Horoskop Anielski na maj 2022 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś opiekuńczą i dociekliwą osobą. Pociąga Cię wszystko, co tajemnicze i żyjesz w bliskim kontakcie z wymiarem duchowym. Wszystko, co widzisz, słyszysz i czujesz łączy się w emocje, które trudno jest Ci opisać. Starasz się dzielić swoje doznania z bliską osobą. Postaraj się teraz o więcej ruchu, szczególnie na świeżym powietrzu, bo ospałość i lenistwo odbijają się na Twoim ciele, mogą być nawet przyczyną zaburzeń hormonalnych. Bądź wdzięczny za to, co dzieje się teraz w Twoim życiu uczuciowym i nie narzekaj na nie, bo nie masz do tego większych podstaw. Bądź ostrożny, bo możesz ulec pokusie nawiązania nieformalnej, miłosnej relacji.

Odniesiesz sukces w pracy, jeśli Twój zawód związany jest z którąś z artystycznych lub naukowych dziedzin. Nauka nowych rzeczy nie sprawi Ci teraz żadnego problemu. W dużej mierze Twoje zyski pochodzić będą z Twojej umiejętności komunikowania się. Uważaj, bo wrogowie są w Tobie i na zewnątrz Ciebie. Zagrażać Ci teraz będą własna niekonsekwencja, niepewność i lenistwo, a także fałszywi przyjaciele. Możesz stać się ofiarą kłamstwa albo zdrady, która Cię bardzo zaboli.

W maju szczególną opieką otacza Cię Archanioł Gabriel. Poproś go o wsparcie, a poprowadzi Cię on drogą rozwoju bez brzemienia przeszłości. Wzywa Cię on do tego, abyś odnowił swoje światło i uwolnił swoją duszę od zakorzenionych w niej starych wzorców. Pomoże Ci on również zadbać o Twoje ciało, gdyż właśnie ono jest świątynią Twojej duszy. Pomyśl o swoim ciele jak o naczyniu, które zawiera wszystko, co do tej pory przeżyłeś, pomyślałeś, poczułeś i zrobiłeś. Archanioł Gabriel pomoże Ci oczyścić naczynie Twojego ciała swoim anielskim białym światłem i przywrócić mu pierwotną niewinność.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2022 roku dla Koziorożca

 1. W 85 %horoskop się spełnia są tygodnie że nie ale tak czekam co tydzień
  na nowy uratował mnie już nie jeden raz od wypadku

  1. Cześć
   Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
   I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

   1. He he he ja się nie zgadzam ja wygrałam 45000 tys. Prosiłam Światłości aby mnie pomogła w tak ciężkiej sytuacji, jak i w tym czasie mamusia miała wylew, i nie miałam pieniążków na przyjazd do niej i zaopiekowania się nią!! Jak wygrałam płakałam z radości i dziękowałam Światłości!!! Pamiętajcie nigdy nie traćcie nadziei Światłość jest z nami!!!

   2. I tu sie mylisz…jestem Koziorozcem(16 styczen)…Bardzo czesto wygrywam w roznych konkursach.Moze nie sa to jakies ogromne sumy bo bardziej chodzi o nagrody rzeczowe jednak cena niektorych jest dosc znaczaca np.tydzien nad morzem dla 4 osob w fajnym hotelu.Tego drobiazgiem nazwac nie mozna.Totolotek-no,niestety,tu wiecej niz 24 zl nie wygralam i nie sadze zeby cos sie zmienilo:-)…ale reszta -ok…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.