Horoskop Anielski na maj 2023 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś bezkonfliktową i życzliwą osobą, właściwą do zażegnania wszelkich konfliktów. Powinieneś kontynuować zainteresowania kulturoznawcze i humanistyczne. Pragniesz we wszystkim być idealnym, przez co nadmiernie się stresujesz, tłumisz emocje i tworzysz sobie nowe zahamowania. Pierwszym lekarstwem dla Ciebie jest ruch, drugim zaś prawidłowe oddychanie. Nie jesteś zbyt odporny, ale masz szczególny talent, by wcześniej zapobiegać chorobom i leczyć je. Wśród darów natury znajdziesz dodatkową pomoc. Twój związek uczuciowy jest czuły i satysfakcjonujący. Rozmowa, a przede wszystkim ufność do drugiej osoby pomoże Ci pokonać strach, wątpliwości i zazdrość, które mocno zakorzeniły się w Twoim sercu.

W pracy stawiasz sobie ambitne cele. Posiadając takie cechy jak poczucie obowiązku i zdyscyplinowanie realizujesz swoje priorytety. Pomożesz komuś w potrzebie, Twoja hojność zostanie wynagrodzona. Cieszysz się szacunkiem pewnej ważnej osoby, która wiele dla Ciebie zrobi. Możesz doświadczyć jakiegoś opóźnienia, powolnego wychodzenia z jakiejś choroby lub niepowodzenia, bądź izolacji, która może nieco przytłaczać, ale za to zregeneruje Twoje siły.

Anioły różowego promieniowania, działające pod przewodnictwem Archanioła Chamuela i Archaii dobroczynności pragną przypomnieć Ci w maju, że zawsze są obok Ciebie i jeśli tylko poprosisz je o pomoc, będą prowadzić Cię do prawdziwej siły miłości. Przesyłają Ci swoje światło, aby oczyścić Twoje serce z minionych bólów. To serce jest miejscem, w którym możesz widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty i podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrznym, bo miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we Wszechświecie. Anioły różowego promieniowania pokażą Ci, jak podążać drogą serca. Pamiętaj, że jesteś kochany miłością bezgraniczną.

~~ Słuchająca Aniołów

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2023 roku dla Strzelca

 1. Witam, kiedy ten horoskop był układany , mamy 2 maja 2020r a odpowiedzi są z 2018r . Na który więc rok jest obowiązujący? Chciałam się trochę pocieszyć dodać otuchy ale jak spojrzałam na odpowiedzi , zwątpiłam

  1. Dzień dobry. Horoskop jest zamieszczany z datą, jaka jest widoczna przy wpisie. Komentarze są archiwalne, nie w każdym miesiącu ktoś decyduje się zostawić od siebie wiadomość.

 2. Oczywiście że tak. Nie ma co płakać …łatwo napisać. Lekko nie było przebolałam… trochę to trwało ale los uśmiecha się do mnie.

 3. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 4. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 5. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 6. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 7. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.