Archiwum kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 28 listopada – 4 grudnia 2022

W poniedziałek i wtorek Księżyc w Wodniku skłoni do zajęcia się sprawami rodzinnymi i domowymi, wymagającymi naprawy, na skuteczność waszego działania wpłynie trygon Marsa do Saturna, zwłaszcza we wtorek, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji a Merkury w sekstylu do Saturna, drobne naprawy i remonty pójdą wam jak z płatka. W środę i czwartek Księżyc w życzliwych Rybach nastroi was romantycznie, szczególnie że Wenus ustawi się w opozycji do Marsa, potrzeby erotyczne wzrosną, z energią też zabierzecie się za zdobywanie pieniędzy na realizację marzeń. W sprawach finansowych zachowajcie jednak ostrożność, bo kwadratura Merkurego do Neptuna wskazuje na niejasności w rozliczeniach, sprawdzajcie rachunki, aby uniknąć nieścisłości lub pomyłki. Od piątku do niedzielnego poranka Księżyc w aktywizującym Baranie skłoni do intensywnej pracy, natomiast sekstyl Wenus do Saturna pozwoli uporządkować finanse. W niedzielę po południu Księżyc zawita do przeciwległego Byka, związki partnerskie okażą się istotne, zwłaszcza że kwadratura Wenus do Neptuna wskazuje na brak porozumienia i mijanie się z oczekiwaniami oraz wyobrażeniami na temat tego, co łączy partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 21 – 27 listopada 2022

W poniedziałek Słońce w waszym znaku znajdzie się w trygonie do dobroczynnego Jowisza, co jest wyjątkowo korzystnym aspektem, nie zmarnujcie okazji do wykazania się wiedzą i kompetencją, ponieważ sukces w każdej dziedzinie, zwłaszcza twórczej i kreatywnej, jest w zasięgu ręki. Tego dnia Księżyc w Wadze skłoni do dzielenia się emocjami tylko z najbliższymi partnerami, dopiero kiedy wieczorem zawita do waszego znaku, staniecie się bardziej otwarci w wyrażaniu uczuć. We wtorek Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na sprawy finansowe oraz wzmocnienie poczucia własnej wartości. W środę wieczorem również Księżyc opuści wasz znak i wejdzie do Strzelca, w znaku tym dojdzie więc do nowiu, warto wykorzystać tę okazję do rozpoczęcia nowego projektu, który poprawi sytuację materialną, zwłaszcza że sprzyjać wam będzie koniunkcja Merkurego z Wenus, pod wpływem której pozostaniecie przez większość tygodnia, głównie w jego pierwszej połowie. W piątek wieczorem Księżyc wejdzie do życzliwego Koziorożca, plany nabiorą konkretnego wyrazu, w niedzielę koniunkcja Księżyca z Plutonem upewni was w przekonaniu, że dacie radę pokonać wszelkie trudności, jakie mogłyby pojawić się na waszej drodze.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 14 – 20 listopada 2022

Trygon Księżyca w życzliwym Raku do Jowisza w Rybach zapewni wam dobre samopoczucie od samego rana w poniedziałek, humoru nie zepsuje wejście Księżyca do znaku Lwa, rozbudzi was sekstyl Merkurego w waszym znaku do jego władcy Plutona, z łatwością znajdziecie rozwiązanie nawet najtrudniejszego problemu, wyrażając się w sposób zdecydowany przekonacie innych do swoich koncepcji. We wtorek Słońce i Wenus w waszym znaku znajdą się w korzystnych aspektach z Neptunem i dobroczynnym Jowiszem w życzliwych Rybach, co zapowiada dzień pełen pozytywnych wrażeń, osoby wolne z łatwością zdobędą uwagę każdego, na kim zawieszą wzrok, romantyczny i namiętny romans znajdzie się w zasięgu ręki. W środę również Merkury w waszym znaku utworzy trygon z Jowiszem, rozmowy zarówno osobiste, jak i biznesowe pójdą jak z płatka, nauka również, tego samego dnia Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Strzelca, co wpłynie korzystnie na finanse, jednocześnie zachęcając do większych wydatków. W czwartek również Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, kierując myśli na sposoby zwiększenia dochodów, tego samego dnia Księżyc wejdzie do życzliwej Panny, z energią zabierzecie się do wprowadzania pomysłów w życie, planując konkretne działania. W sobotę po południu Księżyc wejdzie do partnerskiej Wagi, ale wam nie w głowie będą randki, bo Mars w kwadraturze do Neptuna skłoni do intensywnej aktywności w zarządzaniu wspólnym dobrem – uważajcie, bo nadmierny pośpiech sprzyja nieuwadze i możecie przeoczyć ważny szczegół.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 7 – 13 listopada 2022

To będzie ważny i pełen emocji tydzień, istotny przede wszystkim dla partnerstwa. Już w poniedziałek kwadratura Wenus do Saturna wprowadzi napięcie w związkach miłości, we wtorek natomiast dojdzie do zaćmienia Księżyca w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem w przeciwległym Byku, w opozycji do planet w waszym znaku, czyli Słońca, Merkurego i Wenus – wszystkie planety utworzą kwadraturę z surowym Saturnem, taka konfiguracja nie zdarza się często i zapowiada zmiany w partnerstwie, zarówno osobistym, jak i zawodowym lub biznesowym. Niespodziewanie partner może zbuntować się przeciwko ograniczeniom stawianym przez osoby konserwatywne i zbyt przywiązane do tradycji. W środę po południu Księżyc opuści przeciwległego Byka i wejdzie do Bliźniąt, co skłoni do poszukiwania wsparcia wśród znajomych i przyjaciół, jednocześnie opozycja Słońca do Urana wywoła mnóstwo stresów w wyniku nieoczekiwanych reakcji partnerów. W czwartek kwadratura Merkurego do Saturna utrudni porozumienie ze starszymi członkami rodziny, na osłodę trygon Wenus do Neptuna pozwoli przeżyć romantyczne chwile z ukochaną osobą. W piątek koniunkcja Księżyca z cofającym się Marsem oraz kwadratura Słońca do Saturna zapowiadają utarczki słowne oraz zmierzenie się ze sprawami, które nie mają łatwych rozwiązań. W sobotę i niedzielę Księżyc w życzliwym Raku pozwoli skupić się na uczuciach, które dodatkowo wzbudzi korzystny aspekt Wenus w waszym znaku z Plutonem – szturmem zdobędziecie przewagę w każdym związku.