24 komentarze do “Wodnik

 1. Wodniki są na najwyższym poziomie rozwoju duchowego. Są odporni na manipulacje, fałsz i przymus a to jest najwyższy poziom autonomii emocjonalnej i duchowej. Wodniki są emanacją prawdziwej wolności, o której Platon pisał: „Nie można uczynić niewolnikiem człowieka wolnego, gdyż człowiek wolny pozostaje wolny nawet w więzieniu”. Wodniki nie są niczyimi sługami ani nie mają potrzeby nikim rządzić. Wodniki współpracują z pełnym zaangażowaniem gdy wspólny cel jest tego wart – wtedy są lojalnymi kompanami i pragmatycznymi przywódcami. Natomiast jeżeli ktoś jest rozczarowany Wodnikiem to tylko dlatego, że bezskutecznie próbował z Wodnika zrobić niewolnika i narzucić mu siłą własne reguły.

 2. Ja jestem Bykiem tez mam bardzo ciekawie a tez poznałem właśnie panią wodnik i jestem nią zafascynowany

 3. Może zabrzmi to nieskromnie, ale uważam Wodnika za najfajniejszy znak zodiaku. Wodniki, choć mają bardzo poważne wady, są po prostu rewelacyjne. Acha, chyba nie muszę dodawać, że jestem Wodnikiem?

  1. Kocham wodniki… Są szalone spontaniczne i wizjonerskie. Nic ich nie zaskoczy. Są też mądre i przyjacielskie… Szukam wodnika dla wodniczki ::))

  1. Proszę się nie martwić, wszystko będzie w porządku 😀 Horoskop jest już widoczny (Walentynki zapowiadają się wspaniale ;).

  2. Horoskopy mają ; przytomne, zawsze z mądrością życiową itd. Czy się sprawdzają w konkretach; Nie. Należy to traktować jako zabawę, z przymróżeniem oka. Myśleć pozytywnie.

 4. No i masz Ci babo placek 🙂 Od rana klientów przyjmuję, a za chwilę uczę symboliki i znaczenia kart tarota 😀 a co do remontów to na szczęście już dawno za mną 😛

  1. Energiczna zawsze byłam. Remontów żadnych nie mam. Pracy jak było, to zawsze będzie.. Proszę napisać, co jeszcze się wydarzy.. Przecież mamy locdow.. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *