Horoskop Anielski na czerwiec 2024 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś komunikatywną, ekstrawertyczną i elokwentną osobą. Uważaj teraz, aby nie powiedzieć zbyt dużo w nieodpowiednim towarzystwie, bo możesz ujawnić czyjeś sekrety. Starasz się filtrować emocje przez własne doświadczenia i trzymać je na dystans. Popełniasz jednak błąd, że nie potrafisz być odporny na żądania swoich dzieci i często im ulegasz. Wystrzegaj się sztywności i nadmiernego napięcia emocjonalnego, bo odbija się to na Twoim układzie mięśniowym i powoduje jego zapalenia. Twój związek uczuciowy każdego dnia jest sprawdzany przez życiowe wyzwania. Zaufanie i miłość do partnera dodaje Ci sił.

Najlepsze wyniki w pracy będziesz zbierać teraz jeśli Twój zawód związany jest z prawem, finansami lub sztuką. Ponadto wykażesz się wspaniałą kreatywnością w handlu. Otworzą się dla Ciebie nowe możliwości związane z zagranicą. Możliwe, że zdecydujesz się rozpocząć naukę nowego języka obcego. W Twoim otoczeniu jest osoba nieprzewidywalna i bezmyślna, która działa bez zastanowienia. Uważaj, aby nie odkrywać przed nią swoich tajemnic.

W czerwcu Twoim szczególnym anielskim opiekunem jest Zadkiel, strażnik wiecznie obowiązujących praw, w tym karmy – prawa przyczyny i skutku, obowiązującym ponad śmiercią i pomimo niej. Zatrzymaj się na chwilę i zastanów, czy Twoje życie zmierza w odpowiednim kierunku. Życie jest darem i od Ciebie zależy to, jak go wykorzystasz. Teraz możesz uregulować stare sprawy i zerwać więzy łączące Cię z przeszłością. Zadkiel będzie Cię wspierał w tym procesie, jeśli poprosisz go o pomoc. Ćwicz się w byciu tu i teraz, i niech nie kieruje Tobą rozum, a Twoje Wyższe Ja.

~~ Słuchająca Aniołów

15 komentarzy do “Horoskop Anielski na czerwiec 2024 roku dla Bliźniąt

  1. Aniele stróżu mój pomóż mi żyć na tym świecie i wychować swoje wspaniałe pociechy. Proszę oddał ode mnie wszystkie troski. Miej pod opieką moja rodzinę.

  2. Wszystko szczęśliwie się skończyło !!! Anioł Nathaniel mnie wysłuchał i pomógł wrócić do Polski, co prawda nie udało się na Święta Wielkanocne, ale w czerwcu dotarłem ostatnim samolotem rządowego samolotu wraz z pracownikami Ambasady Polskiej w Toronto. Jestem głęboko wdzięczny.

  3. Oby mój powrót z daleka do domu sie udał….Narazie same bariery przde mną, loty zawieszone, a kanadyjskie biuro podróży, przez które kupiłam bilet nie chce mi zwrócić moich pieniędzy. Wydzwaniam od rana do wieczora i odpowiada jedynie automatyczna sekretarka. Brak mi już argumentów, aby wyegzekwować od właścicielki moją należność. Na świeta Wielkiej nocy pewno nie dojadę, ale może włśnie Anioł Nathaniel
    mnie wesprze, pomoże odnaleźć poczucia bezpieczeństwa i oczyści umysł z negatywnych myśli…

  4. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *