz wszelkim działaniom związanym z szeroko pojętą komunikacją. 3 kwietnia Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, warto zapisać swoje pomysły, plany, cele i nadzieje, bo mają szansę się spełnić, ktoś was doceni i zauważy waszą wartość. Od 10 do 15 kwietnia Jowisz z Neptunem znajdą się w braterskim uścisku w znaku Ryb, którym obie planety władają, sprawy międzynarodowe a także związane z wyższą edukacją nabiorą znaczenia, wzrośnie empatia i potrzeba ofiarowania światu tego, co w was najlepsze, jednocześnie możecie liczyć na poprawę sytuacji finansowej.

Sekstyl Słońca do stabilizującego Saturna, przebywającego w waszym znaku, sprzyja nadaniu ram strukturalnych rozbujałej wyobraźni, aspekt pomoże ugruntować energię i nie pozwoli jej rozproszyć na mniej znaczące sprawy. W Wielką Sobotę dojdzie do pełni Księżyca w Wadze, emocje wzbudzą nadchodzące Święta Wielkanocne, być może obecność przy stole niespodziewanych gości, w drugi dzień Świąt Słońce w napiętym aspekcie z Plutonem wzbudzi skrywane pożądanie, łatwo będzie ulec presji, tematy toczącej się za wschodnią granicą wojny mogą dominować przy świątecznym stole. 20 kwietnia Słońce opuści życzliwego Barana i wkroczy do znaku Byka, kierując uwagę na sprawy domu i rodziny, 30 kwietnia dojdzie do zaćmienia Słońca, w najbliższym czasie czekają was zmiany, do których trzeba się będzie przystosować.

Wenus jeszcze tylko do 5 kwietnia przebywa w waszym znaku, przynosząc popularność i życzliwość, nie stracicie jednak na wejściu planety do Ryb, ponieważ jest w tym znaku bardzo mocna i przyniesie wam nie tylko miłość i sympatie otoczenia, ale również ich bardziej wymierne wyrazy w postaci poprawy sytuacji finansowej. W Poniedziałek Wielkanocny korzystny aspekt Wenus do Merkurego w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, władcą waszego znaku, zaskoczy  nieoczekiwanym spotkaniem, które nie tylko rozbudzi uczucia, ale wpłynie też na finanse. Prawdziwe powodzenie czeka was w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem i Neptunem, niektóre marzenia mogą się zrealizować.

Mars, planeta aktywności, siły i ekspansji, jeszcze do 15 kwietnia przebywa w waszym znaku, stymulując działalność w każdej dziedzinie, między 3 a 8 kwietnia znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, te dwie planety mogą wywołać rodzaj nieustępliwości w sprawach wymagających kompromisu, korzystny aspekt Merkurego do obydwu planet namawia do przeprowadzenia konstruktywnych rozmów zamiast używania presji i siły woli. W drugiej połowie miesiąca Mars w Rybach znacznie straci na sile, siła woli osłabnie, niektóre Wodniki zaczną kompulsywnie wydawać pieniądze, jednocześnie wzrośnie potrzeba intensywnych przeżyć.

Merkury w życzliwym Baranie przebywa do 11 kwietnia, stymulując aktywność intelektualną, między 6 a 9 kwietnia siła perswazji i racjonalnej argumentacji pomoże zażegnać pojawiający się konflikt wewnętrzny. Po 11 kwietnia Merkury w Byku skłoni do kontaktu z członkami rodziny, zainteresujecie się sytuacją związaną ze stanem posiadania, zaskakujące informacje otrzymacie w czasie Świąt Wielkanocnych, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Uranem w korzystnym aspekcie z Wenus. 24 kwietnia kwadratura Merkurego z Saturnem w waszym znaku zapowiada poważne rozmowy, na których wiele możecie skorzystać, jeśli zgodzicie się na kompromis, szereg finansowych i zawodowych korzyści zapowiadają też ułatwiające wszystko aspekty Merkurego do Jowisza, Neptuna i Plutona od 25 do 28 kwietnia.

            ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Horoskop miesięczny na marzec 2022 dla Wodnika

Słońce w znaku Ryb do 20 marca skieruje uwagę na stan posiadania, 3 marca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Jowiszem i w sekstylu do Urana, władającego waszym znakiem, zapowiada to początek znakomitej finansowej passy, pieniądze pojawią się z każdej strony, niektóre Wodniki mogą się wręcz wzbogacić, powiedzie się zakup nieruchomości, śmiało możecie też planować wyjazdy zagraniczne.

Pod dobroczynnym wpływem koniunkcji Słońca z Jowiszem pozostaniecie przez cały pierwszy tydzień miesiąca, między 11 a 15 marca natomiast Słońce połączy się z Neptunem, co okaże się korzystne przede wszystkim dla osób twórczych, zaangażowanych w działalność artystyczna lub charytatywną, chętnie podzielicie się swoimi dobrami z bardziej potrzebującymi, aspekt może okazać się jednak zgubny dla Wodników z tendencjami do uzależnień. 18 marca dojdzie do pełni Księżyca w znaku Panny, co wzbudzi emocje związane ze stanem posiadania, natomiast sekstyl Słońca do Plutona w dniach 16 – 20 marca doda wam sił i wzmocni poczucie własnej wartości. 20 marca Słońce wkroczy do życzliwego Barana, staniecie się bardziej mobilni, energia pójdzie w kierunku przekazywania wiedzy.

Do 6 marca targać wami będą skryte namiętności, na co będzie miała wpływ koniunkcja trzech szalenie emocjonalnych planet – miłosnej Wenus, pożądliwego Marsa i zaborczego Plutona, jest to aspekt namiętności „na śmierć i życie”, w której jest miejsce zarówno na miłość, jak i nienawiść. Niektóre Wodniki ukrywać będą silne emocje i lęki wywołane eskalacją przemocy na Ukrainie. 6 marca Wenus i Mars w miłosnym uścisku wejdą do waszego znaku, dacie więc wyraz swoim głęboko skrywanym uczuciom, koniunkcja zacznie rozluźniać się dopiero po 9 marca, jednak pobyt obydwu planet w waszym znaku przyczyni się do wzrostu popularności i powodzenia.  Między 17 a 25 marca obie planety okażą się bardzo aktywne, tworząc napięte aspekty z Uranem, możecie nie wytrzymać presji i wejść w konflikt z domownikami, starajcie się panować nad emocjami, bo będziecie mieć tendencję do przekraczania granic. W ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Wenus z Saturnem w waszym znaku może przejściowo obniżyć nastrój, miłosne i artystyczne plany trzeba będzie na chwilę odłożyć.

2 marca w waszym znaku dojdzie do koniunkcji Merkurego z Saturnem, warto się zdyscyplinować i skupić na tym, co najważniejsze dla waszej przyszłości, to dobry moment na podejmowanie strategicznych decyzji, mających wpływ na rozwój kariery, ponieważ po 10 marca, kiedy Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Ryb, straci wiele ze swojej mocy. W okresie od 10 do 27 marca, podczas tranzytu Merkurego przez znak Ryb, myślenie zostanie zdominowane przez uczucia, emocje oraz rozbudowaną wyobraźnię, najbardziej skorzystają na tym twórcy i artyści oraz osoby zajmujące się działalnością charytatywną lub pracą w szpitalach, pozostali mogą pogubić się w szczegółach, zwłaszcza przy transakcjach finansowych.

Między 19 a 22 marca, podczas koniunkcji Merkurego z Jowiszem, możecie spodziewać się znacznych zysków, niektóre Wodniki otrzymają pieniądze z zagranicy, natomiast od 23 do 25 marca, kiedy Merkury znajdzie się w kontakcie z Neptunem, unikajcie większych zakupów i przepływów pieniężnych, pilnujcie portfela, bo środki mogą trafić na inne konto lub gdzieś się zagubić w przestrzeni wirtualnej. 27 marca Merkury wejdzie do życzliwego znaku Barana, zaczniecie więc myśleć szybciej i bardziej pragmatycznie.