Archiwum kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 27 czerwca – 3 lipca 2022

W poniedziałek Księżyc w Bliźniętach sprawi, że zaczniecie bardzo intensywnie myśleć o czekających was wakacjach, ale sekstyl Marsa do Saturna skłoni partnerów, zarówno życiowych, jak i biznesowych, do upominania się o swoje prawa, trzeba będzie szybko zakończyć rozpoczęte wcześniej sprawy. We wtorek po południu Księżyc wejdzie do Raka, następnego dnia dojdzie do nowiu w tym znaku, w dodatku w kwadraturze do Jowisza – zapowiada się początek zawodowego projektu, który wpłynie na wakacyjne plany, sekstyl Wenus do Jowisza zapewni wam znakomite międzynarodowe towarzystwo, więc odniesiecie z tego korzyści bez względu na to czy uda się skorzystać z urlopu w zaplanowanym terminie. W piątek Księżyc zawita do życzliwego Lwa, nastrój zmieni się na bardziej rozrywkowy, chętnie spotkacie się z przyjaciółmi w czasie weekendu, chociaż kwadratura Marsa z Plutonem zapowiada napięcia i konflikty z partnerami – w sobotę rozmowę na nurtujące was tematy ułatwi sekstyl Merkurego z Marsem, ale w niedzielę kwadratura Merkurego z Neptunem tylko pogłębi brak zrozumienia.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 20-26 czerwca 2022 

W poniedziałek Księżyc w Rybach skieruje uwagę na sprawy zdrowia, artyści natomiast mogą liczyć na uśmiech Muz i podpowiedzi intuicji. Korzystny aspekt Merkurego w Bliźniętach do Jowisza w przeciwległym Baranie zapowiada kontakty z obcokrajowcami, prawnikami lub nauczycielami akademickimi, niektóre Wagi wybiorą się w podróż, studenci mogą liczyć na pozytywne wyniki egzaminów. We wtorek Słońce zmieni znak i wkroczy do Raka, rozbudzając zawodowe ambicje i potrzebę osiągania sukcesów, natomiast trygon Wenus do Plutona pomoże rozwiązać trudne rodzinne problemy w duchu miłości i porozumienia. Od wtorku do czwartku Księżyc w przeciwległym Baranie zintensyfikuje relacje z partnerami osobistymi lub biznesowymi. W czwartek Wenus, władczyni waszego znaku, opuści Byka i zawita do życzliwych Bliźniąt, rozbudzając potrzebę podróżowania, zdobywania wiedzy, kontaktów z osobami cieszącymi się autorytetem. W czwartek po południu Księżyc wejdzie do Byka, w piątek wieczorem zrobi się nerwowo i nieprzewidywalnie, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Uranem, niektóre Wagi zdecydują się na niecodzienny zakup. W niedzielę Księżyc w życzliwych Bliźniętach pozwoli cieszyć się planowaną podróżą.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 13-19 czerwca 2022

Merkury w poniedziałek zawita do znaku Bliźniąt, w którym przebywa już Słońce, dla Wag jest to najlepszy moment, aby zabrać się za naukę, zdać egzaminy i w najbliższych tygodniach wybrać się na wakacje. Podróżom dużym i małym oraz nauce sprzyja także tranzyt Księżyca przez życzliwego Strzelca, szczególnie we wtorek czeka was wiele emocji z tym związanych, na co wskazuje pełnia Księżyca. W środę i czwartek Księżyc w Koziorożcu trochę ograniczy poczucie zadowolenia, zwłaszcza że kwadratura Słońca do Neptuna może wzmocnić u niektórych osób alergie lub nietolerancje pokarmowe, szczególnie w czwartek wieczorem, gdy Księżyc zbliży się do Plutona – jednocześnie trygon Słońca do Saturna ułatwi zastosowanie odpowiednich ograniczeń. W piątek i sobotę Księżyc w życzliwym Wodniku wprowadzi trochę relaksu, aczkolwiek spotkania towarzyskie w sobotę wieczorem mogą zostać odwołane lub przebiegać w niewielkim gronie. W niedzielę Księżyc w Rybach wywoła nostalgię i wspomnienia romantycznych chwil, na co wpłyną aspekty Wenus do Neptuna i Saturna.