Archiwum kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 25 września – 1 października  2023

Przez większość tygodnia pozostaniecie w nastroju do randkowania oraz romansowania, na co wpłynie sekstyl Marsa w przeciwległej Wadze do Wenus w rozrywkowym Lwie. Poniedziałek zapowiada się aktywny intelektualnie, bowiem trygon mocnego Merkurego w pracowitej Pannie do Jowisza w zasobnym Byku, pozwoli wymyślić sposób na poprawę sytuacji materialnej, może też przynieść nowe zlecenia lub propozycję dobrze płatnej pracy. We wtorek Księżyc w życzliwym Wodniku w opozycji do powabnej Wenus zachęci do spotkań w miłym gronie, a nawet niezobowiązujących flirtów. W środę i czwartek Księżyc w melancholijnych Rybach może nieco obniżyć nastrój, niektóre Barany poczują się gorzej, zwłaszcza w środę, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z pesymistycznym i ograniczającym Saturnem, natomiast w czwartek koniunkcja Księżyca z Neptunem obdarzy artystów i twórców natchnieniem, ale pozostałe osoby może mocno rozkojarzyć, rozbudzić tęsknotę za mijającym latem i zniechęcić do aktywności. W piątek pełnia Księżyca w waszym znaku przypomni o potrzebach emocjonalnych, zwłaszcza że Wenus znajdzie się w kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana, co zwiastuje konflikty w związkach na tle finansowym. W sobotę trygon Merkurego do innowacyjnego Urana pozwoli sensownie wydać pieniądze, uda się wam upolować coś wyjątkowego. W niedzielę Księżyc w Byku zachęci do celebrowania codzienności, warto przygotować coś smacznego i oryginalnego dla siebie i bliskich.

Karty Tarota dla początkujących

Horoskop tygodniowy dla Barana 18 – 24 września 2023

Od poniedziałku do środy po południu Księżyc tranzytuje znak Skorpiona, możecie więc poczuć się mało komfortowo, powrócą jakieś niemiłe wspomnienia, nastrój ulegnie pogorszeniu, zwłaszcza że Słońce w tym czasie ustawi się w opozycji do Neptuna, pojawić się więc mogą jakieś przewlekłe i trudne do zdiagnozowania dolegliwości. W środę późnym popołudniem Księżyc zawita do życzliwego Strzelca, co wpłynie na poprawę nastroju, powróci naturalny optymizm, uruchomią się siły regeneracyjne zarówno w sensie fizycznym, jak i psychicznym, wpłynie na to również trygon Słońca do energetycznego Plutona. W drugiej połowie tygodnia warto zająć się pracą wymagającą wysiłku i zaangażowania. W sobotę rano Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym trzeba się będzie zająć sprawami partnerów, uwagę skierujecie na jakość związków i wszelkiego rodzaju relacji. W czasie weekendu Księżyc w Koziorożcu mocno was zdyscyplinuje a problemy i wymagania zawodowe zdominują emocje i samopoczucie, szczególnie wieczorem, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Plutonem.

Karty Tarota dla początkujących

Horoskop tygodniowy dla Barana 11 – 17 września 2023

Poniedziałkowy wieczór zapowiada się wyjątkowo przyjemnie i romansowo, ponieważ Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus w życzliwym Lwie, to idealny czas na udane randki i wyznania miłosne, zwłaszcza że działać na was będzie jeszcze trygon Słońca do dobroczynnego Jowisza. W środę rano Księżyc zawita do pracowitej Panny, co przypomni o codziennych obowiązkach, w nocy z czwartku na piątek dojdzie do nowiu Księżyca w trygonie do Urana, układ zapowiada w najbliższym czasie zlecenie lub propozycję pracy, która zrewolucjonizuje wasz stan posiadania, a w każdym razie wpłynie w sposób zaskakujący na finanse. Osoby borykające się z problemami zdrowotnymi mogą liczyć na nową, nowoczesną, eksperymentalną terapię, co prawda trochę kosztowną, ale za to skuteczną. W piątek też Merkury zmieni bieg na prosty, co jest znakomitą informacją dla osób, które ostatnio wciąż musiały zmieniać ustalenia i terminy spotkań. W czasie weekendu Księżyc w przeciwległej Wadze skieruje emocje na potrzeby partnerów, natomiast kwadratura Wenus do Jowisza przyniesie wręcz przesyt miłosnych przyjemności.

Karty Tarota dla początkujących