Horoskop na lipiec 2017 dla Wodnika

Macie dużo więcej ukrytych wrogów, niż przypuszczacie, atak może przyjść z najmniej spodziewanej strony. Wodniki pełniące funkcje dyrektorskie lub sprawujące inny rodzaj władzy nie mogą liczyć na lojalność podwładnych i współpracowników. Również zdrowie zacznie szwankować, jeśli nie zastosujecie radykalnych środków zaradczych w przypadku pierwszych oznak niedyspozycji. Zbyt wiele zajęć i nadmiar pracy wywoła problemy rodzinne, natomiast brak równowagi w diecie spowoduje kłopoty z żołądkiem.

W pierwszej dekadzie lipca poprawi się sytuacja finansowa wielu osób, w tajemniczy sposób konto zapełni się środkami, które trzeba będzie wydać na poprawę zdrowia. Do 6 lipca czas najchętniej spędzicie w domowych pieleszach, natomiast między 6 a 13 lipca, kiedy Wenus w Bliźniętach utworzy sekstyl do Merkurego w Lwie, możecie liczyć na miłość i wsparcie partnera we wszystkich sprawach.

Czas między 13 a 20 lipca powinniście wykorzystać na zagraniczne podróże oraz zaplanować wszystkie sprawy związane z poszerzaniem horyzontów oraz poznawaniem obcych kultur. Oddawaniu się rozkoszom życia przeszkodzić mogą problemy zdrowotne, unikajcie nieświeżych potraw, nieznanych dróg, starajcie się odstawić samochód do garażu, zamiast tego przesiądźcie się na rower. Kwadratura najpierw Marsa, a następnie Słońca do Urana, wymusi zastosowanie zdecydowanych środków zaradczych, aby pokonać kłopoty zdrowotne. Przełom nastąpi po 20 lipca, kiedy znak Raka opuści waleczny Mars i wstąpi do przeciwległego Lwa, aktywizując sferę partnerstwa.

Dni między 20 a 23 lipca okażą się dla wielu Wodników decydujące, starajcie się opanować emocje, nie robić niczego pochopnie i w pośpiechu. Kiedy 23 lipca Słońce wkroczy do znaku Lwa i utworzy koniunkcję z Marsem, niektóre osoby poczują się zaatakowane, inne zmuszone zostaną do podjęcia radykalnych decyzji, a nów w Lwie, do którego dojdzie 24 lipca, okaże się początkiem nowej znajomości, zmiany w sposobie działania lub myślenia. Dający nagłe olśnienia trygon Merkurego do Urana  pomoże wam podjąć właściwe decyzje, obdarzy możliwością uświadomienia sobie popełnionych błędów oraz pokaże sposoby ich naprawienia.

Kiedy 26 lipca Merkury opuści znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, łatwiej będzie uporządkować myśli, zapanować nad finansami, zastosować odpowiednią terapię i dogadać się ze współpracownikami. Sekstyl Wenus do Urana w ostatnich dniach lipca rozpali ogień uczuć w sercach wielu Wodników, osoby wolne mają szansę zawrzeć nową, bardzo interesującą i ciekawą znajomość, może to tylko romans, a może prawdziwa miłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *