Horoskop Anielski na sierpień 2022 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś lubianą, mądrą i opanowaną osobą. Twoją główną cechą jest sprawiedliwość. Możesz teraz czuć się przytłoczony emocjami i wątpliwościami, których nie możesz kontrolować. Z ich powodu mogą się też pojawić problemy ze snem. Emocjonalny chaos zacznie odbijać się na Twoim stanie fizycznym, przyczyniając się do braku apetytu, bądź dolegliwości ze strony układu pokarmowego. W Twoim życiu uczuciowym jest dużo wyobrażeń, nadziei i iluzji, jednak nic konkretnego aktualnie się nie dzieje i nie poprawia to Twojego związku. Może pojawić się trochę trudności związanych z edukacją dzieci.

W pracy Twój sukces pojawi się bez żadnego hałasu, niemal automatycznie. Jeśli zauważysz u siebie trudności z koncentracją, praktykowanie medytacji pomoże Ci je pokonać. Dużo zyskasz dzięki swojej umiejętności przystosowania się do każdej sytuacji i asertywnego przedstawiania swojego stanowiska. Opracuj swoje projekty samodzielnie, by mieć pewność ich rzetelnego wykonania i miej na oku oszustów. Powinieneś precyzyjniej określać swoje cele.

Anioły fioletowego promieniowania wzywają Cię w sierpniu do wprowadzenia pewnych zmian do swojego dotychczasowego życia. Poproś je o pomoc, a zaprowadzą Cię do księgi Twojego życia, będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie stare więzy, które mogą teraz spowolnić Twój obecny rozwój. Zastanów się, czy jest coś, z czym chciałabyś się już rozstać, jakie okoliczności wciąż zajmują Twoje myśli, mimo że nie istnieją już w Twoim życiu. Anioły fioletowego promienia pomogą Ci zrozumieć i uleczyć dawne sytuacje, poproś je, by otoczyły wszystkie ciążące Ci kwestie swoim fioletowym światłem przemiany i wyzwolenia. Więzy, które Ci szkodzą, możesz skorygować za pomocą fioletowego światła, zaś więzy, które są dla Ciebie ważne, możesz za jego pomocą zacieśnić. Światło tych Aniołów pomoże Ci otworzyć się na nowy wymiar poszerzonej świadomości.

~~ Słuchająca Aniołów

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na sierpień 2022 roku dla Bliźniąt

  1. Oby mój powrót z daleka do domu sie udał….Narazie same bariery przde mną, loty zawieszone, a kanadyjskie biuro podróży, przez które kupiłam bilet nie chce mi zwrócić moich pieniędzy. Wydzwaniam od rana do wieczora i odpowiada jedynie automatyczna sekretarka. Brak mi już argumentów, aby wyegzekwować od właścicielki moją należność. Na świeta Wielkiej nocy pewno nie dojadę, ale może włśnie Anioł Nathaniel
    mnie wesprze, pomoże odnaleźć poczucia bezpieczeństwa i oczyści umysł z negatywnych myśli…

  2. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.