Horoskop Anielski na maj 2022 roku dla Byka

Drogi Byku, zwykle nie lubisz zajmować określonego stanowiska wobec różnych sytuacji i osób, możesz przez to wydawać się osobą zbyt potulną i mało asertywną. Pamiętaj, że nie wszyscy są gotowi i skłonni do tego, by decydować za Ciebie. Filtrujesz emocje przez własne doświadczenia i potrafisz trzymać je na dystans. Nie potrafisz być jednak odporny na płacz swoich dzieci i często im ulegasz, co zazwyczaj jest Twoim błędem. Dużo przyjemności sprawiać Ci teraz będzie jedzenie. Może to być sposób wyrażania uczuć, ale też może stać się metodą terapeutyczną. Jeśli jesteś kobietą i starasz się o dziecko, masz teraz szansę na upragnioną ciążę. Możesz być pewien wierności ukochanej osoby, pomimo częstych kłótni. Partnerstwo przyniesie Ci wiele dobrego. Samotnym Bykom radykalnie odmieni sytuację miłość od pierwszego wejrzenia. 

W pracy będziesz zdecydowany i uparty. Zawsze dostajesz się tam, gdzie zechcesz, zwalczając oponentów i rywali, chociaż starasz się zachować lojalność w rywalizacji. Jeśli będziesz postępować zgodnie ze swoim sumieniem, los w końcu uśmiechnie się do Ciebie. Będziesz miał szansę na dalszy rozwój swoich kompetencji, a nawet na awans. W tym miesiącu chwile zniechęcenia mogą pojawiać się na przemian z momentami euforii. Wystrzegaj się nierozważnych działań podejmowanych pod wpływem emocji, bo bezmyślne wybory przyniosą kłopoty.

W maju Archaii łaski zaprasza Cię, abyś spojrzał na świat z perspektywy Twojej rzeczywistej wielkości. To w Tobie samym drzemią siły, których daremnie szukasz na zewnątrz. Możesz kiedy tylko zechcesz kochać i akceptować każdego człowieka, bezwarunkowo i spontanicznie. Jeśli tęsknisz za poczuciem bezpieczeństwa, zanim zaczniesz wymagać go od innych, najpierw sam nim siebie obdaruj. Jeśli pragniesz przyjaźni, sam stań się swoim przyjacielem. Archaii łaski będzie Twoim serdecznym towarzyszem na tej drodze. Pamiętaj, że całe piękno i miłość, które przyciągają Cię w innych ludziach, zawsze nosisz w sobie.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2022 roku dla Byka

 1. najbardziej lubię Anielskie horoskopy, ponieważ zmuszają do” zatrzymania się w biegu”,zastanowienia się nad sobą i tym co się wokół mnie dzieje, do uśmiechu,bo przypominam sobie wtedy,że nie jestem sama,że są obok mnie ANIOŁY

 2. Nikt nie chce być zraniony przez partnera-przez ta najbliższą osobę…
  A mojemu się to niestety zdarza… Rani.
  Jest moim przeciwieństwem zodiakalnym, a także w wyglądzie fizycznym.
  Jego radości są w czasie moich smutków.
  Jego i moje życie jednak splotło się nieoczekiwanie i z pomocą Dobrych i Pięknych Aniołów żyjemy razem.
  Są wzloty i upadki.
  Są zgrzyty przeplatane cisza.
  Jest rożnie.
  Przecież najłatwiej jest odpuścić… rozejść się…
  Ale w jakims celu Aniolowie skrzyzowali nasze drogi… 🙂

 3. Radosna niecierpliwość:)

  Czekam z niecierpliwością-ale to bardzo radosna niecierpliwość:)
  Znów poczuję subtelny dotyk,jakiś bardzo cichy szept niby w umyśle…A to będą One-te piękne Istoty…Moi Przyjaciele:))))

  ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEGO PIĘKNEGO ODCZUWANIA:))))))

 4. Radosna niecierpliwość:)

  Czekam z niecierpliwością-ale to bardzo radosna niecierpliwość:)
  Znów poczuję subtelny dotyk,jakiś bardzo cichy szept niby w umyśle…A to będą One-te piękne Istoty…Moi Przyjaciele:))))

  ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEGO ODCZUWANIA:))))))

 5. Moje przemyślenie poranne:)
  Nie czytam horoskopu by się… „programować”. Horoskop to dodatkowa wiedza o tym, czego z rożnych powodów nie wiem na chwile obecną, a o co mogę się mniej lub bardziej otrzeć.
  Wiedza ta może uchronić przed kimś/przed czymś, może pomóc też na wyższym poziomie. Ale w zasadzie to moje decyzje, wiara, ufność i intuicja kierują zdarzeniami, a reszta to amortyzatory lub katalizatory zdarzeń….
  Ktoś jednak czuwa, bym z tego wyszła, może nie bez ran, ale bogatsza o odczuwanie i mądrość… 🙂

 6. Zawsze wiedzialam,a w zasadzie czulam,ze Anioly sa tuz obok…sa zawsze z nami…
  Nasi Przyjaciele-nie zawsze niewidzialni… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.