Archiwum kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 16-22 maja 2022

Tydzień rozpocznie się pełnią w połączeniu z zaćmieniem Księżyca w znaku Skorpiona, co wzbudzi emocje związane z finansami, głównie z planowanymi inwestycjami oraz wydatkami na sprawy zdrowotne, niektórym Baranom jednak uda się odzyskać pieniądze, które uważały za stracone. W poniedziałek po południu Księżyc zawita do życzliwego Strzelca, co zdecydowanie poprawi nastrój i samopoczucie, od środy po południu natomiast Księżyc w Koziorożcu przypomni o zawodowych obowiązkach. Druga połowa tygodnia upłynie pod wpływem koniunkcji Marsa z Neptunem, wasze skrywane działania wyjdą na wierzch, głowę podniosą ukryci wrogowie, odniesiecie wrażenie, że nie wiadomo w którą stronę należy skierować aktywność, jaki cel przed sobą postawić i do czego dążyć – sił do walki z przeciwnościami doda wam trygon Słońca do Plutona. W piątek po południu Księżyc opuści zachowawczego Koziorożca i wejdzie do towarzyskiego Wodnika, w czasie weekendu chętnie spotkacie się z przyjaciółmi lub wybierzecie się na majówkę, czemu sprzyja korzystny aspekt Merkurego do Jowisza. W sobotę Słońce opuści Byka i wkroczy do ruchliwych Bliźniąt, ścisła koniunkcja Merkurego ze Słońcem przyniesie dobre wiadomości.

Horoskop tygodniowy dla Barana 9-15 maja 2022

W poniedziałek wpływać na was będzie jeszcze sekstyl Słońca do Marsa, co skłoni do działania, szczególnie w zakresie rozwoju duchowego, poprawy zdrowia lub twórczości artystycznej oraz zachęci do zdobywania pieniędzy. Tranzyt Księżyca przez życzliwego Lwa napełni was optymizmem, chociaż nie obejdzie się bez zniechęcenia w obliczu trudności, gdy Księżyc znajdzie się w opozycji do ograniczającego Saturn. We wtorek Merkury zmieni bieg na wsteczny, starajcie się uważać na drogach, mogą też nastąpić zakłócenia w komunikacji przez cały maj. Dla Baranów będzie to bardzo ważny tydzień, ponieważ w środę do waszego znaku zawita Jowisz, planeta dobrobytu, obfitości i ekspansji, co zdarza się raz na 12 lat – do 29 października możecie korzystać z jej dobrodziejstw.  We wtorek i środę Księżyc w pracowitej Pannie zmusi do nadrobienia zaległości w obowiązkach, skłoni tez do troski o własne zdrowie. Od czwartku do soboty Księżyc w przeciwległej Wadze zachęci do spotkań z kobietami, powiodą się też randki a także rozwinie się życie towarzyskie, szczególnie ze w waszym znaku nadal przebywa powabna Wenus. W sobotę po południu Księżyc wejdzie do znaku Skorpiona, co trochę pogorszy nastrój, w czasie weekendu Słońce w sekstylu do Neptuna i w napiętym aspekcie do Saturna skłoni do samotności, warto poddać się medytacji i głębszym rozmyślaniom.

Horoskop tygodniowy dla Barana 2 – 8 maja 2022

W poniedziałek po południu Księżyc wejdzie do życzliwych Bliźniąt, staniecie się bardziej wygadani i kontaktowi, wieczorem natomiast do waszego znaku zawita powabna Wenus, obdarzając wdziękiem, skłonnością do romansów i zdolnością do zawierania kompromisów. Od poniedziałku do czwartku pozostaniecie pod wpływem sekstylu Jowisza do Plutona, niezwykle energetyzującego połączenia, które może przynieść awans, zrozumienie skomplikowanych problemów lub skłonić do zmiany zawodowej drogi, zwłaszcza jeśli nie spełnia moralnych oczekiwań, do tego układu dołączy od środy do piątku koniunkcja Słońca z Uranem w sekstylu do Marsa, co w radykalny sposób wpłynie na wasz stan posiadania – niektóre Barany z dnia na dzień zmienią sposób zarabiania na życie. W czwartek i piątek Księżyc w znaku Raka nastroi was rodzinnie, wyzwoli emocje, zwłaszcza że pozostaniecie pod wpływem towarzyskiego sekstylu Merkurego do Wenus – rozmowa z bliską wam osobą pomoże podjąć decyzje z pozycji serca, ale w porozumieniu z rozumem. Korzystny aspekt Marsa z Uranem utrzyma się do końca tygodnia, co wpłynie na gotowość do zmian, natomiast Księżyc w Lwie w sobotę i niedzielę napełni was optymizmem i chęcią do zabawy.