Archiwum kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźnięta 28 listopada – 4 grudnia 2022

Księżyc w życzliwym Wodniku sprawi, że poniedziałek i wtorek spędzicie aktywnie, czeka was sporo ekscytacji i niespodzianek, chociaż we wtorek, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem zapragniecie odrobiny samotności lub sytuacja wymusi przymusowy odpoczynek, jednocześnie trygon Marsa w waszym znaku do Saturna sprzyja stabilizacji, niektóre Bliźnięta zajmą się poszukiwaniem odpowiedniego mieszkania, nieruchomości, stałego zajęcia lub długotrwałego kursu podnoszącego kwalifikacje. W środę i czwartek Księżyc w Rybach podkręci zawodowe marzenia, ale Merkury w kwadraturze do Neptuna podpowiada, że niektóre cele mogą okazać się nierealne. Opozycja Marsa w waszym znaku do Wenus w przeciwległym Strzelcu sprzyja natomiast nawiązaniu ciekawych znajomości, macie szansę przyciągnąć do siebie osoby sympatyczne i wesołe, co w niektórych przypadkach zakończy się romansem a nawet czymś bardziej trwałym. W piątek, sobotę i niedzielny poranek Księżyc w życzliwym Baranie zachęci do kontaktu z przyjaciółmi oraz osobami podzielającymi wasze zainteresowania, szczególnie dobrze poczujecie się w towarzystwie osób starszych, posiadających duże doświadczenie lub partnerów, z którymi pozostajecie w długotrwałym związku, na co wskazuje sekstyl Wenus do Saturna. W niedzielę po południu Księżyc wejdzie do powolnego Byka, zwolnicie tempo i zagłębicie się w świat fantazji, skłoni do tego kwadratura Wenus do Neptuna, ale uważajcie, aspekt ten wskazuje również na to, że zbytnio idealizujecie osobę, która wpadła wam w oko.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 21 – 27 listopada 2022

W poniedziałek czekają was ciekawe towarzyskie spotkania, które przyczynią się do rozwoju hobby lub wpłyną na relacje z dziećmi, co zapowiada tranzyt Księżyca przez znak Wagi, Słońce w bardzo korzystnym trygonie z dobroczynnym Jowiszem, oraz koniunkcja Merkurego z Jowiszem zapowiadają spektakularny zawodowy sukces. Pod wieczór Księżyc wejdzie do Skorpiona i skłoni do dbałości o zdrowie. We wtorek Słońce zmieni znak i wejdzie do przeciwległego Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym mają szansę polepszyć się stosunki partnerskie i relacje w bliskich związkach. Następnego dnia wieczorem również Księżyc wejdzie do przeciwległego Strzelca i znajdzie się w nowiu, co zapowiada początek przedsięwzięcia na szeroką skalę, angażującego wiele osób – świadczy o tym koniunkcja Merkurego z Wenus w tym znaku, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszej połowie tygodnia. W piątek wieczorem Księżyc wejdzie do poważnego Koziorożca, entuzjazm odrobinę opadnie, zwłaszcza w niedzielę, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z transformującym Plutonem – niektóre Bliźnięta zaczną rozmyślać o przemijaniu, inne skupią uwagę na rozliczeniach, zarówno finansowych, jak i emocjonalnych, robiąc bilans zysków i strat.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 14 – 20 listopada 2022

Poniedziałkowy poranek zapowiada się optymistycznie, zwłaszcza w kontekście stanu posiadania i udanych zakupów, do czego przyczyni się trygon Księżyca do szczodrego Jowisza, jeszcze lepiej poczujecie się po południu, kiedy Księżyc zawita do życzliwego Lwa, natomiast Merkury znajdzie się w pozytywnym aspekcie do transformującego Plutona – niektóre Bliźnięta znajdą sposób na rozwinięcie biznesu, inne przemyślą planowane inwestycje lub kredyty, w każdym razie umysł zacznie mocno pracować. We wtorek Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, natomiast Słońce utworzy trygon z inspirującym Neptunem, intuicja podpowie wam w jaki sposób rozmawiać z przełożonymi, aby uzyskać podwyżkę lub zaangażujecie się w nowe, przynoszące dochód i jednocześnie przyjemność zlecenie. Również środa przyniesie dobre wiadomości a praca pójdzie jak z płatka, do czego przyczyni się trygon Merkurego do Jowisza, tego samego dnia Wenus opuści znak Skorpiona i wejdzie do przeciwległego Strzelca, relacje z partnerami wejdą na ścieżkę sprzyjającą współpracy, zaczniecie przyciągać do siebie osoby przyjaźnie nastawione i optymistyczne. W czwartek po południu Księżyc wejdzie do pracowitej Panny, następne dwa dni warto przeznaczyć na domowe porządki, bo nie sprawią wam przykrości, w czwartek również Merkury podąży za Wenus i wkroczy do Strzelca – uważajcie, bo przez jakiś czas możecie stać się bardziej roztargnieni. W sobotę około południa Księżyc zawita do życzliwego Lwa, nastawicie się więc na rozrywkę, jednak kwadratura cofającego się Marsa w waszym znaku do Neptuna w Rybach zapowiada skłonność do alkoholu i używek lub innych uzależnień.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 7 – 13 listopada 2022

W tym tygodniu uważajcie na zdrowie, bo pełnia Księżyca w koniunkcji z Uranem w Byku, w połączeniu z zaćmieniem, w napiętym aspekcie do Saturna i w opozycji do Wenus oraz Merkurego, do której dojdzie we wtorek, będzie miała na was silny emocjonalny wpływ przez cały tydzień, co osłabi system nerwowy, jelita lub kręgosłup. W środę po południu Księżyc wejdzie do waszego znaku, a Słońce znajdzie się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana, co jeszcze bardziej was pobudzi, starajcie się więc nabrać dystansu do wszystkiego, co się wokół dzieje, skłoni was do tego w czwartek kwadratura Merkurego, władcy waszego znaku, do ograniczającego Saturna – całe szczęście trygon Wenus do Neptuna pozwoli się zrelaksować i pomoże powrócić do dobrej formy. W piątek Księżyc znajdzie się w koniunkcji z przebywającym w waszym znaku Marsem, który się cofa, natomiast Słońce utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem – organizm lub psychika mogą nie wytrzymać napięcia, więc starajcie się wrzucić na luz i zrezygnować ze zbyt wyczerpujących zajęć. W czasie weekendu Księżyc w Raku oraz sekstyl Wenus do Plutona skłonią do planowania inwestycji związanej z remontem domu, zakupem lub sprzedażą nieruchomości.