Archiwum kategorii: Baran – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Barana 28 listopada – 4 grudnia 2022

W poniedziałek i wtorek Księżyc w życzliwym Wodniku zachęci do kontaktów społecznych i towarzyskich, staniecie się wymowni, konsekwentni i skuteczni, niektóre Barany zawalczą o swoje przekonania oraz przewodnictwo w grupach zainteresowań, czemu sprzyja trygon Marsa do Saturna. W środę i czwartek Księżyc w Rybach trochę was rozleniwi, to dobre dni na medytacje i rozwój osobisty, ale także do przeprowadzenia badań medycznych, chociaż kwadratura Merkurego do Neptuna nie sprzyja właściwym diagnozom, pozostańcie więc w rezerwie i starajcie nie na razie nie wyciągać żadnych wniosków – sekstyl Merkurego do Saturna radzi się oprzeć na tym co znane, pewne, sprawdzone, a przez to skuteczne. Wenus w opozycji do Marsa zapowiada flirty i skłonność do uwodzenia, zwłaszcza obcokrajowców, osób przebywających za granicą, wykładowców akademickich. Od piątku do niedzielnego poranka Księżyc w waszym znaku mocno was zaktywizuje, poczujecie się we własnym żywiole, staniecie się aktywni i pobudzeni do działania, sekstyl Wenus do Saturna sprzyja kontaktom z osobami starszymi oraz wieloletnimi, wypróbowanymi przyjaciółmi. W niedzielę po południu Księżyc zawita do znaku Byka, wrzucicie na luz, przyjemność sprawi wyjście do restauracji lub samodzielne ugotowanie wykwintnych potraw. Kwadratura Wenus do Neptuna sprawi, że niektóre Barany ulegną iluzorycznym wyobrażeniom o miłości.

Horoskop tygodniowy dla Barana 21 – 27 listopada 2022

Poniedziałek minie wam na towarzyskich spotkaniach, sprawy partnerstwa nabiorą znaczenia, do czego skłoni tranzyt Księżyca przez przeciwległy znak Wagi. Zapowiada się bardzo radosny i owocny początek tygodnia, ponieważ Słońce znajdzie się w trygonie z dobroczynnym Jowiszem, a Merkury w koniunkcji z radosną Wenus. Późnym popołudniem Księżyc zawita do dołującego Skorpiona, w którym pozostanie do środy, nie popsuje wam to jednak humoru, bo we wtorek Słońce wkroczy do życzliwego Strzelca, rozpoczynając miesiąc pełen korzystnych zbiegów okoliczności, łatwości w podróżowaniu i poznawaniu nowych ludzi. W środę późnym wieczorem Księżyc również zawita do Strzelca i w tym znaku od razu dojdzie do nowiu – to znakomity moment na rozpoczęcie śmiałego międzynarodowego przedsięwzięcia lub podróży zagranicznych. Układ planet sprzyja również owocnym negocjacjom oraz wszelkiego rodzaju działalności edukacyjnej. Księżyc w przyjaznym Strzelcu pozostanie do piątku, napełniając was optymizmem i radością, w czasie weekendu natomiast tranzyt Księżyca przez obowiązkowy znak Koziorożca skupi uwagę na przygotowaniu się do czekających was wyzwań, zwłaszcza w niedzielę po południu, kiedy znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, ogarną was nieprzyjemne uczucia, niektóre Barany przypomną sobie o krzywdach, jakich doznały ze strony przełożonych.

Horoskop tygodniowy dla Barana 14 – 20 listopada 2022

Poniedziałek przywita was bardzo rozleniwiającym trygonem Księżyca do Jowisza, będziecie raczej w nastroju do marzeń niż do pracy, chociaż sekstyl Merkurego do Plutona pomoże błysnąć niecodziennymi pomysłami. Po południu Księżyc opuści znak Raka i wejdzie do życzliwego Lwa, nabierzecie więc ochoty do rozrywek i zabawy, zajmiecie się dziećmi i ich potrzebami. We wtorek zarówno Wenus w trygonie do Jowisza, jak i Słońce w korzystnym aspekcie do Neptuna w znakach wodnych, zapewnią moc pozytywnych wrażeń i wzruszeń, ogólnie będziecie w dobrym nastroju, aspekty sprzyjają też poważnym inwestycjom, jakieś marzenie ma szansę się spełnić. W środę trygon Merkurego do Jowisza sprzyja kontaktom międzynarodowym, tego samego dnia Wenus wreszcie opuści znak Skorpiona, w którym była mocno osłabiona i wkroczy do przyjaznego Strzelca, odzyskując swą moc i siłę, relacje międzyludzkie oraz nastrój się poprawią. W czwartek również Merkury podąży za Wenus do Strzelca, staniecie się więc bardziej towarzyscy i wygadani, studenci zamiast nauką zajmą się amorami, pozostałe Barany nawiążą międzynarodowe kontakty. Od czwartku do soboty Księżyc w Pannie przypomni o obowiązkach, zejdziecie się ziemię i zajmiecie się bardziej prozaicznymi zadaniami. W sobotę około południa Księżyc wejdzie do przeciwległej Wagi, znaczenia nabiorą umowy i kontrakty, pozostańcie jednak ostrożni, ponieważ Mars, wasz władca, który nie jest w dobrej kondycji, bo zmierza w niewłaściwym kierunku, utworzy napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem, nie pozwólcie się oszukać osobom, które tylko udają przyjaznych.

Horoskop tygodniowy dla Barana 7 – 13 listopada 2022

Już w poniedziałek może pojawić się kryzys finansowy i emocjonalny, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze z surowym Saturnem, jeszcze bardziej odczujecie to we wtorek, kiedy dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Byka w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem i w opozycji do Słońca, Merkurego i Wenus w Skorpionie – jakieś inwestycje się nie powiodą, zwrot pieniędzy, jakich się spodziewacie może zostać opóźniony lub w ogóle nie dojść do skutku, poradzą sobie tylko Barany otwarte na zmiany, gotowe przystosować się do zmieniających się okoliczności. Emocje łatwo nie opadną, bo jeszcze przynajmniej do czwartku pozostaniecie pod wpływem opozycji Słońca do Urana. W środę po południu Księżyc zawita do życzliwych Bliźniąt i pozostanie tam do piątku, będziecie więc bardzo mobilni, w nieustannym kontakcie z każdym, kto zechce was wysłuchać. W czwartek Wenus utworzy trygon z rozmarzonym Neptunem, co okaże się korzystne dla zakochanych oraz wszelkiego rodzaju twórców, jednocześnie Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z ograniczającym Saturnem, trudno się będzie porozumieć z przyjaciółmi i przekonać ich do swoich – dosyć ryzykownych – pomysłów. W piątek również Słońce dołączy do kwadratury z Saturnem, zrobi się więc jeszcze bardziej nieprzyjemnie, niektóre związki przyjaźni lub relacje w grupie osób podzielających wasze zainteresowania przejdą poważny kryzys. W czasie weekendu Księżyc w Raku pozwoli się odprężyć, chociaż nadal możecie przeżywać miniony tydzień – Wenus w sekstylu do Plutona skłoni do odreagowani na imprezie lub w zaciszu sypialni.