Archiwum kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 27 czerwca – 3 lipca 2022

W poniedziałek Księżyc w Bliźniętach wpłynie na większą niż zwykle mobilność oraz działalność intelektualną, nawiążecie mnóstwo towarzyskich kontaktów, zwłaszcza że w znaku tym przebywa również wszędobylski Merkury oraz powabna Wenus. We wtorek po południu Księżyc przejdzie do uczuciowego Raka, kierując uwagę na sprawy rodzinne i domowe, natomiast sekstyl Marsa do Saturna w pierwszej połowie tygodnia uczyni was niezwykle skutecznymi w pokonywaniu każdego rodzaju trudności, łatwo się zorganizujecie, przeprowadzicie remont lub rozwiążecie problemy w grupie osób, z którymi łączy was przyjaźń lub wspólnota zainteresowań. W środę dojdzie do nowiu Księżyca w Raku, w kwadraturze do Jowisza w waszym znaku, jednocześnie Wenus utworzy korzystny aspekt z dobroczynnym Jowiszem, możecie więc zarówno wybrać się w podróż, o jakiej marzyliście, jak i rozpocząć ważne zawodowe wyzwania, które wpłyną na sytuację domową lub rodzinną. W piątek Księżyc zawita do rozrywkowego Lwa, co sprzyja oddawaniu się wakacyjnym przyjemnościom, uważajcie jednak, aby nie przesadzić w wymaganiach, o czym ostrzega kwadratura Marsa do potężnego Plutona, pod wpływem której pozostaniecie w czasie weekendu, to aspekt walki, którą będziecie musieli stoczyć, aby osiągnąć wyznaczone cele – w sobotę w podjęciu szybkich decyzji pomoże sekstyl Merkurego do Marsa, władcy waszego znaku, natomiast w niedzielę kwadratura Merkurego do Neptuna doprowadzi do nieporozumień.

Horoskop tygodniowy dla Barana 20-26 czerwca 2022 

Poniedziałek może minąć trochę sennie i melancholijnie ze względu na pobyt Księżyca w sentymentalnych Rybach. Niektóre Barany spędzą ten dzień w podróży, w szkole lub na uczelni zdając egzaminy, na co wskazuje sekstyl Merkurego do Jowisza. Od wtorku, kiedy Księżyc zawita do waszego znaku, nastąpi gwałtowna zmiana nastroju, zainicjujecie intensywne działania – do większej aktywności, szczególnie w sprawach dotyczących spraw rodzinnych lub domowych, zachęci również wejście Słońca do znaku Raka, natomiast trygon Wenus do pożądliwego Plutona zapowiada wypłatę premii lub dodatkowych środków, które ułatwią realizację zawodowych wyzwań. W czwartek po południu Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Byka, do soboty więc potrzebować możecie komfortu i wygody a także wysublimowanych potraw. Tego samego dnia Wenus zawita do życzliwych Bliźniąt, staniecie się bardziej mobilni, otwarci na towarzyskie spotkania, Barany szukające swojej drugiej połówki mają szansę ją znaleźć w sąsiedztwie, w podróży lub w internecie. W niedzielę Księżyc w przyjaznych Bliźniętach zachęci do rozmów i wymiany poglądów.

Horoskop tygodniowy dla Barana 13-19 czerwca 2022

W poniedziałek Merkury wejdzie do przyjaznego znaku Bliźniąt, którym włada, staniecie się więc bardzo wygadani i mobilni, łatwo się będzie porozumieć i przemieszczać. W poniedziałek i wtorek tranzyt Księżyca przez życzliwy znak Strzelca wprawi was w optymistyczny nastrój, pomimo emocji, jakie wzbudzi pełnia Księżyca, do której dojdzie we wtorek. Niektóre Barany wybiorą się w podróż, inne mają szansę z sukcesem przystąpić do egzaminów. W środę i czwartek humor odrobinę się popsuje, podczas tranzytu Księżyca przez znak Koziorożca, zaczniecie myśleć o pracy i obowiązkach, które nie pozwalają oderwać się od problemów, na nastrój wpłyną zmienne aspekty Słońca – z jednej strony utworzy trygon ze stabilizującym Saturnem, z drugiej napiętą kwadraturę do zwodniczego Neptuna, trudno będzie się zorientować, na czym właściwie się stoi. W piątek i sobotę przejście Księżyca przez życzliwego Wodnika zachęci do zabawy w gronie przyjaciół, natomiast w niedzielę Księżyc w Rybach skłoni do odpoczynku a nawet izolacji – przyczyni się do tego rozczarowanie czyimś skąpstwem zarówno finansowym, jak i emocjonalnym, na co wskazuje napięty aspekt Wenus do Saturna, przy jednoczesnym sekstylu tej planety do iluzorycznego Neptuna, uważajcie też na oszustów.