Horoskop na sierpień 2017 dla Skorpiona

Przynajmniej do 22 sierpnia pozostańcie w pracy, to nie jest czas na urlop. Planety szykują wam szereg wyzwań, które mogą zaprocentować awansem i poprawą pozycji zawodowej. Słońce oraz Mars w znaku Lwa w korzystnej konfiguracji z Jowiszem w Wadze oraz Saturnem w Strzelcu zapewni szereg okazji do wybicia się i trwałej poprawy finansów. Nie spodziewajcie się kokosów, ale możecie liczyć na stałe dochody, osoby poszukujące pracy mają szansę ją znaleźć właśnie w sierpniu, kiedy inni wybiorą się na odpoczynek.

Pozostańcie czujni w czasie pełni oraz zaćmienia Księżyca, do których dojdzie w dniach 7-8 sierpnia, uważajcie, aby nadmierne emocje nie popsuły pojawiających się przed wami życiowych możliwości.

Również druga połowa miesiąca zapowiada się obiecująco, kiedy Mars utworzy sekstyl do Jowisza i trygon do Saturna, wykażecie się w tym czasie konsekwencją, wytrwałością i zaangażowaniem, co zostanie dostrzeżone pod koniec miesiąca przez przełożonych i klientów. Sprawy miłosne ułożą się nie najgorzej, chociaż opozycja Wenus w życzliwym Raku do Plutona w Koziorożcu zapowiada między 12 a 16 sierpnia sceny zazdrości, zaczniecie podejrzewać partnera o ukryty romans, tymczasem on/ona jest zajęty/a nawiązywaniem korzystnych kontaktów, które zaprocentują w przyszłości poparciem zawodowych zamierzeń.

Między 8 a 15 sierpnia spodziewajcie się romantycznych wieczorów, kolacji przy świecach i wyznań miłości, chyba że od dłuższego czasu przechodzicie kryzys w związku, wtedy nastawcie się na szczerą rozmowę, która wyjaśni narastające od lat nieporozumienia między wami. Merkury, który od 13 sierpnia zmieni bieg na wsteczny, zweryfikuje wasze poglądy na przyjaźń, zrezygnujecie z niektórych znajomości, powrócicie do innych, od dawna porzuconych.

Sprawy relacji międzyludzkich okażą się szczególnie istotne po 22 sierpnia, kiedy Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do znaku życzliwej Panny, staniecie się dużo bardziej towarzyscy, zrozumiecie, że są znajomości, które należy kultywować, aby przerodziły się w trwałą przyjaźń. Również z kolegami z pracy poprawią się stosunki, dzięki trygonowi Marsa do Urana, który w ostatnich dniach sierpnia zrewolucjonizuje wasze podejście do współpracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.