Archiwum kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 28 listopada – 4 grudnia 2022

W poniedziałek i wtorek Księżyc w życzliwym Wodniku zachęci do zajmowania się swoim hobby, kontaktu ze sztuką, rozwinie też kreatywność, szczególnie we wtorek, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, tworzącym korzystne aspekty z aktywizującym Marsem i sprytnym Merkurym, staniecie się bardzo skuteczni tak w długoterminowym planowaniu, jak i działaniu. W środę i czwartek Księżyc w Rybach zachęci do troski o zdrowie, zwłaszcza że kwadratura Merkurego do Neptuna może wywołać przejściowe objawy alergii lub pojawią się trudne do zdiagnozowania dolegliwości, które całe szczęście szybko przeminą. Układ planet rozbudzi też wyobraźnię i tęsknotę na romantycznym lub artystycznym spełnieniem, wpłynie na to opozycja Marsa do Wenus, władczyni waszego znaku. W piątek, sobotę i niedzielny poranek Księżyc w przeciwległym Baranie sprawi, że znaczenia nabiorą związki, sekstyl Wenus do Saturna wpłynie korzystnie na stałe, długoletnie oraz zawodowe relacje. W niedzielę po południu Księżyc zawita do znaku Byka, co zachęci do odpoczynku, ale napięty aspekt Wenus do zwodniczego Neptuna sprawi, że niektóre Wagi odczują brak spełnienia, być może w wyniku nierealistycznych oczekiwań.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 21 – 27 listopada 2022

Księżyc przez większość poniedziałku przebywa jeszcze w waszym znaku, warto więc wykazać się aktywnością w zaspokojeniu własnych potrzeb, zwłaszcza emocjonalnych, tym bardziej, że finansom oraz poczuciu własnej wartości sprzyjać będzie trygon Słońca do dobroczynnego, szczodrego Jowisza. W pierwszej połowie tygodnia koniunkcja Merkurego z Wenus, władczynią waszego znaku, w życzliwym Strzelcu, zachęci do spotkań i rozmów z osobami życzliwymi, które będą wspierać wasze pomysły i kreatywność. Wieczorem w poniedziałek Księżyc opuści wasz znak w wejdzie do Skorpiona, niektóre Wagi zaczną przejmować się finansami, inne natomiast dostrzegą szansę na poprawę sytuacji materialnej. We wtorek Słońce opuści wymagającego Skorpiona i wejdzie do życzliwego Strzelca, w środę wieczorem dołączy do niego Księżyc i dojdzie do nowiu – warto wykorzystać tę okazję i rozpocząć naukę w nowej dziedzinie, zaprzyjaźnić się z sąsiadami, zrobić coś wspólnie z rodzeństwem. W piątek wieczorem Księżyc opuści Strzelca i wejdzie do ambitnego Koziorożca, w niedzielę koniunkcja Księżyca z Plutonem może doprowadzić do wypominania sobie błędów w gronie rodzinnym, nie pozwólcie, aby złe wspomnienia popsuły wzajemne relacje.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 14 – 20 listopada 2022

Poniedziałkowy poranek przyniesie niektórym Wagom propozycję dobrze płatnego zlecenia a współpraca, szczególnie z kobietami, ułoży się znakomicie, na co wpłynie trygon Księżyca do Jowisza. Po południu Księżyc zawita do życzliwego Lwa, przestawicie się na rozrywkę, w najbliższych dniach świetnie się będziecie bawić z przyjaciółmi, zwłaszcza że zanosi się na dodatkowe zarobki. We wtorek trygony Wenus do Jowisza oraz Słońca do Neptuna wpłyną na poprawę sytuacji materialnej, czekają was intratne zlecenia, dodatkowe wpływy, które możecie przeznaczyć na przyjemności. W środę trygon Merkurego do Jowisza zachęci niektóre Wagi do przedświątecznych zakupów, aby uniknąć kupowania prezentów w ostatniej chwili, tego dnia Wenus, władczyni waszego znaku, opuści ponurego Skorpiona i wejdzie do optymistycznego Strzelca, nastrój się poprawi, łatwiej wam będzie zdobywać to, na czym wam zależy. W czwartek Merkury podąży za Wenus, ale w Strzelcu czuje się nieswojo, lepiej więc w większym stopniu polegać tym, co podpowiada serce, a nie rozum, tego samego dnia po południu Księżyc wejdzie do znaku Panny, poczujecie się zobowiązani do porządków, na które w ogóle nie macie. W sobotę około południa Księżyc wkroczy do waszego znaku, będziecie wiec mogli więcej czasu poświęcić sobie, zadbajcie o dobry nastrój i samopoczucie, ponieważ w czasie weekendu mogą pojawić się jakieś nieokreślone, trudne do zdiagnozowania dolegliwości, na co wpłynie kwadratura Marsa do Neptuna, nie przejmujcie się, szybko miną.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 7 – 13 listopada 2022

W tym tygodniu wiele będzie się działo w dziedzinie finansów, już w poniedziałek kwadratura Wenus do Saturna wprowadzi ograniczenia w budżecie, we wtorek natomiast dojdzie do zaćmienia Księżyca w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem w znaku Byka, w opozycji nie tylko do Słońca, ale również Merkurego oraz Wenus w Skorpionie i w kwadraturze do Saturna w Wodniku – z niektórych przyjemności trzeba będzie zrezygnować, ponieważ pojawią się niespodziewane wydatki. Niektóre Wagi zdecydują się na ryzykowną inwestycję w nieruchomości, inne postanowią wyremontować mieszkanie. W środę po południu Księżyc zawita do życzliwych Bliźniąt, co jest korzystne dla edukacji oraz kontaktów, zwłaszcza z obcokrajowcami, jednocześnie opozycja Słońca do rewolucyjnego Urana wywoła stres, pojawią się wydatki, których nie zaplanowaliście. W czwartek kwadratura Merkurego z ograniczającym Saturnem utrudni komunikację, zmusi tez do oszczędności, za to trygon Wenus do Neptuna pozwoli spełnić jakieś marzenie, wpłynie też korzystnie na osoby zakochane. W piątek koniunkcja Księżyca z cofającym się Marsem wprowadzi nieporozumienia i gwałtowną reakcję emocjonalną w związku ze sprawami edukacyjnymi. W czasie weekendu, kiedy Księżyc znajdzie się w znaku Raka, czekają was domowe prace, w niedzielę Wenus w sekstylu do Plutona pozwoli schować się w namiętnym uścisku osoby ukochanej, niektóre Wagi znajdą sposób na podreperowanie budżetu.