Archiwum kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 27 czerwca – 3 lipca 2022

W poniedziałek Księżyc w waszym znaku sprzyja mobilności, aktywności intelektualnej i towarzyskiej, możecie zajmować się tym, co najbardziej lubicie, poczujecie się jak ryba w wodzie. Mars w sektylu do stabilizującego Saturna pozwoli z sukcesem zakończyć coś, nad czym pracowaliście od dłuższego czasu. We wtorek po południu Księżyc zawita do znaku Raka, którym włada, a w środę dojdzie do nowiu w kwadraturze do Jowisza, niektóre Bliźnięta wydadzą sporo pieniędzy, aby zadowolić przyjaciół, inne wybiorą się w kosztowną podróż, jeszcze inne postanowią zainwestować w pomoc międzynarodową lub zostawić za sobą uczelnię i rozpocząć wakacje – cokolwiek zadecydujecie sprawi wam radość, co zapewni korzystny aspekt Wenus do dobroczynnego Jowisza. W piątek Księżyc zawita do życzliwego Lwa, co ułatwi kontakt z dziećmi, pozwoli też zająć się ulubionym hobby. W sobotę sekstyl Merkurego do Marsa sprzyja kontaktom z przyjaciółmi lub osobami, podzielającymi wasze zainteresowania, jednak kwadratura Marsa do Plutona zapowiada bezpardonową walkę z instytucjami, dysponującymi wspólnymi finansami. W niedzielę kwadratura Merkurego do Neptuna wprowadzi zamieszanie w oczekiwaniach związanych z zawodową karierą.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20-26 czerwca 2022 

W poniedziałek Merkury w waszym znaku znajdzie się w sekstylu do Jowisza – to może być wyjątkowa okazja, aby zdecydować się na zagraniczną podróż, publikację, podniesienie kwalifikacji lub szeroko pojęty rozwój osobisty. Powiodą się zarówno kontakty z przyjaciółmi, jak i ze współpracownikami, co zapewni tranzyt Księżyca przez znak empatycznych Ryb. We wtorek Słońce opuści wasz znak i wejdzie do Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą przede wszystkim sprawy finansowe, tego samego dnia Wenus w trygonie do Plutona zapowiada udane inwestycje, spłatę zobowiązań lub pozyskanie świadczeń z urzędu. Od wtorku do czwartku tranzyt Księżyca przez przyjaznego Barana przyniesie ożywienie życia towarzyskiego, natomiast od czwartku po południu do sobotniej nocy Księżyc w Byku pozwoli odpocząć, będziecie w większym stopniu cieszyć się życiem, zwłaszcza że w czwartek do waszego znaku zawita powabna Wenus. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach rozbudzi uśpione emocje, o których zapragniecie porozmawiać.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 13-19 czerwca 2022

W poniedziałek Merkury wejdzie do waszego znaku, którego jest władcą, poczujecie się znacznie pewniej i zaczniecie odważniej podejmować decyzje. To jeden z lepszych dla was momentów w roku zarówno pod względem strategicznym, jak i związanym z osobistym samopoczuciem, kiedy zarówno Słońce, jak i Merkury przebywają w Bliźniętach. We wtorek pełnia w przeciwległym Strzelcu wzbudzi emocje związane z potrzebą większej ekspansji, pojawią się dysproporcje pomiędzy potrzebami emocjonalnymi parterów i waszymi. W środę i czwartek Księżyc w Koziorożcu oraz trygon Słońca do Saturna zachęcą do oszczędności, zarówno finansowej, jak i związanej z marnowaniem energii na sprawy nieistotne, tym bardziej, że niektóre nadzieje związane z zawodowymi perspektywami okażą się płonne, co sugeruje kwadratura Słońca ze zwodniczym Neptunem. Konfiguracja planet ostrzega przed wykorzystaniem przez innych waszej dobrej woli, starajcie się więc zachować ograniczone zaufanie w stosunku do osób, których intencje są dla was niejasne. W piątek i sobotę Księżyc w Wodniku zachęci do spotkań z przyjaciółmi oraz obcokrajowcami, sobotni wieczór jednak zepsuje wam nastrój. W niedzielę Księżyc w Rybach oraz sekstyl Wenus do Neptuna rozbudzi kreatywność i skłoni do romantycznych gestów, ale kwadratura Wenus do Saturna sprawi, że zachowacie powściągliwość w okazywaniu uczuć.