Horoskop Anielski na maj 2022 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś rygorystyczną, punktualną i wręcz pedantyczną osobą. We wszystkim szukasz prawdy. Pozostajesz lojalna nawet w stosunku do swoich wrogów. Z wiarą i optymizmem radzisz sobie z ciemnymi emocjami i strachem przed nowościami w swoim życiu. Poradzisz sobe z psychofizycznym brakiem równowagi. Troszcz się o siebie i skorzystaj z pomocy, jakiej będzie Ci chciała udzielić bliska osoba. Możesz mieć wrażenie, że Twoje życie uczuciowe nie daje Ci satysfakcji. Możliwe, że stawiasz daremny opór wobec uczucia, które próbuje Tobą zawładnąć. 

Twoja droga do sukcesu w pracy będzie teraz powolna, licz się z wieloma opóźnieniami. Jeśli będziesz wytrwała w wysiłkach i otrzymasz upragnioną pozycję lub stanowisko, nikt nie będzie tego w stanie Tobie odebrać. Szczęśliwe okoliczności wydobędą Cię z kłopotów. Uda Ci się pomyślnie rozwiązać duży problem, bądź unikniesz niebezpieczeństwa. Możliwe, że konieczne będzie jakieś bolesne, ale uwalniające poświęcenie z Twojej strony. Przyznasz się do swoich błędów i je naprawisz, otrzymasz do tego odpowiednią pomoc i wsparcie.

Droga Panno, nie tylko aniołowie pomagają Ci w samorozwoju, towarzyszą Ci również inne świetliste istoty. Są to siły z królestwa minerałów, roślin i zwierząt, jak również duchy natury, Mistrzowie Duchowi, boginie, bogowie, a także duchy przodków. W różnych momentach życia możesz odczuwać silniejszy związek z konkretnymi siłami, które przesyłają Ci pomoc, radę i ochronę. Teraz jest czas, byś była świadoma ich obecności w Twoim życiu. One również, jak aniołowie, szanują Twoją wolną wolę. Czekają na zaproszenie do Twojego życia i cieszą się, kiedy przesyłasz im swoje myśli i zwracasz się do nich o wsparcie. Z miłością pomogą Ci podążać drogą Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.