Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Byka

Drogi Byku, jesteś wesołą i opanowaną osobą. Twoim celem życia są przede wszystkim uczucia. Wiesz jak uszczęśliwiać innych ludzi i jak łagodzić sprzeczki. Czekasz na zmianę w sobie, bądź na zewnątrz siebie. Uważaj teraz bardziej na swój kręgosłup. Psychiczna sztywność odbija się na Twojej kondycji psychicznej, powodując bóle mięśni i kości. Dobrze zdajesz sobie sprawę z faktu, że miłość w Twoim życiu daje Ci wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia: czułość, delikatność i wrażliwość. Nie zmarnuj tego przez bezmyślne postępowanie.

W pracy cele, do których będziesz dążyć z zaangażowaniem, zostaną zrealizowane. Swoimi pomysłami, przedsięwzięciami i osiągnięciami bez żalu podzielisz się z innymi. Szczególny sukces osiągniesz w zawodach związanych z medycyną oraz z działalnością teatralną. Jeśli utracisz swoją duchową orientację, ktoś pomoże Ci odnaleźć drogę. Jakiś niedostatek lub problem materialny może utrudnić Ci zrobienie tego, czego pragniesz. W razie pojawienia się takich trudności, poczekaj i zaplanuj dla siebie dodatkowy odpoczynek.

Siły, które rządzą w materii: żądza władzy, oziębłość w kontaktach z innymi, czy sianie wątpliwości, są naszymi najbardziej zaciekłymi wrogami, a zarazem największymi nauczycielami. Pamiętaj, że do Ciebie należy decyzja, czy uczysz się na własnych błędach i przez to ulegasz wzmocnieniu. Jesteś boską duszą, która zbiera doświadczenia na Ziemi. Nie poddawaj się w chwilach zwątpienia, a odczuwając lęki i obawy, poproś o pomoc swojego anielskiego sprzymierzeńca.

Szczególną opieką otacza Cię w kwietniu Anioł komunikacji. To on zna dokładnie plan, który wypełniasz tu na ziemi i chroni Twoje życie duchowe. Sprawdza i kontroluje to, jakie sprawy powinny być jeszcze załatwione lub dopracowane, abyś mógł dołożyć swój wkład w tworzenie dobrego świata. Pragnie on Ci teraz przekazać, abyś nie podchodził z tak wielką powagą do swojej aktualnej sytuacji życiowej. Jest ona wynikiem Twoich dotychczasowych działań. Prosi, abyś przypomniał sobie, z jakiego powodu dokonywałeś dotychczasowych wyborów i abyś nie zrzucał na innych odpowiedzialności za swoje problemy. Problemy są po to, aby je rozwiązywać i uwalniać się od nich. Najlepiej, jeśli będziesz to robił z myślą o najwyższym dobru wszystkich w nie zaangażowanych istot. Podczas każdego wyzwania stojącego przed Tobą Anioł komunikacji będzie Ci towarzyszył swoim wsparciem, bo każde z nich jest lekcją, która została przewidziana dla Ciebie dużo wcześniej w boskim planie..

~~Słuchająca Aniołów

17 komentarzy do “Horoskop Anielski na kwiecień 2024 roku dla Byka

  1. Przykro mi. Na pewno słyszały Twoje wołanie, były i są przy Tobie teraz, by pomóc przejść przez to, co jest Twoim udziałem. Wysyłam i ja dla Ciebie dobre życzenia, niech wszystko się dobrze ułoży.

 1. najbardziej lubię Anielskie horoskopy, ponieważ zmuszają do” zatrzymania się w biegu”,zastanowienia się nad sobą i tym co się wokół mnie dzieje, do uśmiechu,bo przypominam sobie wtedy,że nie jestem sama,że są obok mnie ANIOŁY

 2. Nikt nie chce być zraniony przez partnera-przez ta najbliższą osobę…
  A mojemu się to niestety zdarza… Rani.
  Jest moim przeciwieństwem zodiakalnym, a także w wyglądzie fizycznym.
  Jego radości są w czasie moich smutków.
  Jego i moje życie jednak splotło się nieoczekiwanie i z pomocą Dobrych i Pięknych Aniołów żyjemy razem.
  Są wzloty i upadki.
  Są zgrzyty przeplatane cisza.
  Jest rożnie.
  Przecież najłatwiej jest odpuścić… rozejść się…
  Ale w jakims celu Aniolowie skrzyzowali nasze drogi… 🙂

 3. Radosna niecierpliwość:)

  Czekam z niecierpliwością-ale to bardzo radosna niecierpliwość:)
  Znów poczuję subtelny dotyk,jakiś bardzo cichy szept niby w umyśle…A to będą One-te piękne Istoty…Moi Przyjaciele:))))

  ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEGO PIĘKNEGO ODCZUWANIA:))))))

 4. Radosna niecierpliwość:)

  Czekam z niecierpliwością-ale to bardzo radosna niecierpliwość:)
  Znów poczuję subtelny dotyk,jakiś bardzo cichy szept niby w umyśle…A to będą One-te piękne Istoty…Moi Przyjaciele:))))

  ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEGO ODCZUWANIA:))))))

 5. Moje przemyślenie poranne:)
  Nie czytam horoskopu by się… „programować”. Horoskop to dodatkowa wiedza o tym, czego z rożnych powodów nie wiem na chwile obecną, a o co mogę się mniej lub bardziej otrzeć.
  Wiedza ta może uchronić przed kimś/przed czymś, może pomóc też na wyższym poziomie. Ale w zasadzie to moje decyzje, wiara, ufność i intuicja kierują zdarzeniami, a reszta to amortyzatory lub katalizatory zdarzeń….
  Ktoś jednak czuwa, bym z tego wyszła, może nie bez ran, ale bogatsza o odczuwanie i mądrość… 🙂

 6. Zawsze wiedzialam,a w zasadzie czulam,ze Anioly sa tuz obok…sa zawsze z nami…
  Nasi Przyjaciele-nie zawsze niewidzialni… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *