Horoskop na wrzesień 2016 dla Raka

Podróż zagraniczna lub wakacje realizowane na początku września okażą się niewypałem. Problemy napotkacie już w podróży, a na miejscu może się zdarzyć, że chociaż zapłaciliście za all inclusive większość tego, co hotel zaoferuje, nie nadaje się do jedzenia.  Jeżeli jednak zaplanowaliście na pierwszy tydzień września okres postu dla oczyszczenia organizmu, pozbędziecie się wszystkiego, co od dłuższego czasu Was zatruwa i poczujecie się znacznie lepiej. Raki podróżujące często samochodem powinny bardziej niż zwykle uważać na drogach i zmniejszyć prędkość, nic Wam nie grozi, ale możecie stać się łatwym celem policyjnej „drogówki”.

W pierwszej dekadzie września powinniście zwrócić większą uwagę na sprawy zdrowia, szczególnie dokuczać Wam może kręgosłup oraz wszelkie narządy związane z trawieniem. To najlepszy czas na zmianę diety na zdrowszą, opartą o warzywa i owoce, a także naturalne produkty. Wenus przebywająca w znaku Wagi skłoni Was do większej niż zwykle dbałości o najbliższych, zwłaszcza jeśli są zaawansowani w latach lub w jakiś sposób pozbawieni samodzielności.

Zapragniecie także upiększyć swoje otoczenie, uważajcie z wydatkami między 13 a 22 września, bo puścicie kasę na bezużyteczne bibeloty, natomiast pierwsza dekada miesiąca, szczególnie między 9 a 12, okaże się idealna nie tylko na zakupy, ale również dla innych spraw związanych z domem rodzinnym. Unikajcie tylko wydatków na środki transportu oraz elektronikę, bo ostatecznie nie będziecie zadowoleni i towar wróci do producenta lub naprawy.

9 września do znaku Wagi wkroczy Jowisz, co zapowiada szczęśliwe zmiany w domu, otworzycie się na innych, nawet gdyby wiązało się to ze  zwiększeniem pracy i obowiązków. Nauka gotowania może stać się Waszym ulubionym zajęciem, dotyczy to szczególnie Raków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

W okolicy 16 września nie wybierajcie się za granicę, bo zgubicie drogę, nie poddawajcie się też nadmiernym emocjom, bo ucierpi na tym żołądek lub odezwą się nie wyleczone wrzody.

Po 22 września czekają Was twarde negocjacje i umowy, które uda się w końcu zawrzeć pomimo konfliktu interesów. Raki z drugiej dekady znaku dogadają się w końcu w najbardziej problematycznych sprawach, związanych z pracą zawodową oraz sytuacją rodzinną. Ostatni tydzień miesiąca pozwoli Wam cieszyć się z wynegocjowanych warunków bytowych. Na horyzoncie pojawi się namiętna miłość.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.