Horoskop Anielski na maj 2022 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś elokwentną i przekonującą osobą. Potrafisz rozpoznać swoje błędy i świetnie radzisz sobie w trudnych sytuacjach. Sprzeczne emocje i nagłe zmiany nastroju będą utrudniać Ci porozumienie z innymi. Możliwe, że uparcie skrywasz jakieś tajemnice. Najważniejsze, czego teraz potrzebujesz, to zdrowy tryb życia. Powoli możesz zacząć odczuwać nadużycia z przeszłości. Możliwe, że były partner zechce do Ciebie powrócić, bądź ostrożny, bo może mieć wobec Ciebie złe zamiary.

W pracy pojawią się dla Ciebie nowe możliwości rozwoju i masz szansę na awans. Wszystko zawdzięczać będziesz swojemu uporowi i wytrwałości. Dopisze Ci szczęście w grach i dość ryzykownych przedsięwzięciach, ale dopiero wówczas, gdy ośmielisz się po nie sięgnąć. Jeśli pojawią się przeciwności uznaj, że są tylko po to, abyś mógł zwolnić tempo i znalazł czas na refleksję. Znajdziesz rozwiązanie swojego problemu, które jednak nie będzie tak wzniosłe, jak tego oczekiwałeś.

W maju otacza Cię swoją energią Archaii przemiany. Pragnie ona, byś zaczął postrzegać różne wydarzenia jako znaki i szanse dla swojego rozwoju, nie tylko jako uciążliwe przeszkody, które zakłócają Ci tylko wypełnianie codziennych obowiązków. Jeśli podążysz za wskazówkami Archaii przemiany, pomoże Ci ona rozpoznać Twoje przeznaczenie. Jej znaki są rodzajem budzika dla Twojej duszy. Przyczyni się również do tego, że zaczniesz odczuwać życiowe spełnienie. Ważne jest, byś spróbował posłuchać swojej intuicji, w innym przypadku ignorowanie jej podszeptów może przybrać postać bolesnych doświadczeń życiowych. Archaii przemiany nauczy Cię zaufania do samego siebie i ukaże Ci Twoją wytrwałość i siłę. Pamiętaj, że wszystko co Cię spotyka, jest szansą dla Twojego rozwoju.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2022 roku dla Raka

  1. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  2. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.