Archiwum kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi na 4 – 10 grudnia 2023

Od poniedziałku do środy Księżyc w Pannie trochę was osłabi, zwłaszcza że w poniedziałek przez większość dnia nadal pozostaniecie pod wpływem kwadratury Wenus w waszym znaku do niebezpiecznego Plutona, jakaś toksyczna relacja w rodzinie nie da wam spokoju. W poniedziałek pod wieczór Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Skorpiona, gdzie jest bardzo słaba, co niezbyt dobrze wpłynie nie tylko na sprawy osobiste, ale także finansowe – do czwartku jednak znajdzie się w harmonijnym aspekcie do Saturna, warto w tym czasie postawić na oszczędność i powściągliwość, tak w oczekiwaniach uczuciowych, jak i finansowych. W środę późnym popołudniem Księżyc wejdzie do waszego znaku, do piątku więc zajmiecie się zaspokajaniem własnych potrzeb, zwłaszcza emocjonalnych. W piątek trygon Merkurego do Jowisza sprzyja rodzinnym inwestycjom. W czasie weekendu Księżyc w Skorpionie skieruje emocje na sprawy finansowe, opozycja Wenus do Jowisza podpowiada, że czeka was poprawa sytuacji w tej dziedzinie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wagi 27 listopada – 3 grudnia 2023

W poniedziałek pełnia Księżyca w Bliźniętach w opozycji do Marsa, tworzącego koniunkcję ze Słońcem, oraz kwadratura Merkurego do Neptuna, przyczynią się do problemów w komunikacji, możecie się poczuć trochę zagubieni, da się we znaki mętlik w głowie, natłok myśli i trudności w podejmowaniu decyzji. W środę rano ten stan powinien odpuścić, kiedy Księżyc zawita do rodzinnego Raka, postawicie na uczucia a nie intelekt, do spraw zawodowych podejdziecie bardziej emocjonalnie. W piątek po południu Księżyc w życzliwym Lwie sprawi, że w czasie weekendu powróci lepszy nastrój, zapragniecie rozrywek, dobrze wam zrobi kontakt z przyjaciółmi. Również w piątek Merkury zmieni znak, opuści życzliwego Strzelca i wejdzie do poważnego Koziorożca, w sobotę znajdzie się w harmonijnym aspekcie z Saturnem, głowę zaczną wam zaprzątać sprawy rodzinne, zajmiecie się zdrowiem i samopoczuciem bliskich. W niedzielę kwadratura Wenus, władczyni Wagi, przebywająca w waszym znaku, do transformującego Plutona, może postawić pod znakiem zapytania jakość związków, w rodzinie dojdzie do wywlekania na wierzch ukrytych pretensji, może nawet pojawić się jakiś rodzaj przemocy lub presji.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Horoskop tygodniowy dla Wagi 20 – 26 listopada 2023

Pierwszą połowę tygodnia zdominuje chęć zdobycia finansowych środków na potrzeby domu lub rodziny, wpłynie na to harmonijny aspekt Słońca wraz z silnym Marsem do potężnego Plutona, nic nie powstrzyma was od zdobycia tego, na czym wam zależy. W poniedziałek po południu Księżyc opuści życzliwego Wodnika i wejdzie do znaku Ryb, od razu znajdzie się w koniunkcji z ograniczającym Saturnem, niektóre Wagi odczują pogorszenie samopoczucia, ale stan ten szybko przeminie, kiedy zadbacie o potrzeby ciała. W środę Słońce wkroczy do życzliwego Strzelca, co zwykle napawa optymizmem i zwiększa mobilność, do końca tygodnia pozostaniecie jednak pod wpływem kwadratury Słońca do Saturna, co wpłynie na pogorszenie samopoczucia i ograniczy komunikatywność. Również w środę pod wieczór znak zmieni Księżyc, wchodząc do przeciwległego Barana, emocje rozbudzą relacje partnerskie. W piątek Mars także zawita do życzliwego Strzelca, ale tak jak Słońce znajdzie się w napiętym aspekcie do Saturna, im bardziej będziecie chcieli aktywnie działać, tym większe przeszkody napotkacie, niektóre Wagi mogą odczuć dolegliwości ze strony kręgosłupa, dlatego do końca tygodnia lepiej wrzucić na luz i zafundować sobie parę dni odpoczynku, do czego skłoni również w piątek wieczorem wejście Księżyca do spokojnego Byka.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!