Horoskop Anielski na czerwiec 2024 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś przyjacielską i kulturalną osobą, wzbudzasz zaufanie, a inni darzą Cię szacunkiem. Niepewność, wątpliwości i zaniepokojenie męczą Cię. Nie potrafisz doprowadzić do końca rozpoczętych spraw lub podjąć ważnej decyzji. Napięcie emocjonalne zbiera żniwo osłabiając Twoją kondycję fizyczną. Zadbaj o siebie, bo grozi Ci załamanie nerwowe. Jakaś wiadomość lub rozmowa z deklaracją miłości przepełni Cię radością. Częstsze rozmowy z partnerem uczuciowym bardzo pozytywnie wpłyną na Twój związek, nawet w przypadku dopasowanych par.

W pracy Twoja droga do sukcesu nie pozwala Ci na odpoczynek. Zwróć uwagę, czy Twoje wysiłki nie są ponad miarę. Potrafisz dzielić się z innymi tym, co posiadasz. Możliwe, że czekasz na konkretny znak z podjęciem swoich planowanych działań, ale prawdopodobnie nadejdzie on zbyt późno. Przez zbyt powolne klarowanie się sytuacji Twoje nadzieje mogą zostać niespełnione.

W czerwcu wspierają Cię Elohimy Clair i Astrea, anielskie siły, których działanie już mogłeś odczuć w swoim życiu. Poproś je o wsparcie, aby przeniknęło Cię ich światło czystości. Ma ono tak wysoką energię, że nie mają do niego dostępu żadne cienie. Poczuj, jak to światło rozchodzi się w każdym kierunku i rozświetla okolicę, tym samym oczyszcza ją z cieni i niskich energii. Jest to światło doskonałej harmonii boskiego źródła. Korzystaj z niego często do podnoszenia wibracji swojego otoczenia.

~~ Słuchająca Aniołów

13 komentarzy do “Horoskop Anielski na czerwiec 2024 roku dla Strzelca

 1. Witam, kiedy ten horoskop był układany , mamy 2 maja 2020r a odpowiedzi są z 2018r . Na który więc rok jest obowiązujący? Chciałam się trochę pocieszyć dodać otuchy ale jak spojrzałam na odpowiedzi , zwątpiłam

  1. Dzień dobry. Horoskop jest zamieszczany z datą, jaka jest widoczna przy wpisie. Komentarze są archiwalne, nie w każdym miesiącu ktoś decyduje się zostawić od siebie wiadomość.

 2. Oczywiście że tak. Nie ma co płakać …łatwo napisać. Lekko nie było przebolałam… trochę to trwało ale los uśmiecha się do mnie.

 3. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

  1. No tak święty spokój ale trzeba go najpierw mieć i umieć odnaleźć w sobie. Wyciszyć się pokontemplować… Ja niestety od dłuższego czasu nie potrafię i oczywiście nic dobrego z tego nie wychodzi…

 4. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 5. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 6. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 7. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *