Archiwum kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 27 czerwca – 3 lipca 2022

Księżyc w Bliźniętach skłoni was w poniedziałek do rozliczeń finansowych, Mars w sekstylu do Saturna sprawi, że staniecie się sprawni i skuteczni w swoich działaniach, chociaż wymagający w stosunku do podwładnych. We wtorek po południu Księżyc zawita do przyjaznego Raka, w środę dojdzie w tym znaku do nowiu w połączeniu z kwadraturą do Jowisza – nawet napięty aspekt z Jowiszem zapowiada korzyści, zwłaszcza że jednocześnie ta dobroczynna planeta znajdzie się w sekstylu z radosną i towarzyską Wenus, możecie więc liczyć na udany początek tygodnia. W piątek Księżyc zawita do rozrywkowego Lwa, waszym celem stanie się przyjemne spędzanie weekendu, jednak napięta kwadratura Marsa do Plutona ostrzega przed niebezpieczeństwem, wynikającym z nagromadzenia stresów, niektóre Skorpiony mogą nie wytrzymać i wybuchnąć złością, jeśli ich polecenia nie zostaną wykonane, inne narażone są na dolegliwości wynikające z braku umiejętności wrzucania na luz. W sobotę sekstyl Merkurego do Marsa pozwoli z łatwością wyrazić swoje oczekiwania, natomiast w niedzielę kwadratura Merkurego do Neptuna wzbudzi zamieszanie i moc nieporozumień.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 20-26 czerwca 2022 

W poniedziałek Księżyc w życzliwych Rybach sprzyja romantycznym randkom, natomiast sekstyl Merkurego do Jowisza zapowiada korzystne inwestycje oraz plany związane z podróżowaniem. We wtorek Słońce wkroczy do życzliwego Raka, rozbudzając potrzebę rozwoju osobistego, zdobywania wiedzy, podróżowania oraz poszerzania świadomości. Trygon Wenus w przeciwległym Byku do Plutona w życzliwym Koziorożcu zapowiada wzrost namiętności, niektóre Skorpiony spotkają na swej drodze osobę, którą z łatwością uwiodą, może to być intensywny romans lub początek prawdziwej miłości, w stałych związkach temperatura uczuć wzrośnie. Od wtorku do czwartku Księżyc w Baranie sprawi, że w pracy nadrobicie zaległości, niektóre Skorpiony jednak mogą doświadczać przejściowych kłopotów zdrowotnych. W czwartek Wenus opuści przeciwległego Byka i wejdzie do Bliźniąt, staniecie się mniej kochliwi, za to bardziej pragmatyczni i rzeczowi. W czwartek po południu Księżyc zawita do przeciwległego Byka, skupiając uczucia na potrzebach partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach wzbudzi potrzebę zrobienia budżetu i zarządzania wspólnymi pieniędzmi.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 13-19 czerwca 2022

Słońce w Bliźniętach sprzyja inwestycjom, dodatkowo wejście w poniedziałek Merkurego do tego znaku, pomoże w negocjacjach oraz zarządzaniu wspólnymi dobrami. We wtorek, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Strzelcu, sprawy finansowe okażą się priorytetowe i wzbudzą wiele emocji. W środę i czwartek Księżyc w życzliwym Koziorożcu oraz trygon Słońca do Saturna zachęcą do inwestowania w nieruchomości oraz środki trwałe, jednak kwadratura Słońca do Neptuna ostrzega przed zbytnim zaufaniem osobom, które obiecują zbyt wiele, ryzyko okaże się nieopłacalne. W piątek i sobotę Księżyc w Wodniku może stać się przyczyną nieoczekiwanych kłótni i wybuchów emocjonalnych w gronie rodzinnym, szczególnie w sobotę, kiedy Księżyc najpierw znajdzie się napiętym aspekcie z Uranem a następnie w koniunkcji z Saturnem. W niedzielę Księżyc w życzliwych Rybach oraz sekstyl Wenus do Neptuna sprzyja romantycznym gestom, warto pójść z ukochaną osobą na wystawną kolację, obejrzeć dobry film lub wybrać się do teatru – niektóre Skorpiony będą jednak zmuszone zrezygnować z przyjemności, do czego przyczyni się kwadratura Wenus do Saturna.