Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Panny

Droga Panno, jesteś przyjacielską, obiektywną i pełną kultury osobistej osobą. Swoją postawą wzbudzasz zaufanie, a inni darzą Cię szacunkiem. Wewnętrzne sprzeczności w uczuciach pchają Cię w różnych kierunkach. Potrzebujesz wiary i punktów odniesienia do niej, inaczej czujesz się zagubiona. Wewnętrzne zmagania odbiją się negatywnie na Twoim ciele, śnie i apetycie, możesz też czuć większe zmęczenie w ciągu dnia. Dla Twojego związku uczuciowego będzie to bardzo dobry okres, sprzyjający konstruktywnym planom dotyczącym życia razem i małżeństwa. Twoje serce mówi za Ciebie, nawet jeśli tego nie chcesz.

Twój sukces w pracy nastąpi bez żadnego hałasu lub wysiłku, niemal automatycznie. Jeśli zauważysz u siebie problemy z koncentracją, pokonasz je poprzez praktykowanie medytacji. W Twoich inwestycjach będą zarówno zyski, jak i straty. Jakieś zwycięstwo lub znaczne wsparcie pomoże Ci rozwiązać mały problem. Doświadczysz hojności, lub też sama będziesz hojna dla kogoś. Możliwe, że będziesz musiała podjąć się opieki nad kruchą i niedojrzałą osobą, co przysporzy Ci trochę zmartwień. Uważaj na krytykanctwo i zazdrość, tylko sobie nimi zaszkodzisz.

W grudniu wspierają Cię Elohimy Clair i Astrea, anielskie siły, których działanie już mogłaś odczuć w swoim życiu. Poproś je o wsparcie, aby przeniknęło Cię ich światło czystości. Ma ono tak wysoką energię, że nie mają do niej dostępu żadne cienie. Poczuj, jak to światło rozchodzi się w każdym kierunku i rozświetla okolicę, tym samym oczyszcza ją z cieni i niskich energii. Jest to światło doskonałej harmonii boskiego źródła. Korzystaj z niego często do podnoszenia wibracji swojego otoczenia.

~~ Słuchająca Aniołów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.