Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś intuicyjna i marzycielska. Często zamieniasz rzeczywistość na sny. Wierząc w nie głęboko, możesz postarać się je zrealizować. Delikatne uczucia napełnią teraz słodyczą Twoje serce. Nagle zaczniesz się miotać pomiędzy sprzecznymi, silnymi emocjami i strachem. Nie będziesz w stanie dokonać wyboru między dwoma romansami. Twoje wątpliwości wymagać będą podjęcia zdecydowanych kroków. Możesz poczuć niewielki żal z powodu odkrytego kłamstwa. By utrzymać dobrą formę fizyczną, potrzebujesz diety beztłuszczowej i nie wolno Ci stosować używek, szczególnie alkoholu. Musisz zadbać o swoją wątrobę. 

Będziesz mieć teraz duże osiągnięcia, jeśli Twój zawód związany jest z któraś z politycznych i społecznych dziedzin, nauka nowych rzeczy również nie będzie sprawiała Ci trudności. Jednak aby utrzymać to, co osiągnęłaś, nie możesz dać się pokonać przeciwnikowi. Dopisze Ci też szczęście w bankowości i interesach. Rozważnie podjęta decyzja okaże się nadzwyczaj trafna. Jakaś porażka lub przymusowa przerwa mogą Cię załamać. Zastanów się, czy nie stawiasz sobie zbyt wysokich wymagań.

W lipcu otacza Cię swoją energią Archaii przemiany. Pragnie ona, byś zaczęła postrzegać różne wydarzenia jako znaki i szanse dla swojego rozwoju, nie tylko jako uciążliwe przeszkody, które zakłócają Ci tylko wypełnianie codziennych obowiązków. Jeśli podążysz za wskazówkami Archaii przemiany, pomoże Ci ona rozpoznać Twoje przeznaczenie. Jej znaki są rodzajem budzika dla Twojej duszy. Przyczyni się również do tego, że zaczniesz odczuwać życiowe spełnienie. Ważne jest, byś spróbowała posłuchać swojej intuicji, w innym przypadku ignorowanie jej podszeptów może przybrać postać bolesnych doświadczeń życiowych. Archaii przemiany nauczy Cię zaufania do samej siebie i ukaże Ci Twoją wytrwałość i siłę. Pamiętaj, że wszystko co Cię spotyka, jest szansą dla Twojego rozwoju.

~~ Słuchająca Aniołów

20 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Tak, poproszę mistrzów o mądre podejście do spraw. Niech tak się stanie,niech tak się stanie i tak już jest.

 4. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.