Horoskop Anielski na maj 2023 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś szczerą i lojalną, ale często nie rozumianą osobą, co sprawia, że czujesz się więźniem sytuacji i jesteś zagubiony. Zmiana nastąpi w Twoich uczuciach i na zewnątrz Ciebie. Jesteś huraganem zmieniających się uczuć, starasz się żyć pełnią życia. Twój poważny i usystematyzowany pogląd na życie można zauważyć w tym, jak dbasz o swoje zdrowie i ciało. Starasz się spożywać wartościowe i regularne posiłki i utrzymywać swobodny przepływ energii w organizmie. W Twoim związku uczuciowym pojawi się idealne zrozumienie na duchowym poziomie. Po fazie zmęczenia razem z partnerem na nowo odkryjecie radość z bycia razem.

W pracy Twoje zdolności intelektualne oraz umiejętność wyrażania opinii zapewnią Ci powodzenie. Masz gwarantowany sukces w dziedzinach artystycznych i komunikacyjnych, natomiast na płaszczyznach praktycznych raczej spodziewaj się straty. Pojawią się nowe wyzwania, związane z wysokim ryzykiem. Możesz zaplątać się w ekstremalnej i gwałtownej sytuacji, która zmartwi Cię i jednocześnie pobudzi do działania.

W maju Anioł nauki szczególnie pragnie, być poczuł jego obecność przy Twoim boku. W trudnych chwilach to on jest świetlistą inspiracją i udziela odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują. Szanuje on jednak Twoją wolną wolę w podejmowaniu decyzji i nie ingeruje w to, co się dzieje, dopóki sobie tego nie zażyczysz i nie poprosisz o jego wsparcie. Pamiętaj, że to droga jest celem i z każdej sytuacji można znaleźć drogę wyjścia, nawet wtedy, kiedy myślisz, że znalazłeś się w ślepym zaułku. Anioł nauki zna plan, według którego podążasz, dzięki jego wsparciu na swojej drodze zawsze spotkasz odpowiednich dla siebie nauczycieli.

~~ Słuchająca Aniołów

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2023 roku dla Koziorożca

 1. W 85 %horoskop się spełnia są tygodnie że nie ale tak czekam co tydzień
  na nowy uratował mnie już nie jeden raz od wypadku

  1. Cześć
   Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
   I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

   1. He he he ja się nie zgadzam ja wygrałam 45000 tys. Prosiłam Światłości aby mnie pomogła w tak ciężkiej sytuacji, jak i w tym czasie mamusia miała wylew, i nie miałam pieniążków na przyjazd do niej i zaopiekowania się nią!! Jak wygrałam płakałam z radości i dziękowałam Światłości!!! Pamiętajcie nigdy nie traćcie nadziei Światłość jest z nami!!!

   2. I tu sie mylisz…jestem Koziorozcem(16 styczen)…Bardzo czesto wygrywam w roznych konkursach.Moze nie sa to jakies ogromne sumy bo bardziej chodzi o nagrody rzeczowe jednak cena niektorych jest dosc znaczaca np.tydzien nad morzem dla 4 osob w fajnym hotelu.Tego drobiazgiem nazwac nie mozna.Totolotek-no,niestety,tu wiecej niz 24 zl nie wygralam i nie sadze zeby cos sie zmienilo:-)…ale reszta -ok…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.