Horoskop Anielski na marzec 2024 roku dla Panny

Droga Panno, możesz być w marcu bardziej zmęczona, przeciążona zobowiązaniami, które na siebie przyjęłaś, a Twoja ciągła dyspozycyjność tylko dodaje Ci stresu. Postaraj się zadbać o siebie i zaplanować swój odpoczynek. W Twoich uczuciach zajdzie zmiana, będąca odpowiedzią na jakąś zmianę w Twoim otoczeniu. Sama możesz mieć wrażenie, że jesteś huraganem zmieniających się uczuć. W tej sferze życia wolisz kontrolować sytuację. Zwłaszcza obawiasz się w pełni oddać ukochanej osobie i zostać oszukaną.

W pracy najlepsze wyniki zbierzesz, jeśli Twój zawód związany jest z prawem, finansami lub sztuką. Ponadto wykażesz się wspaniałą kreatywnością w handlu. Jeśli inwestujesz, to w tej sferze pojawią się zarówno zyski, jak i straty. Zwycięstwo lub znaczące wsparcie rozwiąże jakiś mały problem. Wciąż masz na swoim sumieniu wiele grzechów do wyznania, lecz aby dążyć do poprawy musisz zmienić swoje dotychczasowe opinie i postępowanie.

W marcu otacza Cię swoją energią Archaii przemiany. Pragnie ona, byś zaczęła postrzegać różne wydarzenia jako znaki i szanse dla swojego rozwoju, nie tylko jako uciążliwe przeszkody, które zakłócają Ci tylko wypełnianie codziennych obowiązków. Jeśli podążysz za wskazówkami Archaii przemiany, pomoże Ci ona rozpoznać Twoje przeznaczenie. Jej znaki są rodzajem budzika dla Twojej duszy. Przyczyni się również do tego, że zaczniesz odczuwać życiowe spełnienie. Ważne jest, byś spróbowała posłuchać swojej intuicji, w innym przypadku ignorowanie jej podszeptów może przybrać postać bolesnych doświadczeń życiowych. Archaii przemiany nauczy Cię zaufania do samej siebie i ukaże Ci Twoją wytrwałość i siłę. Pamiętaj, że wszystko co Cię spotyka, jest szansą dla Twojego rozwoju.

~~ Słuchająca Aniołów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *