Horoskop Anielski na październik 2023 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś trochę za bardzo idealistyczna i zdecydowana, dajesz innym więcej niż otrzymujesz. Nie pozwól siebie wykorzystywać. Na zewnątrz pokazujesz pogodną i zrelaksowaną twarz, jednak zaborczość, zazdrość i podejrzliwość toczą w Twoi sercu zaciętą walkę. Uważaj, aby nie obwiniać swojego partnera za coś, czego nie zrobił. Dzięki zdrowym nawykom i rozsądkowi udaje Ci się utrzymać dobrą kondycję. W razie choroby szybko wracasz do zdrowia. Jesteś wierną partnerką, ale nie znosisz wymuszeń i presji. Nie pozwól innym, aby lekceważyli Twoje uczucia.

W pracy wyróżnisz się różnego rodzaju umiejętnościami związanymi z komunikowaniem się. Twoje możliwości pomogą uniknąć strat i niepowodzeń. Doświadczysz wielu szczęśliwych okazji podczas spotkań towarzyskich. Współpraca z innymi będzie się dobrze układać i możesz liczyć na odpowiednie wynagrodzenie. Uważaj na osobę ze swojego otoczenia, która jest agresywna i despotyczna.

W październiku swoją opieką otaczają Cię Elohimy Arkturus i Diana, istoty anielskie fioletowego światła służącemu przemianie i doskonałemu odnowieniu boskiej formy materii. Skup się na sile, która przemawia do Ciebie przez tych anielskich przewodników, a zaczniesz stopniowo powracać do swojej pierwotnej doskonałości. Czas pozbyć się tego, co ogranicza Twój dalszy rozwój i uwolnić się od tego, co minione. Przebaczaj tym, którzy uczynili Tobie coś złego. Przebaczaj sobie, że sam wyrządziłaś krzywdę. Wraz ze swoim przebaczeniem wysyłaj też swoją miłość i pamiętaj, że żadna niesprawiedliwość i krzywda nie jest w stanie zniszczyć Twojej doskonałości. Przebaczenie jest najskuteczniejszym sposobem zrywania więzów karmicznych.

~~ Słuchająca Aniołów

20 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2023 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Tak, poproszę mistrzów o mądre podejście do spraw. Niech tak się stanie,niech tak się stanie i tak już jest.

 4. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *