Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś cierpliwą i pogodną osobą, umiejącą porozumiewać się z ludźmi i przekazywać ideały, w które wierzysz. Masz dobrą intuicję i powinieneś częściej jej używać. Uważaj na stres i choroby podczas podróży. Drażliwość i intensywność zgromadzonych doświadczeń może wyczerpać Cię energetycznie i nerwowo. Możesz liczyć na doskonałe zrozumienie w rodzinie i partnerstwie. Wiesz, że Twoja miłość jest odwzajemniona. Czujesz się szczęśliwy i doceniany przez bliskich.

W pracy, aby Twoje cele zostały zrealizowane, musi nastąpić radykalna zmiana. Otworzą się dla Ciebie nowe możliwości związane z zagranicą. Możesz zdecydować się na podjęcie nauki obcego języka. Stawisz czoło wielkiemu problemowi, a gdy już go pokonasz, zdasz sobie sprawę, że było to mniej trudne niż się spodziewałeś. Niezbędne wyjaśnienie rozjaśni skomplikowaną sytuację.

W lipcu Anioł podstawy zachęca Cię, abyś zadbał bardziej o swoje fizyczne ciało. Ciało jest świątynią duszy i składa się z czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza. Twoje ciało to prawdziwy cud natury, potężny organizm, w którym w tym samym czasie zachodzi niezliczona ilość zjawisk. Słuchaj sygnałów, jakie przesyła do Ciebie Twoje ciało, staraj się utrzymywać w nim harmonię czterech żywiołów, aby mogło pozostawać w znakomitym zdrowiu. Poproś Anioła podstawy o wsparcie, a nauczy Cię on podążać w kierunku mądrości swojego ciała. Nie ma to zbyt wiele wspólnego z wiedzą, którą znajdziesz w naukowych książkach, w końcu organizm każdego człowieka jest inny, Anioł podstawy zaś udostępni Ci klucz do poznania żywych informacji płynących z samego wnętrza Twojego ciała.

~~ Słuchająca Aniołów

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Strzelca

 1. Witam, kiedy ten horoskop był układany , mamy 2 maja 2020r a odpowiedzi są z 2018r . Na który więc rok jest obowiązujący? Chciałam się trochę pocieszyć dodać otuchy ale jak spojrzałam na odpowiedzi , zwątpiłam

  1. Dzień dobry. Horoskop jest zamieszczany z datą, jaka jest widoczna przy wpisie. Komentarze są archiwalne, nie w każdym miesiącu ktoś decyduje się zostawić od siebie wiadomość.

 2. Oczywiście że tak. Nie ma co płakać …łatwo napisać. Lekko nie było przebolałam… trochę to trwało ale los uśmiecha się do mnie.

 3. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 4. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 5. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 6. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 7. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.