Archiwum kategorii: Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt na 4 – 10 grudnia 2023

Od poniedziałku do środy Księżyc w pracowitej Pannie skłoni do porządków w domu, warto pozbyć się tego, co spełniło już swoją funkcję. W poniedziałek Wenus, planeta miłości i dyplomacji, zanim wieczorem opuści znak Wagi, znajdzie się w napiętym aspekcie z Plutonem, co sprawi, że niektóre Bliźnięta zwątpią w szczere intencje osób, które darzą uczuciem, jak tylko jednak Wenus wejdzie do znaku Skorpiona i utworzy harmonijny aspekt z poważnym Saturnem, opanujecie nadmiar uczuć, emocje skierujecie na ustabilizowanie spraw zawodowych i pracę, dającą trwałą satysfakcję. Również Księżyc, który w środę późnym popołudniem zawita do Wagi, wpłynie na poprawę relacji w związkach miłosnych. W piątek Merkury utworzy trygon do Jowisza, co okaże się korzystne dla zarządzania wspólnym stanem posiadania, tego dnia uda się wam kupić w tajemnicy wspaniałe prezenty pod choinkę. W czasie weekendu Księżyc w Skorpionie pogorszy samopoczucie, ale opozycja Wenus do Jowisza sprawi, że w niedzielę pojawią się chwile miłości lub przyjaźni, które rozjaśnią ponura zimową aurę.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 27 listopada – 3 grudnia 2023

W poniedziałek dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku, w opozycji do walecznego Marsa w koniunkcji ze Słońcem, niektóre Bliźnięta poczują się zaatakowane przez partnerów życiowych lub biznesowych, ktoś może stracić cierpliwość, zwłaszcza że pełni towarzyszy kwadratura Merkurego, władcy waszego znaku, do zwodniczego Neptuna – jakieś kłamstwa wyjdą na jaw, co odbije się negatywnie na wzajemnych relacjach. W środę rano Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Raka, do piątku więc zaprzątać was będą sprawy finansowe, które mogą wzbudzać zmienne emocje. W piątek po południu Księżyc zawita do życzliwego Lwa, w czasie weekendu staniecie się bardziej mobilni, zainteresowani otoczeniem i wymianą informacji, zwłaszcza związanych z szeroko pojętą rozrywką, tego samego dnia Merkury opuści przeciwległego Strzelca i wejdzie do znaku Koziorożca, w sobotę znajdzie się w harmonijnym aspekcie ze stabilizującym Saturnem, co pozwoli przeprowadzić skuteczne negocjacje i nawiązać długoterminową współpracę. W niedzielę kwadratura Wenus do Plutona podpowiada, że niedawno nawiązany romans może pokazać swoją toksyczną naturę, pojawi się namiętność a zaraz za nią jej siostra – zazdrość.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20 – 26 listopada 2023

W pierwszej połowie tygodnia Słońce w koniunkcji z Marsem w sekstylu do Plutona pomoże uporać się z chorobami i dolegliwościami ciała, dzięki zastosowaniu medycyny naturalnej, radykalnej terapii a nawet bioenergoterapii, Bliźnięta zaangażowane w rozwój kariery włożą dużo wysiłku w wykonanie zleconych zadań. W poniedziałek po południu Księżyc opuści życzliwego Wodnika i wejdzie do Ryb, co pozwoli wykorzystać twórczą wyobraźnię w pracy. W środę po południu Słońce wkroczy do przeciwległego Strzelca, kierując uwagę na potrzeby partnerów, do końca tygodnia jednak pozostaniecie pod wpływem kwadratury Słońca do Saturna, co ograniczy kontakty z bliską osobą, w niektórych związkach dojdzie do „cichych dni” lub napotkacie trudności w każdym rodzaju relacji. Tego samego dnia wieczorem Księżyc wejdzie do życzliwego Barana, co zachęci do nawiązania kontaktu z przyjaciółmi lub osobami podzielającymi wasze zainteresowania. W piątek również Mars zawita do przeciwległego Strzelca, od razu utworzy napięty aspekt z Saturnem, wasze wysiłki, aby sprostać zawodowym wymaganiom napotkają opór, nie warto walczyć z wiatrakami, lepiej poczekać do przyszłego tygodnia, kiedy aspekt minie i partnerzy zmotywują was do działania. Również w piątek późnym wieczorem Księżyc zmieni znak i wejdzie do Byka, w czasie weekendu wskazany jest odpoczynek i rezygnacja z nadmiernej aktywności.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!