Horoskop Anielski na sierpień 2022 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś dyplomatyczną i skromną osobą. Zbierasz nagrody i uznanie, mimo że nie dążysz do tego za wszelką cenę. Bardzo akcentujesz swój wygląd zewnętrzny i uwarunkowania środowiska. Postaraj się znaleźć czas na większą ilość ruchu, bo lenistwo nie pomoże Ci w zachowaniu młodzieńczej sylwetki. Zmiana nastąpi w Tobie i na zewnątrz Ciebie. Staniesz się huraganem zmieniających się uczuć i poczujesz silną chęć życia pełną piersią. Partner uczuciowy może nie nadążyć za tą zmianą i możesz poczuć, że Twój związek osobisty nie daje Ci spełnienia.

W pracy cele, do których będziesz z zaangażowaniem dążyć, zostaną zrealizowane. Szczególny sukces odniesiesz, jeśli Twój zawód związany jest z medycyną oraz zawodową i teatralną działalnością. Pomimo problemów finansowych masz dar ich rozpoznawania i umiejętność radzenia sobie z nimi. Jakaś nieoczekiwana strata zapoczątkuje Twoją drogę ku nowemu przeznaczeniu. Silne emocje mogą sprawić, że stracisz panowanie nad sobą. Będziesz musiał walczyć o osobistą wolność i niezależność.

Szczególną opieką otaczają Cię teraz Elohimy Kasjopea i Minewra. Przesyłają one swoją energię w złocistożółtych promieniach, to czyste światło obserwacji, prawdy i oświecenia, które jest źródłem czystej wiedzy i boskiej miłości. Poproś je, aby otoczyły Cię swoją energią tu i teraz. Dzięki temu nauczysz się być coraz silniejszy w teraźniejszości, zaczniesz być obecny w danej chwili, dostrzeżesz to, co dzieje się w danym momencie w Twoim najbliższym otoczeniu i w Twojej duszy. Poznasz sposób na uczynienie każdej chwili jak najbardziej doskonałą, a to jest droga prowadząca do oświecenia.

~~ Słuchająca Aniołów

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na sierpień 2022 roku dla Koziorożca

 1. W 85 %horoskop się spełnia są tygodnie że nie ale tak czekam co tydzień
  na nowy uratował mnie już nie jeden raz od wypadku

  1. Cześć
   Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
   I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

   1. He he he ja się nie zgadzam ja wygrałam 45000 tys. Prosiłam Światłości aby mnie pomogła w tak ciężkiej sytuacji, jak i w tym czasie mamusia miała wylew, i nie miałam pieniążków na przyjazd do niej i zaopiekowania się nią!! Jak wygrałam płakałam z radości i dziękowałam Światłości!!! Pamiętajcie nigdy nie traćcie nadziei Światłość jest z nami!!!

   2. I tu sie mylisz…jestem Koziorozcem(16 styczen)…Bardzo czesto wygrywam w roznych konkursach.Moze nie sa to jakies ogromne sumy bo bardziej chodzi o nagrody rzeczowe jednak cena niektorych jest dosc znaczaca np.tydzien nad morzem dla 4 osob w fajnym hotelu.Tego drobiazgiem nazwac nie mozna.Totolotek-no,niestety,tu wiecej niz 24 zl nie wygralam i nie sadze zeby cos sie zmienilo:-)…ale reszta -ok…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.