Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś odważną, zdecydowaną osobą, która do końca walczy o sprawy, w które wierzy. Domagasz się swych praw i otrzymania tego, czego oczekujesz. Wszystko, co widzisz, słyszysz i czujesz łączy się wewnątrz Ciebie w emocje, które jest Ci trudno opisać. Starasz się dzielić swoje doznania z ukochaną osobą. Miłość pociąga Cię i jednocześnie przeraża.  Wewnętrzne zmagania dodatkowo mogą odbić się na Twoim ciele, śnie i apetycie. Nie stwarzaj sobie wymyślonych problemów i ogranicz swoją wyobraźnię, bo obiekt Twoich uczuć nawet ich nie zauważa.

W pracy determinacja i entuzjazm, z jakimi stajesz do walki, przyniosą Ci niezaprzeczalne zwycięstwo. Wykażesz się jako wojownik walczący w obronie ludzi i idei. Nabycie nieruchomości lub jakiś zadowalający kontrakt ocali Twoją sytuację mieszkaniową przed zmianami czy niewesołymi niespodziankami. Wydawać Ci się może, że wszystko, o co prosisz, następuje zbyt powoli. Wiele z tych przeciwności spowodowane jest egoizmem i zbytnim przywiązaniem. Odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują, możesz otrzymać we śnie.

Szczególną opieką otacza Cię teraz Anioł Uzdrowienia. To on umożliwi Ci dokładniejszy i głębszy wgląd w Twoją obecną sytuację życiową. Wzywa Cię do tego, abyś nie ignorował sygnałów własnego ciała, lecz zwracał na nie uwagę i pytał o ich przyczyny. Twoje ciało jest bardzo wrażliwym instrumentem i bardzo szybko reaguje na brak duchowej równowagi. Choroba ciała często jest spowodowana lekceważeniem przesłań i wiadomości od duszy. Anioł Uzdrowienia pomoże Ci nawiązać kontakt z mieszkającą w Tobie siłą uzdrawiającą, byś mógł rozpoznać czego Ci brakuje lub czego powinieneś nauczyć się poprzez ból, który odczuwasz. Pamiętaj, że każda sekunda Twojego życia jest święta.

Radą na 2024 rok jest to, abyś starał się świadomie pracować z energią. Twoje serce jest gotowe, by przekazywać uzdrawiającą energię Twoim bliskim i istotom, które tego potrzebują.

~~ Słuchająca Aniołów

16 komentarzy do “Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Raka

  1. Nagle, ni z tego, ni z owego, zachciało mi sie pójść do opery. Nie poszłam, bo nie było juz biletów. Po kilku dniach mi przeszło. A potem czytam w horoskopie, że w dniach, kiedy miałam tę zachciankę, raki mogły poczuc potrzebę odwiedzenia przybytku kultury! NIESAMOWITE!

  2. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  3. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *