Horoskop na lipiec 2017 dla Strzelca

W pierwszej dekadzie lipca poczujecie się jak między młotem a kowadłem, kiedy Jowisz w Wadze utworzy kwadraturę do Słońca w Raku, natomiast Mars ustawi się w opozycji do Plutona. Staniecie się świadkami bezwzględnej walki ujawniającej ciemne strony przyjaciół. Horoskop radzi nie zajmować stanowiska, skupcie się na działalności artystycznej lub charytatywnej, otwórzcie się na duchowy wymiar rzeczywistości. Starajcie się nie ulegać pokusie zakupu rzeczy, których nie potrzebujecie, unikajcie ofert wyprzedaży,  bo odbije się to niekorzystnie na waszych finansach, pieniądze już niedługo okażą się potrzebne, aby zrealizować cele wakacyjne, a zaciąganie kredytu nie jest obecnie dla was korzystne.

Do 6 lipca Wenus w Byku skłoni do folgowania sobie w dziedzinie kulinarnej, apetyt na łakocie okaże się trudny do opanowania, jednak w dniach 3 – 6 lipca niektóre Strzelce podejmą nagle decyzje o zmianie sposobu odżywiania i przejdą na znacznie zdrowszy rodzaj diety.

Między 6 a 13 lipca sekstyl Wenus, która przesunie się do Bliźniąt, do Merkurego w Lwie, otworzy was na piękno zarówno spotykanych osób, jak i obserwowanych zjawisk. Czas sprzyja podróżom bliższym i dalszym, nadejdzie czas relaksu i oddawania się przyjemnościom.

Pełnia w znaku Koziorożca w koniunkcji z Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie między 8-10 lipca, wzbudzi emocje związane ze stanem posiadania i poczuciem własnej wartości. Również między 5 a 15 lipca, kiedy Słońce w Raku ustawi się w opozycji do Plutona w Koziorożcu, pilnujcie portfeli, numerów pin, kluczyków od samochodów i innych dóbr, które mogłyby paść łupem złodziei lub nieuczciwych osób.

Między 14 a 20 lipca najpierw Merkury, a następnie Wenus, utworzą  korzystne konfiguracje z przynoszącym łaski szczodrobliwym Jowiszem, możecie w tym czasie liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności, udane spotkania z przyjaciółmi, miło spędzony czas – wolne Strzelce mają duże prawdopodobieństwo spotkania miłości na całe życie. To również znakomity czas na podróże wakacyjne, warto w te dni wziąć urlop i zostawić za sobą problemy dnia codziennego.

Kiedy 20 lipca Mars opuści Raka i wkroczy do przyjaznego znaku Lwa, a trzy dni później podąży za nim Słońce, poczujecie zdecydowany zastrzyk energii, rozpoczniecie starania o podwyższenie kwalifikacji, zapragniecie nauczyć się czegoś nowego, a ponieważ zdobywanie wiedzy jest prawdziwą pasją każdego Strzelca, odczujecie jak krew szybciej płynie w żyłach. Kiedy 26 lipca Merkury wkroczy do znaku Panny, z przyjemnością wrócicie do zawodowych zadań, wyznaczycie sobie jasne cele, które zaczniecie realizować krok po kroku. Ostatnie dni lipca przyniosą szereg ekscytujących zdarzeń, poruszających zarówno rozum, jak i serce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.