Horoskop miesięczny na maj 2023 dla Raka

Słońce w życzliwym Byku przebywa do 21 maja, wzmacniając więzi przyjaźni, kierując uwagę na pracę społeczną oraz udział w działaniach grupy osób, podzielających wasze zainteresowania. 5 maja dojdzie jednak do zaćmienia Księżyca w znaku Skorpiona, co mocno rozbudzi emocje, zwłaszcza dotyczące rozliczeń finansowych. Między 7 a 13 maja Słońce w koniunkcji z Uranem wprowadzi sporo zamieszania i wiele niespodzianek ze strony przyjaciół, nie wszystkie okażą się przyjemne. 16 maja Jowisz, najbardziej dobroczynna planeta, zawita do życzliwego Byka, poszerzając grono znajomych, na których można polegać, zanim to jednak nastąpi, w dniach 16 – 25 maja czeka was batalia, jaką zapowiada napięty aspekt Jowisza do potężnego Plutona, jest to bowiem spotkanie dobra ze złem, najbardziej pozytywnej energii z jej przeciwieństwem, dokonajcie właściwego wyboru, bo wiele można zyskać, ale też sporo stracić. Od 15 do 20 maja Słońce znajdzie się w sekstylu do marzycielskiego Neptuna, to szansa na nawiązanie międzynarodowych przyjaźni, kierujcie się intuicją. 19 maja nów Księżyca w życzliwym Byku zapowiada początek nowej interesującej znajomości, która może okazać się korzystna również pod względem finansowym. Między 15 a 25 maja sekstyl Słońca do Marsa w waszym znaku mocno was zaktywizuje, nie obejdzie się bez stresów, po 20 maja, kiedy Mars opuści wasz znak i wejdzie do Lwa, natomiast 21 maja Słońce wkroczy do Bliźniąt, przestaniecie się tak szarpać i zaczniecie wydawać zgromadzone pieniądze. Po 21 maja Słońce w Bliźniętach nieco was osłabi energetycznie, zdobędziecie się jednak na wysiłek do 23 maja, dopóki tworzyć będzie trygon z energetycznym Plutonem. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Saturna zmusi do zwolnienia tempa i odpoczynku, jeśli nie z własnej woli, to fundując jakiś rodzaj niedyspozycji.

Mars w waszym znaku nie da spokoju do 20 maja, generując pośpiech i stres, energię warto skierować na uprawianie sportu lub pracę w ogrodzie, zwłaszcza na początku miesiąca, kiedy znajdzie się w sekstylu do Urana w Byku oraz między 15 a 18 maja, gdy utworzy trygon z kreatywnym Neptunem. 20 maja Mars opuści wasz znak i wejdzie do Lwa, od razu natrafi na opozycję potężnego Plutona, to dobry moment na duże transakcje finansowe, zwłaszcza jeśli planujecie zarówno spłatę, jak i wzięcie kredytu, ale łatwo nie pójdzie, trzeba będzie zawalczyć o swoje prawa.

Wenus do 7 maja przebywa w znaku Bliźniąt, trudno więc będzie wykorzystać jej energię szczerej miłości, chociaż między 3 a 6 maja znajdzie się w korzystnym aspekcie ze swoim przyjacielem, dobroczynnym Jowiszem, niestety jednocześnie kwadratura do Neptuna może popsuć coś, co wyglądało na piękny romans, zabraknie bowiem szczerości we wzajemnych kontaktach. 7 maja natomiast Wenus zawita do waszego znaku, wzrośnie wiec atrakcyjność, zaczniecie emanować pozytywną energią, co przyciągnie życzliwych ludzi, może nawet nadejdzie długo wyczekiwana miłość. Póki co między 11 a 14 maja trygon Wenus do Saturna i sekstyl do Merkurego zapowiadają powrót starej miłości, zwrócicie uwagę na osoby poważne i stateczne, gwarantujące długotrwały, bezpieczny związek. Od 24 do 27 maja sekstyl Wenus do nieprzewidywalnego Urana przyniesie nieoczekiwane zauroczenie, może nawet miłość od pierwszego wejrzenia.

Merkury w życzliwym Byku cofa się do 15 maja, liczcie się więc z możliwością odwoływania lub przekładania spotkań z przyjaciółmi i znajomymi, zwłaszcza na początku miesiąca, podczas długiego majowego weekendu, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem. Między 10 a 17 maja Merkury dosyć długo pozostanie w korzystnym aspekcie z Wenus i stabilizującym Saturnem, ponieważ w międzyczasie zmieni bieg na prosty, warto w tym czasie postawić na konkret i asertywność w negocjacjach. W drugiej połowie miesiąca Merkury pomoże rozwinąć życie towarzyskie.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *