Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś powściągliwą i skromną osobą. Masz wiele artystycznych pomysłów, które powinieneś rozwijać, uważaj jednak, by nie popaść przy tym w melancholię. Największą trudnością dla Ciebie jest zapanowanie nad swoimi emocjami w chwilach wzburzenia, bo wówczas nie jesteś w stanie myśleć logicznie. Mogą Ci teraz dokuczać problemy związane z układem limfatycznym. Postaraj się unikać lenistwa i bezruchu, bo to one będą tego główna przyczyną. Twoje związki uczuciowe bardziej niż namiętność charakteryzuje przyjaźń, harmonia i wspólne zainteresowania.

W pracy możesz zostać docenionym i znanym ekspertem w swojej dziedzinie. Twoje wybory i talenty doprowadzą Cię do tego wyróżnienia. Jeśli do tej pory postępowałes uczciwie, nie musisz się teraz obawiać o swoją pomyślność. Problemy zagrażają tym, którzy świadomie postępowali nieuczciwie. Jakaś nieodwracalna zmiana lub spotkanie definitywnie przeobrazi sferę Twoich związków. Uda Ci się pokonać negatywne uwarunkowania.

W grudniu szczególną opieką otacza Cię Elohim Rafał, który zaprasza Cię do rozwijania swojej wiedzy duchowej. Pomoże Ci on też rozbudzić drzemiące w Tobie talenty i zdolności, bo one tylko czekają na to, aby mogły być realizowane w świecie rzeczywistym. Poproś o wsparcie swojego anielskiego opiekuna, a będzie Cię wspierał w tym, byś raz na zawsze rozstał się z przekonaniami, które są już przestarzałe i nie służą więcej Twojemu rozwojowi. Wykorzystaj możliwości twórczego wyrazu i nadaj swoim talentom realną formę, tym samym wytyczysz nowy, jasny kierunek dla swojego życia.

~~ Słuchająca Aniołów

16 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Raka

  1. Nagle, ni z tego, ni z owego, zachciało mi sie pójść do opery. Nie poszłam, bo nie było juz biletów. Po kilku dniach mi przeszło. A potem czytam w horoskopie, że w dniach, kiedy miałam tę zachciankę, raki mogły poczuc potrzebę odwiedzenia przybytku kultury! NIESAMOWITE!

  2. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  3. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.